Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2016., 09:41   #461
Quote:
bananna_07 kaže: Pogledaj post
Dragi forumaši,
Tražim čuvanje hrčka u periodu od 8.7. do kraja 8.mjeseca...plaćam po dogovoru.
Zagreb
Ja bi ga rado cuvala ali se bojim da ga nebi vratila

Mozes se javit u inbox, ne trebas nista platiti samo hranu donesi i sto mu treba vec
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 16:41   #462
ZAGREB
Ukoliko preko dana niste u mogućnosti izvesti Vašeg psa, obratite mi se s povjerenjem.
Velika sam ljubiteljica životinja, imam iskustva sa psima te sam također i dadilja jednom malom psiću te batlerica dvjema mačkama.
Vašem ljubimcu ću se maksimalno prilagoditi te će šetnje biti onakve na kakve je navikao i kakve su mu potrebne kako bi maksimalno uživao u mom društvu i kako mu odvojenost od Vas ne bi teško pala.

Također, pružam uslugu brige o Vašim kućnim ljubimcima (psići, mice, zečeki, zamorci, ptičice, ribice, kornjače ...dalje nadopunite sami ) dok ste Vi na poslu ili na odmoru (u Vašem prostoru). Cijena po dogovoru.

Za vrijeme šetnje možete me dobiti na mobitel, a prije šetnje Vam mogu predočiti osobnu iskaznicu.
Aislynn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 17:47   #463
Pozdrav svima,

tražim nekog pouzdanog za svakodnevno čuvanje svoga psa (križanac labradora, 11 mjeseci) na duži period. Znači, od ponedjeljka do petka, otprilike 7 ili 8 sati dok smo dečko i ja na poslu. Nalazimo se u stanu u Folnegovićevom naselju. Pas je miran i dobar, većinu vremena prospava. Plaćanje po dogovoru. Ako ste zainteresirani ili poznate nekoga tko bi bio u mogućnosti, možete se javiti u PM ili na e-mail: [email protected]
Za više informacija, stojim na raspolaganju.
MalaMo066 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 21:43   #464
Quote:
MalaKap kaže: Pogledaj post
Tražimo osobu u Zagrebu (prednost Novi Zagreb) za čuvanje kujice od 12ak kg dok smo mi na poslu. Radi se o steriliziranoj kujici od nekih 9 mj.
Oglas i dalje vrijedi.
MalaKap is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 05:45   #465
Za Zagreb ne znam ali ako treba u Novoj Gradiški pričuvati psa javite se. Imam kuju zlatnog retivera, sterilizirana, socijalizirana, jako miroljubiva i naviknuta na pseće društvo pa će i ona pomoći da vaš pas ne bude usamljen.
__________________
http://elsegra.com
Macor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 22:56   #466
@Death-of-Art, post ti je prebačen na odgovarajuću temu.


Ova se obavijest ne komentira na temi.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 13:00   #467
ZAGREB
Ukoliko preko dana niste u mogućnosti izvesti Vašeg psa, obratite mi se s povjerenjem.
Velika sam ljubiteljica životinja, imam iskustva sa psima te sam također i dadilja jednom malom psiću te batlerica dvjema mačkama.
Vašem ljubimcu ću se maksimalno prilagoditi te će šetnje biti onakve na kakve je navikao i kakve su mu potrebne kako bi maksimalno uživao u mom društvu i kako mu odvojenost od Vas ne bi teško pala.

Također, pružam uslugu brige o Vašim kućnim ljubimcima (psići, mice, zečeki, zamorci, ptičice, ribice, kornjače ...dalje nadopunite sami ) dok ste Vi na poslu ili na odmoru (u Vašem prostoru). Cijena po dogovoru.

Za vrijeme šetnje možete me dobiti na mobitel, a prije šetnje mogu Vam predočiti osobnu iskaznicu.
Aislynn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 19:46   #468
Trazimo nekoga tko bi cuvao dvije macke, od 20.6 do 1.9. u Zagrebu ili okolici. Macke su navikle na zivot u stanu, prilicno su razmazene
Ako ima nekog zainteresiranog, molim da se javi na PP.
Placamo po dogovoru.
Boni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 00:22   #469
ne znam da li je ovo tema za to ali zanima me sta vise preferirate- pet sittere ili hotele za pse?
ja nisam vise pametna sta da radim; ostavim malu nekom nepoznatom doma ili da bude u mom stanu ili da ju smjestim u hotel...bas sam na sto muka.
ne vjerujem nikome da ju sece po kvartu jer je malecka bas smetlar i svasta ce posaugati s poda i dosta voli bauljati po cesti a blizu sam velike prometnice.
s druge strane ne privlaci me bas niti ideja da ju smjestim u isti prostor s previse drugih pasa jer me strah giardije, ma strah me svega.
opet ovi u hotelu su valjda profesionalniji i znaju s psima.
stvarno ne znam sta da radim.
da ju ostavljam kod nekog drugog doma to nema sanse jer mi je to onda isto kao i hotel- novi, nepoznat prostor, livade, parkovi...opet velim, mala bas sauga sve po cesti, ne znam dal ce netko to vidjeti i biti voljan vaditi joj kaugume iz usta.

familji, frendovima, nikome ju ne mogu ostaviti jer svi imaju svojih briga i obveza. sa sobom ju na zalost ne mogu povesti jer idem raditi, da idem ali ama bas bilo gdje drugdje spakirala bi ju u avion u roku keks, ne bi ni promisljala o icem drugom.

s cime ste vi najsigurniji i najmirniji? kako odluciti kome vjerovati?

ako je netko zainteresiran placam po dogovoru samo da je netko voljan zivjeti kod mene u stanu dva tjedna. to bi mi bilo najidealnije rjesenje. bili bi u stalnom kontaktu sa mnom i u blizini zivi moja familija tako da ih u slucaju bilo kakve nuzde uvijek mozete kontaktirati. u super smo odnosu i sa par susjeda u zgradi koje znamo iz setnji tako da su i oni tu za uskociti ako treba oko bilo cega.

takodjer sam zauzvrat i vise nego voljna s njom uskociti ako nekome zatreba cuvati psa u njegovom okruzenju.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.

Zadnje uređivanje electric_barbarella : 02.06.2017. at 00:38.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 05:56   #470
Rado bih pomogla ali sam u drugoj drzavi

Osobno da moram birati bih izabrala pet sittera. S iskustvom, ne random studenticu. Hoteli me ne odusevljavaju zbog velikog broja pasa koji s nepoznatim ljudima i psima mogu nepredvidljivo reagirati. Plus bolestine, nametnici, sve.

Nisam sigurna gdje si ali ako si u Zagrebu ima onaj decko Mario - pet sitting Zagreb na facebooku koji ima puno preporuka.

Sumnjam da bi bio problem objasniti da pas voli svasta saugati po podu i da treba posebno pripaziti - bar ne osobi koja ima iskustvo sa zivotinjama.

I mislim da psu ne bi nuzno bio problem novi prostor - ne vezu se oni toliko za prostor. Priviknula bi se za dan, dva, cim sve iznjuska. A na koncu - bitno je da si ti sigurna da je u dobrim rukama i da znas da ce osoba kod koje je/koja je s njom reagirati kako treba - pa makar ako se nesto dogodi odmah veterinaru - znati procjeniti kako i sto.

Malo me zbunjuje zasto ne vjerujes nikome da je sece po kvartu - pa ne bi je valjda setali bez lajne mislim, tudi pas, ne bi mi nikad palo na pamet.

p.s. imaju i web http://pet-sitting-zagreb.com/hr/naslovna/
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 06:49   #471
Ima u Dubravi ili Sesvetama čovjek koji potpisuje s tobom ugovor kad mu ostavljaš psa na čuvanje, samo više ne znam gdje su mi njegovi podaci. Ako nije hitno, potražit ću. Odgovoran vlasnik hotela odnosno vrtića neće uzeti nesocijaliziranog ili bolesnog psa, tako da su ovi strahovi u vezi s giardijom po mojemu mišljenju pretjerani. Ako pas ždere sve s ceste, upozori unaprijed na to. Uostalom, odi s psom u posjet, porazgovaraj, vidi kako ti se čine osoba i prostor. Da ja čuvam pse, nikada ne bih primila nekoga tko me nazove od danas do sutra - čujte ja bih vam sutra ostavio svog psa na tri dana. Tko te na taj način primi, nepouzdan je.

Moj bi izbor ipak bio hotel - skuplje je, ali pas ne bi bio sam po cijele dane, osim kada bi šetač došao po njega da ga izvede.

Dakako, očekuje se da će pas u šetnji biti na lajni, osim u ograđenom psećem parku, kao i da zna hodati na lajni. Prema ovom što pišeš, čini mi se da ti to baš i ne običavaš.

Imaš i Nevena Kovačevića - čuva pse, ima velik ograđen prostor, a i pseći je trener. Mislim da dan košta 140 kn.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 08:28   #472
Mi ostavljamo u hotelu Bendy, gore na rubu Bukovca. Gospođa vodi pse u šetnju u šumu, mislim da ti tamo nema što pojesti, ako je to presudno.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 13:32   #473
ma sva sam paranoicna oko svega
Didi- na lajni ju secem, kak to mislis da ne obicavam to raditi? jako lijepo ona hoda na lajni samo sto ce u roku keks posaugati nesto s ceste.
stvarno je jako dobra, ne kazem samo zato sto je moja, imam jos jednog koji je razmazeni dominantan seronja ali cura je bas dobrica, poslusna, ne-lajava.
aha ovo "bauljanje" ma voli ona nekada raditi slalom lijevo desno u setnji ili kako ja kazem- bauljati. jednom ju je frend setao koji nema pse pa mu nikak nije bilo jasno kako to da ona ne hoda citavo vrijeme uredno pravocrtnim gibanjem njemu uz nogu e reko...
uglavnom ne bi ju takvom nekom ostavila tko nema iskustva sa psima.

fala na preporukama i misljenjima, idem sve to guglati pa zvati pa krecemo u posjete i razgovore ja sam razmisljala o onom House4Dogs ako netko ima kakve informacije slobodno mi recite.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.

Zadnje uređivanje electric_barbarella : 02.06.2017. at 14:15.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 16:32   #474
Najviše ovisi o psu. Neki će se lakše prilagoditi novom prostoru, ljudima i psima, neki teže, a neki nikako. Pa u skladu s tim treba odlučiti hoće li se psa ostaviti u svom stanu, dati na čuvanje nekome doma ili u hotel.
Čini mi se da je pas forumašice varijabilne boravio u tom House4Dogs.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 17:08   #475
da ma ona je dosta prilagodljiva. vidim da je ovo da netko boravi kod mene u stanu skoro pa nemoguce pronaci osim one stranice trustedhousesitters ali ne znam koliko mi se bas dopada da ju ostavim s nekim potpunim strancima iz druge drzave pa dok se oni tu snadju, sporazumiju...ne znam bas.
evo bas sam se cula s Mariom, hvala na preporuci, naci cemo se na kavi iduci tjedan. ima stvarno super preporuke i zvuci simpaticno i korektno.
House4dogs idemo isto iduci tjedan pogledati pa javim dojmove.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 06:45   #476
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
fala na preporukama i misljenjima, idem sve to guglati pa zvati pa krecemo u posjete i razgovore ja sam razmisljala o onom House4Dogs ako netko ima kakve informacije slobodno mi recite.
već sam pisala - moj pas jedino u house4dogs ostaje. i to vec neke 4 godine, otprilike 2-3 puta godisnje.
imaju sve ono što meni treba, pas mi nije u drami kada dodjem po njega, ljudi se brinu za psa vjerojatno i bolje no sto se ja sama brinem (a moje ocekivanje je da nije tako "opustena" sa tudjim psom...).
kako pas jede barf, uredno im nosim svoju hranu, ne okrecu ocima sto moraju malo vise misliti oko toga kada ce izvaditi barf da se otapa.
ja sam kontrol frik sto se tice mog psa. no, sa njima fakat opusteno mogu na bilo kakav duzi ili kraci put.
ne primaju velik broj pasa, treba se dostas unaprijed najaviti sto se tice termina, no, to cijenim i postujem. smatram da se kvalitetno mogu posvetiti svakom psu.
kada sam ga prvi puta ostavljala dobila sam video klipiće, fotke...kasnije sam rekla da to vise ne treba
eto. doista moje tople preporuke.
varijabilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 09:25   #477
Ja bih jedino, s obzirom da u House4Dogs pse ne vode u šetnju (barem je tako bilo pred par godina), razmislila ako imam psa koji teško nalazi druga za igru, jer će mu bit dosadno. Inače su i meni oni bili super, iako mi je Bendy bolja jer mi je bliže i jeftinije i moj pas obožava šumu.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 10:12   #478
Quote:
varijabilna kaže: Pogledaj post
već sam pisala - moj pas jedino u house4dogs ostaje. i to vec neke 4 godine, otprilike 2-3 puta godisnje.
imaju sve ono što meni treba, pas mi nije u drami kada dodjem po njega, ljudi se brinu za psa vjerojatno i bolje no sto se ja sama brinem (a moje ocekivanje je da nije tako "opustena" sa tudjim psom...).
kako pas jede barf, uredno im nosim svoju hranu, ne okrecu ocima sto moraju malo vise misliti oko toga kada ce izvaditi barf da se otapa.
ja sam kontrol frik sto se tice mog psa. no, sa njima fakat opusteno mogu na bilo kakav duzi ili kraci put.
ne primaju velik broj pasa, treba se dostas unaprijed najaviti sto se tice termina, no, to cijenim i postujem. smatram da se kvalitetno mogu posvetiti svakom psu.
kada sam ga prvi puta ostavljala dobila sam video klipiće, fotke...kasnije sam rekla da to vise ne treba
eto. doista moje tople preporuke.
Nisam ovo znala i hvala ti na ponovnom upisu, dobro je za znati ako ce nam trebati nekad cuvanje na dulje a ne budemo se mogli organizirati. Jel se vodi pas i na prilagodbu ili ga se samo ostavi tamo? Nisam to nikad prakticirala pa ne znam

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 19:34   #479
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Nisam ovo znala i hvala ti na ponovnom upisu, dobro je za znati ako ce nam trebati nekad cuvanje na dulje a ne budemo se mogli organizirati. Jel se vodi pas i na prilagodbu ili ga se samo ostavi tamo? Nisam to nikad prakticirala pa ne znam

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Sve se dogovoris s njima. Znam da ima upoznavanje ali ne znam za prilagodbu.
Da. Ne vode ih u setnju ni sada ali meni to pase. Ima cca 3000 kvadrata pa neka sece
Ja samo znam da sam mirna dok mi je pas tamo i da se nikada nije desilo nista ruzno.
varijabilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 19:39   #480
uf meni bas ne pase da se ne secu. moja je bas navikla na setnje. nisam to znala, mislim da im na stranici pise da se secu ali nisam sigurna.
jel se moze dogovoriti s njima da se seta?
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:32.