Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2014., 11:49   #401
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Dižem topic, najavljujem ovogodišnji program Zagreb coffe & Chocofest koji ove godine traje od 6.2.- 9.2. (uključujući i taj dan- nedjelja) i predlažem promjenu naslova teme.

Važna promjena je (za one koji ne znaju) da se seli s Trga u Džamiju na Trgu žrtava fašizma, što je po meni bolji prostor i bravo za to (prostor se pokazao odličnim za manje gastro i ine manifestacije, vjerujem da će biti puno pogodak i sad (ovaj put s pravim namjernicima).

Od izlagača izdvajam ove Parižane:
http://www.cafesrichard.com/actualites.html
koji imaju distribuciju kod nas i bit će zastupljeni na festivalu. Za ostalo bacite pogled na prvi link.

Čini mi se da su još bolje nego do sad razradili radionice i raspored događanja i bit će mi veselje svratiti tamo i popratiti festival. Podržavam, prst gore!
Jel i do sada bilo kave na ovom festu? Površno sam čitala, spominjala se samo čokolada.
Morat ću i ja svratit, više zbog kave nego čokolade.

Sorry, vidim da su se ove godine prvi put spojili čoko i kava fest.

Zadnje uređivanje BBC drama : 01.02.2014. at 11:56.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 09:17   #402
Jel bio tko?
Mislila sam ići, no kad vidim one duge repove i komentare o slabijoj ponudi, nekak mislim da ću odustat...
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 10:33   #403
Ja sam bila jučer; prosječno ali nađe se nešto i za kupiti i za degustirati
Gužva je bila samo na središnjem štandu na ulazu ali iako je velika gužva bila, dođeš na red za minutu - dvije jer ih dosta radi
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 10:35   #404
Vidjeh rep ispred džamije. Kaj to nije red za ulazak na chocofest?
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 12:23   #405
Da, tamo je ulaz ali ja sam jučer ujutro išla s mamom i osim dva zaštitara na vratima nikog nije bilo; nikakvog reda
Ima par štandića s desne strane ulaza pa možda su se tamo ljudi sakupili pa se činilo da je red?
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 13:08   #406
Povremeno ima većih redova za ulaz, ali unutra nije nagruvano. Bar nije bilo kad sam ja bila.

Meni je drago da ima interesa. Sigurno je to bolja opcija, nego da zjapi prazno.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 15:32   #407
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Da, tamo je ulaz ali ja sam jučer ujutro išla s mamom i osim dva zaštitara na vratima nikog nije bilo; nikakvog reda
Ima par štandića s desne strane ulaza pa možda su se tamo ljudi sakupili pa se činilo da je red?
Vjerojatno je stvar u boldanom jer jučer ujutro je bio radni dan

A navečer je bilo https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Povremeno ima većih redova za ulaz, ali unutra nije nagruvano. Bar nije bilo kad sam ja bila.

Meni je drago da ima interesa. Sigurno je to bolja opcija, nego da zjapi prazno.
Mislim da uvijek ima interesa al na trgu je bilo previše gužvovito, no ak se i za džamiju čeka u repovima, šteta da nema boljeg rješenja za festivalski prostor
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 20:39   #408
Bili danas dopodne, moram priznati ništa posebnoNekak mi se čini da je prošle godine bilo bolje, zanimljiviji izlagači.
Tko je bio , kakva su vaša iskustva, jeste zadovoljni?
Očekivala sam više manjih izlagača, pa čovjek kupi , proba, ovak ništa nisam zanimljivo kupila, a nisam škrta 2 puta sve obišla .Je kupila sam Nescafe cream instant kafu i malom sladoled i slikovnicu
__________________
arvveen Galerija korisnika/ce kenai
arvveen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 21:30   #409
Quote:
arvveen kaže: Pogledaj post
Bili danas dopodne, moram priznati ništa posebnoNekak mi se čini da je prošle godine bilo bolje, zanimljiviji izlagači.
Tko je bio , kakva su vaša iskustva, jeste zadovoljni?
Očekivala sam više manjih izlagača, pa čovjek kupi , proba, ovak ništa nisam zanimljivo kupila, a nisam škrta 2 puta sve obišla .Je kupila sam Nescafe cream instant kafu i malom sladoled i slikovnicu
Meni nije bilo nista posebno. Mi smo kupili na onom sredisnjem štandu 3 vrste onih cokoladnih kuglica.
jedna je bila obična bijela, nesto tipa rafaello, ali okus mi nije bio po volji, previše margarina sam osjetila. Druga kuglica je bila oblozena pistacijama, a unutrasnjost isto bijela i puna margarina. 3. je bila neka čokoladna, zaboravila sam s cime, ta je jos bila ok, malo je okus tamnije cokse sakrio meni odvratan okus margarina.
Nisam skrta ako nesto valja, ali 10dkg tih cokolada je bio 30 kn, a cokolade nista posebno, taj margarin mi je bas srusio ocekivanja. Probali smo mousse sa cokoladom i narancom, to mi isto bas nije bilo fino, trebalo je biti hladnije, i prekisel mi je bio dio s narancom. Ali mousse mi je ipak ispao puno bolji od tih kuglica.
Sto se tice kave, nismo bas neki obozavatelji pa nas taj dio nije toliko ni zanimao.
malla4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 09:40   #410
Bila u petak popodne, taman uletila u priličnu gužvu.
Došla sam radi čokolade i to mi je bilo bezveze. Izuzevši Domori na Illyevom štandu. Ostalo za zanemariti.
Čini mi se da su kavopije mogli doći na svoje, ja nisam mjerilo za to.
Ono što mi je bezveze je da se to pretvara u vašar - voćne rakije, ljekovite trave, knjižara, gatanje... OK, ovo za gatanje je i fora jer je iz kave.
TIT is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 13:21   #411
Quote:
malla4 kaže: Pogledaj post
Meni nije bilo nista posebno. Mi smo kupili na onom sredisnjem štandu 3 vrste onih cokoladnih kuglica.
jedna je bila obična bijela, nesto tipa rafaello, ali okus mi nije bio po volji, previše margarina sam osjetila. Druga kuglica je bila oblozena pistacijama, a unutrasnjost isto bijela i puna margarina. 3. je bila neka čokoladna, zaboravila sam s cime, ta je jos bila ok, malo je okus tamnije cokse sakrio meni odvratan okus margarina.
Nisam skrta ako nesto valja, ali 10dkg tih cokolada je bio 30 kn, a cokolade nista posebno, taj margarin mi je bas srusio ocekivanja. Probali smo mousse sa cokoladom i narancom, to mi isto bas nije bilo fino, trebalo je biti hladnije, i prekisel mi je bio dio s narancom. Ali mousse mi je ipak ispao puno bolji od tih kuglica.
Sto se tice kave, nismo bas neki obozavatelji pa nas taj dio nije toliko ni zanimao.
Potpis na ovo. I ja sam uzela s tog središnjeg štanda 100 g pralina za 25 kuna - s limoncelom (preslatko i umjetno), mliječna čokolada s lješnjakom (prolazno) i gorka čokolada s lješnjakom (nejestivo). Razočarana totalno.
Sajam inače vrlo osrednji - za ljubitelje kave je bilo svega, čokolade definitivno premalo. Kad sam ja bila najveća gužva je bila na Vincekovim sladoledima
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 16:55   #412
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Potpis na ovo. I ja sam uzela s tog središnjeg štanda 100 g pralina za 25 kuna - s limoncelom (preslatko i umjetno), mliječna čokolada s lješnjakom (prolazno) i gorka čokolada s lješnjakom (nejestivo). Razočarana totalno.
Sajam inače vrlo osrednji - za ljubitelje kave je bilo svega, čokolade definitivno premalo. Kad sam ja bila najveća gužva je bila na Vincekovim sladoledima
Meni se nije više dalo birati praline, pa smo otišli na kat i tamo uzeli taj mousse.
Nama je bilo glupo jesti sladoled, mislim ono, svaki dan mogu navratiti u Vinceka i probati sladoled, tako da sam se nadala da ce biti vise cokoladnih proizvoda kojih nemam priliku probati svaki dan. Također sam ocekivala da ce cijene biti barem malo nize, nesto tipa sajamski popust.
malla4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:40.