Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2011., 13:19   #1
Arrow Delicije libanonske kuhinje

da ne offtopičarimo na Bazaaru, otvaram temu i o Delicijama libanonske kuhinje na Radničkoj u sklopu PBZ-kompleksa....

nisam uspjela naći njihovu web stranicu da pogledam menu , pa očekujem vaše komentare, pohvale, kritike, preporuke, slikice

nadam se i ja skorom posjetu
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 13:52   #2
Jel rade vikendom ili su tamo samo u radno vrijeme kompleksa?
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 19:51   #3
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
da ne offtopičarimo na Bazaaru, otvaram temu i o Delicijama libanonske kuhinje na Radničkoj u sklopu PBZ-kompleksa....

nisam uspjela naći njihovu web stranicu da pogledam menu , pa očekujem vaše komentare, pohvale, kritike, preporuke, slikice

nadam se i ja skorom posjetu
Uhhhh... to ce bit finooooo

Ima tu kod mene u susjednoj ulici jedan libanonski restac, hrana jako nalikuje dalmatinskoj spizi.... (riba, maslinovo ulje, cesnjak, leso povrce, salate.....)
Izvrsna im je kuhinja

Ajde bas nek netko napise kaj u Zg nude....
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 10:04   #4
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
Jel rade vikendom ili su tamo samo u radno vrijeme kompleksa?
+1 ovo je nadasve krucijalno pitanje, dal da ustanem ili da odustanem
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 12:15   #5
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
+1 ovo je nadasve krucijalno pitanje, dal da ustanem ili da odustanem
bogumi rade danas, prošao sam maloprije tamo, nisam ulazio
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 12:23   #6


salata od patlidjana,tikvica i korijandera sa sokom od narance
mesne okruglice s pistacijama
variva s okrom aaaaaaaaa
mogu u nedogled

valjda nesto od toga imaju u ponudi
moram tamo sto prije
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 14:08   #7

Gdje tocno u sklopu PBZ-a? Uljepsat ce mi povratak s godisnjeg
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 16:05   #8
PBZ - pored kafića Murano, ima i veliku terasu.
Radno vrijeme do 24:00.
Jelovnik se čini interesantan, imaju u ponudi dosta hladnih, ali i toplih meza. Veliki menu s mezama je 80kn, ali mislim da možeš uzet samo hladne meze, nisam siguran. Od glavnih jela, ima par ponuda po narudžbi, ali to nije ni smisao libanonske kuhinje - nego kombinacija toplih, hladnih, juha, salata...i na kraju deserti (nisam vidio ponudu deserata). Jelovnik još nije ni tiskan - sve je još u fazi pokretanja. Kuhar je libanonac s iskustvom u Moskvi - nije ga bilo na radnom mjestu, tako da smo ostali gladni, ali konobarica je simpatična (također iz orijentalnih krajeva). Uglavnom, krektne cijene, vidjet ćemo kakva je hrana - ako je dobro, ja ću biti stalni gost.
Robierre is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 16:07   #9
Quote:
bluebox kaže: Pogledaj post

Gdje tocno u sklopu PBZ-a? Uljepsat ce mi povratak s godisnjeg
Prizemlje zgrade, s prednje, ulične strane. Istočna polovica zgrade. Između Leptira i Murana. Valjda je ovo dovoljno precizno.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 17:22   #10
Quote:
Coco_Nut kaže: Pogledaj post
Prizemlje zgrade, s prednje, ulične strane. Istočna polovica zgrade. Između Leptira i Murana. Valjda je ovo dovoljno precizno.
da to je ono di je bio neki restoran traka, kad sam javno preko foruma ogadio taj restoran! nadam se da ovi neće da omandrknu kuc kuc! (da nečuje zlo)
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 01:23   #11
da, ta "traka" se zvala samo "Delicije".. malo su samo dodali u naslov..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 08:42   #12
Quote:
DeeJay77ZG kaže: Pogledaj post
da, ta "traka" se zvala samo "Delicije".. malo su samo dodali u naslov..
Dobro su se maskirali!

Nadam se, ipak, da su se poboljšali (ako je ista garnitura ljudi ostala unutra)- provjerit ćemo drugarica forumašica i ja već ovih dana...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 09:31   #13
važi. ak ste do srede unutar radnog vremena, javi na PM il na GM pa se i ja pridružim, doletim s joba nearby...

mda, i meni su Delicije bile onak, samo prosječne, hladna salata od tune bila fina, drugo onak, niš posebno, srednja žalost.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 14:45   #14
evo, upravo bio i vratio se.
naručio malu "maza" za 60 kn-kombinacija 5 predjela. falafel, hummous, sarmice u vinovoj lozi, i još 2 namaza + loš pita bread (traže upravo novog dobavljača, pregovaraju vele) + običan kruh. sav taj kruh gratis, a tražio sam i treću košaricu..
uglavnom, fino, al meni ne bolje neg kod Bazaara, kad smo kod namazitisa, a 5 kn skuplje što je i logično jer B. daje 4 predjela, za razliku od ovih 5.
najeo sam se i prejeo, mogu ponoviti s nečim jačim, tipa neka mesina i sl. konobari mlađi, fini i ljubazni, na vrijeme, ambijent je bila terasa u nizu pod suncobranima vani na Radničkoj (koja je inače cijela zaklonjena i u sjeni od same zgrade pa su suncoberi potpuno nepotrebni, al kužim-drže ih zbog reklame sponzoru inventara i ponude pića, klasika).
inače veli sama jedina starija gospođa na kasi da se još uhodavaju pa tako nisu imali ni menue, neg mi je pokazala radnu verziju na A4 papirima koja je veli na tisku i uvezu baš...aj dobro.
da, DD, do toilettea nisam imao potrebe pa ovi put ne prenosim impresije i iz tog dijela lokala koji je inače čist i uredan. i da, i dalje funkcioniraju i kao "traka" s dnevnim izborom domače, gablec klope.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 14:50   #15
Quote:
DeeJay77ZG kaže: Pogledaj post
važi. ak ste do srede unutar radnog vremena, javi na PM il na GM pa se i ja pridružim, doletim s joba nearby...

mda, i meni su Delicije bile onak, samo prosječne, hladna salata od tune bila fina, drugo onak, niš posebno, srednja žalost.
Mirishi mi GO kod tebe, iza srijede.

Ok, javim, moguce je u dandva, ovisi i o frendici, gastro druzi!
Nadam se opravdavanju imena restorana.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 18:36   #16
Evo osvrta sa sinoćnjeg posjeta restoranu Delicije libanonske kuhinje.

Restoran koji je imao nesreću u sreći da naslijedi prostor prijašnjeg Delicija restorana, u prizemlju zgrade PBZa nasred Radničke, preko puta popularnog Katrana, tek kreće s radom vezanim uz libanonsku kuhinju. Zašto nesreću u sreći? Nesreću zato jer taj prostor nije uređen onako kako bi oni to htjeli (inventar je (za sad) i dalje od bivšeg lokala), a sreću zato jer je ustvari prostor vrlo iskoristiv, prostran, s finom terasom vani, koja je zelenilom odvojena od ceste (Radničke), po kojoj navečer i nema puno prometa, dapače. Vrlo je ugodno sjediti vani, jer je taj prostor ispred fino uređen (zahvaljujući tvrtkama koje tu imaju svoje odaje). Sreća prostora je, također, što mogu prodati nemali broj gableca, s obzirom na stotine zaposlenih u nekoliko susjednih zgrada. Tako i oni imaju po 4 gotova jela dnevno, uz (za sad) sramežljivu ponudu libanonskih salata/ predjela (npr. po dvije dnevno uz glavna jela). Sve to mi je rekla vrlo simpatična dama, koja tamo radi. Ako i ne volite libanonska jela, voljet ćete njezin osmijeh i energiju.

A u libanonskoj hrani ima toliko toga za voljeti- ovaj put smo isprobali veći dio njihove trenutačne ponude. Još jednom napominjem kako tek kreću s laganim večericama- i dalje bez menija (možda bi ipak mogli nešto priručno isprintati (ustvari bi pothitno to trebali napraviti), jer ću i osobno imati problema objasniti vam što sam jeo).
Plan je, po rečenom mi, do 1.9. preurediti prostor i tada napraviti službeno otvorenje.
Ponuda se za sad sastoji od meze (male, ili velike), 2, 3 glavna jela i nešto deserata (za sad nemaju svoje deserte, nego ih dobavljaju od slastičarnice Meli, u vidu čašica s parfe kremama od voća, vanilije, itd.).

Uzeli smo malu mezu (sastoji se od 5 predjela- moutabela, hummousa, sarmica od raštike i riže (to nam niej sjelo baš), povća kuhanog i pomiješanog sa sirom (ne znam ime sori) i još musake (to je ovo malo s paprikom narezanom preko)- evo fotke:




Uz meze smo naručili još 2 predjela: baba ganouj i falafel, te jedno glavno jelo- teleći stejk uz umak od njegovog pečenja (ulje+ voda + njegov saft + malo limuna). Na kraju uzeli 1 desert od parfea s malinama iz Melija, koje nude trenutačno (bio je fin, ukusan i lagan).

Količina hrane je bila dovoljna da se dvoje najede itekako, cijena je (uz popijenih po deci bijelog vina svako) bila 215 kn.
Dakle po 100tinjak kuna po osobi nije puno, rekao bih.

Kvaliteta namirnica je odlična, friško je i to pohvaljujem. Okus predjela je bio dobar, hummous je bio nešto kiseliji (dodali limuna), inače vrlo okej (dami se svidio jako)- također i drugi namaz sa sezamovim uljem je bio jako fini (ne znam nazive točno, a nemam njihov meni da usporedim).
Sarmice mi nisu legle, niti njoj- zapravo su izgledale kao da su tamo zalutale (okusom, izgledom su fora), no ko voli raštiku (ili što je ono zeleno već bilo), možda će biti i jako zadovoljan.
Falafel je meni bio okej, pristojna količina (s nemalom količinom umaka također), damska polovica je nešto negodovala (ali ne puno).
u baba gannouju nije dominirao patlidžan, više paradajz itd., što je moja primjedba dotičnome.
Vino (rizling) je bilo vrlo pristojno (imaju još i graševinu) i neko na butelje (možda i otvoreno)- ali nisam čuo čije, jer je dama koja poslužuje (i zaslužuje sve pohvale) ipak u nekim trenucima bila pretiha, uz moju najbolju volju da ju razumijem.

Rezime: Delicije libanone je restoran koji tek dolazi, ima simpatičnog vlasnika s kojim sam pričao na engleskom (ne razumije rvacki, daklem) i djelatnicu koja daje vrlo pozitivnu energiju. Želim da do jeseni urede prostor, kako su to i sami zamislili- i krenu u ozbiljan posao ne samo preko dana s gablecima, nego i sa usmjerenom kuhinjom libanonskog područja.
Namjerno nisam uspoređivao restoran s Bazaarom, jer to (za sad) ne bi bilo ni pošteno (po Delicije), niti potrebno.

Zadnje uređivanje Deedy : 07.07.2011. at 18:58.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 22:03   #17
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Sreća prostora je, također, što mogu prodati nemali broj gableca, s obzirom na stotine zaposlenih u nekoliko susjednih zgrada. Tako i oni imaju po 4 gotova jela dnevno, uz (za sad) sramežljivu ponudu libanonskih salata/ predjela (npr. po dvije dnevno uz glavna jela).
Jesam li dobro shvatio da preko dana glavna jela, za gablec, nisu libanonska? Samo salata i predjela?
Mislio sam spojiti posjet bivšim kolegama s ručkom
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 23:38   #18
Fotka izgleda odlično.

Mene danas pak u Aladinu oduševila kombinacije chicken tikke, njihovih krumpirića i kikiriki salate.

Sto jezika govori!
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 23:54   #19
@Coco Nut
dakle, oni "paralelno", hm..., tokom dana nude 4-5 standardnih, "naših" gablec jela koja se i vide vizaulno i navedena su na nazovi menijima, papirićima s ponudom dana i vani na tabli + ovo libanonsko za kaj moraš ustvari pitat jer po ničem nemreš skontat da nude i to, osim po nazivu lokala "Delizie libanese" i usmenom predajom. još se uhodavaju na veliko. ja sam pravi menu dobio u kušuljici na A4 papiru jer sam pitao dotičnu crnokosu finu gospođu za blagajnom koja mi se ispričala da ih tek printaju i nemaju trenutno neg tu radnu verziju.. vrlo draga i šarmantna, negde oko 5 banki.

@Deedy
uze mi riječi iz usta kaj se male meze tiče, baš tak. sad ni ja nis bil ziher jel to bila raštika ili vinova loza u tim sarmicama, japrakićima, arambašićima, nazovimo ih već kako god..?!? ak mislimo na istu damu, njoj svaka čast, iako na terasi ustvari poslužuje ona jedna mlađa konobarica pomalo baš takvog grčko-bliskoistočnog izgleda, fizionomije, frčkava, dulja smeđa kosa.
slažem se da usporedba s Bazaarom trenutno nije potrebna nit je fer ustvari. mi gladuši ustvari ispadamo izvidnica za pravu stvar od jeseni, dajmo im vremena, iako već i sad i po meni potencijala imaju. da, svakako preurediti interijer, zaslužuje . i maknuti traku
DD-a kakav je toalet?
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 10:41   #20
Quote:
Coco_Nut kaže: Pogledaj post
Jesam li dobro shvatio da preko dana glavna jela, za gablec, nisu libanonska? Samo salata i predjela?
Mislio sam spojiti posjet bivšim kolegama s ručkom : (
Dobro si shvatio.
S obzirom da nisu još pokrenuli potpuno libanonsku stvar, baš je onako kako sam napisao (a po riječima djelatnice). : )
Ili se strpi do rujna (makar niti onda nisam siguran hoće li preko dana imati konkretniji libanonski menu, zbog gableca vulgaris), ili odite predvečer.

Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Fotka izgleda odlično. : D

Mene danas pak u Aladinu oduševila kombinacije chicken tikke, njihovih krumpirića i kikiriki salate. :cerek :

Sto jezika govori!
Taj Aladin, tako mali, da ne privlači na prvu- a opet toliko pozitivnih komentara.
Sljedeći put, pri posjetu Areni, svakako idem tamo.

Quote:
DeeJay77ZG kaže: Pogledaj post
@Coco Nut
dakle, oni "paralelno", hm..., tokom dana nude 4-5 standardnih, "naših" gablec jela koja se i vide vizaulno i navedena su na nazovi menijima, papirićima s ponudom dana i vani na tabli + ovo libanonsko za kaj moraš ustvari pitat jer po ničem nemreš skontat da nude i to, osim po nazivu lokala "Delizie libanese" i usmenom predajom. još se uhodavaju na veliko. ja sam pravi menu dobio u kušuljici na A4 papiru jer sam pitao dotičnu crnokosu finu gospođu za blagajnom koja mi se ispričala da ih tek printaju i nemaju trenutno neg tu radnu verziju.. vrlo draga i šarmantna, negde oko 5 banki.

@Deedy
uze mi riječi iz usta kaj se male meze tiče, baš tak. sad ni ja nis bil ziher jel to bila raštika ili vinova loza u tim sarmicama, japrakićima, arambašićima, nazovimo ih već kako god..?!? ak mislimo na istu damu, njoj svaka čast, iako na terasi ustvari poslužuje ona jedna mlađa konobarica pomalo baš takvog grčko-bliskoistočnog izgleda, fizionomije, frčkava, dulja smeđa kosa.
slažem se da usporedba s Bazaarom trenutno nije potrebna nit je fer ustvari. mi gladuši ustvari ispadamo izvidnica za pravu stvar od jeseni, dajmo im vremena, iako već i sad i po meni potencijala imaju. da, svakako preurediti interijer, zaslužuje . i maknuti traku
DD-a kakav je toalet?
: rofl:
Nisam mislio na gospođu od 50tak godina (nju nisam tamo upoznao), nego na mlađu, koju si kasnije opisao.
Toalet je vrlo pristojan i uređen. Preporučam.

Joj da, zaboravio sam reći da smo pili i čaj oboje- crni s dodatkom friške mente.
I to je u onoj cijeni.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:12.