Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2016., 18:32   #881
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
jesam ja. koža mi je inaèe jako masna, masnija od onog što možeš zamisliti. zasjajim se, paaa veæ sat vremena iza šminkanja (uz mat primer, mat tekuæi puder i mac blot). stopper sam stavila na kožu juèer i danas i to tek iza tekuæeg pudera i blota, beauty blenderom sam ga utapkala u nos i èelo i definitivno je stvar koja me od svih dosad matirajuæih proizvoda najduže držala pod kontrolom inaèe sam na pc yt kanalu vidjela preporuku da se stavlja nakon pudera, imam još jedan tester pa æu ga staviti ispod pudera da vidim kakav æe uèinak tad biti. a onda moram sama sa sobom vidjeti dal' želim dat te pare za ovaj proizvod


aj pliz javi kad isprobas i ispod pudera.
vec se dugo lomim da li da ga probam ili ne.
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 21:25   #882
I ja molim dojmove
Zla_grančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 09:42   #883
koji njihov proizvod je najbolji za izbjeljivanje crvenih fleka od nedavnih akni (ako uopće imaju nešto za tu namjenu)?
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 19:07   #884
probala danas i ispod pudera, drzi kozu matiranom i tako, ali ne jednako dugo kao i kad se stavi na puder
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 22:54   #885
Drage cure molim pomoc. Jako sam zainteresirana za PC proizvode zahvaljujući vama. Imam 27 godina i htjela bih konačno pružiti nešto dobro svojoj koži.

Htjela bih početi koristiti hidroksi kiseline, nikad do sada nisam. Što se tiče moje kože nije toliko problematična, ali joj želim dati određenu njegu. Suha je, imam mitesere, ne toliko puno, ali ih ima, prištići izbiju ponekad, dosta često mi se znaju pojaviti suhe fleke po licu, nekakvi lišajevi, ekcemi, ne crvene se, ali smetaju, jer kad stavim puder izgledam doslovno kao da sam prljava. Moram priznati da nemam nekakvu svoju rutinu u njezi kože, kada me jako zateže, namažem je običnom Nivea kremom i to je to.

Za savjet sam pitala PC HR, ljubazna teta mi je predložila RESIST Daily Smoothing Treatment with 5% AHA.

Isto tako, treba mi nešto za leđa, znaju mi se pojaviti prištici po leđima kojima treba baš jako dugo da se povuku i imam par flekica od njih. Fleke nisu toliki problem, rješavam ih jabučnim octom, napredak se vidi u kratkom vremenu, ali bih htjela nešto za prištice i kada ih se riješim, nešto za prevenciju. Također, koža mi je jako osjetljiva, znaju se često pojavljivati te suhe fleke.

Ljubazna teta mi je u tom slučaju predložila Clear Exfoliating Body Spray 2% BHA.

Što vi kažete? Je li netko sa sličnom kožom, koristio navedene proizvode?
ivana1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 06:13   #886
Iskustva sa Resist Anti-Aging Eye Cream?

OPisuju ju kao bogatu, ali nemasnu
http://www.paulaschoice.com/shop/ski...ing-Eye-Cream/
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 16:04   #887
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
Iskustva sa Resist Anti-Aging Eye Cream?

OPisuju ju kao bogatu, ali nemasnu
http://www.paulaschoice.com/shop/ski...ing-Eye-Cream/
možda i najbolja koje sam koristila. Je gusta i malo se teže s njom barata ali spasila me suhoće zimus. Zbog trksture takve kakva je relativno brzo sam ju potrošila al nisam to ni zamjerila zbog svega ostaloga dobroga. Nije masna i korektore sam bez problema nanosila preko nje.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 06:07   #888
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
možda i najbolja koje sam koristila. Je gusta i malo se teže s njom barata ali spasila me suhoće zimus. Zbog trksture takve kakva je relativno brzo sam ju potrošila al nisam to ni zamjerila zbog svega ostaloga dobroga. Nije masna i korektore sam bez problema nanosila preko nje.
odlično

tražim dobru noćnu, a sve ''light'' i kremaste okoočne mi ne rade ništa u pogledu bora i dehidracijski linija
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 11:17   #889
cure, ima li paule za kupit po ducanima u americi?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 16:54   #890
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
cure, ima li paule za kupit po ducanima u americi?
mislim samo u Nordstromu
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 17:09   #891
Postoji li neki limit za uzorke, koliko ih se može istih uzeti u jednoj narudžbi?
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 17:47   #892
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
mislim samo u Nordstromu
hvala.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 18:16   #893
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Postoji li neki limit za uzorke, koliko ih se može istih uzeti u jednoj narudžbi?
Postoji limit.. barem je bio (i na .hr i .de shopu) kad sam ja krenula testirati PC proizvode pa naručivala hrpe uzoraka prije kupnje full sizeova.

Nekad mi dalo da uzmem više istih uzoraka (mislim da je max bio 3 ili 4 ) a nekad mi znalo pisati za neki uzorak da ne mogu toliku količinu koja mi u košarici pa dalo da kupim 2 ili čak samo 1.
MisMali2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 14:25   #894
:D

Pozdrav djevojke, htjela sam vam ostaviti svoje dojmove. Prvo sam krenula s testerima, na prvu me je osvojio http://www.paulaschoice.hr/trgovina/...ate-serum.html, sitne linije su zagladjene, a ne masti kožu i jako se sporo troši.
Svakako moj favoriti su eksfolianti http://www.paulaschoice.hr/trgovina/...aha-i-bha.html. Koristila sam CLEAR Extra Strength 2% BHA, kroz 10 dana koža mi je bila apsolutno čista, inače imam dosta čistu kožu, no pojavi mi se koji prištić, najviše na području brade, sad mi je apsolutno cista. Nakon što sam završila korištenje tog proizvoda iznenadilo me sto se nisu pojavile nepravilnosti i koža je bila u dobrom stanju. Sada koristim Skin Perfecting 8% AHA Gel, mislim da mi više odgovara BHA i svakako bih te proizvode predložila svima koji imaju problema sa prištićima ili nepravilnostima na kozi. Proizvodi su bez mirisa, tako da bi trebali svima odgovarati...ja ću svakako nastaviti. Ako imate nešto sto je vas oduševilo pišite.
__________________
Nothing tastes as good, as being fit feels
zelenaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 00:04   #895
Ženske, ima li neka od vas ovaj serum?



Koristim ga već nekih mjesec, mjesec i pol i u zadnjih par dana počeo mi je užasno smrdit. Baš po nečemu pokvarenome. Nisam sigurna, možda je i prije imao takav miris a ja nisam išla za time.
Teksturu nije promijenio, boju isto. Držim ga u kupaonici, nije pretoplo, uvijek ga promućkam prije upotrebe.

Ima li možda neka isti ovaj ili drugi serum pa da pošnjofa?!
Ne znam kako opisati miris, kao da su se silikoni ukiselili
black leather is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 11:45   #896
Ima li netko možda da prodaje Resist Eye Cream?! Ako da, molim ponudu u inbox. Hvala.
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 15:45   #897
Da li je netko isprobao bar jedan proizvod iz linije redness relief? Kakvi su dojmovi? Djeluje li na smanjivanje crvenila?
maya10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 16:30   #898
evo samo ću zaljepiti tekst koji sam pisala i na maskama pa da bude sve na jednom mijestu

Ja moram pohvaliti ovu masku od PC

http://www.paulaschoice.hr/trgovina/...l#.V5iJL7iLSM8

Naručila nekoliko testera i to vbiše za sina koji ima problematičnu kožu i reko idem i ja probati i ono wow koji rezultat. Inače maska nije isključivo za masnu i nečistu kožu već i za pore a meni je to i največi problem,što su vidljive,nisu pune i nakon što sam skinula masku na očigled je vidljivo koliko ih stisne. Imala sam na obrazu i jedan sitni ali tvrdokorni bijeli prištić koji danima nisam mogla riješiti i nakon maske ga idem probati riješiti i on lagano i bez problema izađe.
Maska ne isušuje uopće a koža bude mekana i zaglađena,savršena kao tretman.
Sad je još do kraja mjeseca akcija pa sam već kupila full size jer se stvarno isplati.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 12:01   #899
mozes li ponovno linkati? ne otvara mi stranicu
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 12:10   #900
Quote:
crvenkapica5 kaže: Pogledaj post
mozes li ponovno linkati? ne otvara mi stranicu
evo

http://www.paulaschoice.hr/trgovina/...l#.V5naA7iLSM8
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:39.