Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2014., 20:07   #261
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
U Hoferu sam tražila one neke grilane lučice, no nisam pronašla - nisam valjda fulala dućan, mislim da su se lučice spominjale u kontekstu Hofera
je, tamo su se kupovale; stajale su desno od ribica. nisam vec dosta dugo bio, tako da ne znam ima li ih jos...
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 20:31   #262
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
je, tamo su se kupovale; stajale su desno od ribica. nisam vec dosta dugo bio, tako da ne znam ima li ih jos...
Gledala sam u oba Hofera, nisam ih pronašla
No to ne mora značiti da ih nema jer kako ne zalazim u Hofer, ne poznajem ni asortiman ni raspored polica. Gledala sam oko ribica, al štanga a baš sam ih htjela probati... pitala sam i prodavačicu, rekla je da toga nemaju (zvučalo je kao da ne drže uopće).
Kako su pakirane te lučice? Neka staklenka? mala/velika?
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 21:12   #263
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Gledala sam u oba Hofera, nisam ih pronašla
No to ne mora značiti da ih nema jer kako ne zalazim u Hofer, ne poznajem ni asortiman ni raspored polica. Gledala sam oko ribica, al štanga a baš sam ih htjela probati... pitala sam i prodavačicu, rekla je da toga nemaju (zvučalo je kao da ne drže uopće).
Kako su pakirane te lučice? Neka staklenka? mala/velika?


na istoj polici su stajale i susene rajcice i articoke u identicnom pakiranju, tako da se nekad trebalo malo potruditi i potraziti lucice (jer tko bi lud kupovao articoke! )
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 23:25   #264
bila i ja
u Krškom sam zasjela s frendicama na kavi pa nismo ni tražili taj drugi šop centar
next time
preporuka ako ideš u Hofer,uvijek je bolji ovaj u Brežicama,ne znam zašto
inače smo nas 3 išle čisto da nam guza vidi puta,odabrale krasan dan
naravno da smo obavili špeceraj
meni je jedino bilo bitno da kupim Barcafe instant kavu (Špar) i naravno zaboravila
i zašto u HR nema te "nesice"
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 07:55   #265
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
http://img542.imageshack.us/img542/9862/40he.jpg

na istoj polici su stajale i susene rajcice i articoke u identicnom pakiranju, tako da se nekad trebalo malo potruditi i potraziti lucice (jer tko bi lud kupovao articoke! )
ove lučice su zbilja najbolje i imaju ih u stalnoj ponudi.
vjerojatno jer su grilane, a kod drugih većinoma samo aromatizirane.
interesantno je da su u austrijskom Hoferu u bočici drukčijeg formata što znači da dolaze od drugog proizvođača, ali kvaliteta im je skroz jednaka.
__________________
ne kradi, drzava ne voli konkurenciju !!

Zadnje uređivanje L3go : 24.02.2014. at 22:08. Reason: kvotanje slike
jappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 08:09   #266
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
http://img542.imageshack.us/img542/9862/40he.jpg

na istoj polici su stajale i susene rajcice i articoke u identicnom pakiranju, tako da se nekad trebalo malo potruditi i potraziti lucice (jer tko bi lud kupovao articoke! )
Tnx, ću potražit drugi put


Quote:
mujsapujsa kaže: Pogledaj post
bila i ja
u Krškom sam zasjela s frendicama na kavi pa nismo ni tražili taj drugi šop centar
next time
preporuka ako ideš u Hofer,uvijek je bolji ovaj u Brežicama,ne znam zašto
inače smo nas 3 išle čisto da nam guza vidi puta,odabrale krasan dan
naravno da smo obavili špeceraj
meni je jedino bilo bitno da kupim Barcafe instant kavu (Špar) i naravno zaboravila
i zašto u HR nema te "nesice"
Ma samo produžiš cestom sto metara dalje i eto te kod tog drugog centra Inače mi nije simpatičan takav koncept centara (ima i u Vž taj tip) gdje su ulazi u pojedine dućane direktno s parkinga, tj. centar nije klasičan s hodnicima i dućanima. Nismo bili po dućanima, samo smo utvrdili gdje je centar tako da ne mogu komentirati kakav je Mueller.

Mi isto bili samo izleta i germknedli radi inače nemamo običaj ići tamo u shopping, već samo usput ponekad kad bi išli u Brežice po lijekove. Bilo bi lijepo da barem Spar konačno i kod nas poboljša asortiman sukladno onome kakav drže u At i Slo.
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 13:33   #267
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Ma samo produžiš cestom sto metara dalje i eto te kod tog drugog centra Inače mi nije simpatičan takav koncept centara (ima i u Vž taj tip) gdje su ulazi u pojedine dućane direktno s parkinga, tj. centar nije klasičan s hodnicima i dućanima.
ni meni se ne svidja takav koncept, al ovaj u krsku je pjesma prema ljubljanskom BTC Cityu koji je potpuno neupotrebljiv za povremene odlaske kad jos ne znas gdje je sto jer je prevelik za trazenje pjeske, a svako malo ulazak u auto da bi se napravilo parsto metara je nespretno
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 12:43   #268
Znate li da li u merkatoru u sloveniji vrijedi multiplus kartica ili se mora imati njihova pika? ima li
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 15:01   #269
Nije problem u hrvatskom intersparu ponuda nego premali prostor. Na koje police da stave asortiman kada je iovako sve puno...

Nedavno sam bio u tom gore spomenutom intersparu u BTC-u. Dučan je 3 puta veći od Interspara u Arena centru. Recimo, ko 2 Interspara iz City centra Jankomir

Red bull 0.99 eura, a u arena centru 11.5 kn... to je sigurno zbog večeg pdv-a ovdje

Ne kužim tu logiku. Arena centar površinom nije manji od City Parka u BTC-u a ima 3 puta manji hipermarket.
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 18:11   #270
BTC ima minijaturni Spar. Vjerojatno misliš na Interspar u Cityparku.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 20:08   #271
Može netko objasniti što je vložena koruza? Punjena? Čime? Ili to samo znači "nagurana" u konzervu? Mislim, po natpisu sa slike, samo kužim da je kao neka extra slatka, a i ne znam kak bi se zrno punilo... :blenta:
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 20:12   #272
Vložena zelenjava je konzervirano povrće. Ničim punjeno, samo konzervirano Ovo na linku vjerojatno u malo vode u kojoj se kuhalo.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 20:20   #273


Neću brisati post, barem će se ekipa imati čemu smijati.

Hvala!
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 20:22   #274
ja s neba pa u rebra, jel se može u hoferu u brežicama platit erste maestrom?
danke
Black Uhuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 21:48   #275
Maestro primaju.
Amex i Diners ne.
__________________
"Hirscher kada nije među prvom trojicom nije ni na postolju" Bruno Kovačević
karlos100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 13:15   #276
Pročitala sam temu al se uglavnom spominju Krško i Brežice, a nama je ipak bliža Ilirska Bistrica pa odlučih da pitam vas znalce.

1) Jel ima u Ilirskoj Bistrici i drugih dućana osim Hofera? Mislim na tuš, dm, špar....

2) Kakav je omjer kvaliteta - cijena tamo i ovdje kod nas u hr?
3) Koliko se može kupovinom tamo ušparati?

Hvala na odgovorima!
unruly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 13:25   #277
Mercator, Spar, Tuš, DM....
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 13:33   #278
Hvala, cats!

Dal možda znaš ako se naša dm kartica može tamo koristiti?
unruly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 13:57   #279
E, to ti zbilja ne znam.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 14:18   #280
Quote:
unruly kaže: Pogledaj post
Dal možda znaš ako se naša dm kartica može tamo koristiti?
Iz iskustva - doduše ne slovenskog, već mađarskog, pa ostavljam malo prostora za ideju da je Slovenija iznimka - DM kartice su nažalost nevažeće preko granice, odnosno vrijede samo u zemlji u kojoj su izdane .
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.