Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2012., 18:26   #41
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Tako se krene ,a završi se s velikom svijećom, barem jednom i hrpom malih svijećica i voskićima koji ispadaju iz ladica
potpis!ja sam samo usla da posljofam i uzmem jednu max dvije male svjecice...
aha...bolje da ne napisem sa koliko sam izasla
ja isto obozavam vanilijaste, kolacici, naranca mirise, sad mi trenutno gori christmas cupcake
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 18:51   #42
nema yankee candle u osječkom mulleru
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 19:15   #43
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Tako se krene ,a završi se s velikom svijećom, barem jednom i hrpom malih svijećica i voskićima koji ispadaju iz ladica

Ja na poslu, svaki tjedan palim drugi voskić i cijeli hodnik miriši izvan ureda.
A znam, samo se tješim. Imam sreću šta mi i dečko voli svjećice pa je rekao da možemo skupa otić pogledati. To znači duplo više svjećica s kojima ćemo izić van.

Mopsly - ne boj se, kad nisam dosad Mirellu udavila kukanjem, neću nikog. A i to je dobro kukanje, šta se može, jednom se živi. Da da, obožavam te jestive mirise u svijećama, pogotovo preko zime. Sad sam si uzela nezapaljenu glade pod nos i šnjofkam je za utjehu dok odem po YC.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 19:45   #44
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
A znam, samo se tješim. Imam sreću šta mi i dečko voli svjećice pa je rekao da možemo skupa otić pogledati. To znači duplo više svjećica s kojima ćemo izić van.

obožavam te jestive mirise u svijećama, pogotovo preko zime. Sad sam si uzela nezapaljenu glade pod nos i šnjofkam je za utjehu dok odem po YC.
eh imas srece
mog ne zanima nis osim tehnike

i ja jestive volim ali samo preko zime osim npr sto se tice one s aromom kruha koja mi je bila fenomenalna ili s aromom kave mi je mrak iako inace ne pijem kavu, njih sam snjofkala tjednima i opet cu kad se vratim ne palim ih.
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 20:10   #45
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Mopsly - ne boj se, kad nisam dosad Mirellu udavila kukanjem, neću nikog. A i to je dobro kukanje, šta se može, jednom se živi. Da da, obožavam te jestive mirise u svijećama, pogotovo preko zime. Sad sam si uzela nezapaljenu glade pod nos i šnjofkam je za utjehu dok odem po YC.
ma daj, kaj bi me udavila
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 00:50   #46
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
eh imas srece
mog ne zanima nis osim tehnike

i ja jestive volim ali samo preko zime osim npr sto se tice one s aromom kruha koja mi je bila fenomenalna ili s aromom kave mi je mrak iako inace ne pijem kavu, njih sam snjofkala tjednima i opet cu kad se vratim ne palim ih.
Wtf??? Za ovu još nisam čula, baš me zanima!

Ma da, imam sreće, moj isto baš ne voli inače (sve) te ženske stvari, ali se nekako prilagodio otkad smo zajedno. Ja isto s njim idem u dućane s tehnikom (što mi ne pada teško jer je i ja volim), pa onda i on samnom gleda svijeće i slično. S tim da recimo Living, Amelie i takve dućane sa stvarima za dom voli čak više od mene, i uvijek kad prolazimo on prvi predloži da malo uđemo vidjet kaj ima. Jedino u parfumerije odbija ulaziti. Eventualno ako ga uvjerim da ću nešto ugrabiti i ravno na blagajnu, ali ako mislim malo duže gledati, nema šanse. Jednom smo se rastali ispred Illamasque, ja unutra, on doma, i nakon par minuta je skužio da mi je ostao kišobran kod njega, pa mi ga je donio u dućan. Tete su naravno odmah graknule i opkolile ga, a on se nekako očajnički provukao između njih, dobacio mi kišobran i zbrisao van glavom bez obzira.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 01:22   #47
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Wtf??? Za ovu još nisam čula, baš me zanima!

Ma da, imam sreće, moj isto baš ne voli inače (sve) te ženske stvari, ali se nekako prilagodio otkad smo zajedno. Ja isto s njim idem u dućane s tehnikom (što mi ne pada teško jer je i ja volim), pa onda i on samnom gleda svijeće i slično. S tim da recimo Living, Amelie i takve dućane sa stvarima za dom voli čak više od mene, i uvijek kad prolazimo on prvi predloži da malo uđemo vidjet kaj ima. Jedino u parfumerije odbija ulaziti. Eventualno ako ga uvjerim da ću nešto ugrabiti i ravno na blagajnu, ali ako mislim malo duže gledati, nema šanse. Jednom smo se rastali ispred Illamasque, ja unutra, on doma, i nakon par minuta je skužio da mi je ostao kišobran kod njega, pa mi ga je donio u dućan. Tete su naravno odmah graknule i opkolile ga, a on se nekako očajnički provukao između njih, dobacio mi kišobran i zbrisao van glavom bez obzira.
to smo ono pricali na BBW temi, bila je jesenska LE. ja sam uzela 2 male i tako mi je zao sto nisam imala dati $25 za veliku, nekako mi je zao, a srednjih nije bilo. ma fenomenalna je!
i ja obozavam ducane s tehnikom osim sto nikad nemamo za nis para (ne zadugo nadam se ) ali on se zna toliko zadrzati na foticima koji mene totalno ne zanimaju da pozelim da ima fotelja tam negdje da se zavalim
i u Ikeu idemo, obozavam tamo ici a on si fino pojede jos hot dog i sta vec, to mu je valjda najdrazi dio na kraju
a za parfumerije ista stvar, plus u najvise slucajeva MRZI kao i ulazenje u ducane s odjecom osim ako bas izricito ne budem prisiljena reci da idemo samo na muski dio, ponekad ceka vani a ponekad kao ovu jesen u Montrealu kad sam usla u 3katni forever 21 ducan dodje nakon nekog vremena zamnom i onda me maltretira na svakom koraku sve dok pol tog ni ne vidim i izjurim van nazivcirana nakon sto me naravno uvjerio da nis ne kupujem jer je ili preskupo ili ne trebam

Zadnje uređivanje chiasm : 08.12.2012. at 01:28.
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 14:43   #48
koje su njezne , onako neutralne ? narucila bi online jer nissm u prilici posnjofati...
moze nesto citrusno, samo da nije prejako
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 16:23   #49
lagane su ti Clean Cotton, Fluffy Towels, Soft Blanket, Water Garden- sve lagani mirisi, mirišu na čistoću
Sparkling lemon, Country lemonade - limuni
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 16:54   #50
wedding day i baby powder isto mirišu fino i čisto...
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 19:30   #51
jel ko probao weight gardeniju?ja sam uzela nju i baby powder!btw.mirella tema ti je super,šaljem pozdrave
afrikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 19:46   #52
jos jedna obozavateljica YC
dosad sam probala:

soft blanket
sun & sand
midnight jasmine
home sweet home
pink sands
midsummer night
napa valley sun
french vanilla
warm spices
lavander lemon
beach wood

mislim da je to to.
__________________
A bila je cvetak...no, to je jučerašnja vest..
.
Pumpkin Noodle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 00:40   #53
Quote:
afrikana kaže: Pogledaj post
jel ko probao weight gardeniju?ja sam uzela nju i baby powder!btw.mirella tema ti je super,šaljem pozdrave
ja sam imala gardeniju i nije mi gorila ni 5 minuta,letila je u smeće,užas od smrada.
baby powder mi je bio dobar do jednog trenutka dok miris voska nije nadvladao sam miris pa je i on završio u smeću.
u biti sam ih dosta kupila,probala i niti jedan miris nisam izdržala do kraja i tu sam zaključila da mi se nesviđaju i više ih negledam iako me mame.
eh da imla sm i svijeću od jasmina i ista stvar,letila je u smeće. smeta mi to što se osjeti više miris voska od zamišljenog mirisa koji bi se trebao osjetiti.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 01:28   #54
Jasmine, to si imala baš svijeću ili one voskiće za aroma lampu ?

Afrikana, hvala i tebi pozdrav
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 01:43   #55
Voskiće je imala
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 01:49   #56
E pa onda je normalno da miris voska nadvlada jer parfemski miris kod njih traje samo 8 sati i maksimalno 2 paljenja, nakon toga se originalni miris gubi. Zato preporučaju da se taj voskić podijeli na 4 dijela i onda tako koristi da bi se produžio vijek trajanja.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 01:57   #57
Meni ovi moji voskići traju puuuuno duže
Evo jednog imam već tri dana i sva tri dana gori po minimalno 4-5 sati a još uvijek miriše kao prije tri dana kada sam ga po prvi put zapalila
Možda je do mirisa? Mislim vrste? Ovaj o kojem ja pričam je Over the river
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 10:23   #58
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
E pa onda je normalno da miris voska nadvlada jer parfemski miris kod njih traje samo 8 sati i maksimalno 2 paljenja, nakon toga se originalni miris gubi. Zato preporučaju da se taj voskić podijeli na 4 dijela i onda tako koristi da bi se produžio vijek trajanja.
Ja svoje dijelim na 4 dijela, a miris se osjeti možda 2h nakon toga počne smrdit po vosku
Do sad sam potrošila 2 neka limunska i trenutno imam jasmin.

I kako čistite aroma lampe od tih voskova? izludi me to Imam veliku aroma lampu i ne pali ona da se samo malo otopi vosak i izvadi jer se u sredini skroz rastopi, a na rubovima ne

Vraćam se na eterična ulja, to mi je do sad najbolja kombinacija
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 13:07   #59
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
nema yankee candle u osječkom mulleru
Ima, tamo gdje im stoji božićni program
Festivefall is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 15:01   #60
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
Ja svoje dijelim na 4 dijela, a miris se osjeti možda 2h nakon toga počne smrdit po vosku
Do sad sam potrošila 2 neka limunska i trenutno imam jasmin.

I kako čistite aroma lampe od tih voskova? izludi me to Imam veliku aroma lampu i ne pali ona da se samo malo otopi vosak i izvadi jer se u sredini skroz rastopi, a na rubovima ne

Vraćam se na eterična ulja, to mi je do sad najbolja kombinacija
Staviš aroma lampu ili samo onaj gornji dio gdje je voskić, u zamrzivač na kratko, onda samo istreseš.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:20.