Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2014., 20:41   #2001
Hvala vam puno, neizmjerno ste pomogle :-) Htio sam samo potvrdu toga je li to normalno (barem ocekivati) ili se moje razmisljanje (moje supruge i nasih prijatelja) razlikuje od generalnog.
Guinness25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 09:51   #2002
Quote:
Guinness25 kaže: Pogledaj post
Bokic,

U teoriji, da li on zove njezinog brata na momacku i da li ona zove bratovu zenu na djevojacku?

Thx
Ja svoje šogorice (od muža sestru i od brata ženu) nisam zvala na djevojačku. Dobre smo si i sve ok, ali djevojačku sam smatrala nečim rezerviranim samo za moje najbliže frendice.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 20:13   #2003
Mislim da se djevojačkoj može pristupiti na 2 načina. Jedan je da skupiš svoje 2-3 najbolje prije i provedete vrijeme nekako kako vama odgovara (putovanje, večera pa izlazak..., nešto treće) ili da se napravi ženski party/izlazak, a u tom slučaju što više to bolje Mislim da nema potrebe zvati nekoga koga uopće ne znaš na svoju djevojačku, ali ako se međusobno svi dobro znaju, zašto ne... Ne znam kako druge ovdje, ali ja ne mislim raditi nikakva sranja na svojoj djevojačkoj koja nisu i inače vezana za one bolje izlaske. Ne mislim plaziti po striperu, ne mislim posljednji put prije ubračenja zavoditi muške ili izvoditi sama striptiz negdje (takve stvari ne bi radila ni inače), prema tome mene apsolutno neće smetati ako bi recimo žena njegovog najboljeg frenda ili sestra (da je ima) ili neka treća cura s njegove strane bila samnom na djevojačkoj ako želi. Jedino je sad pitanje da li želim ludi provod sa ženskim društvom ili mirni opuštajući vikend sa 2 najbolje prijateljice.
Fora mi je i ono kako zna biti na filmovima da najbolje prijateljice provedu zajedno tu zadnju noć prije vjenčanja u nekom stanu/apartmanu i ujutro krenu zajedno sa pripremama...
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 20:23   #2004
Mi necemo imati djevojacku nit momacku nego cemo lijepo dva tjedna prije svadbe, sto je taman za rodjendan od dragog, pozvati sve mlade koji ce biti na svadbi, napravit dobru pijanku i upoznat ljude medjusobno tak da se na svadbi samo nastave druzit
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 23:20   #2005
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
Mi necemo imati djevojacku nit momacku nego cemo lijepo dva tjedna prije svadbe, sto je taman za rodjendan od dragog, pozvati sve mlade koji ce biti na svadbi, napravit dobru pijanku i upoznat ljude medjusobno tak da se na svadbi samo nastave druzit
Vidiš, ni to nije loša ideja doduše nama je neizvediva jer naši su prijatelji raštrkani po hrvatskoj i inozemstvu...
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 19:35   #2006
Ja sam imala djevojačku večer prije 10ak dana. Provele smo se genijalno. Na portalu kupisve.eu našle smo ponudu baš za djevojačku večer. Ponuda je uključivala 3 sata wellnesa (bazen, jacuzzi, sauna), večera, piće dobrodošlice, šampanjac, samo smo nakon večere morale plaćati piće koje bi naručile. Uglavnom super provod za cure, druženje, zezancija, smijeh, babske priče Takvi provodi su mi super, da to nismo našle vjerojatno bi isto tako na nekom portalu našle ponudu za neki jendodnevni izlet ili sl.
malena_mara is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 13:06   #2007
Bok cure Tražim kuću u ISTRI / KVARNERU / G.KOTARU za vikend početkom lipnja 2014., max 10 ljudi.. naravno da je djevojačka u pitanju Preporuke U INBOX, HVALA!)
vitacorleone is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 21:00   #2008
pozz curke
jel uzimala koja limuzinu za djevojačku i koliko otprilike dođe?
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 09:20   #2009
u splitu se cijene krecu mislim 500€/dan
malileptirić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 19:44   #2010
ja bi za zg
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 22:43   #2011
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
ja bi za zg
vjerojatno je tu negdje cijena ili možda skuplje, za te novce tulumarim tjedan dana
__________________
“...If you can make a girl laugh - you can make her do anything...”
Plavusa_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 18:50   #2012
Quote:
Plavusa_ZG kaže: Pogledaj post
vjerojatno je tu negdje cijena ili možda skuplje, za te novce tulumarim tjedan dana
ma zicer nije za cca 2 sata 500 evra ako je toliko za cijeli dan
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 18:41   #2013
Ja sam mislila ići van za djevojačku i naravno sve o mom trošku bi išlo, ali se šogorica (od budućeg supruga sestra) našla pametovati da će pomoći, ali naravno onak si je napravila plan kako njoj odg... S obzirom da se nije mogao naći zajednički jezik- neću imati djevojačku...
__________________
"Žena iz kompjutera..." Graham
Crnapantera01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 19:08   #2014
Zasto je bilo potrebno naci zajednicki jezik? Pa je li djevojacka tvoja ili njena?
I sad neces imati djevojacku zbog njenih musica?
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 21:15   #2015
Zašto si odustala od djevojačke?
Zašto ti je ona toliko bitna da to bez nje ne možeš sama napraviti?
Ako joj ne odgovara, ne mora uopće doći i neka se ljuti koliko hoće.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 09:08   #2016
Bio je to jučer trenutak izbačenosti iz takta...

Imati ću djevojačku- nikakve sestre, šogorice i sl.osobe neće biti pozvane samo moje prijateljice.. I mislim da je tako i najbolje...
__________________
"Žena iz kompjutera..." Graham
Crnapantera01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 09:59   #2017
Slazem se
Djevojacka je za mene bila rezervirana za uzi krug najblizih prijateljica. Sve ostale (rodbina, pratnje od frendova, kolegice s posla i sl.) sam pocastila na svadbi.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 19:39   #2018
Quote:
Mayo kaže: Pogledaj post
Slazem se
Djevojacka je za mene bila rezervirana za uzi krug najblizih prijateljica. Sve ostale (rodbina, pratnje od frendova, kolegice s posla i sl.) sam pocastila na svadbi.
upravo tako, ja stvarno ne vidim smisao zkj bi se na djevojacku trebalo zvati recimo cure od frendova
Pa nije MOJA frendica da bi ju trebala zvat, ako nisam s njom otisla solo na kavu, druzila se ili tak nesto ne vidim potrebu za tim samo zato jer je ona eto curka od moj frenda pa ju zato zovem
Mislim desio se takav slucaj u kvartu pa se sjetih
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 22:26   #2019
uskoro mi frendca ima djevojačku pa me zanima koji mali znak pažnje, sitnicu, poklončić bi bio onako fora i prigodan bi bio da joj poklonim, što ste vi dobile, neka ideja?
__________________
... ja nosim čizme skitaljke, mene je teško voljeti...

...kako da te nađem sad, daljine su slijepe i krive karte za prste se lijepe...
Selene is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 00:53   #2020
Pročitala sam zadnjih 60 stranica i vidim da se provlači nekoliko istih pitanja.
Najpopularnije je tko to treba platiti. Pa zar stvarno netko misli da bi djevojačku/momačku trebao platiti bilo tko osim samih mladenaca??? Pa i rođendansko slavlje si sam platiš! Vjenčanje si sam platiš, krstitke svog djeteta sam platiš, za diplomu/promociju sam častiš... Zašto bi te netko trebao častiti za djevojačku? U današnje vrijeme, gostima su te svadbe samo teret, trebaju se obući, kupiti ili dati neki poklon...
Ako nemaš za neke lude ideje, napravi ono što možeš u vlastitom aranžmanu.
Također, stalno se pita za neke LUUUDE otkačene ideje... Ili si otkačen pa to imaš u glavi i znaš što želiš, ali nema mi gorega nego kad nemaštoviti ljudi žele napraviti atrakciju o kojoj će svi pričati. Najčešće se to svede na to da na svakom koraku ističu svoju famoznost i originalnost, pozivnicama i "nikad viđenim efektima", a u biti uopće se ne mogu saživjeti s time i onda je to glumatanje nečega što nisi.
Ako ste cure od izlazaka, otiđite van, na omiljeno mjesto gdje vas svi znaju, zarundajte i bit će vam super.
Isto tako, ponavlja se pitanje koga zvati? To mi tek nije jasno, da netko ne zna koga će pozvati na djevojačku/momačku. To mi je ravno vrtićkim rođendanima gdje roditelji pozivaju goste.
Da li ima netko na ovom PDF-u starijeg od 21 godine tko zna tko su mu prijatelji, koga želi na djevojačkoj i kome je jasno da djevojačka/momačka nije spektakl na račun drugih
natushka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:38.