Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2016., 23:54   #6601
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
baš sam potrošila retain pa sam otvorila nailtiques koji mi je stajao u zalihama.
Sad mi i to treba?
__________________
Hello, I Must Be Going
mladunche is offline  
Old 24.07.2016., 09:13   #6602
Quote:
Astona kaže: Pogledaj post
Krema za stopala?

Nemam nekih posebnih problema. Trebam učinkovitu kremu za njegu da malo omekša vrh pete.


Nikel Help za pete i stopala.
Meni najbolja krema za noge, produzi mi odlazak pedikeru na 2 mj

Balea je, naravno jeftinija varijanta.



Moze preporuka za suhe trake za depilaciju? Koristim vosak u patroni i kupila sam one Luxepil-grozno primaju vosak, uzasno su plasticne.. Vjerujem da su Cupkove iste.
Jedva sam si pocupala noge.

Ja bi one mekse i kvalitetnije kakve koriste u salonima. Moguce da ih ima negdje? Ili da rezem staru majicu
FatGlow is offline  
Old 26.07.2016., 15:17   #6603
uskoro idem na more i trebala bi mi neka krema s 50 spfom za lice, a nisam bas pri lovi. jeste koristile sto od drogerijskih krema a da zadovoljava sljedeće uvjete: ne ostavlja krec bijeli trag, ne izaziva nered i ne zacepljuje ludacki pore. ne mora biti tako dobra da moze ici ispod sminke.
__________________
.
Stella. is offline  
Old 26.07.2016., 15:22   #6604
meni se ok pokazala avon sun+ spf50. ne znam joj tocno cijenu, meni nije krec, ne ostavlja masni trag, na prvu djeluje kao da gusi, ali nakon sta se upije postane ok. za preko dana i najjace sunce mi bude ok.
MermaidMe is offline  
Old 27.07.2016., 13:47   #6605
Tražim mliječno bijeli lak, da je dostupan kod nas i jeftin, da nije preproziran.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Old 27.07.2016., 17:03   #6606
Koja staklena/keramicka raspica, a da nije Bipina? I da se moze kupit u normalnom duckasu.
LudaMara is offline  
Old 27.07.2016., 19:20   #6607
Quote:
Stella. kaže: Pogledaj post
uskoro idem na more i trebala bi mi neka krema s 50 spfom za lice, a nisam bas pri lovi. jeste koristile sto od drogerijskih krema a da zadovoljava sljedeće uvjete: ne ostavlja krec bijeli trag, ne izaziva nered i ne zacepljuje ludacki pore. ne mora biti tako dobra da moze ici ispod sminke.
Ova, ova i samo ova: http://www.mojaljekarna.hr/hiperpigm...id-spf-50.html

U dmu je oko 130 kuna, ali možeš ju uzeti uz 25% popusta uz kupon. Stvarno preporučam od srca
Zla_grančica is offline  
Old 27.07.2016., 20:20   #6608
Quote:
Stella. kaže: Pogledaj post
uskoro idem na more i trebala bi mi neka krema s 50 spfom za lice, a nisam bas pri lovi. jeste koristile sto od drogerijskih krema a da zadovoljava sljedeće uvjete: ne ostavlja krec bijeli trag, ne izaziva nered i ne zacepljuje ludacki pore. ne mora biti tako dobra da moze ici ispod sminke.
ne znam kakvu kozu imas, moja je masna i mjesovita i koristim vec drugu tubicu od avene, imala sam prvo 30, i sad sam za ljeto uzela 50. ima ih i u dm-u, makar u nekim ljekarnama sad imaju popuste, ja sam svoju uz 30% u farmaciji platila 100kn prezadovoljna sam s njom, puder mi super sjeda, nista se dodatno ne zamastim, niti jedan prist nisam dobila.. pitala sam tetu u ljekarnoj koju da uzmem, roc ili avene i preporucila mi avene jer kaze da su oni bas specijalizirani za osjetljivu kozu i da mi od nje nikad nista nece iskociti, dok za roc citam razlicite recenzije. Neki ih hvale, a nekima izbacuje gadosti
Little Sophia is offline  
Old 28.07.2016., 06:05   #6609
hvala na preporukama cure, no u meduvremenu sam u hici i besparici kupila (zabunom) neku garnier kids spf 50...koja da, ostavlja krec bijeli trag ipak, mislim da ce od ovih vasih roc biti sljedeca na listi za kupnju.
__________________
.
Stella. is offline  
Old 28.07.2016., 12:41   #6610
Quote:
Stella. kaže: Pogledaj post
uskoro idem na more i trebala bi mi neka krema s 50 spfom za lice, a nisam bas pri lovi. jeste koristile sto od drogerijskih krema a da zadovoljava sljedeće uvjete: ne ostavlja krec bijeli trag, ne izaziva nered i ne zacepljuje ludacki pore. ne mora biti tako dobra da moze ici ispod sminke.
eveline narančasta!! (ja kupila u dmu). Znači oodlična krema, mislim da ću ju ja ispod šminke nastavit nosit cijele godine

bijeli trag ti se izgubi, licu ostavi neki glowy efekt, jako lijepo i sama izgleda
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Old 28.07.2016., 13:36   #6611
meni je nezamjenjiva Uriage Bariesun...savršena i kao podloga za makeup i ne ostavlja nikakve tragove
SPF 50
ta Evellin mi je bila grozna....:/
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Old 30.07.2016., 15:40   #6612
Ne znam gdje da to pitam, a hitno mi je:
postoje li još u CC1 i u Avenue Mallu oni dućani (uz frizerske salone) u kojima se prodaju profesionalne linije za njegu kose (L'Oreal Professional, Kerastase itd.), dakle kojih ima samo po friz. salonima, ali nema po ostalim dućanima?

Nisam dugo bila, pa ne znam, nekad znam da je bilo u CC1, a mislim i u Avenue Mallu. Znam da se u međuvremenu nešto od tih dućana pozatvaralo.

Hitno mi je, jer bih sad preko vikenda otišla nešto kupiti, treba mi za more.
Solitary is offline  
Old 30.07.2016., 16:11   #6613
koliko znam, u simple u avenue mallu imas loreal. kerastase je mislim bio u trilabu, al trilab se zatvorio

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
raymond is offline  
Old 30.07.2016., 17:56   #6614
Hvala, guglala sam trgovine u Avenue Mallu i CC1 West, vidim da je u AM taj Simple friz. salon koji i prodaje te profi linije za njegu kose, u CC1 West je još uvijek na popisu Trilab (za njega sa čula da se zatvorio, kao što kažeš). Onda ću za svaki slučaj ići u Avenue Mall. Hvala još jednom!
Solitary is offline  
Old 30.07.2016., 20:51   #6615
Molim preporuku za plavu olovku za oči!
Neku koja je dostupna u drogerijama/ducanima i koja nije iznad 50kn. Stavljala bi na waterline pa mi je bitno da se ne razmazuje itd.
Kupila sam nedavno wnw olovku koja mi je divno plava, ali se nažalost nakon cca 3h počinje brisati i nestajati.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Old 01.08.2016., 10:39   #6616
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
osim eveline zelene bb kreme, predložila bih da baciš pogled i na catrice nude illusion puder u nijansi 010
Quote:
julee kaže: Pogledaj post
slažem se,i meni je odlična Eveline bb krema
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Neki dan sam kupila eveline bb kremu za mjesovitu kozu, to je ona zelena. Nisam nikada koristila bb kremu, osim isprobala po kuci missha koja mi je siva i masti mi se lice od nje - uvijek inace koristim puder.

Ovo je nesto super! Lagana je, ne osjecam ju na licu, prekrivanje iznad ocekivanja ali nije full tako da ne izgleda kao da imas puder, ujednaci lice, NE MASTI.... prezadovoljna sam
Preporucujem ti, jedino ne znam dal bi ti nijansa bila dovoljno svijetla. Postoje light i medium, ja imam light i odlicna mi je a pase mi recimo mac nc20.



Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
znam da kasnim ali nakon potrage mi je rekla cura u bipi da kremu povlače iz trgovine, neće ju više dobivati...

Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
meni su od kod nas dostupnih listića za blotting bipini najmanje plastični. iako se sa shiseidom ne mogu mjeriti, razmišljam da si napravim doživotnu zalihu njihovih
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Koje imaš? Ja sam htjela one crvene, ali na kraju sam uzela neke nove (meni nove) Japan strong sebum&oil pa ću vidjeti...
hvala cure, uzela u bipi neke bijelo zelene, zadnje ostale... uzela sam i essence neke jer je manje pakiranje pa da probam, nemam ih s čim usporediti pa ono, ali ne skidaju mi puder s lica što je svakako
vicious_ is offline  
Old 01.08.2016., 13:32   #6617
Quote:
vicious_ kaže: Pogledaj post
znam da kasnim ali nakon potrage mi je rekla cura u bipi da kremu povlače iz trgovine, neće ju više dobivati...
Molim???? A mislila sam mozda potpuno izbaciti puder i prijeci na nju
Cure javljajte pliz gdje je ima u zg-u!

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 01.08.2016., 15:26   #6618
Da... Nisam ju mogla sama naći pa sam pitala curu, nemaju ni onu u narančastom pakiranju ni ovu

Sent from my ZTE Blade L3 using Tapatalk
vicious_ is offline  
Old 01.08.2016., 19:19   #6619
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Tražim mliječno bijeli lak, da je dostupan kod nas i jeftin, da nije preproziran.
Meni je Essence čist ok.
UnusualMe is offline  
Old 01.08.2016., 19:56   #6620
wet'n'wild megalast sugar coat - preporuka za lak
babe2 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:16.