Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Zdravlje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2009., 12:35   #321
Jao, ja hoću ovu Tick twister pincetu, iz Vž sam i nažalost nisam primjetila da je ovdje imaju..Jel se to da kako naručit, zna možda neko??
Ili ako je neko u Zg da mi je kupi ako može plizzzzz???

Idem upravo sad svom mujcu izvaditi jednog ogromnog debelog, tolko je veliki i debeli da mi ga je frka uopće ići vaditi
A imam samo onu domaću, medicinsku pincetu
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 18:21   #322
Isuse, izvadila sam mu ga ALI bil je toliko ogroman da mu je čini mi se glava ostala..Kak sam i pročitala, nisam ga htjela mazat s ničim pošto je velik i pun otrova i naravno da je prokleta glava ostala!!

Zato, ljudi molim vas, ak neko zna odnosno može kupit ovu Twister pincetu bili bi mu i ja i mačak zahvalni do kraja života pošto će te gamadi biti sve više i više
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 20:04   #323
Ja sam je kupio u Puli u pet shopu koji je u sklopu veterinarske. Ovo su ti stranice uvoznika za HR pa ih mozes pitati kod koga u Vz se moze kupiti.

DDL Zagreb
rubik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 19:25   #324
o jebote ja sam sa svog psa neki dan skinuo 10 krpelja ,znam kako ih skinuti ,al moram pod hitno ampulicu kupit
__________________
ђ
Gunr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 20:42   #325
Moje su ih mačke pune. Ali su divlje, polude kad im se pokuša skidati...
__________________
Čije je jaje?
BeautifullyChaotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 18:51   #326
Quote:
@Gnr kaže: Pogledaj post
o jebote ja sam sa svog psa neki dan skinuo 10 krpelja ,znam kako ih skinuti ,al moram pod hitno ampulicu kupit
misliš da če ampula nešto jako pomoći

nema te ampule koja če zaustaviti krpelja...najsigurnije ti je da ga poslije svake šetnje dobro pregledaš i počešljaš a ampula zaustavi nekih 80% krpelja.
znaći na 10 njih barem dva če se uloviti
__________________
da.....Westy je zakon
cobico is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 20:47   #327
ja sam danas kod veta dobio brosuru u vezi CatanDogs medaljona. Navodno uz ampule stiti cak do dvije godine. cijena je 380 kn.
Jel zna ko kaj o tome?
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 20:57   #328
ma poslužit će i ona samo okreći suprotno od smjera kazaljke na satu, ne znam jel to tko u postovim a do sad već napomenu da sve ne čitam, ako imaš DM u mjestu gdje živiš znaju i oni imat pincete za krpelje
Felix-ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 21:00   #329
Quote:
ExCenTric kaže: Pogledaj post
ja sam danas kod veta dobio brosuru u vezi CatanDogs medaljona. Navodno uz ampule stiti cak do dvije godine. cijena je 380 kn.
Jel zna ko kaj o tome?
viš nisam čula još za to, jel ima i za mace? Ja muku mučim s Tyrom bez obzira na ampulu, toliko ih ima da su i oni već imuni na sve te kemikalije, neko veče je jedan po meni plazio, jednostavno ih donese na sebi, a i ulove se bez obzira na ampulu u manjoj količini, ali ulove se sreća da imamo i pincetu
Felix-ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 12:26   #330
pitanje. stavila sam mačkama bayer advocate prije mjesec dana čisto za prevenciju ušnih parazita pa me zanima kada im mogu opet staviti ampulu jer mi ova u petshopu nije dala upute s ampulama a kad sam im stavljala stronghold vet mi je rekla da im moram svakih mjesec dana.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 12:33   #331
Svaka 4 tjedna.
__________________
S cigaretom nisi sam
Ubi panis ibi patria
Clearwater is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 21:58   #332
Quote:
Felix-ica kaže: Pogledaj post
viš nisam čula još za to, jel ima i za mace? Ja muku mučim s Tyrom bez obzira na ampulu, toliko ih ima da su i oni već imuni na sve te kemikalije, neko veče je jedan po meni plazio, jednostavno ih donese na sebi, a i ulove se bez obzira na ampulu u manjoj količini, ali ulove se sreća da imamo i pincetu
pise na letku da je za pse i macke, ali evo link pa jos malo prouci : http://catandogs.awardspace.com/ .

meni je to nezamislivo da moze trajat 2 godine. a ne pase mi ni zbog toga jer bi onda morala non stop nosit ogrlicu
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 16:38   #333
Front Line

Koliko cesto stavljate frontline svom psu?
dushica is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 29.09.2009., 17:09   #334
ne stavljam ga uopće, jer nam je bolja bayer ogrlica
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 17:47   #335
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
ne stavljam ga uopće, jer nam je bolja bayer ogrlica
E vidis nama su sve ogrlice bile beskorisne, zato i pitam one koji koriste frontline.
dushica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 17:54   #336
Ja stavljam svako 1,5 mjeseci.A zimi cu ja mislim svako 2.mjeseca.
stcarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 17:58   #337
Quote:
stcarica kaže: Pogledaj post
Ja stavljam svako 1,5 mjeseci.A zimi cu ja mislim svako 2.mjeseca.
Aha, hvala.
dushica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 18:42   #338
Ako je protiv krpelja onda svakako svaki mjesec, ako ne želiš riskirati.
Ogrlice ni nama nisu koristile, barem ne 100%
fr4ntik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 18:59   #339
Quote:
fr4ntik kaže: Pogledaj post
Ako je protiv krpelja onda svakako svaki mjesec, ako ne želiš riskirati.
Ogrlice ni nama nisu koristile, barem ne 100%
A, pa nije to meni problem, dobila sam frontline u spreju, nego sam mislila da mozda moze da skodi ako se daje precesto tj. svakog meseca. Ako ne moze onda super.
dushica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 19:04   #340
Puno je gore da dobije piroplazmozu
Ne volim ni ja baš što mu stavljam ampulu svaki mjesec, no eto radimo to već 13 njegovih godina i nije mu naškodilo, dok smo ga jednom jedva spasili od piroplazmoze!
I nemoj ga prečesto šamponirati jer umanjuje djelovanje frontlinea
fr4ntik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:22.