Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2007., 10:48   #181
Quote:
tnt22 kaže: Pogledaj post
kad se sagradi prva spalionica komunalnog otpada, tehnoloskog otpada i mulja nedaleko zitnjak pescenice, borovje ce isto imati losi zrak jer ruza vjetorvau zg takva da: ulomak iz studije utjecaja na okolis PTTO-a

Vjetar je na području Zagreba kanaliziran orijentacijom Medvednice tako da dominiraju vjetrovi jugozapadnog i sjeveroistočnog kvadranta. To znači da je prijenos onečišćenja velikim dijelom usmjeren prema stambenom urbanom području jugozapadnog dijela grada s jedne strane i sjeveroistočnih obronaka Medvednice. Opći uvjeti onečišćenja u Zagrebu znatno su lošiji tijekom zime nego u proljetnim, ljetnim i jesenskim mjesecima.
koliko vidim, već svi dobio sve zaslužene komentare na ovakve i slične postove, pa sve što ću reći je .... sve što su ti rekli, potpisujem
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 19:22   #182
Quote:
new member kaže: Pogledaj post
yes
još malo pa gotovo

elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 22:21   #183
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
još malo pa gotovo


Kad vam je useljenje?
new member is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 23:30   #184
Quote:
new member kaže: Pogledaj post


Kad vam je useljenje?
travanj
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 14:13   #185
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
travanj

Super !
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 22:39   #186
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Super !
kaj ste vi odlučili?! gdje ste?
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 14:13   #187
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
kaj ste vi odlučili?! gdje ste?

idemo kod Mešića. Čekam drugi tjedan kad bi nas pozvali da pogledamo nacrte jer im je najveći stan trosobni, pa će za nas spojiti 2 stana kako bi dobili četverosobni.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 14:43   #188
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
idemo kod Mešića. Čekam drugi tjedan kad bi nas pozvali da pogledamo nacrte jer im je najveći stan trosobni, pa će za nas spojiti 2 stana kako bi dobili četverosobni.
odlično, bravo

kad bi im trebala biti gotova zgrada?!
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 16:11   #189
Mislim da je proljeće 2009.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 16:17   #190
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Mislim da je proljeće 2009.
godina dana .... i nije tako strašno
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 12:31   #191
Ma mislim ja da će to potrajati i malo dulje, ali spremna sam na to.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 12:33   #192
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Ma mislim ja da će to potrajati i malo dulje, ali spremna sam na to.
znam i vjerujem ... gledala sam na Mešićevom webu, ali nigdje još nema ni slike zgrade, ni tlocrta .... samo info: pitajte nas!
Što li čeka?!
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 16:25   #193
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
znam i vjerujem ... gledala sam na Mešićevom webu, ali nigdje još nema ni slike zgrade, ni tlocrta .... samo info: pitajte nas!
Što li čeka?!
Navodno nacrte, jer se radi po starom Gortanovom projektu koji je trebalo reprojektirati. A kako mi je žena na prodaji rekla da su i malo sami krivi prerano su krenuli u oglašavanje i nisu se nadali da će biti toliko zainteresiranih. Ja ih jašim svaki tjedan za te nacrte.
Vidim da se Just konačno izvukao iz garaža i krenuo s prvom dekom iznad zemlje,a kao po planu gradnje bi oni u 3. mjesecu trebali biti pod krovom. Ovim tempom čisto sumnjam. Sad mi je drago da nismo uzeli onaj stan kod njih.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 18:27   #194
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Navodno nacrte, jer se radi po starom Gortanovom projektu koji je trebalo reprojektirati. A kako mi je žena na prodaji rekla da su i malo sami krivi prerano su krenuli u oglašavanje i nisu se nadali da će biti toliko zainteresiranih. Ja ih jašim svaki tjedan za te nacrte.
Vidim da se Just konačno izvukao iz garaža i krenuo s prvom dekom iznad zemlje,a kao po planu gradnje bi oni u 3. mjesecu trebali biti pod krovom. Ovim tempom čisto sumnjam. Sad mi je drago da nismo uzeli onaj stan kod njih.
nisam znala da je to bilo Gortanovo... mislial sam da je to neki privat deal bio

a Just ... ma ... činilo se tako otpošetka ... baš mi je drago da nisi kod njih izabrala stan ... mislim da bi Mešić trebao biti kvalitetniji, a par mjeseci kasnije useliti ... isplatit će se
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 21:51   #195
Ma da ti nekadašnji temelji na tom gradilištu su bili Gortanovi, čak su neki ljudi bili uplatili stanove. E sad ako sam ja dobro njih iz Mešića shvatila, oni su Gortanovi pravni sljednici i prvo trebaju ponuditi tim ljudima izbor stanova za ono kaj su uplatili,a onda tek idemo svi ostali.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 13:55   #196
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Ma da ti nekadašnji temelji na tom gradilištu su bili Gortanovi, čak su neki ljudi bili uplatili stanove. E sad ako sam ja dobro njih iz Mešića shvatila, oni su Gortanovi pravni sljednici i prvo trebaju ponuditi tim ljudima izbor stanova za ono kaj su uplatili,a onda tek idemo svi ostali.
nisam to znala ... ajd baš me zanima kako će to izgledati .... jedino što se sad vidi je da će biti u C
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 16:04   #197
Evo mi bili kod mešića do kraja tjedna isprojektiratće nam stan od oko 100-115 m2, pa ćemo vidjeti kak će nam se to svidjeti. Inače zgrada je zaista u C, nacrti stanova nisu loši, rok dovršetka za godinu i pol. Nisam vidjela sliku kak bi točno zgrada izvana trebala izgledati, imat će 5 katova.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 21:54   #198
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Evo mi bili kod mešića do kraja tjedna isprojektiratće nam stan od oko 100-115 m2, pa ćemo vidjeti kak će nam se to svidjeti. Inače zgrada je zaista u C, nacrti stanova nisu loši, rok dovršetka za godinu i pol. Nisam vidjela sliku kak bi točno zgrada izvana trebala izgledati, imat će 5 katova.
bila jučer u prolazu ... dobro im ide ... već su na prizemlju u dobrom dijelu zgrade ... baš me zanima slika
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 22:26   #199
A na tvojoj zgradi fasada djelomično pocrnila. Pa kaj nije trebala biti bijela ?
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 15:20   #200
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
A na tvojoj zgradi fasada djelomično pocrnila. Pa kaj nije trebala biti bijela ?
osnova je bijela, ali po bočnim stranama oblažu nekim valovitim limom ili nečim sličnim u crnoj boji, a unutrašnjost balkona biti će oker

danas sam bila u stanu ... ide to kraju
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.