Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2017., 19:27   #10001
Quote:
molanie kaže: Pogledaj post
Curke,

Da li ste naisle na kremasto rumenilo u azijata? Ili na neko koje glumi takvu teksturu ali je speslazijskatehnologija?
Naime, ne mogu i ne znam i ne svidjaju (ili nisam nasla dovoljno dobro) mi se praskasta, klasicna rumenila.
Za sada mi je Sleek super, ali mozda ima nesto bolje, divlje, novo?
Skinfood - ima puno lijepih nijansi
imam #6 Plum
jako je ugodno i na usnama ii na obrazima, tekstura je slična teksturi kremastih jabučica od theBalma (nemam ih) ali imam druge 3 njihove mix palete sa sličnim proizvodima ...
moje dvije preporuke

Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Vidis kako si ti temeljita i organizirana, ja to nikad ne provjeravam.
Mozda sam i hakirana a nemam pojma....
Mozda sam i zato u tolikom minusu!


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
neeee ... ja mislim da je tvoj ormar u plusu
provjeri si zadnja 3 mjeseca, sve ranije je nebitno




ja zafrkavam našu menni da je Šefika, a sama se ponašam kao Sabira
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 05.11.2017., 19:27   #10002
Wow, 9999 postova!

Ja pogledam na mobilnom ili internet bankarstvu na kraju mjeseca izvod da se podsjetim što me taj mjesec bacilo u minus, asos ili azija još uvijek nije bilo ničeg sumnjivog, samo retoričkih pitanja je li mi zbilja sve to trebalo!

Želim vam zahvaliti za gifove i horoskope koji su me uveseljavali ovih dana!

Pokleknula sam i kliknula na par stvari ovih dana na jolseu i sweetcorei... Sad čekam hoće li mi ih poštar donijeti na novu adresu i pozvoniti ili ću otkriti gdje mi je najbliža pošta (samo se nadam da neću dobiti pozdrav od austrijske carine, pa se mučiti s prijevodom)

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Plavusa132 is offline  
Old 05.11.2017., 19:31   #10003
@frupy pyun essence toner, whamisu, meishoku, kiku, diy hidratantni tonik koji već dugo koristim, cosrx galactomyces, scinic honey, ordinary buffet, innisfree aloe sleeping pack, crnu mizon, diy kremu koju isto dugo koristim, razna ulja, skvalan...

Sve ovo mi je ok. Nemam pojma, zato ću i probati opet da vidim. Znam da mi je koža inače jako sklona dehidraciji, ali ne sjećam se da mi je ovako bilo. Mislim, nije da se to vidjelo iz daleka, ali u onom ogledalu koje povećava se vaš vidjelo kako je isperutana na obrazima.
satin doll is offline  
Old 05.11.2017., 19:35   #10004
Wow, fakat smo prešle 10.000....
Žemske, bilo mi je drago ovdje razmjenjivati iskustva, prosipati novce i tražiti svoju my skin but better...
Predlažem da se iduća tema doista zove: Azijska kozmetika vol.3 - ulazak na vlastitu odgovornost



__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 05.11.2017., 19:39   #10005
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Vidis kako si ti temeljita i organizirana, ja to nikad ne provjeravam.
Mozda sam i hakirana a nemam pojma....
Mozda sam i zato u tolikom minusu!


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Nisi!jer bi shvatila brzo.Mene su bas hakirali i to Paypal na način da su mi tri nepoznata lika svaki dan sa računa skidali 5 do 10 eura.I kako sam bila na moru tek sam skužila kad sam vidjela račun od Amerikana.Vec su uspili skinut 70 eura...nije mi ni palo na pamet da to moze bit Beautynetkorea jer sam vise puta kupovala kod njih...bila sam osumnjičila nekog Sellera sa Ebaya gdje sam kupila Laneige setove...tek kad je cura ovdje rekla da joj se to dogodilo isto na Beautynetkorea isla sam provjerit i vidjela da sam i tamo kupovala u to vrijeme...e sad ne mogu bit sigurna, ali gadno iskustvo...

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
livy is offline  
Old 05.11.2017., 19:45   #10006
Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post
@frupy pyun essence toner, whamisu, meishoku, kiku, diy hidratantni tonik koji već dugo koristim, cosrx galactomyces, scinic honey, ordinary buffet, innisfree aloe sleeping pack, crnu mizon, diy kremu koju isto dugo koristim, razna ulja, skvalan...

Sve ovo mi je ok. Nemam pojma, zato ću i probati opet da vidim. Znam da mi je koža inače jako sklona dehidraciji, ali ne sjećam se da mi je ovako bilo. Mislim, nije da se to vidjelo iz daleka, ali u onom ogledalu koje povećava se vaš vidjelo kako je isperutana na obrazima.
Da li u ovom diy toniku imas hijalurona? Zna se desit da se postigne kontraefekt ako se koristi 2 proizvoda s hijaluronom u istoj rutini
Maria Flores is offline  
Old 05.11.2017., 19:50   #10007
Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post
Dakle.. Hadalabo premium mi je u par dana napravio pustinju od lica. Obrazi su mi se baš vidljivo počeli perutati.. A nije da ga nisam zalijevala. Stavljala sam obilno par tonera prije i par poslije. I serume i kreme. Kad sam ga prestala koristiti, za tri dana je već bilo bolje. Sad ću pauzirati i pokušati još jednom s njim, da budem sigurna. Ali osim njega, nisam ništa novo uvodila.. Eto, baš bezveze.
Eto sad si me pokolebala.Ja sam ga mislila naručiti ali mene baš lako nešto isuši. Možda ipak da idem sa onim gore od Awakening ali i to mi je rizik. Sve mi se čini da ću ja kupiti u Aldiju Lacura hyaluron gel da probam prije nego naručim sa drugog kraja svijeta nešto od 170 ml.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 05.11.2017., 19:59   #10008
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Skinfood - ima puno lijepih nijansi
imam #6 Plum
jako je ugodno i na usnama ii na obrazima, tekstura je slična teksturi kremastih jabučica od theBalma (nemam ih) ali imam druge 3 njihove mix palete sa sličnim proizvodima ...
moje dvije preporuke
Jaaaaooo Ovo divno izgleda! Hvala wendyica!
Kako si zadovoljna trajnoscu i nanosenjem (kist ili prstici)?
molanie is offline  
Old 05.11.2017., 20:09   #10009
@Satin Doll, hijaluron ne podnosi svaka koža.
Npr ja sam dala sto šansi običnom Hada labo i Premiumu.
Ma mogu ja uronit u toner prije i poslije, ali ne ide. Nakon nekoliko dana me dubinski isuši.

Jednostavno odustani ako ne ide.

Npr. Meni pašu proizvodi manjim postotkom hijalurona.
Možda bi mi odgovaralo da u toner ukapam samo dvije kapi Hada laba, ali nisam znatiželjna pa neću ni pokušavati.
Ivie is offline  
Old 05.11.2017., 20:27   #10010
Ne bi ti odgovarao jer ja premiuma stavim 3-5 kapi za cijelo lice i vrat, potrosila sam dekant pa se vise ne sjecam tocno
Maria Flores is offline  
Old 05.11.2017., 20:49   #10011
Nikita Durango ili umjesto hada labo možeš probati kohakuhada
a što se zalijevanje tičejedan sloj prije i tri sloja poslije
ines.a is offline  
Old 05.11.2017., 21:02   #10012
Nemam hijalurona u diy toniku. Nekad prije sam ga znala stavljati, ali nisam primijetila da išta radi i nekako mi tonici s njim nisu bili baš nešto. Možda mi zbilja uopće ne paše, samo onda reakcija nije ni mogla biti kao sada jer ono je bila i veća molekularna težina, nije isto kao kod hada laba.

Kad se skroz saniram, probat ću premium još jednom na više dana, pa vidjeti. Ako baš ne ide, ne ide, šta sad. Sigurno ne mislim stavljati deset slojeva tonera samo zbog njega, nema mi to smisla. A i ne može mi koža toliko upiti pa mi ostane ljepljivo, što ne podnosim.
satin doll is offline  
Old 05.11.2017., 21:07   #10013
Quote:
molanie kaže: Pogledaj post
Curke,

Da li ste naisle na kremasto rumenilo u azijata? Ili na neko koje glumi takvu teksturu ali je speslazijskatehnologija?
Naime, ne mogu i ne znam i ne svidjaju (ili nisam nasla dovoljno dobro) mi se praskasta, klasicna rumenila.
Za sada mi je Sleek super, ali mozda ima nesto bolje, divlje, novo?
Istraži malo brend Peripera
Frecume is offline  
Old 05.11.2017., 21:21   #10014
Quote:
molanie kaže: Pogledaj post
Curke,

Da li ste naisle na kremasto rumenilo u azijata? Ili na neko koje glumi takvu teksturu ali je speslazijskatehnologija?
Naime, ne mogu i ne znam i ne svidjaju (ili nisam nasla dovoljno dobro) mi se praskasta, klasicna rumenila.
Za sada mi je Sleek super, ali mozda ima nesto bolje, divlje, novo?
Nije Azija ali ako nisi isprobala-Daniel Sandler watercolour blush. Tekuće u piksici i samim time higijenskije, prekrasno prirodno, super trajno i super za sve tipove kože a isprobala sam tone rumenila.. (Da nebudem bezobrazna ali krasno stoji i na zrelijim ženskicama)
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Wow, fakat smo prešle 10.000....
Žemske, bilo mi je drago ovdje razmjenjivati iskustva, prosipati novce i tražiti svoju my skin but better...
Predlažem da se iduća tema doista zove: Azijska kozmetika vol.3 - ulazak na vlastitu odgovornost



+1 za naziv.. Oće neko otvoriti novu?
Svizac15 is offline  
Old 05.11.2017., 21:23   #10015
Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post
Nemam hijalurona u diy toniku. Nekad prije sam ga znala stavljati, ali nisam primijetila da išta radi i nekako mi tonici s njim nisu bili baš nešto. Možda mi zbilja uopće ne paše, samo onda reakcija nije ni mogla biti kao sada jer ono je bila i veća molekularna težina, nije isto kao kod hada laba.

Kad se skroz saniram, probat ću premium još jednom na više dana, pa vidjeti. Ako baš ne ide, ne ide, šta sad. Sigurno ne mislim stavljati deset slojeva tonera samo zbog njega, nema mi to smisla. A i ne može mi koža toliko upiti pa mi ostane ljepljivo, što ne podnosim.
Ovo sam vec nekome rekla - ako ti ne bude odgovarao, bar imas srece da se radi o proizvodu koji ces brzo prodati dalje
Maria Flores is offline  
Old 05.11.2017., 21:47   #10016
Quote:
ines.a kaže: Pogledaj post
Nikita Durango ili umjesto hada labo možeš probati kohakuhada
a što se zalijevanje tičejedan sloj prije i tri sloja poslije
A šta je ovo?Isto hijaluron? Nema nikakvog opisa.

Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Nije Azija ali ako nisi isprobala-Daniel Sandler watercolour blush. Tekuće u piksici i samim time higijenskije, prekrasno prirodno, super trajno i super za sve tipove kože a isprobala sam tone rumenila.. (Da nebudem bezobrazna ali krasno stoji i na zrelijim ženskicama)

+1 za naziv.. Oće neko otvoriti novu?
Vidjela sam na jednom blogu da je cura negdje kupila testere tog rumenila.Ja ne mogu nigdje da nadjem. Svidja mi se Cherub ali nisam nikad koristila ta tečna rumenila pa ne smijem na nevidjeno.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 05.11.2017., 22:38   #10017
Quote:
molanie kaže: Pogledaj post
Jaaaaooo Ovo divno izgleda! Hvala wendyica!
Kako si zadovoljna trajnoscu i nanosenjem (kist ili prstici)?
probala sam i jedno i drugo ...
meni niti jedan ruž osim UD ne izdrži dugo na usnama, jednostavno se ne znam ponašati i oni nestanu

na licu - kao rumenilo to rijetko koristim, nisam fan rumenila radi hm hm imam svog prirodnog na pretek

meni je ovo bilo više neka štosna kupovina, koristila sam kao ruž/eve za jedan lakši make up ... sorkač, nisam pomogla

i da malo izoftopičarim,
niti Benetint me nije oduševio (za razliku od Beam hajlajtera )
govorim o Benefitovim tekućem make upu
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 05.11.2017., 22:48   #10018
Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Gothamista savjetovala, a ja slijepo slušam
Za mene Son & Park nije toner, već micelarna. Inače, nisam baš često koristila europske micelarne, a i kad jesam, i njih sam ispirala. Tako da ja baš nisam mjerilo.
uuuu nju nisam upratila, subskrajb odma. ja planiram uzet taj toner u skoro vrime pa me zanimalo


ako će bit otvaranje nove teme, jel bi mogli u prvi post stavit sve one korisne linkove i tekstove?
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Old 05.11.2017., 23:39   #10019
Nije da kurim frku al mozda bi nekome trebalo i ovo... https://m.facebook.com/lengbox/#!/lengbox/

Kak vam se cini?

Znate za jos neke boxeve koji se shipaju kod nas, a da ne kostaju bogaoca?


Sent from my iPhone using Tapatalk
UnusualMe is offline  
Old 06.11.2017., 05:58   #10020
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
A šta je ovo?Isto hijaluron? Nema nikakvog opisa.
da, to je isto hijaluron, ja ga koristim, fini je, treba se zaljevati kao i svi ali ne treba puno.

mislim da bi tebi sad za ovo vrijeme bila jako dobra sum flawless linija, da bas uzmes cijelu liniju.poslije onda mozes uzet i hijaluron i svasta nesto pa kombinirati ali mislim da bi ti bilo dobro da bas uzmes jednu cijelu, solidnu,konkretnu liniju a mislim da bi ti ova super pasala, znaci da uzmes skin, emulziju, essence, kremicu i okoloocnu kremicu.ima testerica svega pa se moze kombinirati koliko cega uzmes pa ne izade puno love.bas pogledaj (seller topinkgirl)
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:41.