Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2012., 13:37   #1
3 metra iznad neba (3MSC)

Ne znam da li se samo meni čini ili je ovaj film stvarno "jak". Inače nisam slaba na drame i tužne krajeve, al ovaj je imao velik utisak na mene i gledala sam ga čak 2x u jednom danu. Moram naglasit da u zadnjih par godina nisam ni jedan film pogledala više od jednom.

http://www.imdb.com/title/tt1648216/

ovdje ima nešto u kratko, al ko je gledo moolim bilo kakvo mišljenje.
bring it on is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 14:23   #2
ja sam ga gledal i jedan od lijepših ljubavnih filmova

film definitivno ima nekog šmeka ko i glavni glumac

trenutno se snima i drugi dio filma
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 14:44   #3
Daa, stvarno je odličan. Ja sam čula od frendice same pohvale i guglala sam. I sve su bili pozitivni komentari pa sam mislila da ljudi možda pretjeruju, al baš mi se svidio.

Ma bez njega bi film bio bezveze.

daa, jučer sam popodne iščupala sve živo, al sam bila razočarana zbog daljnjeg odvijanja radnje između njih dvoje.
bring it on is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 15:33   #4
Pogledala i taj preko ljeta i onda i talijansku verziju I ovaj je puuuuno puno bolji, ne znam jel zbog Casasa , ali stvarno je film dobar. Onak, sve je već viđeno, priča o zabranjenoj ljubavi između male bogatašice i zločestog dečka ispričana milijun puta, ali opet Jedan od najboljih teen filmova koje sam ikad gledala!
Desdemon@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 16:46   #5
odlican film

casas :jebalabihga:
Katherine Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 17:13   #6
Quote:
Desdemon@ kaže: Pogledaj post
Onak, sve je već viđeno, priča o zabranjenoj ljubavi između male bogatašice i zločestog dečka ispričana milijun puta, ali opet Jedan od najboljih teen filmova koje sam ikad gledala!
baš to.. več je viđeno ali imaju super kemiju i nekako je sve prirodno odglumljeno
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 17:36   #7
Ovaj film je savršen! I razmišlja san o otvaranju teme, ali eto preduhitrila si me

Dolazi i nastavak 3MSC, jedva čekan
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 17:40   #8
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
baš to.. več je viđeno ali imaju super kemiju i nekako je sve prirodno odglumljeno
Nije ni čudno kad su u stvarnom životu skupa. Meni je film u globalu dobar, al mi na živce ide ono bespotrebno forsiranje Coca-Cole. Babi me razočarala, ostavila ga je u najgorem trenutku, kad mu je najviše trebala. Zanima me keko će napraviti daljni razvoj priče tako da jedva čekam drugi dio Tengo ganas de ti ilitiga Želim te.

P.S. Knjige su mi ludilo
__________________
Because some men aren't looking for anything logical, like money. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.

Zadnje uređivanje LadyGaladriel : 12.02.2012. at 17:52.
LadyGaladriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 17:45   #9
Knjige? Što postoje knjige? Ček to kolekcija knjiga ili jedna?
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 17:47   #10
Quote:
LadyGaladriel kaže: Pogledaj post
Nije ni čudno kad su u stvarnom životu skupa.
I Brad Pitt i Angelina Jolie su isto skupa u stvarnom životu, al im je kemija manjkava na platnu
Desdemon@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 17:51   #11
Quote:
PONCHO_23 kaže: Pogledaj post
Knjige? Što postoje knjige? Ček to kolekcija knjiga ili jedna?
Tri metra iznad neba, Federico Moccia da, da, postoje! Talijanski pisac, dvi su knjige a druga se zove Želim te ili u orginalu Ho voglia di te.
Isto tako imaš talijanske filmove i to oba snimljena, al je meni osobno španjolska verzija bolja. Mario, jelte
__________________
Because some men aren't looking for anything logical, like money. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
LadyGaladriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 17:54   #12
Quote:
LadyGaladriel kaže: Pogledaj post
Zanima me daljni razvoj priče tako da jedva čekam drugi dio Tengo ganas de ti ilitiga Želim te.
TKO NE ŽELI ZNATI O NASTAVKU NEKA NE ČITA DALJE!
ne znam kak da se zabjeli tekst, sori ekipa.



Ja sam neš čitala o drugom dijelu, al prema tome je baš bezveze ak na kraju ne budu skupa i ona se uda,a dan prije tog spava s njim. I još se on zaljubi u neku drugu.. ugl. nez dal si čitala knjigu. Ak jesi pričaaaaaj, hoću znat iz prve ruke.

Zadnje uređivanje bring it on : 12.02.2012. at 18:00.
bring it on is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 17:55   #13
Tormenta de Arena - Dorian navukla sam se na ovu pjesmu nenormalno, a scena s njom mi je jedan od favorita, ako ne i najdraža.
__________________
Because some men aren't looking for anything logical, like money. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
LadyGaladriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 18:08   #14
Ma da, o filmu znam sve i to za talijansku (iako tu verziju nisan gleda, jer mi nije toliko privlačna ka španj.) ali to za knjige nisan zna. A ima li u Hr dignut ih u knjižnicama?
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 18:12   #15
Quote:
PONCHO_23 kaže: Pogledaj post
Ma da, o filmu znam sve i to za talijansku (iako tu verziju nisan gleda, jer mi nije toliko privlačna ka španj.) ali to za knjige nisan zna. A ima li u Hr dignut ih u knjižnicama?
TRAŽIM upravo, haha. I našla sam u Knjižnicama grada Zagreba - Knjižnica i čitaonica Bogdana Ogrizovića i na Španjolskom je. gle, za nastavak se isplati "čitat" i španjolski. Između redova možda neš i skužim
bring it on is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 18:12   #16
[QUOTE=bring it on;38085370]
Quote:
LadyGaladriel kaže: Pogledaj post
Zanima me daljni razvoj priče tako da jedva čekam drugi dio Tengo ganas de ti ilitiga Želim te. QUOTE]

TKO NE ŽELI ZNATI O NASTAVKU NEKA NE ČITA DALJE!
ne znam kak da se zabjeli tekst, sori ekipa.



Ja sam neš čitala o drugom dijelu, al prema tome je baš bezveze ak na kraju ne budu skupa i ona se uda,a dan prije tog spava s njim. I još se on zaljubi u neku drugu.. ugl. nez dal si čitala knjigu. Ak jesi pričaaaaaj, hoću znat iz prve ruke.

SPOLIER!
Da, da ne završe skupa. Radnja se događa 2 godine nakon njigova rastanka. Step, ime talijanskog protagonista, se vraća iz New Yorka, upoznaje Gin koja je skroz drukčija od Babi, oni se polako smuvaju i on se zaljubljuje u nju. I sve je super dok on ne vidi jednog starog prijatelja koji ga pozove na zabavu. Tu bude i Babi i stare uspomene se vrate. Step se napije i uviđa veliku promjenu na Babi koja je sad puna sebe i samopouzdanja. Ona ga zavodi, odvodi na plažu gdje se smuvaju, al u jednom trenutku Step počinje misliti na Gin. Babi mu tada kaže da će se udati za drugoga, i tu on shvaća da ga za Babi više ništa ne veže koliko samo onaj osjećaj koji je imao - kao da je 3 metra iznad neba. Nakon toga, on odluči priznati sve Gin, koja s njim prekine, a zadnje poglavlje ti završava ovako:

Vec je sumrak, kad sjedam na motor. I bas u tom trenutku vidim je kako se vraća. Gin .U velikoj brzini, bas kako i liči na nju. Glavom ispraća krivinu, pjevuši neku pjesmu koju bas u tom trenutku sluša. Tko zna koju .Ali, izgleda da je ponovo vesela. Kao uvijek. Kao kada sam je ostavio. Lijepa u svom osmijehu, životu koji ima, snovima koje juri, granicama koje ne poznaje. Slobodna. Slobodna od svega onoga sto je ne zanima i jos i više.I odlazim, gledajući kako se začudila, kako se smješi.I sretan sam kako dugo nisam bio...Kriv zbog ovog natpisa. Ogromnog. Preko cijele zgrade. Predivan, direktan, istinit. I više ne sumnjam. Nema kajanja, nema sjenki, nema grijeha, nema vise prošlosti. Imam samo ogromnu želju da ponovo počnem. I da budem sretan. Sa tobom, Gin. Siguran sam. Da,baš tako. Vidiš, čak sam i napisao.ŽELIM TE!

Obožavam to poglavlje, divno napisano.
__________________
Because some men aren't looking for anything logical, like money. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
LadyGaladriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 18:17   #17
aaaa

daj mi sad objasni kak dobiješ bijeli tekst. Sam napišeš SPOLIER! il ima neka tipka.

i nakon toga imam par pitanja :P
bring it on is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 18:21   #18
Quote:
bring it on kaže: Pogledaj post
aaaa

daj mi sad objasni kak dobiješ bijeli tekst. Sam napišeš SPOLIER! il ima neka tipka.

i nakon toga imam par pitanja :P
hahaha ma samo umjesto black napišeš white,kad označiš slova i to ti je to! Ma bring it on
__________________
Because some men aren't looking for anything logical, like money. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
LadyGaladriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 18:23   #19
Quote:
PONCHO_23 kaže: Pogledaj post
Ma da, o filmu znam sve i to za talijansku (iako tu verziju nisan gleda, jer mi nije toliko privlačna ka španj.) ali to za knjige nisan zna. A ima li u Hr dignut ih u knjižnicama?
Ja sam ti ih kupila u Italiji pa sam ih pročitala na talijanskom jer sam talijanski učila cijelu osnovnu i srednju školu, a sad i na faksu A kad sam tete u knjižnici u Splitu pitala imaju li ih, samo su me blido pogledale jer nikad nisu čule za njih.
__________________
Because some men aren't looking for anything logical, like money. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
LadyGaladriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 18:28   #20
Hahaha, ah mi početnici.

Znači ovako.

on na kraju opet ovoj napiše natpis na zgradi, ko i Babi onaj za 3 metra iznad neba i zavšava se tako da on ne zna oće ona njemu oprostit i bit s njim ili ne. Jesam pokontala.

isuse kak je meni njega žao. Zaš svaki put na kraju on ostane jadan, pokisao. i usput. BABI JE KUČKETINA. na početku sam mislila da je on seljačina, a na kraju ispadne obrnuto. I taman kad pomisliš kak ta dva svijeta ipak mogu nadići sve prepreke, završava se kantom hladne vode u glavu. Taman sam se ponadala da se to može desit i u stvarnom životu, kad ono ne desi se ni na filmu. haha *tragic* AL film u svakom slučaju ostavlja velik utisak. Priča je odlična i ima svoju prouku. Sad se neću frendovima skidat s vrata dok svi ne pogledaju.
bring it on is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:44.