Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2017., 14:07   #101
Ne sumnjam ni najmanje jer prije meganea sam imao astru G koja je bila bolje slozena od njega. (dobro, bila je benzinac pa nekako imam osjećaja da je razlika i u vibracijama zbog dizela u renolu)
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 14:09   #102
Ja imao NOVI tipe r 8 generacije. nakon godinu dana su mi pocela vozacka vrata hrdat i to posteno. Ali nije to bilo vazno auto je imao prejebeni atmosferski motor. k20
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 14:19   #103
Quote:
sony xperia u kaže: Pogledaj post
Sa m3 coupeom sam napravio ohoho kilometara. 1.9dci. solidan auto ali kak si i rekao unutrasnjost mu je losa. polozaj tempomata i fiksni naslon za ruku su mi bili katastrofa. nije mi se svidala ni ona digitalna tabla. ali auto sve u svemu nije los. nas je okrenuo 200tkm i nije imao puno sranja. ali zato je bilo cvrcaka koliko zelis. usudio bi se rec da insignia sa 450tkm nije imala ni priblizno toliko zvukova u unutrasnjosti kao megane na 150tkm.
pouzdanost i cvrci u unutrasnjosti nije isto.
odljepljivanje / pucanje plastike jest ipak u domenu pouzdanosti.

pouzdanost znaci da okrenes kljuc i mozes na kraj svijeta sa autom da te ne ostavi na cesti. i tako uz dana u dan.

a sto se tice cvrcaka - stara dacia 9 godina - nula cvrcaka. jedino se odljepila kozica sto skriva stangu mjenjaca sto sam sanirao ljepilom. ostalo sve 5.

sto se tice nove dacie - 8000 km - cvrcaka nula.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 00:45   #104
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
Kolega e2s, ti sad isto izazivaš vraga. I nije baš istina da su drugi nešto puno bolji u odnosu na VW. Evo ja vozim renola (Megane III) i bio bi nepošten da kazem da je nepouzdan. (ali to ne znači da neki drugi nemaju problema) Ja sam drugi vlasnik, auto sad ima 5 godina i na malo je ispod 100 000 km, nisam do sada osim dvije pregorene zarulje imao nikakav kvar (a nije ni prvi vlasnik prema stanju servisne) ALI auto ima masu cvčaka, završna obrada je dva koplja ispod njemaca (i VW, Škoda, Opel, za premium da ne govorim), ergonomski gledano neke stvari nemaju nikakvog smisla (HINT - gumb za tempomat i limitator).

Auto je pun opreme pa posljedično i razno razne elektronike i za sada sve funkcionira jako dobro, ponavljam za sada. Ono što sam poprilično siguran, picajzla bi dobio zivčani slom radi cvrčaka.

E da, auto je tvrd za popizdit iako je u pitanju francuz.
Quote:
sony xperia u kaže: Pogledaj post
Sa m3 coupeom sam napravio ohoho kilometara. 1.9dci. solidan auto ali kak si i rekao unutrasnjost mu je losa. polozaj tempomata i fiksni naslon za ruku su mi bili katastrofa. nije mi se svidala ni ona digitalna tabla. ali auto sve u svemu nije los. nas je okrenuo 200tkm i nije imao puno sranja. ali zato je bilo cvrcaka koliko zelis. usudio bi se rec da insignia sa 450tkm nije imala ni priblizno toliko zvukova u unutrasnjosti kao megane na 150tkm.
Pa di se nalazi tempomat? Zar nije na volanu (to je najbolje mjesto za njega)

Ako mislite na onaj prekidač za "paljenje" tempomata, pa što vas briga - ja nikad ne "gasim" na toj tipki. Već 60000 km tempomat je upaljen...
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 15:57   #105
Da, točno taj.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:22.