Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2010., 00:54   #61
Mozda 2% ljudi ovdje shvaca da sa paštom, manje = više..
Pa u sve stavljate vrhnje.. uzas.. vrhnje ne ide ni u carbonaru ni u brdo recepata koje sam ovdje procitao..

Ona tuna..pa naravno da je preteska za ljeto..brasno da zgusne?Kriminal..

Tuna,persin,cesnjak,bosiljak,maslinovo ulje i ribani parmigiano reggiano ili grana padano.. ili+pelati i bijelo vino..to je to..amen..

Ako uzmemo da je pašta stigla iz Italije i prestavlja vrh diete mediteranee, tako ju treba i pripremati..zaboravite ukuhavanja tipa onog sta su radile nase mame i bake..

Primjer: sitno nasjeckana tikvica i pikantna salama poprzena na maslinovom ulju preko kojih se bace spaghetti, promijesati,posuti granom ili parmigianom i probajte..

Pitam se jeli netko ovdje probao aglio olio i peperoncino? Cesnjak,ulje i peperonicino..preko ribani sir..Najcesci recept u italiji..jedini koji prakticki nema svoju regiju..svi to jedu i jako je dobro vjerujte..
Samo se gubite u labirintu zacina i nepotrebnih dodataka.
Zao mi je citat kako se mucite sa svim tim a samo dobivate kontraefekt..i tezak zeludac.. U dobroj namjeri, vas ljubitelj pašte
__________________
život je lijep 1234..5
mastermind.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 01:24   #62
Quote:
mastermind.1 kaže: Pogledaj post
Mozda 2% ljudi ovdje shvaca da sa paštom, manje = više..
Pa u sve stavljate vrhnje.. uzas.. vrhnje ne ide ni u carbonaru ni u brdo recepata koje sam ovdje procitao..

Ona tuna..pa naravno da je preteska za ljeto..brasno da zgusne?Kriminal..

Tuna,persin,cesnjak,bosiljak,maslinovo ulje i ribani parmigiano reggiano ili grana padano.. ili+pelati i bijelo vino..to je to..amen..

Ako uzmemo da je pašta stigla iz Italije i prestavlja vrh diete mediteranee, tako ju treba i pripremati..zaboravite ukuhavanja tipa onog sta su radile nase mame i bake..

Primjer: sitno nasjeckana tikvica i pikantna salama poprzena na maslinovom ulju preko kojih se bace spaghetti, promijesati,posuti granom ili parmigianom i probajte..

Pitam se jeli netko ovdje probao aglio olio i peperoncino? Cesnjak,ulje i peperonicino..preko ribani sir..Najcesci recept u italiji..jedini koji prakticki nema svoju regiju..svi to jedu i jako je dobro vjerujte..
Samo se gubite u labirintu zacina i nepotrebnih dodataka.
Zao mi je citat kako se mucite sa svim tim a samo dobivate kontraefekt..i tezak zeludac.. U dobroj namjeri, vas ljubitelj pašte


volim te!!!!!!!!!!!!! u carbonaru ne ide vrhnje! ne ne ne i ne...... čula sam za peperoncino i jela sam paštu s peperoncinom - SAVRŠENO!
ma u biti sve to šta si napisa sa špagetima-svaka čast! to sve volim...
među dražima mi je i pome na kockice, češnjak, masl. ulje, kozice, bijelo vino..... i na kraju da to sve podigne bosiljak!!!
__________________
tata ce mi kupiti pticu rugalicu
ptica_rugalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 23:25   #63
planiram raditi domacu punjenu tjesteninu (raviole...) pa molim nekoga za preporuku ako ima iskusano dobar nadjev...
dia dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 10:05   #64
Quote:
ptica_rugalica kaže: Pogledaj post
volim te!!!!!!!!!!!!! u carbonaru ne ide vrhnje! ne ne ne i ne...... čula sam za peperoncino i jela sam paštu s peperoncinom - SAVRŠENO!
ma u biti sve to šta si napisa sa špagetima-svaka čast! to sve volim...
među dražima mi je i pome na kockice, češnjak, masl. ulje, kozice, bijelo vino..... i na kraju da to sve podigne bosiljak!!!
U carbonaru ide vrhnje.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 11:37   #65
Čistunci vele da ne ide vrhnje. Ja nekad metnem , a nekad ne. Jbg, ja nisam čistunka. Osim toga , vidim da ljudi poprže tunu za saft . Ja sam otkrila da je bolje samo ubaciti u vrući umak od paradajza tunu i ne više kuhati . Uz to parmezana ...i bude super.
ANUŠKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 12:21   #66
Meni nisu ni carbonara ni bolognese drage Uz tjesteninu mi savrseno ide povrce (raznorazno, sve igra ), tuna, losos, kozice, piletina,... Zato mi dragi obozava i carbonaru i bolognese pa ih skuham njemu za ljubav (tri-cetiri puta na mjesec), a ja mu pravim drustvo za stolom
Laura Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 12:24   #67
Quote:
mastermind.1 kaže: Pogledaj post
Pitam se jeli netko ovdje probao aglio olio i peperoncino? Cesnjak,ulje i peperonicino..preko ribani sir..Najcesci recept u italiji..jedini koji prakticki nema svoju regiju..svi to jedu i jako je dobro vjerujte..
Probala Meni je prepikantno, izgorise mi usta Ali, u potpunosti se slazem s tobom-Manje je vise
Laura Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 12:26   #68
Quote:
ANUŠKA kaže: Pogledaj post
Čistunci vele da ne ide vrhnje. Ja nekad metnem , a nekad ne. Jbg, ja nisam čistunka. Osim toga , vidim da ljudi poprže tunu za saft . Ja sam otkrila da je bolje samo ubaciti u vrući umak od paradajza tunu i ne više kuhati . Uz to parmezana ...i bude super.
Ako ne ide vrhnje onda ide ribani sir koji se umiješa u vrelo tijesto da se rastopi.
naravno,jaja su neizostavna u svakoj varijanti.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 14:06   #69
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
U carbonaru ide vrhnje.
Vrhnje u sve! :vecerazapet: :dukat:
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 15:45   #70
Quote:
Laura Scott kaže: Pogledaj post
Meni nisu ni carbonara ni bolognese drage Uz tjesteninu mi savrseno ide povrce (raznorazno, sve igra ), tuna, losos, kozice, piletina,... Zato mi dragi obozava i carbonaru i bolognese pa ih skuham njemu za ljubav (tri-cetiri puta na mjesec), a ja mu pravim drustvo za stolom
Kod nas se bolognese jede možda jednom u pola godine, a carbonaru smo zadnji put jeli pred dvije godine Ali zato domaća pašta s kozicama

Nego, nabaci malo tih tvojih povrćastih kombinacija, baš me zanima
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 15:54   #71
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Vrhnje u sve! :vecerazapet: :dukat:
U nečemen moraš jaja rastrajbat:



https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...3&postcount=68
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 16:56   #72
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Kod nas se bolognese jede možda jednom u pola godine, a carbonaru smo zadnji put jeli pred dvije godine Ali zato domaća pašta s kozicama

Nego, nabaci malo tih tvojih povrćastih kombinacija, baš me zanima
Evo nesto sto sam sinoc radila
Dva pileca snicela (znam da si rekla povrce, moze i bez piletine) sam posolila s jedne i druge strane, prerezala svaki na tri dijela i naglo popekla na pinku maslinova ulja, tek par minuta s jedne i druge strane da se dobije lijepa korica. Dodala na to jedan veeeeliki luk, narezan na grube kolutove, par reznja cesnjaka, tek popolovljeni, jednu veliku crvenu i jednu veliku zutu papriku, mrkvu na sire i tanje ploske i pola tikvice na tanke ploske. Dodila cca. 3 dl vode, sve posolila, popaprila, dodala pasate te zacinila sa mjesavinom mediteranskih zacina (persin, bosiljak, oregano, ruzmarin, lovor). Poklopila i ostavila kuhati na lagano jedno 20ak minuta. Uz to sam skuhala tagliatelle.
Laura Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 17:12   #73
A evo i nesto sto cesto radim jer zahtjeva svega 10ak minuta od pripreme do degustiranje. Brzo, jednostavno, jeftino i ukusno

Koristim penete ili fusile, a vjerujem da moze i druga tjestenina. Ubacim jednu ociscenu tikvicu u prokuhanu, slanu vodu 2-3 minute blansirati. Izvadim ju vani, ohladim hladnom vodom i narizem na tanke kolutove. Na maslinovom ulju ih poprzim minutu-dvije. Dodam sjeckani cesnjak, bosiljak, sol, papar i nekakvi sir za povezati ih, recimo ricottu. Izmjesam sve s kuhanom tjesteninom i pospem gratanim parmezanom ili nekim drugim pikantnijim sirem.

Upozorenje: malo je kaloricnije (cca. 600kalorija porcija)
Laura Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2010., 00:33   #74
Zahvaljujem, zvuči zanimljivo (i jestivo )
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 09:22   #75
Quote:
Laura Scott kaže: Pogledaj post
Probala Meni je prepikantno, izgorise mi usta Ali, u potpunosti se slazem s tobom-Manje je vise
U tom slucaju samo probaj smanjiti kolicinu peperoncina. Sigurna sam da ce ti ovo uci u redovan jelovnik
dia dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 09:50   #76
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
U nečemen moraš jaja rastrajbat:
Ne znam što bi ovo trebalo značiti, ali jajima zaista ne treba nikakav dodatak.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 10:00   #77
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Ne znam što bi ovo trebalo značiti, ali jajima zaista ne treba nikakav dodatak.
Talijani misle da treba .
Ja se slažem s njima i uvijek koristim ili punomasno vrhnje ili puuuuno mladog pecorina.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 10:01   #78
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Ne znam što bi ovo trebalo značiti, ali jajima zaista ne treba nikakav dodatak.
Mislim da to znači pjenjačom "istući" jaja. Po meni, ako u nečemu treba rastrajbati jaja, onda je to zdjelica
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 10:03   #79
Ma to ti je zato što recept za carbonaru nije napisao Bourdain pa ga se onda može mijenjati kako god ti se sprdne i dalje tvrditi da je BAŠ TO carbonara .

Uglavnom, u originalnoj verziji carbonare nije ni panceta nego svinjska obrazina (guanciale), ribani sir pecorino, jaja, sol i papar. I uglavnom tu osnovnu verziju rijetko tko više i radi, već ljudi koriste neko drugo suho meso, drugi sir, dodaju i češnjak i peršin, dodaju vrhnje ili bijelo vino da bi bilo kremastije...Pa što? ako im je fino nek rade. I zašto to ne bi nazivali carbonara? Sastojci i način pripreme su tu negdje.

Naravno, clafoutis je jedan jedini
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 10:35   #80
Quote:
dia dora kaže: Pogledaj post
U tom slucaju samo probaj smanjiti kolicinu peperoncina. Sigurna sam da ce ti ovo uci u redovan jelovnik
Jela sam u gostima i nije se skrtarilo na papricicama
Napravit cu ja to sigurno i doma Tata mi voli pikantno pa cemo, kada nam dodje u posjet, zajednicki degustirati
Laura Scott is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:43.