Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2014., 13:46   #661
prekrasno izgleda,pogotovo mi se sviđa ova zadnja slika nje u autu
__________________
If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.
material_girl is offline  
Old 15.04.2014., 17:39   #662
Vozdrica

Magazin Kulup: Meryem U. i Kenan I. u istom filmu!?



Sviđa mi se ovo.
Bilo bi ih lijepo vidjeti zajedno!
Daša is offline  
Old 15.04.2014., 19:06   #663
Svidjaju mi se njih dvoje kao par.
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Old 16.04.2014., 18:40   #664
dobro a što je na kraju bilo sa onim x factorom : više se uopće ne priča o tome,zar nije bilo potvrđeno da će biti u tom showu

isto tako toliki tračevi o nekoj seriji sa Okanom,i na kraju niš vjerojatno i ovo sa Kenanom su samo medijske fantazije
__________________
If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.
material_girl is offline  
Old 16.04.2014., 20:45   #665
Turska žuta štampa voli objavljivati izmišljene vijesti, onda to vrti neko vrijeme pa prestanu pa izmisle nešto novo. Tako je vjerojatno i ovo izmišljotina.
Oni koji imaju djecu, osobito majke znaju da nema tog filma i tog X factora zbog kojeg bi se vuklo dijete od 2 mjeseca na drugi kraj kontinenta u neki hotel i ostavljalo dadiljama pa čak i vlastitoj majci.
Pročitala sam u drugim izvorima da je Meryem izjavila da neko vrijeme neće dolaziti u Tursku. Ne znam ni je li to istina, ali po onome što vidim i znam, mislim da ona neće tako brzo ići raditi.
Tu je i Can koji bi mogao komplicirati oko prava na dijete ako dođu u Tursku.
iskra01 is offline  
Old 16.04.2014., 20:58   #666
Quote:
iskra01 kaže: Pogledaj post
Tu je i Can koji bi mogao komplicirati oko prava na dijete ako dođu u Tursku.
Nema on nikakvo pravo s obzirom da je tražio da pobaci, mislim da je njega baš briga za Laru. Meryem sudskim putem bez problema bi dobila bitku
BozWon is offline  
Old 17.04.2014., 21:18   #667
Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Nema on nikakvo pravo s obzirom da je tražio da pobaci, mislim da je njega baš briga za Laru. Meryem sudskim putem bez problema bi dobila bitku
Nadam se da je tako. Znam da bi po hrvatskom zakonu dobio pravo viđanja kćeri, bez obzira na sve izjave i ponašanje, a turski zakon ne poznam.
iskra01 is offline  
Old 20.04.2014., 22:06   #668




Najnovije slike. Ima ih svakodnevno, ali nije bitno baš svaku staviti.
iskra01 is offline  
Old 21.04.2014., 04:41   #669
Predivna zena,a ko je muskarac pored nje?
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Old 21.04.2014., 10:12   #670
to je Patrice Bouédibéla, kaže njen jako dobar prijatelj. patrice je u jako poznat u njemačkoj, voditelj na MTV, DJ, radio, TV.. ima ga di god hoćeš. bio je u vezi sa pjevačicom anastaciom. nisam znala da su meryem i on prijatelji, super.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 25.04.2014., 17:40   #671
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/...53260828_n.jpg

Nakon što nam je pokazala svoje muške prijatelje, dobila je od jednoga i buket cvijeća koji ju je razveselio.
Izgleda da je ona izuzetno društveno biće i boravak u Istanbulu bez tih ljudi koji je u berlinu okružuju joj je bi pretežak.
Usput, ima savršenu liniju, ni traga višku kila.
iskra01 is offline  
Old 27.04.2014., 14:51   #672
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...12513330_n.jpg

Ako sam dobro shvatila, iako nisam baš sigurna, ovo je Meryemin brat čiji se rođendan danas slavi. I ne mogu ovo postaviti kao sliku jer je ogromno.
iskra01 is offline  
Old 27.04.2014., 15:57   #673
meni je nevjerojatno da osoba koja je bila na rubu ponora, pokušala samoubojstvo sad tako isijava. kapa dolje. želim njezin recept, mada nisam u stanju u kojem je ona bila.
toby5 is offline  
Old 27.04.2014., 16:13   #674
iskra, da, to je meryemin brat, na ostalim slikama su joj još i sestra i mama. brat živi u hamburgu i tamo je slavio rodjendan na nekoj super lokaciji. meryem je postavila i sliku sa željezničke stanice. išla je vlakom za hamburg.

meni nije čudno što se oporavila, jer je okružena obitelji i prijateljima, u svom je gradu, na svom terenu. vidi se da je društvena osoba, a očigledno se u turskoj nije baš najbolje snašla. pored toga joj je i mala lara dala dodatnu snagu, tako da izgleda bolje nego ikada! go meryem.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 04.05.2014., 11:31   #675
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/...55232253_n.jpg

Koga se ovo vidi? Hehehehe. Malo Lare.

P.S. sve što postavim ispadne ogromno pa moram ovako.
iskra01 is offline  
Old 05.05.2014., 16:43   #676
Iskra ne vidim uopce tvoj link

Evo ovako
Sve vise i vise objavljuje slike bebice







Evo jedna nova...
Zato je ona u formi

__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 08.05.2014., 16:37   #677
Ovo je Meryem sa jednom od najboljih prijateljica na njenom rođendanu.

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...71295912_n.jpg

Slika je tu samo da pojasni. Moj dojam je da je Meryem izuzetno društvena osoba i tamo, u Istanbulu, dok je bila zatvorena u hotelskoj sobi i po cijele dane na snimanju, a bez pravih, prijateljskih, otvorenih i iskrenih odnosa kakve, očito, ima u Berlinu, ona je uvenula, iscrpila se i morala pobjeći. Sve više mi se tako čini.
Sada, kod kuće, je opet procvala.

Zadnje uređivanje Amona M : 09.05.2014. at 01:35. Reason: img
iskra01 is offline  
Old 10.05.2014., 20:47   #678
ruskinja tatyana petrova radi lutke po uzoru na dizi junake.
ima dosta lutaka iz "sulje", ali ova mi je najdraža. meryem u žutoj haljini, mislim da joj je to bila najbolja odjeća u cijelom serijalu.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 19.05.2014., 13:47   #679
https://pp.vk.me/c619822/v619822916/...STw9IV3n4w.jpg

Najnovije sa ruskog foruma. Ruskinje slažu kolaže sa Meryem od starih i novih slika. O samoj seriji ni na jednom forumu kamo zalazim više se gotovo uopće ne priča.
iskra01 is offline  
Old 19.05.2014., 13:57   #680
Svaka čast, maloj Lari je već 3 mjeseca i još nismo dobili njenu sliku lica Meryem je zbilja čuva

Iskreno se nadam da će nakon ljeta vratiti se na neki projekt bilo Turski ili Njemacki i početi raditi jer mi fali ju vidjeti na TV-u
BozWon is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:15.