Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2017., 11:38   #1181
Kupnja Nintendo Switch

Pozdrav ljudi,

gledao sam razne web shopove po hr i dalje i cijene jako variraju. Od 3000kn do 2600kn u domaćim shopovima. Ima tu i Splatoon 2 bundlova za oko 3000kn. Uglavnom dosta skuplje nego vani. Mislim da je najjeftinije što sam našao vani amzon.de za prime usere ( ima trial ) 325 eura dok se u francuskoj amazon.fr može naći i za 295 eura isto za prime usere. Sad nisam siguran za cijenu dostave, lupanje pdv-a ako je iz francuske ili Njemačke . Carine mislim da nema... Kakva su vaša iskustva i gdje bi bilo zgodnije nabaviti Switch pošto je kod nas dosta skup.

Uglavnom mi ovaj Nintendo više odgovara jer ima dobre AAA naslove , a može se igrati u handheld modu možda čak i bolje nego na tv-u. Na tv u bi ga rijetko igrao jer bi svojima najvjerojatnije uzimao od gledanja tv sadržaja, a eventualno bi ga spajao na monitor od kompa i igrao kao handheld jer često nisam kod kuće, u vlaku sam, čekam vamo čekam tamo i to su glavni razlozi zašto switch a ne ps4 ili xbox. Imam i solidan komp pa tu mogu igrat većinu naslova sa ove dvije spomenute konzole...
Corpse-eater is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:09   #1182
Quote:
Corpse-eater kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi,

gledao sam razne web shopove po hr i dalje i cijene jako variraju. Od 3000kn do 2600kn u domaćim shopovima. Ima tu i Splatoon 2 bundlova za oko 3000kn. Uglavnom dosta skuplje nego vani. Mislim da je najjeftinije što sam našao vani amzon.de za prime usere ( ima trial ) 325 eura dok se u francuskoj amazon.fr može naći i za 295 eura isto za prime usere. Sad nisam siguran za cijenu dostave, lupanje pdv-a ako je iz francuske ili Njemačke . Carine mislim da nema... Kakva su vaša iskustva i gdje bi bilo zgodnije nabaviti Switch pošto je kod nas dosta skup.

Uglavnom mi ovaj Nintendo više odgovara jer ima dobre AAA naslove , a može se igrati u handheld modu možda čak i bolje nego na tv-u. Na tv u bi ga rijetko igrao jer bi svojima najvjerojatnije uzimao od gledanja tv sadržaja, a eventualno bi ga spajao na monitor od kompa i igrao kao handheld jer često nisam kod kuće, u vlaku sam, čekam vamo čekam tamo i to su glavni razlozi zašto switch a ne ps4 ili xbox. Imam i solidan komp pa tu mogu igrat većinu naslova sa ove dvije spomenute konzole...
Kada ti na 300 eura izvana lupe poštarinu, pdv, carinu (nije to nemoguće kod nas) mislim da ti je bolje izabrati renomiranu HR firmu i platiti 360 eura.
Da ne spominjemo rizik koji trgovanje preko grane nosi oko dostave, garancije, eventualnog servisa... Mislim da ti je bolje platiti tih 30 eura više pa si relativno siguran.
Ako već imaš gaming komp, Switch je dobar izbor za put ako te zanimaju takve igre. Ne čekaj, mani novac, život je kratak...

Meni bi također dobro došlo za vlak, ali također igram Steam, imam PS4, a na žalost nisam nešto zagrijan za Nintendo igre.
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 08:43   #1183
Da li postoji koji ducan u ZG, gdje prodavaju rabljene konzole sa garancijom? Iskustva?
rs1975 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:28.