Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Turizam

Turizam Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Putopisi

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2017., 22:29   #101
Mozes zujati slobodno po sumama i prirodi.
Za ostalo ne znam, vjerovatno mozes iznajmiti na mjesec dva neki smjestaj ne vidim razlog zasto ne bi mogao.
MarkoJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 20:20   #102
Thumbs up Aviokarte...

Malo da podignem temu jer me ova destinacija iznimno zanima...aviokarte iz Venecije jako povoljne

http://www.putoholicari.rtl.hr/sejse...od-458e-38002/
dino555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 12:00   #103
Sejšeli su mi treća lokacija u koju planiram putovati od početka godine i aktivno radim na smještaju.Hoteli su mi skupi pa mi je vjerojatno izbor preko airbnb iako sam prvi pogled primjetio da i tamo ima paprenih cijena. Odlučili bi se za apartman da si možemo sami klopu pripremiti jer smo na žalost primorani izbjeći restorane. U planu su tri otoka po 4 dana, lagana šetnjica i izležavanje na plaži. Svaka daljnja preporuka i savjet je dobrodošao. Plan putovanja je cca od 25.3. tako da moram odlučiti relativno brzo.

Zadnje uređivanje Robertdeniro : 14.01.2018. at 12:02. Reason: dodao sam: ''u koju planiram putovati''
Robertdeniro is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 13:39   #104
Mi se jučer vratili.

Karte smo uzeli preko Qatar-a, bili smo tamo 7 dana noči. 4 noči na Mahe, 3 na Praslinu. Smještaj smo rezervirali preko bookinga (ako te zanima link za 10 posto pupusta mi javi), noč oko 70e za dvoje. To su takozvane self catering vile, na Praslinu smo bili u hitelu z doručkom. Sve smo organizirali sami, tako da ako te još nešto zanima pitaj.

Hrana u dučanima je kao kod nas, imaš i Spar na Mahe. Nismo bili pa nemam pojma za cijene, mi smo kupovali u lokalnim dučanima. Imaš ih na svakom koraku. Ili kupi ribu uz cestu pa si sam pripremiš, jeftina je. Mi smo jeli u take away restorančičima, ok hrana za normalnu cijenu.

i da, na Mahe smo uzeli rent a car i pičili naokolo, a na Praslinu smo uzeli auto prvi da, ostalo javni prijevoz. Išli smo na izlet brodom na Curiouse.
Old Jučer, 14:40   #105
Kakvo vam je vrijeme bilo?
Inace se period od 15.12.-15.02. ne preporuca zbog mogucih kisa.
noldo is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 16:38   #106
Vrijeme je i mene malo brinulo, po kalendaru bi trebalo biti kisno doba. Kisa nam je padala ( pljuskovi) samo zadnji dan, ostali dani super. Znalo je biti oblaka ali bista strasno, taman da nije prvruce. Jedino je u zraku visoka vlaga ali to je tako u tropima.
Old Jučer, 21:02   #107
Hvala altermama ... jučer sam rezervirao karte (nisam kupio) ali opet iz privatnih razloga moram odgoditi navedeni termin. Žao mi je radi toga ali mi se Sejšeli čine doista jako izazovna destinacija. Ako imaš volje, napiši malo više detalja. Ja sam proučio sve detalje i našao još jučer preko booking.com jako dobre i pristupačne hotele. Meni se čini 7 dana/noćenja ići na tako daleku destinaciju whow ... uz jat lag, to mi je malo vremena i to ne bih .... ako može koja fotka, to bi bilo super Čini mi se poslije Australije jedina destinacija s kojom nemaš brige sa turistima, vriskom, galamom i sličnim. Daj malo dojmove ... thx !
Robertdeniro is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 22:23   #108
Kakav jetlag??
Samo je 3h vremenska razlika?
noldo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:20.