Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2015., 11:24   #5601
Iskreno se nadam da je trudnoća u pitanju, no ako je crtica bez boje može biti i evaporacijska linija, koja se zna pojaviti kod nekih testova . Držim fige ipak da je to to!
__________________
Mali princ ❤
MinnieMouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 11:29   #5602
Malo sad čitam okolo, ne bih rekla da je evaporacijska jer sam je očitala u zadanom intervalu, više se bojim nekih drugih stvari, ali ne želim ni razmišljati o tome, već prvom prilikom ponavljam test i nadam se tamnijoj crtici..
Crveni Mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 11:51   #5603
Čestitam!
Eto, ja još uvijek čuvam svoj testić i crta se itekako vidi, jača od kontrolne i dalje.
Možda je vrlo rana trudnoća, mala razina bete, a i do samoga testa može biti.
Ja sam radila onu jeftilenku od testa, First sign iz DM-a.
Reina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 16:40   #5604
ja sam skorz zbunjena, zadnja mens mi je bila 12.11. ciklusi su obično redoviti ili čak dobijem i ranije, znači manje od 28 dana - to sada kažem po mojoj procjeni.
Znači sutra je taj 28 dan, prije dva dana sam radila test - negativan, danas sam radila test i negativan je.... jel baš moram čekat da mi izostane menstruacija!?!? mislim imam grčeve ali ne baš jake, bole me prsa (kao u PMS-u)...
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 18:29   #5605
Kupi test! (Za sve vas koje se pitate jeste li trudne)

Quote:
wing kaže: Pogledaj post
ja sam skorz zbunjena, zadnja mens mi je bila 12.11. ciklusi su obično redoviti ili čak dobijem i ranije, znači manje od 28 dana - to sada kažem po mojoj procjeni.

Znači sutra je taj 28 dan, prije dva dana sam radila test - negativan, danas sam radila test i negativan je.... jel baš moram čekat da mi izostane menstruacija!?!? mislim imam grčeve ali ne baš jake, bole me prsa (kao u PMS-u)...

Sve ovisi koji test koristiš i kada ti je bila ovulacija. Ja u ciklusu kad sam ostala trudna nisam imala ni grčeve ni bolne grudi. To ti sve ovisi od zene do zene tako da nemoj puno gledati simptome.
Mozda ti je ovaj ciklus iznimno bila kasnije ovulacija. Zna se dogoditi. U svakom slučaju pričekaj jos 2 dana pa ponovi test, ali kupi si neki koji ima osjetljivost 10 mIU/ml. Sretno!
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 20:24   #5606
Prekjucer radila test 14 dana od ovulacije, koji je bio pozitivan. Danas beta 200, gin sumnja na vanmaternicnu pa me malo strah. Koristila sam Clear blue test. Nemam simptoma, osim osjetljivijih grudi.
linkina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 20:57   #5607
Quote:
linkina kaže: Pogledaj post
Prekjucer radila test 14 dana od ovulacije, koji je bio pozitivan. Danas beta 200, gin sumnja na vanmaternicnu pa me malo strah. Koristila sam Clear blue test. Nemam simptoma, osim osjetljivijih grudi.

A zasto sumnja na vanmateričnu?
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 23:05   #5608
Zato sto nista ne vidi na ultraz.a menstruacija je bila prije min 4-5 tj, ovulacija prije 2. Tvrdi da bi se trebalo vidjeti da je sve ok na ultraz.
linkina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 23:10   #5609
U svakom slučaju ponovi betu nakon 48 sati, to će ti već dati prvi hint. Sretno
Crtičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 23:30   #5610
Quote:
linkina kaže: Pogledaj post
Zato sto nista ne vidi na ultraz.a menstruacija je bila prije min 4-5 tj, ovulacija prije 2. Tvrdi da bi se trebalo vidjeti da je sve ok na ultraz.

Ginekolozi inače ne naručuju na UZV dok Beta nije 2000! I to bas zato sto tek tad mogu vidjeti i smjestiti trudnocu kako spada. Lijepo ponovi betu nakon 48 sati, bitno je da pravilno raste i probaj ne slušati odmah crnjake di im nema mjesta
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 11:26   #5611
Quote:
blizanka kaže: Pogledaj post
Ginekolozi inače ne naručuju na UZV dok Beta nije 2000! I to bas zato sto tek tad mogu vidjeti i smjestiti trudnocu kako spada. Lijepo ponovi betu nakon 48 sati, bitno je da pravilno raste i probaj ne slušati odmah crnjake di im nema mjesta
Hvala vam na podrsci, tako nekako i ja razmisljam. Ovo sam isla privatno na sistematski pa me gin bas jako zbadirala jer je rekla da nema sanse da ako mi je menga bila prije vise od mjesec dana, a nista se ne vidi, da je to ok. I da ako mi je beta pozitivna idem to "sređivati" sa svojom gin

Ništa, razmišljam pozitivno i javit ću se svojoj da mi nađe neki termin kad bi se sigurno trebalo vidjeti, a sutra bi vadila betu onda ponovno i trebala bi biti oko 400 ako je sve u redu, jel tako?
linkina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 13:09   #5612
Quote:
linkina kaže: Pogledaj post
Hvala vam na podrsci, tako nekako i ja razmisljam. Ovo sam isla privatno na sistematski pa me gin bas jako zbadirala jer je rekla da nema sanse da ako mi je menga bila prije vise od mjesec dana, a nista se ne vidi, da je to ok. I da ako mi je beta pozitivna idem to "sređivati" sa svojom gin

Ništa, razmišljam pozitivno i javit ću se svojoj da mi nađe neki termin kad bi se sigurno trebalo vidjeti, a sutra bi vadila betu onda ponovno i trebala bi biti oko 400 ako je sve u redu, jel tako?
Tako nekako. Bitno ti je doslovno koliko je sati prošlo, a normalno vrijeme duplanja se uzima od nekih 32-72 sata. Tako da i ako je malo više ili malo manje, nije problem. Javi kolika ti je druga beta
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 13:14   #5613
Quote:
blizanka kaže: Pogledaj post
Sve ovisi koji test koristiš i kada ti je bila ovulacija. Ja u ciklusu kad sam ostala trudna nisam imala ni grčeve ni bolne grudi. To ti sve ovisi od zene do zene tako da nemoj puno gledati simptome.
Mozda ti je ovaj ciklus iznimno bila kasnije ovulacija. Zna se dogoditi. U svakom slučaju pričekaj jos 2 dana pa ponovi test, ali kupi si neki koji ima osjetljivost 10 mIU/ml. Sretno!
Ovaj je imao osjetljivost 10mlU/ml..da Al svakako ću ponovit test...
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 19:01   #5614
Dakle....Menstruacija mi je trebala doci 17.12 i uvijek je tocna.Jedini odnos koji sam imala od prosle menstruacije je bio 4.12 gdje je postojala sansa za zacecem.18.12 sam napravila test Gravignost za svako doba dana pokazalo se negativan.danas mi sluzbeni kasni 5 dana a simptomi koji mi se pojavljuju su veliki umor osjetljivost grudi i bol kao da cu dobiti mengu ali nista.Nikad mi ne kasni pa sad jel moguce da je kriv test
frckoTamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 19:03   #5615
Moguće da ti je bilo prerano, probaj opet.
Gravignost Mini ti je oko 15 kn.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2019., 13:44   #5616
Bok zene,

Koliko je pouzdano raditi test popodne, nakon sto sam u sebe tokom dana ulila dosta tekucine

Zarucnik i ja smo imali rizican odnos u vrijeme moje ovulacije. Na dan ocekivane menstruacije mi se pojavio smedi iscjedak i evo traje 3 dana. S obzirom na moje jako obilne menstruacije, cudno mi je pa sam kupila test.

Test je clearblue.

Bed mi je raditi ujutro prije odlaska na posao jer ne znam kako bi bila u stanju otici raditi odmah nakon toga (u slucaju da je plus)

Dakle, hoce li clearblue pokazati tocan rezultat u popodnevnim satima?
NoraIbsenova is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2019., 13:50   #5617
Quote:
NoraIbsenova kaže: Pogledaj post
Na dan ocekivane menstruacije mi se pojavio smedi iscjedak i evo traje 3 dana. S obzirom na moje jako obilne menstruacije, cudno mi je pa sam kupila test.

implantacijsko krvarenje možda? A i ne mora bit...

Ja bi napravila test na tvojem mjestu..ne bi se ja strpila jutra
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2019., 14:03   #5618
Kad je test pozitivan, bit ce u bilo koje doba dana. Kad je jos dvojbeno i lovis neke sjene, onda je najbolje ujutro prvi jutarnji urin.
Prvi test sam napravila prvi dan kasnjenja menstruacije, kasno popodne, i bio je jasno pozitivan (i obican i digitalni).

Poslano sa mog STF-L09 koristeći Tapatalk
Merion1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.