Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2009., 09:41   #21
najbolja pizza hmmmm....

dvije pizzerie su najbolje u Puli, na prvom mjestu mi je definitivno Galija, jedina pizzeria u puli koja radi pizze sa mozzarellom, a na drugom mjestu Jupiter.
unique13lulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 13:17   #22
Jupiter i točka ;D
Shenanigans is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 15:15   #23
Da li se siječa netko od vas Puležana da je nekad postojala jedna picerija u Vodnjanu u nekoj kaniželi?? A ostala mi je u siječanju jer su postojale samo dvije vrste pice velika i mala i da su pice bile za 10 jer smo mi iz Rovinja dolazili do tamo jesti
miKro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 09:38   #24
Jupiter je valjda oduvijek na glasu kao najbolja, neznam jer bar 7 godina nisam tamo uzeo.

Bambino ima prilično veliku srednju pizzu tako da je super za gladnije, a Marco Polo mi je dosta ukusnija i ima bolje tijesto...Quattro Formaggi : slin :

Trebam probati naručiti iz Galije(centar) i Blondie(Nova Veruda), tamo su navodno dobre peći na drva.
Znatiželjko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 17:06   #25
Jela sam samo u Jupitera i moram reć da sam zadovoljna okusom i veličinom pizze. Jedino su mi se jednom zamjerili što sam čekala 15min konobaricu dok nisam otišla tamo, zatim pizzu 45min gdje sam je morala ustvari ponijet van. A uopće nije bilo gužve.
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 21:13   #26
E kamo naći jefitnu i dobru (pod mislim ukusnu i normalne veličine cca veličine tanjura za pizzu) pizzu u Puli,kužite što mislim , da mi ne napalte pizzu velčine tanjurića za desert 40 kuna...
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 20:53   #27
Orfej - meni je to jedina dobra pizza za koju znam u Puli.
Robierre is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 10:46   #28
Quote:
Robierre kaže: Pogledaj post
Orfej - meni je to jedina dobra pizza za koju znam u Puli.
Hmmm...ne. Prvi put čujem za to.

Jupiter drži konstantu, Asterix također, Marco Polo je isto ok, Blondie ima nekako malo žilavo tijesto, Bambino bojkotiram iz higijenskih razloga.

Najbolja pizza ( meni ) je u Banjolama u Nini
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 13:19   #29
Quote:
lavida kaže: Pogledaj post
Hmmm...ne. Prvi put čujem za to.

Jupiter drži konstantu, Asterix također, Marco Polo je isto ok, Blondie ima nekako malo žilavo tijesto, Bambino bojkotiram iz higijenskih razloga.

Najbolja pizza ( meni ) je u Banjolama u Nini
Ja sam tamoj jeo još dok sam živio u Puli...i dan danas odem tamo i super je pizza i jako je jeftina. Jupiter je nekad bio dobar....zadnji put sam bio prije par godina i bila mi je katastrofa, tako da nakon tog iskustva sigurno neću tamo.
Robierre is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 15:19   #30
Quote:
Robierre kaže: Pogledaj post
Ja sam tamoj jeo još dok sam živio u Puli...i dan danas odem tamo i super je pizza i jako je jeftina. Jupiter je nekad bio dobar....zadnji put sam bio prije par godina i bila mi je katastrofa, tako da nakon tog iskustva sigurno neću tamo.
a gdje to??
__________________
blallin izlog ♥Dominik
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 16:23   #31
Quote:
blalla kaže: Pogledaj post
a gdje to??
Orfej u Kandlerovoj
Robierre is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 10:00   #32
Quote:
Robierre kaže: Pogledaj post
Orfej u Kandlerovoj
mm kaže da su tamo najbolji hamburgeri a ja sam nekad obožavala njihov burek, mislim da pizzu nisam nikada probala jer mi je ostala u sjećanju kao mala
__________________
blallin izlog ♥Dominik
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 11:14   #33
Quote:
blalla kaže: Pogledaj post
mm kaže da su tamo najbolji hamburgeri a ja sam nekad obožavala njihov burek, mislim da pizzu nisam nikada probala jer mi je ostala u sjećanju kao mala
Imaju i malu i veliku (normalnu)
Robierre is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 07:34   #34
joj sramote

Samo da dodam .picerija bambino u puli se pokvarila do bola ,pice su im samo tijesto ,sira ništa šunka dva komadiča,itd itd- stvarno razočarenje jeo sam tamo često i bilo je ok ali sad dok su promijenili picAJOLA katastrofa ,počeli su štekati na najosnovnijim stvarima,stvarno jadno,svi se žale.kav da o naj šef štedi i na origanu ,bjeda. nikad više.
boozo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 10:07   #35
kakve su pizze u pizzeriji Noštromo? gledam na njihovom web stranici, pizze IZGLEDAJU ok, ali za jest...?
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 17:43   #36
Jeo sam u Noštromu ovo ljeto i niš posebno,bar meni,curi je bila ok...meni najbolje u Puli braserie (iznad cacadua ) i Marco Polo(rubasta pogotovo(u rub pice ide sir),mmmmm
__________________
krasna zemljo,Istro mila,dome roda hrvatskog...
yars is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 18:20   #37
moje društvo hvali isključivo Orfej,da se jedini nisu promjenili u negativnom smislu.
__________________
"I'm a reasonable man,get off my case."
violet_alice is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 00:43   #38
Bio sam neki dan na otvorenju Pizzerie Tivoli na nogometnom igralištu na Velom Vrhu. Pizza izvrsna, ambijent fenomenalan.
DoktorXXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 20:53   #39
Pizza

Nema di nisam bio u Puli na pizzi i ne mogu vjerovati kako nitko nije spomenuo pizzeriu Nina u banjolama. Jeo sam pizze po cijeloj evropi i mogu reći da su u Italiji koja je izvorna zemlja najgore i najsiromašnije (štekerske) ali zato Pizzeria Nina vodi u mom popisu stotina pizzeria, naukusnija sa najkvalitetnijim sastojcima i nenormalne veličine, cijena je nešto viša ali sve je opravdano. Svako jelo je itekako dovoljno za dvije osobe. Uvijek je puno i ne radi ponedeljkom.
doctor4hardware is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 01:17   #40
Quote:
doctor4hardware kaže: Pogledaj post
Nema di nisam bio u Puli na pizzi i ne mogu vjerovati kako nitko nije spomenuo pizzeriu Nina u banjolama. Jeo sam pizze po cijeloj evropi i mogu reći da su u Italiji koja je izvorna zemlja najgore i najsiromašnije (štekerske) ali zato Pizzeria Nina vodi u mom popisu stotina pizzeria, naukusnija sa najkvalitetnijim sastojcima i nenormalne veličine, cijena je nešto viša ali sve je opravdano. Svako jelo je itekako dovoljno za dvije osobe. Uvijek je puno i ne radi ponedeljkom.
Ićo ti to reklamiraš sam sebe kao i još neki ovdje,picerija orfejti sigurno znaju što je picakaooo stari puležan mogu samo reč da su nekad imali odličan burek, nije spomenuta nijedna dobra picerija osim jupitera koji je to nekada bio ili očito večina nije iz Pule koji ovdje nabrajaju bljak picerije i da u banjolama je dobra pica
Leon111 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:14.