Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2014., 16:53   #1
Alto Astral (2014-2015)

BÚU


Rede Globo, 2014./2015.





"BÚU" je (radni) naziv nadolazeće Globove "'novela das sete" čiji su autori Daniel Ortiz i Silvio de Abreu ("Belíssima", "Passione", "Guerra dos Sexos"), a koja će zamijeniti tek nadolazeću "Geração Brasil", najvjerojatnije negdje u 11. mjesecu (ili prema ostalim izvorima, najkasnije u prvoj polovici 2015.). Riječ je o seriji nastaloj prema originalnom predlošku pokojne scenaristice Andrée Maltarolli, a koja prati život mladog znanstvenika koji ima sposobnost komunikacije s duhovima.

Glumačko otkriće iz telenovele "Saramandaia" emitirane prošle godine, glumac Sérgio Guizé spominje se kao protagonist novele, a njegove partnerice u istoj trebale bi biti Rosanne Mulholland i Grazi Massafera, a rezervirana je i glumica i TV voditeljica Monica Iozzi.


Izvor #1, #2, #3

Zadnje uređivanje mlac13 : 31.01.2014. at 16:59.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 16:57   #2
Ovo mi super izgleda sinopsisom. Ništa, mislim da nakon završetka GB ostajem u tom terminu.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 17:14   #3
Čini se odlično Nadam se da će tako i bit Pošto je Globo u pitanju ne sumnjam puno u to.
I da, ime novele Volio bih da tako i ostane.
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 19:42   #4
koji kul naslov
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 20:01   #5
Autori su dobri, elenco zasad obećava (još da netko napumpa Grazi pa da ode ). Me likes it.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 20:12   #6
Mene nikako ne privlače te spiritualne teme,pa ću vjerojatno preskočiti.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 21:25   #7
Sérgio Guizé. Nakon zaista odlične glume/uloge (João Gibão) u "Saramandaji", zaslužio je protagonico.

Samo nek' protagonistica ne bude Grazi Massafera.

Ostatak glumačke ekipe.
Quote:
Personagem

Mônica Iozzi será uma vilã cômica, com poderes paranormais, em "Buu", novela do autor Daniel Ortiz, que terá supervisão de texto de Silvio Abreu e direção de Jorge Fernando.

E mais...

A trama, que irá ao ar na faixa das 19h da Globo a partir de novembro deste ano, é inspirada em sinopse da falecida Andrea Maltarolli.

Finalmente...

Os atores Elizabeth Savalla, Grazi Massafera, Marcelo Médici, Marianna Armellini, Sérgio Guizé e Rosanne Mulholland estão confirmados no elenco. As primeiras gravações do folhetim terão início em setembro.

(Fonte)
Mônica Iozzi (BBB14 Repórter) u ulozi komične negativke, koja posjeduje paranormalne moći.

Elizabeth Savalla (Márcia @ "Amor à Vida")
Grazi Massafera (Ester @ "Flor do Caribe")
Marcelo Médici (Mimi @ "Passione")
Marianna Armellini (Frô @ "Guerra dos Sexos")
Rosanne Mulholland (Daniela @ "Sete Pecados")
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 13:46   #8
Nisam siguran, al mislim da Savalla (još) nije potvrđena.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 14:11   #9
Christiane Torloni je dobila ulogu seriji.

Quote:
A atriz Christiane Torloni, cuja última participação na televisão foi através da novela Fina Estampa, voltará ao ar em uma das próximas novelas das 7 da Rede Globo, Buu, de Andréa Maltarolli e Daniel Ortiz com supervisão de Silvio de Abreu.



Ela será a mãe do personagem do ator Sérgio Guizé, que será o protagonista do folhetim, um médico médium que conversa com mortos. Além deles, o elenco já é formado por Grazi Massafera, Marcelo Médici, Marianna Armellini, Mônica Iozzi e Rosanne Mulholland.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 14:13   #10
Super vijest , ona mi je odlična!
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 15:27   #11
Glumačka postava sve bolja i bolja. Uloge dobili Edson Celulari, Nathalia Dill i Silvia Pfeiffer.

Quote:
A pré-produção da novela Buu, escrita por Andréa Maltarolli e Daniel Ortiz com supervisão de Silvio de Abreu, já está correndo a todo vapor. A trama terá o seu elenco fechado até o último dia deste mês, sendo que a estreia, sob a direção de Guel Arraes e Jorge Fernando, ocorrerá em Novembro no lugar de Geração Brasil. Outros nomes garantidos para o elenco são Edson Celulari, Nathália Dill e Silvia Pfeifer. Os três atores se juntam à Carol Castro, Christiane Torloni, Davi Lucas, Elizabeth Savalla, Grazi Massafera, Hilda Rebello, Marcelo Médici, Maria Clara Gueiros, Marianna Armellini, Mônica Iozzi, Nanda Costa, Roberta Rodrigues, Rômulo Neto, Rosanne Mulholland e Sérgio Guizé.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 15:30   #12
Ooooo, i Natalia nam tu. Znači do kraja ovog mjeseca znat će se cjelokupna glumačka postava, jedva čekam.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 15:31   #13
Jao, sad vidjeh da je i Romulo Neto ovdje. Bljak. On je grozan. Prazan zid ima više karizme i glumačkog talenta od njega.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 15:34   #14
@Jay, ti namjeravaš pratit seriju?
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 15:54   #15
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
@Jay, ti namjeravaš pratit seriju?
Da. Planiram gledati sve ove nove novele od 7 (Generaciju Brazil + Buu) i od 6 planiram Saber viver.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 00:51   #16
Sérgio Guizé (), Christiane Torloni, Marcelo Médici, Edson Celulari, Marianna Armellini.

Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Jao, sad vidjeh da je i Romulo Neto ovdje. Bljak. On je grozan. Prazan zid ima više karizme i glumačkog talenta od njega.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 00:56   #17
Mislio sam da će Sergio Guize bit protagonist, al po pisanju medija ispada da će bit negativac. On i Monica Iozzi su negativci.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 01:11   #18
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Mislio sam da će Sergio Guize bit protagonist, al po pisanju medija ispada da će bit negativac. On i Monica Iozzi su negativci.
Mada, u kojoj god ulozi da bude, sigurno će odlično glumiti.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 01:37   #19
Ako bude tako, baš me zanima tko će onda biti protagonist. Ili će Sérgio možda glumit protagonista/antagonista?
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 13:10   #20
Glavni lik je neki doktor koji može pričat s mrtvima. Monica Iozzi će glumit duha (duhicu? ) koja će strašit lik od Nathalije Dill (ona je protagonistica). E sad, piše da će Sergijev lik biti "diabolico", tj. da će biti veći negativac od Monicinog (ona je komična).
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:11.