Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2010., 13:21   #81
Isto to sam ja rekao prije tjedan dana...hehe...ili dva...ugl.
Ko jebe Kralja Queensa i Raymodna, samo vi dajte po stoti put reprizu Kobre dabre i Bibe...živio rtl...weeeee
čmbrkš is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 14:24   #82
Cobra je bila relativno zanimljiva dok se nije pocela ponavljat,a sada ju vise uopce ne gledam kao prije.
joebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 16:46   #83
Koliko uopce ima sezona trenutno?na vikipediji pise da ima 16,a na rtlu je sad trenutno 10a sezona tak pise na teletekstu?odlicna serija,koju uvijek gledam!
mp3david is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 21:27   #84
Jel zna netko kako se zove pjesma koja se čuje kad Semir plače pošto je Tom ubijen?
Ide nešto sa : there's no tomorrow ...
pametnjakovic01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 13:27   #85
Jel zna netko kad bi se semirov partner Ben Jager trebao vratiti u serjiu? Šta je s njim? Pa nije i njega valjda ovaj turčin s metar i šumskom jagodom pokopao heeeeeeeeeeelpp , susjeda me tu davi po cijele dane, samo to gleda...
__________________
Nije hrabar koji se ničega ne boji, već onaj koji je spreman suočiti se sa svakim strahom!
Little Dreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 13:44   #86
ovu seriju uvijek mogu iznova gledat...
Tom mi je naj
... šteta što ga ubiju
__________________
Supernatural has everything. Life, death, resurrection, redemption, but above all, family.
#SPNFamily #AKF
_angelce_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 14:34   #87
ja isto volim ovu seriju super su mi
__________________
Chivis always in my heart :)
tanja777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 14:51   #88
Quote:
Little Dreamer kaže: Pogledaj post
Jel zna netko kad bi se semirov partner Ben Jager trebao vratiti u serjiu? Šta je s njim? Pa nije i njega valjda ovaj turčin s metar i šumskom jagodom pokopao heeeeeeeeeeelpp , susjeda me tu davi po cijele dane, samo to gleda...
Jučer sam gledala i bio je Ben. Ali već su stvarno dosadni sa reprizama. Nekad imam osjećaj da jedno te istu epizodu stalno gledam. Koliko put je Tom poginuo? 10?!
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 19:33   #89
Quote:
cuba libre kaže: Pogledaj post
Jučer sam gledala i bio je Ben. Ali već su stvarno dosadni sa reprizama. Nekad imam osjećaj da jedno te istu epizodu stalno gledam. Koliko put je Tom poginuo? 10?!
amen
living_dead is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 09:16   #90
DAl netko zna u koliko će epizoda bit ovaj semirov novi partner, ben ???
__________________
Nije hrabar koji se ničega ne boji, već onaj koji je spreman suočiti se sa svakim strahom!
Little Dreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 13:12   #91
zna li neko koliko cobra ima sezonaa?? na wikipediji pise 17 na torentu sam nasao pise cobra 11 sozona 29?? zna li neko:flo p:
Marino15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 21:44   #92
Prije sam gledao svaku epizodu, sad pogledam nekad jer nije zanimljivo ponavljanje...
Maksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 20:18   #93
jel zna itko gdje se mogu gledat ove epizode online??
a_t_o_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 09:42   #94
Quote:
tanja777 kaže: Pogledaj post
ja isto volim ovu seriju super su mi
Obožavam ih
jedno vrijeme sam gledala stalno, ali sada ne stignem i pogledam tu i tamo.
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 15:55   #95
Zna li tko kada ce biti epizode s onim zgodnim tipom sto je vozio Ferrarija,mislim da se zove Chris
__________________
Da je meni biti žena,biti voljela da je meni jedan dodir iznad koljena da je meni drugo lice i da mi je bal i da nisam streberica nego femme fatale
00iva00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 16:01   #96
Quote:
00iva00 kaže: Pogledaj post
Zna li tko kada ce biti epizode s onim zgodnim tipom sto je vozio Ferrarija,mislim da se zove Chris
To nemreš nikad znati, jer ovi kreteni na RTL-u stavljaju epizode po random principu. Nikad nejdu po redu ni sezone, kamoli epizode, a najjače je kad se nastavlja (ko baš u ovom slučaju dok se pojavjuje Chris Ritter) i onda puste samo prvi nastavak, a sljedeći dan je epizoda od prije par godina i moreš se j*bat.
Filippo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 19:21   #97
Quote:
Filippo kaže: Pogledaj post
To nemreš nikad znati, jer ovi kreteni na RTL-u stavljaju epizode po random principu. Nikad nejdu po redu ni sezone, kamoli epizode, a najjače je kad se nastavlja (ko baš u ovom slučaju dok se pojavjuje Chris Ritter) i onda puste samo prvi nastavak, a sljedeći dan je epizoda od prije par godina i moreš se j*bat.
Eh steta,ne da mi se ponovno gledati,vec svaku epizodu znam napamet.
__________________
Da je meni biti žena,biti voljela da je meni jedan dodir iznad koljena da je meni drugo lice i da mi je bal i da nisam streberica nego femme fatale
00iva00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 17:23   #98
Za sada je još Tom u ekipi.. bar je ovih dana bia..

Nego zanima me jel ova serija ima finale tj. zadnju epizodu i o čemu se radi?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Joze Balic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 17:09   #99
Quote:
00iva00 kaže: Pogledaj post
Zna li tko kada ce biti epizode s onim zgodnim tipom sto je vozio Ferrarija,mislim da se zove Chris
Evo danas su ti bile prve dvije s njim. Al sad je pitanje kaj budu ovi debili sutra pustili...
Filippo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 19:04   #100
Propustio sam kraj današnje epizode, u kojoj se pojavljuje Chris. Hoće biti repriza negdje u noć ili moram čekat godinu dana na novo repriziranje?
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.