Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2016., 22:29   #201
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Dosla na pola bocice s ruzicastim tonikom; pa koristila sam i boljih. Ne znam, u sastavu je glicerin(mislim da je do njega, nek me ispravi netko ako grijesim) vec na trecem mjestu i imam dojam da mi on stvori film na kozi i sprijecava normalnu apsorpciju kreme koja ide nakon njega. Krema mi se puno brze upije kad ga ne koristim.


Meni je ok. Ne radi mi nista lose. Osvjezi kozu, PREFINO mirise. Krema mi ok sjeda na njega.

Mislim da ga zapravo najvise volim radi mirisa.
UnusualMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 22:49   #202
I ja sam s oduševljene strane. Koristim 4. bocu po redu i super mi je kako osvježi i oživi lice te skupi višak masnoće i makne neke eventualne zaostatke nečistoća. Iza njega stavljam i serum i kremu koji savršeno sjedaju i nastavit ću ga kupovati dok ga bude.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 07:04   #203
Moram pohvaliti dnevnu kremu Q10 sa hilarionskom kiselinom i SF8.
Ovo mi je vec trece pakovanje od Nove godine.Ja sam vec u godinama, ali tako glatko lice nikada nisam imala.
Nevjerojatno, kao da radi abraziju lica.

Nedavno kupila i nocnu, ali ne osjecam taj efekt.
Jos nisam probala njihove 30+ i 40+ kreme, jer mi je Q10 perfektna

Vec sam 3 prijeteljice navukla na istu kremu i kanim siriti pricu i dalje,
jednostavno takav glatki vrat i lice ....
sa kakvim skupim krememe sam prije tretirala lice, ma za nepovjerovati...
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."
swap is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 18:17   #204
Ja obožavam ovo. Brzo se upije, zaglađuje kožu, odnosno daje taj osjećaj (kamooon, ionako nebre nijedna kremica napraviti čuda ).
thursday is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 16:28   #205
Quote:
thursday kaže: Pogledaj post
Ja obožavam ovo. Brzo se upije, zaglađuje kožu, odnosno daje taj osjećaj (kamooon, ionako nebre nijedna kremica napraviti čuda ).
da li je kupljano u Hrvatskoj?

Duboko vjerujem da kreme mogu pomoci, samo ako su sto blize prirodnim satojcima. Ja bi se najradje "kupala" u limunu i maslinovom ulju, ali eto nemrem , pa koristim kreme.
Ima ih koje pomazu, ali ne cine cuda....
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."
swap is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 23:11   #206
Quote:
thursday kaže: Pogledaj post
Ja obožavam ovo. Brzo se upije, zaglađuje kožu, odnosno daje taj osjećaj (kamooon, ionako nebre nijedna kremica napraviti čuda ).
zaglađuje sigurno zbog mineralnih ulja, glicerina i silikona jer stvara lagani film (koji ne mora nužno biti vidljiv) pa je koža glatka na dodir, ali ne učvrćuje nikako niti kožu čini elastičnom jer nema nijedan sastojak koji mogao nešto raditi po tom pitanju.

kupila sam svojevremeno byphasse kremu anti-age pro 30 iz znatiželje jer mi je trebalo nešto za 20ak kuna da ostvarim popust u dm-u i mogu reći da je bezveze. nije napravila neki kaos, ugodnog je mirisa i teksture, al ne radi apsolutno ništa jer ispari nakon pola sata. mogla sam komotno staviti količinu čajne žlice koliko je krema slaba i opet bi za sat vremena trebala nanositi. proslijedila sam je frendici kojoj skoro sve odgovara, ima normalnu kožu i nije previše u kozmetičkim proizvodima. al me par dana kasnije nazvala kakvu sam joj to kremu dala koja hlapi i sad joj je koža suha više nego bez te kreme na kraju je mazala ruke s njom
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 08:35   #207
Quote:
swap kaže: Pogledaj post
da li je kupljano u Hrvatskoj?
Je, je, u dm-u.
thursday is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 15:48   #208
Moja krema s Q10 i hijularonskom kiselinom cini kozu vidljivo glatkoma a na dodir je pogotovo.
Ja imam ritual da dio kreme stavim na obe nadlanice pa sa njima m
masiram vrat i obraze. To je efikasnije jer zagladjujem i lice i hranim nadlanice, koje kod zena brzo stare.
Divno iskustvo, ali nisam probala ostale kreme 30+ 40+
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."
swap is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 08:36   #209
Cure, jel neka probala i micelarnu i okoloocni skidac da moze reci usporedbu? Moze li micelarna skinuti maskaru i olovku kao okoloocni skidac?

Uzela sam si okoloocni skidac i bas sam zadovoljna s njim, nosim lece.

Koza mi je normalna, ali s neodgovarajucim sredstvima moze i isusiti i zamastiti.

Trenutno sam pri kraju gel-kreme za umivanje (Eveline) koja mi je super za kozu, ali ne skida dobro makeup i muti mi oci i lece.
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 11:16   #210
Pozdrav

Slucajno sam naisla na gel za tuširanje i kupila sam onaj od litru od mlijecnih proteina. Kad se okupam cini mi se super, odlicno mirisi, ali cudno mi je jer se ne pjeni iako ima SLS pa ne znam jesam li ga nanijela svuda po tijelu. Na uputama pise uzeti samo malo, i po tijelu nanjeti, kako vi riješavate to sto se ne pijeni, jel trosite malo ili puno gela pri tuširanju?
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 16:02   #211
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Slucajno sam naisla na gel za tuširanje i kupila sam onaj od litru od mlijecnih proteina. Kad se okupam cini mi se super, odlicno mirisi, ali cudno mi je jer se ne pjeni iako ima SLS pa ne znam jesam li ga nanijela svuda po tijelu. Na uputama pise uzeti samo malo, i po tijelu nanjeti, kako vi riješavate to sto se ne pijeni, jel trosite malo ili puno gela pri tuširanju?
imaš bocu od litre pa možeš biti i malo rasipnija prilikom korištenja. pusti to što piše, stavljaj uobičajenu količinu
nisam probala gel, ali sam nedavno potrošila sapun za ruke sa mliječnim proteinima. isto se pjenio nešto slabije u smislu da je pjena nježnija i sa manjim mjehurićima. također sadrži SLS, ali i isušuje manje od većine drugih sapuna.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 16:24   #212
Meni su svi njihovi prizvodi osrednji. Nisam našla ništa što bi me oduševilo. Zgadio mi se onaj litreni cotton gel dok sam ga potrošila.
Konkretna Kocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 18:41   #213
ja sam probala onaj tonik kao s ruzom (mos mislit ) koji je pun umjetnog mirisa i isusuje kozu i piling za koji sam doma skuzila da ima mineralnog ulja, a uz to ni ne obavlja svoj posao... uglavnom, necu vise nis kupit od njih.

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
raymond is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 23:09   #214
Meni se tonik bas svida. Super mirisi i bas mi lijepo pripremi kozu za ostale proizvode koji slijede. Ne isusuje me nimalo i ne izaziva nikakve gadosti. Ja zadovoljna

Micelarna mi je takoder dobra, osim sto ponekad malo pece za oci, ali samo mrvicu pa mi to toliko ne smeta.
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 23:11   #215
Meni je taj tonik odličan!
UnusualMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 14:23   #216
Jel tko isprobao mlijeko za čišćenje lica? Vidim da dm ima 1+1 gratis pa ne znam isplati li se uzeti.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 17:51   #217
imam tonik i to drugi ili treći po redu.
neki dan sam si nešto mućkala, bilo mi je potrebno malo tog tonika i nalila sam ga u staklenu posudicu. isti čas sam vidjela te plivajuće... komadiće!



ovo na slici je samo mala količina tonika, u većoj količini tih stvarčica ima puuuno više.
sigurna sam da nije stariji od 6 mj, i ovo ne može biti normalno. nemam pojma što je to, ali se prilikom korištenja tonika na blazinici ne vidi. bljakić.

vi koje imate tonik, ako vam se da, istresite malo tonika u neku posudicu i javite pliva li i u vašima ili samo u mom.
__________________
little piglet ebay <3
ish-mish is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 18:05   #218
Koliko sam po dm-u vidjela, tom su toniku promijenili ambalažu?

Prije je bila roza boca, ali prozirna. Sada mi se čini nešto svjetlije i neprozirno. I sama sam potrošila 4 boce tonika, mislim da je ovo 5. koju koristim (i dalje prozirna ambalaža) i ne vidim ništa u njemu.

Aj baš probam kasnije pretočit malo... Zanima me.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 19:23   #219
je, je, promijenjena je ambalaža. kad sam ga kupovala, nisam našla prozirnu pa sam kupila ovaj u neprozirnoj.

ajmo vi s neprozirnom ambalažom, provjera bljakića
__________________
little piglet ebay <3
ish-mish is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 21:43   #220
moj tonik je u onoj roskastoj bočici, al bome sutra ću provjeriti ima li kakvih bljakića
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:45.