Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2014., 10:19   #1
43. gastronomski natječaj - Varivo ili čušpajz, pitanje je sad!

Ima li šta bolje u ove hladne zimske dane od toplog domaće skuhanog variva iliti čušpajza?
Mogućnosti su bezbrojne pa se nadam da ćete nam pokazati koji su to omiljeni čušpajzi u vašoj kući, kao i da ćete nam dati neke nove ideje za variva koja nismo do sad imali priliku probati.

Sretno kuhanje !!!
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 03.02.2014., 15:40   #2
Natječaj:
- natječaj traje od postavljanja do petka 21.2.2014. u 23:00 sata
- natjecati se mogu svi članovi foruma bez ograničenja sa samo jednim jelom
- za jelo koje se prijavljuje na natječaj potrebno je navesti (ispisati) sastojke i objasniti način izrade te ga prezentirati s minimalno 1 i maksimalno 5 fotografija
- jedna od fotografija mora na sebi imati cedulju (komad papira, listić) s natpisom "forum.hr"; jelo bez takve fotografije neće biti u konkurenciji za glasanje

Izvannatječajni topik:
- jela koja želite prikazati u sklopu određene teme, ali s kojima se ne natječete, postajte na topicu za izvannatječajna jela
- izvannatječajna jela trebaju također biti još neprikazana na forumu, spremana na temu natječaja u toku natječaja, ali se ne natječu po izboru forumaša-kuhara
- izvannatječajna jela također treba prikazati fotografijama (minimalno 1, maksimalno 5) i detaljnim receptom s opisom izrade
- i na izvannatječajnoj fotografiji mora biti ceduljica s natpisom "forum.hr"

Tema za komentiranje:
- u svrhu komentiranja jela otvoren je poseban topic
- topici s natječajnim i izvannatječajnim jelima sadrže samo recepte i fotografije

Glasanje:
- glasanje za najbolje jelo natječaja traje po postavljanju ankete do 23.2.2014. u 23:00 sata
- glasuje se za do 3 jela
- ukoliko netko glasuje za više od 3 jela svi njegovi glasovi su nevažeći
- pravo na glasovanje imaju svi forumaši koji imaju bar 100 postova na Gastronomiji (zajedno s podforumima) unatrag godine dana gledajući od zaključenja glasovanja
- pravo na glasovanje u tom krugu imaju i oni forumaši koji imaju manje od 100 glasova, ali su prijavili jelo u natječaj

Nagrada: pobjednik natječaja zadaje temu idućeg natječaja

Moderiranje:
- naknadne intervencije moderatora moguće su samo u slučaju da se neki detalj recepta zaboravio ili pogrešno napisao


Želimo vam ugodno kuhanje.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Old 05.02.2014., 17:39   #3
Ričet

prvo da još jednom ponovim, meni je tema super
istina da kad sam bila mala, nisam voljela čušpajze baš kao što ih volim danas, ali neki su mi uvijek bili draži, a neki manje draži

nekako konstanta kod onih koje više volim je grah pa tako i u ovom današnjem

dakle, ričet iliti grah s ječmom

sastojci
grah (moj je bio iz konzerve)
ječam
luk
ulje
mrkva
peršin
paprika
češnjak
crvena paprika
paradajz (dio je domaći ukuhani paradajz, dio je koncentrat)
sol, papar, ocat
malo brašna po potrebi

priprema

na malo ulja se doda nasjeckani luk, mrkva, korijen peršina (ako ima celera još bolje), narezana paprika i dinsta kratko
doda se voda i ječam, te se kuha dok se ječam skoro ne skuha.
zatim dodati paradajz, skuhani ili grah iz konzerve
na kraju sol, papar po želji, malo peršina, ako nije dovoljno gusto, može se ugustiti sa dodatkom malo rastopljenog brašna u vodi

i kad je već u tanjuru octa po želji

dobar tek





em su čušpajzi nefotogenični, em je mrak vani tako da su slike takve kakve jesu :tužni:
__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Old 05.02.2014., 22:55   #4
Evo i moj današnji ručak za 20 minuta

Varivo od narančaste leće

maslinovo ulje
luk
češnjak
2 mrkve
1 šalica narančaste leće
šaka boba
crvena paprika
sol,papar
peršin

Na maslinovom ulju malo dinstati luk,dodati mrkvu, bob, nakon 5 minuta dodati leću i vrelu vodu, sol, papar, papriku. Kuhati još 10-tak minuta (leću sam potopila u vodi dok sam pripremila ostalo, pa joj nije trebalo duže kuhanje).

bilaboja32 is offline  
Old 06.02.2014., 19:23   #5
Varivo od prosa i slanutka



Sastojci:

1 konzerva slanutka (ili 250g skuhanog)
30g prosa
1 batat
par mrkvi, malo celera
1/2 glavice luka, češnjak
1/2 poriluka
par listova kelja
začini: sol, papar, slatka paprika, curry, lovorov list
** može se dodati i meso narezano na kockice, za kompletan obrok

Na ulju prodinstati luk, češnjak i dodati začine (a možete dodati i malo špeka za okus).
Potom dodati nasjeckanu mrkvu i celer i podliti vodom. Dok to krčka, ostatak povrća se opere i nasjecka. Ubaciti nasjeckani batat i proso, pa nakon par minuta dodati i ostatak lisnatog povrća i kuhani slanutak. Pustiti da krčka još par minuta uz povremeno miješanje, da se okusi prožmu i sve do kraja termički obradi. Po potrebi dodavati vodu.
Sheeva is offline  
Old 07.02.2014., 12:36   #6
wannabe cuspajz

Pokusala sam se konzultirat i ja s Barbierijem, al nigdi ne spominje uz hobotnicu ni cuspajz ni varivo ni sl, al eto, sa zlicom je, gusto je, ima povrca, a i dobro je




-hobotnica (skuhat je prvo )
-orzo
-slanutak
-ljutika, luk (cesnjak)
-kapari, kaperini (il kako se vec zovu), peperoncino
-slana srdela
-konserva, pelati, sta god
-bijelo vino, lovor

na mas ulju ljutiku + luk dok zacakli, dodat kapare, peperoncino, slane srdele, narezanu hobotnicu, malo ispirjat da se sve, jelte prozme
Imala sam domacu konservu, al moze posluzit bilo sta crveno, dodat to crveno, casu bilog vina i pustit da krcka
sa strane skuhat posebno orzo, posebno slanutak u vodi s malo lovora i kapule

i onda sve sjedinit i







btw, sve je super izgledalo u zivo , moja vecera od sinoc, volim kad pocnem sama za sebe kuhat, pazit,..
Tavanka is offline  
Old 07.02.2014., 15:16   #7
Varivo od graha s krumpirom i paprikom

Sastojci


300gr bijelog kuhanog graha
300gr crvenog kuhanog grah
1/2 crvene i 1/2 žute ili zelene paprike
1luk
2 reznja cesnjaka
2 zlicice sjemenki gorusice
4 žlice maslinovog ulja
1.5 dl pasirane rajčice
800 ml mesnog temeljca
4 manja krumpira
1 žlica milerama
Sol, papar, cili paprika, persin, slanina


Na maslinovo ulje dodati nasjeckani luk pa češnjak i sjemenke gorusice i kratko popirjati, dodati krumpir narezan na kockice, zatim dodati papriku narezanu na kockice, pa grah, te dodati pasiranu rajčicu, par mirnuta pirjati pa preliti temeljcem.
Kuhati oko 20 minuta, pred kraj kuhanja dodati sol, papar , cili, mileram i nasjeckani persin.

Komadiće slanine hrskavo poprziti na zagrijanoj tavi , ocijediti na kuhinjskom papiru i dodati na vrh posluzenog variva.




sophiella is offline  
Old 09.02.2014., 20:46   #8
Varivo od graška s noklicama

Kopajući po receptima sjetila sam se da sam pred puno vremena negdje na internetsima, vjerojatno na Coolinarici, našla i isprintala ovaj recept. Time pada u vodu moja tvrdnja da ne znam što je varivo pošto ovo jelo ne samo da poznajem nego i jako volim. Comfort food za zimske dane

Za tri porcije nam treba:
  • 400 g smrznutog graška
  • 2 manje kapule
  • par ljutika
  • tri češnja češnjaka
  • 1 mrkva
  • 500 ml vode
  • sol, papar, korijander



Za noklice:
  • 2 jaja
  • 5-6 žlica pirovog brašna
  • sol

Na vrućem ulju (danas sam koristila domaće repičino) se zažute nasjeckane i posoljene kapule, ljutike i češnjak. Kad dobiju lijepu boju doda se na krupno naribana mrkva, papar i nekoliko zrna korijandera. Podlije se s 1 dl vode.
Nakon desetak minuta se doda grašak i ostatak vode (danas sam stavila 1 dl vode i 3 dl goveđe juhe) i kuha još 15-20 minuta.
Vilicom se umute jaja, brašno i sol, malom žličicom se vade noklice i stavljaju u kipuće varivo.
Kuha se još 5-6 minuta i to je to.



Uz ovo nefotogenično ali prefino varivo se može poslužiti i kakvo meso - fino pašu kobasice, pohane šnicle ili, kako sam ja radila danas, piletina pečena s maslinovim uljem i korijandrom.

Dobar tek!
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 09.02.2014., 23:24   #9
Kupus na crveno

Zimska variva volim s grahoricama, jučer sam prvi put kuhala ovako na crveno s kupusnjačama
Potrebno:
mrkva
poriluk
panceta
češnjak
pasirana rajčica
prokulice
brokula
kelj
ćimule
proso
Na maslinovom ulju dinstati mrkvu, kad malo omekša dodati poriluk i pancetu, dobro zažutit, dodat rajčicu,češnjak, prokulice, brokulu, na trakice narezano kelj i ćimule. Kad je skoro gotovo dodat proso(na pola sam ga skuhala u vodi).

bilaboja32 is offline  
Old 11.02.2014., 07:59   #10
Varivo s piletinom, povrcem i noklicama
Nista posebno jelo, ali obozavam ga. Brzo je gotovo i jako mi paše kod prehlada i inih šmrkavih boleština. Dodje mi ko terapija

Potrebno:
piletina
luk
žlica masti
po šaku raznog povrća (mrkva, grašak, peršin, celer, korabica...)
2-3 žlice brašna- oštro
jaje
3 žlice kiselog vrhnja
sol, biber i začini po zelji



Priprema: meso ( kod mene dva veca batka sa zabatkom, pileca naravno ) nasjeckati i sve povrce nasjeckati ( ja si spremim u škrinju baš za ovo jelo kad trebam nešto brzinski skuhati).
Na zagrijanoj masti popržiti luk da uvene i postane staklast, dodati piletinu, kad ona pobijeli dodavati povrče po tvrdoči i dužni kuhanja. Kad se malo prodinsta i voda ishlapi, podliti sa pil. temeljcem, juhom ili vodom da prekrije povrće. Pustiti da se kuha oko pola sata,, soliti, biberiti, začiniti. Za to vrijeme zamutiti noklice.
Noklice:
Jaje izmutiti sa vilicom, dodati vrhnje i brašno ( ne smije biti pretvrdo) malo soli i sve dobro izmješati.
Kad je varivo skuhano zakuhati noklice, pustiti da kipi par minuta i kad su noklice kuhane gotovo je.





Dobar tek!
__________________
U životu uvijek treba imati na raspolaganju jedan topli osmijeh i jedno spremno "odjebi"!
julija_8 is offline  
Old 11.02.2014., 19:55   #11
Zeleno varivo ili varivo od prokulica

Ovo je prvi put da stavljam jelo u natječaj, i to posve spontano - danas sam kuhala varivo i na vrijeme se sjetila da je to tema natječaja. nekoliko puta ranije mi se znalo dogodit da sam isto spremala nešto računajući na natječaj ali ne bih stigla/zaboravila bi fotkat

uglavnom variva često kuham, volim kad su krcati povrćem, šareni i veseli
uvijek se trudim da ne prekuham povrće, volim kad ono još izleda živo, i da se ima što za žvakat
tako je i ovo varivo, koje doma zimi kuham bar jednom u dva tjedna. meni je jelo samo po sebi, ali oni koji vole konkretnije mogu priložiti kakvu kobasivu ili rebarce

uglavnom, kao za svako varivo mjere nisu stroge, i uvijek su odokativne, ali pošto se ipak radi o natječaju i ''službenom'' receptu ovdje sam ipak dala mjere od kojih se dobiju 4 pristojne porcije.

Deklem, počnimo:

za 4 osobe:

300 gr prokulica
3 manje mrkve
1 crveni luk ili poriluk
jedan korijen peršina, i nekoliko grančica
kolut celera (debljine 1-2 cm)
150-200 gr graška
lovor
majčina dušica
sol
svježe mljeveni papar
kocka za juhu (ovo je opcionalno, ja koristim od alnature)


Zažutiti luk, pa dodati mrkvu, peršin i celer, propirjati 5 minuta.
Dodati grašak. Dodati sol, papar i začine.
Nakon par minuta preliti toplom vodom, pa dodati kocku ako je koristite.
Kad voda provrije, smanjiti vatru na srednje i ubaciti prokulice te kuhati dok ne
budu gotove, što je u vrh glave 15 minuta, ovisno o njihovoj veličini.

Dio povrća odvojiti i usitiniti štapnim mikserom pa vratiti u varivo. Malo ohladiti pa servirati.

PS: u recept nekad dodam i jedan krumpir koji se ubaci zajedno s vodom, ali obično ga izbjegavam jer ovo jelo često znam podgrijavat idući dan za marendu na poslu.!

dobar tek!

ellory is offline  
Old 12.02.2014., 16:23   #12
Kak imam malu decu kod nas su cuspajzi barem tri put tjedno, a ja napokon ne kuham samo za se e (mm nije bas neki jelac)...

Mahune

how to screenshot on windows 7


Kelj...


free screen capture software


Sve je baby friendly.
Mrkva, celer, korabica, krumpir, persin, lovor list,
Sol, biber,slatka crvena paprika, rezanj cesnjaka i u to idu mahune/kelj/brokula itd..ovisi.
Zgusnem sa pirovim brasnom.
__________________
DreamTeam

Zadnje uređivanje dublin : 12.02.2014. at 16:35.
dublin is offline  
Old 17.02.2014., 23:58   #13
Biži i orzo

Inspiracija za ovo jelo je recept s bloga Jedozovni duo ''rizi bizi na venecijanski''
Jedan put sam radila s rižom, a više puta samo s bižima.
Ovaj put sam probala s orzom i rezultat mi se također sviđa

Potrebno
1 manji luk
100 g pancete
češnjak
maslinovo ulje
2dl telećeg temeljca
1/2dl bijelog vina
1 vrećica smrznutog graška
1 šalica ječma

Ječam namočit sat-dva u toploj vodi, skuhati u posoljenoj vodi posebno – ostavit sa strane

Na maslinovo ulje stavit pancetu, kad malo zastakli dodat luk, propirjati, dodat 1/2dl bijelog vina – ostavit sa strane

Na maslinovo ulje stavit češnjak, dodat grašak, pirjati. Kad je pri kraju, sa štapnim mikserom u jednom dijelu teće izmiksat grašak (ili odvojit jednu šalicu, izmiksat i vratit nazad).
Dodat teleći temeljac, kuhani ječam, pancetu i luk, još malo kuhat da se okusi prožmu i dobar tek



bilaboja32 is offline  
Old 20.02.2014., 15:09   #14
Grah s ječmom ( iliti bažulj z ričetom )



5 dkg ječma
15 dkg suhog graha
1 mrkva
1 paprika
1 režanj češnjaka
10 dkg hamburgera
papar , crvena paprika , sol

Ječam i grah prokuhati i baciti prvu vodu. Zatim staviti kuhati s mrkvom, češnjakom , paprikom i hamburgerom. Posoliti i popapriti.


__________________
ah..i dalje...ah
krpica is offline  
Old 21.02.2014., 21:47   #15
Brbljavi ćušpi

Nisam velikim ljubitelj variva osim ako se ne radi o grahu i meni najdražim grahoricama bobu i slanutku. Baš zbog moje opsjednutosti mladim bobom kojega uvijek imam zamrznutog, izmislio sam ovaj brbljavi ćušpi.


Sastojci:

-30 dag kuhanog slanutka
-90 dag kuhanog i od košuljica oslobođenog mladog boba
-80 dag sušenog junećeg jezika
-10 dag pancete
-1,5 l povrtnog temeljca
-15 dag kosane ljutike
-4 veća čena češnjaka
-2 jušne žlice maslinovog ulja
-mažuran
-papar
-sol






Slanutak namočimo preko noći i skuhamo ga u vodi. Ocijedimo ga i posušimo. Posebno, vrlo kratko, u neslanoj vodi skuhamo mladi bob i odstranimo mu košuljice. Narežemo ljutiku, češnjak i pancetu.



Suhi juneći jezik skuhamo u vodi, oko 1,30 ali ne do kraja. Ogulimo mu tvrdu opnu i narežemo ga na šnite.



Na maslinovom ulju popržimo ljutiku, češnjak, pancetu i slanutak. Ostavimo da se ohladi i štapnim mikserom sve pretvorimo u homogenu gustu pastu kojoj dodamo mažuran.



Pastu dodamo u zakuhani povrtni temeljac kojega prethodno skuhamo od korjenastog povrća. Posolimo i lagano miješamo na tihoj vatri dok ponovo ne zakuha. Dodamo šnite jezika i sve kuhamo dok jezik posve ne omekša, a juha od slanutka se ne ugusti i postane baršunasta. Dodamo bob i kuhamo još desetak minuta.



Popaprimo svježe mljevenim paprom i odmah serviramo uz svježi kruh.


Dobar tek !

Pelle
Pellaprat is offline  
Old 22.02.2014., 00:06   #16
Anketa je postavljena.
Puno hvala svima koji su sudjelovali!
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.