Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2009., 19:10   #1
Kako popričati s ljubavničinim mužem?

Radi se o mužu ljubavnice od mog muža ...dakle, saznala sam za prevaru i sad želim popričati s njim...znam gdje žive, no kako saznat gdje on radi, kako doć do njega? Ne želim ništa telefonski, ni virtualno, želim otić kod njega na posao i stavit karte na stol...ja više nemam što izgubit, ne mogu se rastat jer nemam gdje otići, no ako je toliko drska da mi otima muža u prvoj godini braka, onda nek i njen brak trpi...ne podržavam onu da se preljubika/preljubnicu ne treba miješati jer su isključivo supružnici krivi za to...jednostavno ne podržavam...najgore od svega mi je sto tek sad shvacam da je ovakav zivot stil bracnog zivota kakvog vode ljudi iz kraja od kud je moj muz, a ja to nisam znala...inace sam zbilja dobra domacica, uzorna majka, volim se lijepo obuci i drzati dom uredno i lijepo....prestrasno mi je sto me je snaslo, a ujedno sad citam i vidim koliko je zena koje su to sve vec prosle. Vjerovatno se, citajuci ovo, samo smjeskaju i misle "been there, don that!"...
zelena zebra is offline  
Old 09.12.2009., 19:14   #2
Quote:
zelena zebra kaže: Pogledaj post
tek sad shvacam da je ovakav zivot stil bracnog zivota kakvog vode ljudi iz kraja od kud je moj muz
Života ti, koji je to kraj???
Lord Byron is offline  
Old 09.12.2009., 19:29   #3
Nisam sigurna za internet bonton, ali mislim da se ne smije javno izreci o "kojima" se radi ...valjda je dovoljno reci prvo i zadnje slovo "h" i "c" ..
...kako sam mogla biti tako glupa? Zbilja nisam znala da u 21 st. tako nesto jos uvijek postoji...
zelena zebra is offline  
Old 09.12.2009., 19:40   #4
p.s. nisam navela da su oni kolege s posla i da su u istoj kancelariji...njih dvoje SAMI...to je razlog sto zelim tako postupiti...dok sam bila trudna, pricao je na poslu pred datom kolegicom da sam onak, malo "luda" (covjek s kojim sam mislila provesti cijeli zivot i imati dvoje, troje djece). Naravno da nije mogao reci da je gad koji zeli po defaultu jebat nesto sto nije zakonita zena...i tako joj je dao zeleno svijetlo...zena je na visem polozaju od njega i jednostavno je trazila premjestaj, te ga dobila solo u svoju kancelariju...sve ovo je u njihovoj firmi javna tajna a ja sam se svo vrijeme pitala zasto nismo opcili vise od godinu dana...NIJEDNOM ...mozda se cudite mojim smajlicima, ali sad sam u fazi "najbolja osveta je hladna osveta", tak nekak...naime, znam za to sve vec unazad 2-3 mjeseca...da je to neka afera van firme, pa jos nekako, no kako se mogu boriti za "dobrobit" braka ako mu pica na tanjuru presetava svakodnevno na 5 cm od njega...???
zelena zebra is offline  
Old 09.12.2009., 19:42   #5
Quote:
zelena zebra kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna za internet bonton, ali mislim da se ne smije javno izreci o "kojima" se radi ...valjda je dovoljno reci prvo i zadnje slovo "h" i "c" ..
...kako sam mogla biti tako glupa? Zbilja nisam znala da u 21 st. tako nesto jos uvijek postoji...
Draga moja, muža ti nisi ni imala a da nije ona bila bi neka druga. Znam da se i sama pitaš gdje si gledala ali očito ne tamo gdje si trebala. Jbg zato si tako i prošla. Možeš se isto tako zapitati kako je netko tako glup u 21 stoljeću, ne mjenja ništa. Ne žalim te ni malo jer si očito to tražila a tražiš i dalje nekoga tko je kriv za tvoju glupost. Vjeruj da osveta nije slatka, primitivna je.
Sorry što sam malo grub ali vrijeme je da se opametiš

Zadnje uređivanje xedos : 09.12.2009. at 19:51.
xedos is offline  
Old 09.12.2009., 20:03   #6
Pa fino, raspitas se , ima metoda, lako se to sve sazna, odes mu na posao, prekines sastanak,bacis karte na stol, osjetis se pobjednicki i onda trci nazad svom h.....c i svi problemi rijeseni, time on nije vise h.....c i vi cete zivjeti sretno jer ce se kraj dobro svrsiti.


Tako mi Bog pomogao
__________________
Kupujem, prodajem, oduzimam i dodajem
Sorrela is offline  
Old 09.12.2009., 20:11   #7
A je.ote mene zaje.o b.....c pa sam mislila da mi drugi muž bude h........c al ak ti kažeš da je to tak onda neću.. kakvi su d......ci??
__________________
Non, rien de rien, non je ne regrette rien, Ni le bien qu’on m’a fait, ni le mal, tout ça m’est bien égal.
Non, rien de rien, non je ne regrette rien. C’est payé, balayé, oublié, je me fous de passé
gioa is offline  
Old 09.12.2009., 20:14   #8
Quote:
zelena zebra kaže: Pogledaj post
Radi se o mužu ljubavnice od mog muža ...dakle, saznala sam za prevaru i sad želim popričati s njim...znam gdje žive, no kako saznat gdje on radi, kako doć do njega? Ne želim ništa telefonski, ni virtualno, želim otić kod njega na posao i stavit karte na stol...ja više nemam što izgubit, ne mogu se rastat jer nemam gdje otići, no ako je toliko drska da mi otima muža u prvoj godini braka, onda nek i njen brak trpi...ne podržavam onu da se preljubika/preljubnicu ne treba miješati jer su isključivo supružnici krivi za to...jednostavno ne podržavam...najgore od svega mi je sto tek sad shvacam da je ovakav zivot stil bracnog zivota kakvog vode ljudi iz kraja od kud je moj muz, a ja to nisam znala...inace sam zbilja dobra domacica, uzorna majka, volim se lijepo obuci i drzati dom uredno i lijepo....prestrasno mi je sto me je snaslo, a ujedno sad citam i vidim koliko je zena koje su to sve vec prosle. Vjerovatno se, citajuci ovo, samo smjeskaju i misle "been there, don that!"...
pa kada nije kriva. što ti sada oćeš. razvod nećeš. što planiraš ukrast njenog muža? možda te lik neće ni htjeti. mislim jadno stvarno.
ne znam kaj bih rekla.
coolinesay is offline  
Old 09.12.2009., 20:15   #9
Serrela nece se time nista rijesiti, no da, osjecat cu se bolje ...kad vec brod tone, nek idu svi s njim doli
zelena zebra is offline  
Old 09.12.2009., 20:17   #10
Quote:
zelena zebra kaže: Pogledaj post
Serrela nece se time nista rijesiti, no da, osjecat cu se bolje ...kad vec brod tone, nek idu svi s njim doli
Pa ok, onda ne pitaj kako pricati sa muzem od muzeve ljubavnice, to je lako

Samo nisam sigurna koliko su h......ci zahebani kad im se stane na zulj.

Ajd salu na stranu, sta ces poslije tonjenja broda?
__________________
Kupujem, prodajem, oduzimam i dodajem
Sorrela is offline  
Old 09.12.2009., 20:17   #11
Quote:
gioa kaže: Pogledaj post
A je.ote mene zaje.o b.....c pa sam mislila da mi drugi muž bude h........c al ak ti kažeš da je to tak onda neću.. kakvi su d......ci??

d........ci su najzgodnije, najsexipilniji, najljepši...i najradišniji.
LjupkaA is offline  
Old 09.12.2009., 20:17   #12
Dajte ne ludujte. Još joj recite da u halterima uleti i predloži manage a trois ili nešto slično. A čuj Lorde, vjerovatno žena nije gledala na zemljopisne atribute već na neke druge. Meni se čini da je riječ o mladoj osobi koja je povrijeđena. No dobro, pica se prešetava a šta želiš postići? Da ju muž prebije k'o mačku, da njih dvoje prekinu, da tebe tvoj prebije k'o mačku ( molim ovo prebiti ne tumačiti doslovno, nadam se da ipak nije takva situacija ) da se naslađuješ, da prekineš njihovo ljubakanje, what?
Ili - OĆĆĆĆU OSVETU. Ja patim pa neka pate i svi okolo.
zodax is offline  
Old 09.12.2009., 20:18   #13
ukrast njenog muza??? Da sam htjela njenog ne bih se udavala za ovog..sem toga ne znam niti kako covjek izgleda...molila sam muza da se razmjeste iz iste kancelarije, no on nece. Eto, meni je pak, to jadno...i sto ja sad trebam napravit? U braku smo godinu i pol, trebam "trpit", smjeskat se? Nista ovo nisam zeljela, zelim samo normalan brak a ovo mi je daleko od normalnog
zelena zebra is offline  
Old 09.12.2009., 20:19   #14
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
pa kada nije kriva. ne znam kaj bih rekla.
ovo nije kriva nebih baš sa sigurnošću tvrdila ako ne poznajem situaciju..
a ovo obavještavat muža i likovat no koment
__________________
Non, rien de rien, non je ne regrette rien, Ni le bien qu’on m’a fait, ni le mal, tout ça m’est bien égal.
Non, rien de rien, non je ne regrette rien. C’est payé, balayé, oublié, je me fous de passé
gioa is offline  
Old 09.12.2009., 20:24   #15
cuj, dakle, rekla sam vec: zamolila sam ga da se maknu jedno od drugog fizicki, dakle, iz te kancelarije. Onda bih makar malo imala neke sanse vratit svog muskarca. Ovako, kak? Svaki dan su zajedno, ona mu je pred nosom non-stop, kako da ga vratim? Dakle, nisam histericna luda koja je isla na prepad raditi nepromisljene stvari, ali evo, mjeseci prolaze a on se smjeska i nasladjuje. "Ionako nemas kud". Otprilike je njegova filozofija. Jesam li ja to onda dovedena u situaciju bijelog roblja? Ne kuzim...
zelena zebra is offline  
Old 09.12.2009., 20:29   #16
Quote:
zelena zebra kaže: Pogledaj post
ukrast njenog muza??? Da sam htjela njenog ne bih se udavala za ovog..sem toga ne znam niti kako covjek izgleda...molila sam muza da se razmjeste iz iste kancelarije, no on nece. Eto, meni je pak, to jadno...i sto ja sad trebam napravit? U braku smo godinu i pol, trebam "trpit", smjeskat se? Nista ovo nisam zeljela, zelim samo normalan brak a ovo mi je daleko od normalnog

Boldano je tvoj problem a ne nečiji stil života, ja sam jedna od bin der, dan det i moj savjet je ak očeš spasit brak trudi se oko braka i komunikacije a ne troši energiju na ljupku i njene probleme. Ja da sam ti muž i da meni počneš radit scene i prijetit se ispadima odje.ala bi te po kratkom postupku..(a Z........ka)
Nije istina da je sve savršeno a da je samo ona tvoj jedini problem..
__________________
Non, rien de rien, non je ne regrette rien, Ni le bien qu’on m’a fait, ni le mal, tout ça m’est bien égal.
Non, rien de rien, non je ne regrette rien. C’est payé, balayé, oublié, je me fous de passé
gioa is offline  
Old 09.12.2009., 20:31   #17
Ni u snu ne bih vjerovala da mi ovakvo sto moze dogoditi...sto mi je jos gore, nema kod njega naznake o razvodu, onda je isto udana, moj je ozenjen, to je vise kao life style, ono, "pa neces valjda spavati s vlastitom zenom". U soku sam...i da, zbilja nemam gdje otici...i sad, radi toga trebam trpit?? Prosvijetlite me...proslo je godinu i pol braka, to je pocela jos dok sam bila trudna...misli li ta zena uopce svojom glavom, gdje joj je savjest...pogotovo sto se oni ne zele vezivati, rastajati se, ona ima obitelj i dvoje djece...e pa da je malo pametna, odma bi ih isla razdvajati, cim su skuzili da sam saznala za njih...ovo mi je prebahato...kao, necu uciniti nista jer sam ja "u njegovoj moci"...
zelena zebra is offline  
Old 09.12.2009., 20:32   #18
Quote:
gioa kaže: Pogledaj post
Ma nije to tema.. ja pitam el umaču šta sa strane??Ak umaču kakvi su s......i??
ma kakvi, nebi on nikad sa strane, oni direkt u glavu.

ali imas pravo, da se vratimo na temu.

zebro, mislim da ti nije dobra ideja i da se u konacnici neces dobro osjecati.
smiri strasti i hladne i bistre glave porazgovaraj sa svojim h.......c.
jer ako je to takav obicaj i ako je on takav narazgovarat ces se ti sa ljupkinim muzevima.
LjupkaA is offline  
Old 09.12.2009., 20:36   #19
gioa daj me onda molim te poduci - znaci ja trebam muza cekat svaki dan s posla sa sirokim osmjehom, ne pitati se jel ju danas karao ili ne. Kad me odbije za seks 4,5 mjeseci a onda pozeli 2 dana za redom, trebam mahati repom ko ćuko i onda sa silnom vjerom i zeljom cekati opet par mjeseci na svoj red...i ne raditi problem ni sebi, ni njemu, ni njoj (jer to u biti nije nikakav problem) a ako mi se to sve ne svidja tako - nek odhebem...otprilike tako?
zelena zebra is offline  
Old 09.12.2009., 20:37   #20
Quote:
zelena zebra kaže: Pogledaj post
cuj, dakle, rekla sam vec: zamolila sam ga da se maknu jedno od drugog fizicki, dakle, iz te kancelarije. Onda bih makar malo imala neke sanse vratit svog muskarca. Ovako, kak? Svaki dan su zajedno, ona mu je pred nosom non-stop, kako da ga vratim? Dakle, nisam histericna luda koja je isla na prepad raditi nepromisljene stvari, ali evo, mjeseci prolaze a on se smjeska i nasladjuje. "Ionako nemas kud". Otprilike je njegova filozofija. Jesam li ja to onda dovedena u situaciju bijelog roblja? Ne kuzim...
Ovakvim ponašanjem sigurno ne, ma bio on z.....c, h....c ili p....r ,
ti si draga moja itekako proračunata, sebična i osvetoljubiva i pošto on zna da radi svoje komotnosti "nemaš kud", (svatko ima, ako želi), lijepo ti se u lice smješka. A u situaciju bijelog roblja se sama stavljaš. što znači "SVOG MUŠKARCA", zar je i on tvoj rob koji se omako kontroli i istrgnuo ogrlicu i okove? Pa zato i je to napravio , a ti bi ga malo vratila u logor?

Quote:
zelena zebra kaže: Pogledaj post
gioa daj me onda molim te poduci - znaci ja trebam muza cekat svaki dan s posla sa sirokim osmjehom, ne pitati se jel ju danas karao ili ne. Kad me odbije za seks 4,5 mjeseci a onda pozeli 2 dana za redom, trebam mahati repom ko ćuko i onda sa silnom vjerom i zeljom cekati opet par mjeseci na svoj red...i ne raditi problem ni sebi, ni njemu, ni njoj (jer to u biti nije nikakav problem) a ako mi se to sve ne svidja tako - nek odhebem...otprilike tako?
Ne , nego prvo uvidjeti razlog, probati razgovarati sa njim a draga moja, ako je to propalo i nema svrhe -onda da svatko na svoju stranu i priznati loš izbor ili bar lošu sreću. jebiga to je život.
__________________
.
lana10 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.