Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2015., 11:47   #81
Da li zna netko koje sve proizvode će imati u prodaji od te firme? Imaju li oni i kakvu kozmetiku za njegu tijela ili su bazirano samo na lice?
martos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 12:34   #82
Quote:
Myrin kaže: Pogledaj post
Pitala ih neka cura na fb u kojim dmovima ima, pa su rekli da ne znaju.
Malo su mi neozbiljni, tj kako ne znas gdje ti se roba nalazi. Sve pet, nije o glavu, ali bas nisu previse profesionalni.
vjerojatno zaista ne znaju jer dm sam odlučuje u koje će poslovnice staviti asortiman za tijelo i kada, dakle prije toga se obično rješavaju stvari koje izlaze iz asortimana i nema noviteta dok se većina ne rasproda i dok se to ne uklopi u njihov mjesečni planogram. moguće da u manje poslovnice neće ni doći. nije to tako jednostavno jer distributeri ovise o drogerijama, a ne obrnuto. zadnjih dana sam bila u tri dm-a, sva tri velika te u centru zagreba, i uopće nisam vidjela proizvode za tijelo.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 12:58   #83
Slazem se s tim. vise sam ciljala na to da bi trebali znati kome su poslali robu, te traziti dm da im salje izvjestaje o punjenju, kako bi mogli obavijestiti kupce.Samo stvar neke poslovne komunikacije, nista vise.Radila sam u veleprodaji, tocno bi znali kad kome i gdje, ali ti se podaci ne stvaraju sami od sebe. ode ja u off, sorry
Myrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 18:42   #84
Quote:
Myrin kaže: Pogledaj post
Slazem se s tim. vise sam ciljala na to da bi trebali znati kome su poslali robu, te traziti dm da im salje izvjestaje o punjenju, kako bi mogli obavijestiti kupce.Samo stvar neke poslovne komunikacije, nista vise.Radila sam u veleprodaji, tocno bi znali kad kome i gdje, ali ti se podaci ne stvaraju sami od sebe. ode ja u off, sorry
Ma to su gluposti kada je DM u pitanju. Svaki dobavljač isporučuje robu na njihovo centralno skladište i potom oni šalju dalje u svoje poslovnice. Dobavljač zna da je isporučio ali ne može znati kada se tko udostojio staviti na police osim ako ne hodaju od Dm-a do Dm-a
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 18:47   #85
Quote:
Myrin kaže: Pogledaj post
Pitala ih neka cura na fb u kojim dmovima ima, pa su rekli da ne znaju.
Malo su mi neozbiljni, tj kako ne znas gdje ti se roba nalazi. Sve pet, nije o glavu, ali bas nisu previse profesionalni.
U pravu si, nisam vidjela taj njihov odgovor, ali ne znam je, kad kupac pita, nedopustivo. 5 godina sam u logistici maloprodaje, veleprodaje i kad dobiješ upit ne smiješ reći da ne znaš, makar zvao i ministra. Pa na Bipinoj stranici kad pitaju dostupnost, fino vele provjerimo pa javimo! Pa nije to informacije koja se ne može nikako saznati, ili barem reći javiti ćemo vam!

Sent from my trusty Samsung S5 using Tapatalk
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 21:09   #86
Evo u Rijeci su sve njihovo dobili u dm-u u Ztc-u.
mare 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 22:55   #87
Quote:
mare 3 kaže: Pogledaj post
Evo u Rijeci su sve njihovo dobili u dm-u u Ztc-u.
Baš to htjedoh reći.
Ja sam si uzela kremu za ruke i losion od badema za suhu kožu,jedva čekam isprobavanje.

Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 00:00   #88
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
Baš to htjedoh reći.
Ja sam si uzela kremu za ruke i losion od badema za suhu kožu,jedva čekam isprobavanje.

Tapatalk
Ja sam kupila:
mlijeko s matičnom mliječi -ovo jos nisam probala
deo s cvijetom pamuka super mi je skroz 👍🏼
krema za ruke nevjerovatnih 150 ml za cca 16 kn 👍🏼
Gel za tusiranje sa arganovim uljem 500 ml za 19,90 👍🏼

Sokirana sam cijenama i kolicinama a prozivodi su stvarno dobar omjer cijene i kvalitete,
Samo su mozda kolicine prevelike sve je 500 ml 😱
Tinasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 00:14   #89
.
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 00:20   #90
Nesto sam pobrkala bila..
Lijepe stvari si uzela,javi dojmove kad ih malo duze budes koristila.
Ja jedva cekam da potrosim neke stvari pa da od njih uzmem sve i meni je super sto su tako velika pakiranja.



Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 02:16   #91
Tinasa, imaju li testere dezica? zivo me zanima miris ovog s bambusom
Hailie Jade is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 08:47   #92
Quote:
Hailie Jade kaže: Pogledaj post
Tinasa, imaju li testere dezica? zivo me zanima miris ovog s bambusom
Nisam vidjela testere nigdje, ali sam citala po stranim a i domacim blogovima kako hvale deo pa sam odlucila kupit.16 kn rekla sam necu propast ako ne bude ok 😊
Tinasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 08:48   #93
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
Nesto sam pobrkala bila..
Lijepe stvari si uzela,javi dojmove kad ih malo duze budes koristila.
Ja jedva cekam da potrosim neke stvari pa da od njih uzmem sve i meni je super sto su tako velika pakiranja.



Tapatalk
Javim 😉
Tinasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 11:45   #94
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Ma to su gluposti kada je DM u pitanju. Svaki dobavljač isporučuje robu na njihovo centralno skladište i potom oni šalju dalje u svoje poslovnice. Dobavljač zna da je isporučio ali ne može znati kada se tko udostojio staviti na police osim ako ne hodaju od Dm-a do Dm-a
Ne znam bas, vidjela sam svojim ocima dmove narudzbenice, za jednu kozmeticku liniju i sve je fino razvrstano po filijalama, bas se lijepo vidi.Narudzbenice salje centrala,ali dostavna mjesta su navedena. Al ok...
Myrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 12:31   #95
Trebalo bi biti i u Avenue Mallu, bila sam u petak kad su curke slagale police i rekle su da je stiglo, ali da nisu još sve stigle raspakirati
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 17:41   #96
Quote:
Myrin kaže: Pogledaj post
Ne znam bas, vidjela sam svojim ocima dmove narudzbenice, za jednu kozmeticku liniju i sve je fino razvrstano po filijalama, bas se lijepo vidi.Narudzbenice salje centrala,ali dostavna mjesta su navedena. Al ok...
Al opet ne znači da dobavljač zna gdje su počeli puniti police. Npr Byphasse će biti u svakoj poslovnici i ne razumijem kako oni mogu znati koji DM je napravio mjesta na policama i počeo slagat robu?

Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
Trebalo bi biti i u Avenue Mallu, bila sam u petak kad su curke slagale police i rekle su da je stiglo, ali da nisu još sve stigle raspakirati
Pa jasno, vrijeme je godišnjeg i u svakom dm-u fali radne snage što nije opravdanje ali često im se događa da im roba stoji danima u skladištu dok je ne počnu slagati a to nema veze s dobavljačima koji isporučuju robu.
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 18:29   #97
Kakav je sastav mlijeka za tijelo?
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 18:49   #98
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Al opet ne znači da dobavljač zna gdje su počeli puniti police. Npr Byphasse će biti u svakoj poslovnici i ne razumijem kako oni mogu znati koji DM je napravio mjesta na policama i počeo slagat robu?
Ako već nisu u dmu poslali dnevne izvještaje o primkama i ulascima robe (zaista uobičajena praksa, ti su podaci dostupni i lako se izvuku), uvijek možeš nazvat kao predstavnik i pitat. Ljudi te traže, stalo ti je do kupca pogotovo jer si "novi", želiš izgradit neki profesionalan imidž itd.

Dogovorit se s voditeljem poslovnice da te izvijesti. Fakat je nedopustivo reć ne znam.
Moji u firmi kad se roba slagala, tek kad je roba primljena, štrigulirana i složena na svoje mjesto stisnu "potvrdi" i roba se vidi na stanju u kompu. Izvještaj se šalje dobavljaču ako traži. No biggy. Baš totalno uobičajeno

Nadam se da će uskoro doć u "moj" dm, pa da konačno probam
Myrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 20:11   #99
Quote:
Myrin kaže: Pogledaj post
Ako već nisu u dmu poslali dnevne izvještaje o primkama i ulascima robe (zaista uobičajena praksa, ti su podaci dostupni i lako se izvuku), uvijek možeš nazvat kao predstavnik i pitat. Ljudi te traže, stalo ti je do kupca pogotovo jer si "novi", želiš izgradit neki profesionalan imidž itd.

Dogovorit se s voditeljem poslovnice da te izvijesti. Fakat je nedopustivo reć ne znam.
Moji u firmi kad se roba slagala, tek kad je roba primljena, štrigulirana i složena na svoje mjesto stisnu "potvrdi" i roba se vidi na stanju u kompu. Izvještaj se šalje dobavljaču ako traži. No biggy. Baš totalno uobičajeno

Nadam se da će uskoro doć u "moj" dm, pa da konačno probam
Pa nisam sigurna da brendovi zovu svih 140 filijala ispitivajući voditelje da li je roba izložena posebno jer se unaprijed dogovori kada stiže na police s upravom. To što njima roba stoji u skladištu ne smatram neprofesionalnošću brenda već neorganizaciji Dm-a . Nisam vidjela taj njihov odgovor na fejsu al bolje da odgovore i ne znam nego da mi odgovore "provjerit ćemo" samo da me skinu s vrata
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 20:21   #100
Gel za tuširanje s ylang-ylang cvijetom uzela sam i sa arganovim uljem al ovaj prvi mi je mljac. Kupila sam mlijeko sa matičnom mliječi i deo sa mirisom blage kreme, nježan miris dobro drži neugodne mirise i meni nimalo ne smeta što su tako velika pakiranja pa barem se takve stvari dosta troše
__________________
Varaždin
Leonharda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.