Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2014., 14:26   #2901
Quote:
ravendame kaže: Pogledaj post
Koliko se sjećam, za "malu" i okolno područje mi je trebalo nekih 8 redovnih tretmana, s tim da sam odradila još 2 u pet godina poslije (dakle, svake 2-2,5 godine), a trebala bih i sad. Inače preporučuju da se jednim godišnje naprave ti "refresher" tretmani, da se održe rezultati.

Za podpazusje mi je trebalo 5, a za noge 4. Mislim da je to do jačine impulsa koji na određenom dijelu tijela možeš izdržati.

No, to je sve jako individualno, jer ovisi o kozi, tipu dlake, pragu tolerancije na bol. Jednom kad kreneš ćeš vidjeti kako tvoje tijelo reagira na to i to ce ti biti najbolji pokazatelj.

Uglavnom, ja sam prezadovoljna! I da, nakon prvog tretmana, nikad vise nisam imala uraslu dlaku na tretiranih području! I to je ogroman plus!!!

Meni su laser i IPL bili prilično isti. Nisam neki stručnjak po tom pitanju, no oba tretmana su mi bila jednako bolna, jednako učinkovita i prilično jednako skupa. No, u toku tretmana sam pronašla salon koji je spuštao cijene ako se kombinira vise podrucja, dakle nije recimo 150€ za intimnu zonu i 70€ za podpazusje, nego 180€ za obje.

Sent from my iPad using Tapatalk
znaci definitivno bi trebala ic na to.. a sad vidim da spominjete i neku lumeu ocito i to trebam istrazit e jos jedno pitanje imam, ko bi rekao hahaha

znaci jednom napravis te tretmane skines "sve" , odrzavas svake godine tim nekim refresher tretmanom i miran si koliko godina?

moze na pp info salona? ako nije problem ako je u zg-u, splitu ili rijeci
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 17:11   #2902
Quote:
Nausikaja01 kaže: Pogledaj post
Za Lumeu, zanima me jel ona ima koristi za izuzetno jake, tamne i debele dlacice?

navodno na takvima najbolje djeluje
aurora31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 17:50   #2903
A zasto sam onda negdje na njihovim stranicama naletjela da bas na "takav tip" lumea ne djeluje?
Nausikaja01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 18:57   #2904
Quote:
Nausikaja01 kaže: Pogledaj post
A zasto sam onda negdje na njihovim stranicama naletjela da bas na "takav tip" lumea ne djeluje?
Hm, gdje si to nasla?
Ovo je sa http://www.philips.co.uk stranice
"Philips Lumea works effectively on (naturally) dark blonde, brown and black hairs. As with other light-based treatments, Philips Lumea is NOT effective on red, light-blonde or white/grey hair. Philips Lumea is also NOT suitable for very dark skin."
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 20:52   #2905
Joj da me sad ubijes ne mogu se sjetiti, ali sam sigurna da sam to procitala i zato sam odustala..pa sam sad ostala paf kad si ti rekla suprotno.
Nausikaja01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 23:05   #2906
Quote:
Nausikaja01 kaže: Pogledaj post
Joj da me sad ubijes ne mogu se sjetiti, ali sam sigurna da sam to procitala i zato sam odustala..pa sam sad ostala paf kad si ti rekla suprotno.
To si nesto pobrkala
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 15:00   #2907
Pozdrav cure, zanima me je li itko od vas koristio Rea Advanced Laser Hair Removal. Na netu nažalost nema recenzija. Trenutno je snižen na 880 kuna.
http://www.westfold.eu/default.aspx?...D=195&CTID=158
foteljusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 10:23   #2908
Ako je netko namjeravao kupiti IPL4000...
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 17:33   #2909
Quote:
sugababe156 kaže: Pogledaj post
Ako je netko namjeravao kupiti IPL4000..


Dobar popust! Pozdrav cure, čituckam ovu temu i mislila sam kupiti Lumeu, ali ovaj popust na Remington me je malo poljuljao u namjeri. Vidjela sam da komentirate kako je stariji model onako, pološ, ali sa novim su cure koje su ga kupile zadovoljne. Eh sad, ovaj IPL4000 bi bio taj stari model ili pak novi? Oprostite, čitala sam temu, ali ja sam vam zbilja seljanka za te stvari.
__________________
You said, "They're harmless dreamers and they're loved by the people." "What," I asked you, "is harmless about a dreamer, and what," I asked you, "is harmless about the love of the people?"
rabiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 00:28   #2910
Quote:
rabiosa kaže: Pogledaj post


Dobar popust! Pozdrav cure, čituckam ovu temu i mislila sam kupiti Lumeu, ali ovaj popust na Remington me je malo poljuljao u namjeri. Vidjela sam da komentirate kako je stariji model onako, pološ, ali sa novim su cure koje su ga kupile zadovoljne. Eh sad, ovaj IPL4000 bi bio taj stari model ili pak novi? Oprostite, čitala sam temu, ali ja sam vam zbilja seljanka za te stvari.
To ti je stari model... Ipl 6000 je novi
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 09:23   #2911
a_star: Hvala, išla sam prekopati po temi tražeći postove forumašica o Remingtonu IPL4000, ali nisam znala edirati post sa uključenim citatima.

Dakle, evo ide:

Quote:
reginax kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure, pisala sam o problemima sa remington 4000. Evo što se izdogađalo..nakon brzo potrošene dvije lampe od 1500 bljeskova poslala sam aparat na servis, nakon više od dva tjedna su mi poslali NOVI! U međuvremenu sam vidjela akciju novog modela u elipsu za 2499kn pa sam ga uzela. S njim nemam problema s pregrijavanjem, cijeli tretman sam napravila da se nije ni jednom ugasio, a žarulja ima 65000 bljeskova.
Moje iskustvo sa starim modelom je loše, tako da ga ne bih preporučila..

Quote:
mercurysheevas kaže: Pogledaj post
Bok svima, nova sam na forumu i želim s vama podijeliti svoje iskustvo te zatražiti savjet vas koje koristite IPL uređaje.
Naime, kupila sam Remington IPL 4000. Koristila sam ga otprilike 30 min na jačini 2 i nakon toga se počeo pregrijavati (sve žaruljice su treperile). Prestala sam s tretmanom i ponovno sam ga koristila sutradan na jačini 5, a tada se nakon 10-15 bljeskova počeo pregrijavati. Nakon hlađenja i ponovnog postupka, u više navrata dogodilo se isto.
Zamjenila sam proizvod za isti, no taj nije radio niti 10min na jačini od 5 zvjezdica koje su ponovno počele treperiti. Nakon hladjenja, ponovno odradi 10-15 ak bljeskova i ponovno sve lampice trepere.
Da li je normalno da sve lampice trepere nakon 15ak bljeskova i da se uređaj svako malo mora gasiti radi pregrijavanja?
Isto pitanje sam postavila predstavništvu Remingtona i dobila odgovor: "Zagrijavanje aparata je normalno jer prizvodi silnu energiju. Aparat NE smijete gasiti vec kad lampice pocnu treperiti pricekati 45 sekundi, da se ohladi i lampice ponovo umire.
Gasenjem aparata prekidate hladenje, sto za aparat dugorocno nije zgodno."

Zvala sam i servis, slično mi je rekao i serviser, plus što se aparat možda zagrijava jer držim ruke na otvoru za ventilaciju. Što ne radim..

Imate li ovakva iskustva? Pregrijava li se vama aparat nakon 10-15ak bljeskova pa morate čekati da se ohladi i tako u nedogled?
I pozitivno iskustvo:

Quote:
zglanka kaže: Pogledaj post
bok...
evo i ja sam "ponosna" vlasnica remington ipl 4000 ( za 1000 kn u spara)
Danas sam si potkoljenice poblicala....pa evo da podijelim s vama svoje iskustvo.
Već sam čitala o pregrijavanju uređaja, al meni nije to neki problem, uređaj nakon 20-blicanja treba odmoriti oko 30-ak sekundi i aparat dalje radi bez ikakvih problema.( to piše i uputama).
Znači, ne treba uređaj gasiti, treba samo pričekati da lampica stane treperiti( oko 30-ak sekundi)
Puno sam čitala na forumu i došla sam do zaključka da je sve do vrste dlaka.
Ima žena kojima Lumea nije ništa pomogla i onih koje tvrde suprotno,
Također je i stvar sa Remingtonom, al pošto je remington znatno jeftiniji odlučila sam se za njega.
javim se sa rezultatima....
Meni osobno ne bi bio problem mijenjanje tih lampica, za 200-njak kn naručim s amazona ili e-baya, niti muke po pregrijavanju i čekanju... Šlamperaj, ali koliko para - toliko muzike. Mislim da ću otići sutra u Spar i odlučiti na licu mjesta.
__________________
You said, "They're harmless dreamers and they're loved by the people." "What," I asked you, "is harmless about a dreamer, and what," I asked you, "is harmless about the love of the people?"
rabiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 15:33   #2912
Pozdrav,

nova sam na forumu i vidila sam ponudu na kolektivi za beauty centar u jurisicevoj, cini se primamljivo jer je jako povoljna, pise da koriste NOVI DIODNI LASER... e, sad... ima li itko ikakvu info o tom centru i njihovom laseru? hvala puno!
lealeich is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 10:47   #2913
Meni osobno ne bi bio problem mijenjanje tih lampica, za 200-njak kn naručim s amazona ili e-baya, niti muke po pregrijavanju i čekanju... Šlamperaj, ali koliko para - toliko muzike. Mislim da ću otići sutra u Spar i odlučiti na licu mjesta. [/QUOTE]

Ja nisam bila zadovoljna sa starim modelom, pisala sam o tome i kupila sam novi model, a ako se odlučiš ipak za taj, prodam ti ga za 700kn, ima i garanciju. Ako si za javi se na pm.
reginax is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 13:59   #2914
Quote:
a_star kaže: Pogledaj post
To ti je stari model... Ipl 6000 je novi
Točno tako

S tim da taj REMINGTON IPL6000 ima - Vijek trajanja žarulje - 1.500 bljeskova

i ima još noviji REMINGTON IPL6000Fi - - Vijek trajanja žarulje - 65.000 bljeskova.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 11:30   #2915
a di se kupe rezervne lampice u HR, za ovaj stari model? ja nigdi ne nalazim
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 18:02   #2916
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
a di se kupe rezervne lampice u HR, za ovaj stari model? ja nigdi ne nalazim
mislim da imaš u elipsu
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 02:26   #2917
Ne bi li mi već nakon 6 mj. trebale nestati skoro sve dlake? Razočarana sam...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ki-Ki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 13:43   #2918
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
a di se kupe rezervne lampice u HR, za ovaj stari model? ja nigdi ne nalazim


ja sam kupila lampe u singuli doo
http://www.singuli.hr/
lillaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 13:57   #2919
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
znaci definitivno bi trebala ic na to.. a sad vidim da spominjete i neku lumeu ocito i to trebam istrazit e jos jedno pitanje imam, ko bi rekao hahaha



znaci jednom napravis te tretmane skines "sve" , odrzavas svake godine tim nekim refresher tretmanom i miran si koliko godina?



moze na pp info salona? ako nije problem ako je u zg-u, splitu ili rijeci

Sorry za kašnjenje u odgovoru, Buba, ja sam u Nizozemskoj, pa nemam informacije o salonima u HR, ni o njihovim cijenama.


Sent from my iPad using Tapatalk
ravendame is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 14:08   #2920
Quote:
Ki-Ki kaže: Pogledaj post
Ne bi li mi već nakon 6 mj. trebale nestati skoro sve dlake? Razočarana sam...


Sent from my iPhone using Tapatalk
ti imaš lumeu?


reci molim te u postotcima koliko ti je na kojim djelovima tjela otpalo....
lillaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.