Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2018., 16:43   #6501
IKEA product news and collections
http://www.ikea.com/gb/en/this-is-ik...om/press-room/
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 16:46   #6502
Quote:
MaryM kaže: Pogledaj post

Jedva čekam.....

pepalina01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 10:05   #6503
Quote:
amy pelin kaže: Pogledaj post
Ne znam dal ste u zadnje vrijeme bili fizicki u ikei, ali tamo nema nicega. Ja/ljudi s kojima sam bila u zadnje vrijeme sam kupila/htjela kupit komodu, kauc, ogledalo, lojtricu, znaci totalno razlicite stvari, niceg nema. Ok kaucevi su bili na akciji do bozica pa kao razumijem al nemam pojma. Za Vjesalicu koju sam htjela je pisalo da ce doc za par dana, nakon kaj je doso taj dan, vise ne postoji dan kad bi trebala doc.. ogledalo imaju izlozeno al ga nema a ne postoji ni na webu.. malo mi idu na zivce s tim forama
O da. Bila sam prije nekoliko dana i sigurno 7-8 stvari uopće nije bilo. A u stalnoj su ponudi i nisu na nikakvoj akciji. Prodavačice sliježu ramenima... Nije da nisam provjerila na stranici, pisalo je konkretno za jedan sat da imaju još 64 komada (iza ponoći), ujutro u trgovini nijednog.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 13:15   #6504
Tradfri set pametne rasvjete. Očekivano vrijeme dolaska: 14. srpanj 2018.
Izgleda da dolazi iz druge galaksije.
Duba is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 19:14   #6505
Pliiiiiiiz dojava kada stave stvari koje povlače iz asortimana u "kakvo je takvo je". Zanima me Himmene kojeg nema na stanju osim izložbenog za koji su mi rekli da će ga spustiti dolje kad krene izmjena asortimana
Old 15.01.2018., 09:35   #6506
Thumbs up

Ima li tko kod za popust a da mu nije potreban? Iskustva sa bijelom njihovom indukcijom?

Planiram malo veću kupovinu pa bi mi jako dobro došao. Hvala unaprijed
frayafrancesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 09:42   #6507
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
O da. Bila sam prije nekoliko dana i sigurno 7-8 stvari uopće nije bilo. A u stalnoj su ponudi i nisu na nikakvoj akciji. Prodavačice sliježu ramenima... Nije da nisam provjerila na stranici, pisalo je konkretno za jedan sat da imaju još 64 komada (iza ponoći), ujutro u trgovini nijednog.
ječer pokušali brzinski šoping:
ogledalo - nije na stanju
tepih - nije na stanju

i tak.. otišli doma.
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 15:27   #6508
Quote:
amy pelin kaže: Pogledaj post
Ne znam dal ste u zadnje vrijeme bili fizicki u ikei, ali tamo nema nicega. Ja/ljudi s kojima sam bila u zadnje vrijeme sam kupila/htjela kupit komodu, kauc, ogledalo, lojtricu, znaci totalno razlicite stvari, niceg nema. Ok kaucevi su bili na akciji do bozica pa kao razumijem al nemam pojma. Za Vjesalicu koju sam htjela je pisalo da ce doc za par dana, nakon kaj je doso taj dan, vise ne postoji dan kad bi trebala doc.. ogledalo imaju izlozeno al ga nema a ne postoji ni na webu.. malo mi idu na zivce s tim forama
popizdila sam prije tjedan dana jer nisu imali špatulu za kremu za kolače niti vadičep

također, nisu imali ni jednu vrstu madraca pa sam pitala ženu jel zna kad dolazi. rekla je da zna, taj madrac se prestaje proizvodit. ooookeeej
Old 15.01.2018., 18:04   #6509
Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post
Kad se vec prica o dostavi, kako vam inace dolaze stvari zapakirane, kad narucite preko web shopa?......:
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
Ja ne mogu znati sigurno, al više dajem na opciju da su (Ikea) ubacili u kombi tih nekoliko paketa koji čine sastavne dijelove police i da se to tramakalo, tramakalo, tramakalo...

......

Inzistiraj na novoj dostavi i kvalitetnoj zaštiti naručenog. To se valjda ne uči u školi
Stigla danas druga polica, preko GLS-a, uredno zapakirani svi dijelovi u karton i foliju. Ali me čudi da nisu poslali u dostavni centar u Ri, kako sam navela u reklamaciji kad sam zvala korisničku službu
Isto tako me čudi zašto nigdje ne piše tko vrši dostavu , koja služba. A ne da ovako jednom narudžba uredno stigne a drugi put ju šalju preko nekih kvazi nadrkanih dostavljača koji kao da stvari pokupe na smetlištu.
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:02   #6510
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
popizdila sam prije tjedan dana jer nisu imali špatulu za kremu za kolače niti vadičep

također, nisu imali ni jednu vrstu madraca pa sam pitala ženu jel zna kad dolazi. rekla je da zna, taj madrac se prestaje proizvodit. ooookeeej
meni je zadnja najbolja stvar bila kaj sam u ducanu nasla jedne ogledalo, ali na etiketi je pisalo da nije dostupno. nisu mi znali rec kad dolazi. a kad se ode na web i trazi ta serija, uopce ogledalo ne postoji (ima klupa, police...). ne kuzim zakaj imaju izlozbene artikle koje ocito ne prodaju?
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 13:47   #6511
Zato jer će ih ili skupiti za kakvo je takvo je (ako miču proizvod iz ponude) ili će stići nova pošiljka na stanje.

Usput, ne trebam dojavu za Himmene, rješena situacija.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:21.