Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2014., 12:59   #1321
Ima li netko da mi nabavi Sobranie cocktail cigarete? Zagreb.Platim ...
kuksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 08:43   #1322
sobranie cocktail

šarene sobranie cocktail - ako netko želi sobranie cocktail, imam još par kutija koje sam si kupio prije 2 tjedna u Srbiji i ne odgovaraju mi... legalno kupljene, imaju markicu i vakumirane su..
s-neptuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 23:38   #1323
Pušio sam LD Blue, sad mi ostalo par šteka pa ako ima netko zainteresiran, nek se javi...
cruzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 23:30   #1324
Pušim dvije kutije dnevno filter 160 cigare, predobre su, ponekad zapalim crveni i bijeli marlboro i chesterfield crveni i plavi, ali nema meni do filter 160, taman su
ladystone is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 01:34   #1325
Zna li netko gdje se mogu kupiti American spirit u ZG-u?
Hvala unaprijed
Mareena61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 21:41   #1326
Bili marlboro..al postale su mi dobre plavi philip morris
luka1001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 14:43   #1327
prestala pušit..
ali dok jesam..bjeli ronhil..ld...ronhil mentol..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 10:04   #1328
Bijeli Marlboro, a ponekad crveni. Zapravo, ja sam vikend pušač i popušim samo par cigareta uz cugu. Makar sam vikend pušač, uvijek imam cigarete, jer mrzim žicati svoje kokoši. Ali zato nikad nemam upaljač i neću si sama paliti, pa trepćem okicama dok mi neka od frendica ne zapali
__________________
Rule #72 // Legs speak louder than words.
Jenny TimeLord is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 16:41   #1329
Kupila sam e cigaretu i odusevljena sam. Najvise jer mogu pusit svuda, cak i na poslu, ali i konacno doma uz tv ( to mi najvise nedostaje otkad smo prestali pusiti u stanu). Uzela sam za pocetak onu jednokratnu, ali razmisljam da investiram u onu pravu.
Kakva su vasa iskustva s e cigaretama?


Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 21:09   #1330
Crne Sobranie i crveni Marlboro, izmjenjujem ovisno o raspoloženju.
__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 11:55   #1331
Quote:
mali miš kaže: Pogledaj post
Kupila sam e cigaretu i odusevljena sam. Najvise jer mogu pusit svuda, cak i na poslu, ali i konacno doma uz tv ( to mi najvise nedostaje otkad smo prestali pusiti u stanu). Uzela sam za pocetak onu jednokratnu, ali razmisljam da investiram u onu pravu.
Kakva su vasa iskustva s e cigaretama?

Zabrana pušenja vrijedi i za e-cigaretu, kao i za običnu. A vidim da su ljudi počeli to pušit po javnom prijevozu, čekaonicama, bankama, itd.

Trebalo bi počet stvar kažnjavat, kao i bacanje čikova po javnim površinama.
jaran221 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 12:14   #1332
Cesto vidim u busu nekog da pusi. Nisam znala da je zabranjeno, ali mi je bas glupo da si netko to dopusta.
Ja ne bih nikad zapalila u javnom prijevozu. Ali na poslu ili sto mi je jos bitnije doma (u toplom umjesto na balkonu) mogu pusiti. Pusila sam i na nekim mjestima gdje je zabranjeno, ali uz pristanak vlasnika (nije bilo niti upitno).

Imam osjecaj da ljudi nemaju pojma da je zabranjena.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 12:32   #1333
Ma slažem se da je doma ugodnije jer se dim ne zavuče u namještaj i tepihe. Samo kažem da mi nije lijepo vidjeti kad netko puši u javnom prijevozu, čekaonicama, itd. jer ipak su to mjesta gdje boravi dosta ljudi istovremeno i pušenje je zabranjeno bila prava cigareta ili "tekuća". I para od te električne sadrži štetne spojeve koje drugi nisu dužni udisati...

A što se tiče prave cigarete, stvarno nemam ništa protiv, nek radi tko što hoće, ali smeta me ogromna količina čikova bačena po javnim površinama.
jaran221 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 12:41   #1334
Kazu mi da e-cig nije zabranjena vec je zabranjeno pusenje duhanskih proizvoda, tako da je to rupa u zakonu koju svi uvelike iskoristavaju. Potkrijepila bih to nekim linkom ali nemam sad vremena traziti..
Ljudi puse bez ikakve zadrske u prijevoznim sredstvima, bankama, restoranima i na drugim mjestima gdje postoji zabrana pusenja, a da postoji zabrana za e-cig vec bi netko reagirao.

Ima li tko preporuku kakvu e-cig kupiti? Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 21:40   #1335
Pušenje u autobusima je postalo nešto sasvim normalno, ja takvo nešto ne radim, ali prije, dok sam bio srednjoškolac, pušio sam u autobusu uvijek, ali tada nisam previše vodio računa o tome, kao ni moji prijatelji, sada samo koji put zapalim, inače jaki sam ovisnik o filteru 160 u onom smeđem pakovanju, pušim više od dvije kutije na dan i priznajem, ne mogu bez njih.
ladystone is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 23:30   #1336
Godina sam pušila bijeli walter, želja mi je bila prebaciti se na nešto laganije, kao sam mislila da je zdravije pušiti superslims, prebacila sam se na LD ljubičaste,
u početku su mi bile super, sad nakon mjesec ipo dana su mi kao probušeni papir, nije to to, a i muka mi je u želucu, (a inače nikad nisam imala probleme, pa pretpostavljam da je od ovih cig.) Sad ne znam na što da se sad prebacim, probala sam phillip morris crvene slim tako tako,

ove su katran 5, nikotin 0.5, ugljični m.4mg pa me zanima koje druge ima s takvim ili sličnim vrijednostima da nisu prejake ni preslabe.
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 22:30   #1337
Quote:
File not Found kaže: Pogledaj post
Godina sam pušila bijeli walter, želja mi je bila prebaciti se na nešto laganije, kao sam mislila da je zdravije pušiti superslims, prebacila sam se na LD ljubičaste,
u početku su mi bile super, sad nakon mjesec ipo dana su mi kao probušeni papir, nije to to, a i muka mi je u želucu, (a inače nikad nisam imala probleme, pa pretpostavljam da je od ovih cig.) Sad ne znam na što da se sad prebacim, probala sam phillip morris crvene slim tako tako,

ove su katran 5, nikotin 0.5, ugljični m.4mg pa me zanima koje druge ima s takvim ili sličnim vrijednostima da nisu prejake ni preslabe.

Probaj- marlboro touch tamnoplavi ili chesterfield crown blue

Jako dugo već pušim iste i prezadovoljna sam.
malamissunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 19:29   #1338
Quote:
malamissunshine kaže: Pogledaj post
Probaj- marlboro touch tamnoplavi ili chesterfield crown blue
.
tnx, probat ću, ovaj tjedan sam na philip m.super slim crvene.
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 12:05   #1339
Pusila sam godinama bijeli Ronhill ali su sada stavili nesto u sve te cigarete od tdr-a da mi odmah dode osip od njih, doslovno. Sada bijeli Davidoff, Marlboro i slicno (ali u manjim kolicinama, nakon izlaska npr i od toga imam negativne reakcije), najvise mi pasu obicni cigarilosi bez aroma.

Ali pusim sve manje i manje pa ok, planiram uskoro prestati, sve lakse mi pada nepusenje.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 00:29   #1340
Quote:
kuksi kaže: Pogledaj post
Ima li netko da mi nabavi Sobranie cocktail cigarete? Zagreb.Platim ...

također
malamissunshine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:13.