Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2018., 17:36   #601
Betty, cestitam na curici!!!! I na zdravoj bebi, sto je ipak najbitnije.

Meni pocele tamnit trakice, krenuo egg, tako da ocekujem ovulaciju za par dana.
Neki dan me frendica napala da kako jos nisam trudna, a dijete mi je vec veliko... U tom trenu mi je bas bilo krivo sto sam joj uopce rekla da pokusavamo.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 16.01.2018., 18:49   #602
Ljudi su bas bezobzirni
Meni je frendica jucer rekla da ne zna sto ce ako iduci mj ne ostane trudna jer si je ona tak isplanirala i tal mora biti. Samo sam joj rekla da to bas ne ide tako.

Ja sam podijelila svoju zelju i "rad" na drugoj bebi sa dvije divne frendice, ali one su takve da me nikad nista ne pitaju oko toga, nego cekaju plusic
ajam24 is offline  
Old 16.01.2018., 19:06   #603
Quote:
ajam24 kaže: Pogledaj post
Ljudi su bas bezobzirni
Meni je frendica jucer rekla da ne zna sto ce ako iduci mj ne ostane trudna jer si je ona tak isplanirala i tal mora biti. Samo sam joj rekla da to bas ne ide tako.

Ja sam podijelila svoju zelju i "rad" na drugoj bebi sa dvije divne frendice, ali one su takve da me nikad nista ne pitaju oko toga, nego cekaju plusic
Bome su bezobzirni. I moja je frendica bila divna do sad, ne znam kaj joj je sad doslo. Htjela je da budemo trudne u isto vrijeme, ona vec pri kraju, a ja jos nisam ni trudna, pa valjda je imala potrebu da mi to napomene. A najgore mi je bilo pitanje sto nije s nama nesto u redu kad nam nejde. Danima vec razmisljam o tome, nikako da predem preko toga.
Sretno tvojoj frendici! Nekima to i bude na kraji bas onako kako su si zacrtali.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 16.01.2018., 19:26   #604
Cure hvala na cestitkama!

Ljudi si daju za pravo da svasta komentiraju i misaju se. Ja sam se odlucila za dijete tek u 33. godini nakon cca 15 godina veze od cega cca 6 godina braka. I naravno da ljudi pocnu zabadat nos. Ja volim nekad odma to sasjec pa odgovorit nesto sokantno da umuknu.
betty boop! is offline  
Old 16.01.2018., 19:29   #605
Ma i ja sam joj rekla da joj zaista zelim da ostane trudna bas onda kad si to i zeli, dapace!

Nemoj se uzrujavati i razbijati si glavu s tim sto je ona time mislila, zasto i zbog cega. Vjerojatno nije niti htjela da to bas tako ispadne kako je, pogotovo ako kazes da je super.

A zaista vjerujem da cemo sve ugledati svoj plusic.
On topic, nist me ne boli, nema sluzi, niceg. Vec sam nekako otpisala ovaj ciklus, stvarno se ne nadam. Danas 15.dc. A s obzirom da mi traju 25-27 dana, zbilja ne vjerujem u cuda.
ajam24 is offline  
Old 16.01.2018., 21:13   #606
Kod mene isto blesav ciklus, nikakvih simptoma, trakica ima crtu ali svjetliju od kontrolne. Bezveze.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Old 16.01.2018., 22:13   #607
Ista stvar ja sam dvjema rekla da smo krenili pokušavat da smo ovaj mjesec uspjeli pokrit i spomenila sam mjerenje bazalne a jedna me pogledala i kao zašto šta to znači.. Opalili se smijat ono doslovno sam posrana ostala reko zanima me kako mi hormoni rade pošto imam uredan ciklus jel to to što se tiče skokova baš iz razloga jer me zanima kako tijelo funkcionira u tom stanju.. Ugl ne znam zašto sam išta objašnjavala odgovor je bio ostavi se toga nama je od prve uspjelo.. A nije 3mj su pokušavali al nebitno.. Ovo je intimna stvar i kad odlučiš s nekim podijelit to je zato jer ne očekuješ osuđivanje al dobro briga me..
Ugl meni je stanje danas ovako


Sutra očekujem skok i ovaj pad je 36.8 tako da opet dobro.. Zadnja 2 dana imam grčeve u maternici i jajnicima al neću se ništa nadati jer sam jela prokulice mahune gljive zelenjavu a i u glavi mi da mi je zima nogama pa bole jajnici al eto ko zna.. Čekam i dalje

Sretno svima da što prije bude plusić
Andy_gfos is offline  
Old 16.01.2018., 22:37   #608
Quote:
Ivanche00 kaže: Pogledaj post
Betty, cestitam na curici!!!! I na zdravoj bebi, sto je ipak najbitnije.

Meni pocele tamnit trakice, krenuo egg, tako da ocekujem ovulaciju za par dana.
Neki dan me frendica napala da kako jos nisam trudna, a dijete mi je vec veliko... U tom trenu mi je bas bilo krivo sto sam joj uopce rekla da pokusavamo.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Joj draga, ne uzimaj to k srcu. Ljudi svašta kažu jer uopće ne razmišljaju. Btw, koliko ti godina ima dijete ako nije tajna? Moja će za 3 mjeseca 7 godina, ja sam si isto zamišljala manju razliku ali eto. Ma, nije me uopće briga tko šta misli ili govori. Ja sam previše otvorena i uglavnom sve ispričam ljudima s kojima sam dobra. Kako sam svima rekla za prošlu trudnoću (na kraj pameti mi nije bilo da bi moglo biti nešto loše), tako sam poslije svima rekla i za pobačaj. Nevjerojatno od koliko žena sam čula da su ga isto imale Ali, nitko o tome baš ne priča. Isto tako, ja kad god me netko pita kažem da se nadam da ćemo imati još jedno dijete. I uglavnom nema negativnih komentara iako si vjerojatno neki svašta misle.Ali nije me uopće briga.
Bistrooka is offline  
Old 16.01.2018., 23:21   #609
Quote:
kikica8888 kaže: Pogledaj post
Paaaa, ako imaš recimo oko 25dpo.

chagall, pišni i ti koji za par dana... Ako bude prerano, naručiti će te opet za tjedan, dva. Bez brige!

betty, čestitke na curki! Ja sam u prvoj trudnoći radila Nifty, a vidim da je sad i jeftiniji i ima više vrsta! U svakom slučaju, dobra stvar da budeš mirnija do kraja...
Evo taman 25 dpo, gornja je lh, a ostalo dvije vrste testa, cajniza naravno

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
ivannaa16011990 is offline  
Old 16.01.2018., 23:22   #610
Quote:
ajam24 kaže: Pogledaj post
Ljudi su bas bezobzirni
Meni je frendica jucer rekla da ne zna sto ce ako iduci mj ne ostane trudna jer si je ona tak isplanirala i tal mora biti. Samo sam joj rekla da to bas ne ide tako.

Ja sam podijelila svoju zelju i "rad" na drugoj bebi sa dvije divne frendice, ali one su takve da me nikad nista ne pitaju oko toga, nego cekaju plusic
Ma takva ce ostat trudna od samog pogleda, jer cim si gluplji i nemas pojma o nicemu lakse napravis dijete

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
ivannaa16011990 is offline  
Old 16.01.2018., 23:23   #611
Quote:
betty boop! kaže: Pogledaj post
Jesam, Nifty plus. Sve je u redu.

Chagal hvala na cestitkama!
Gdje si ga radila i koliko novcica?

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
ivannaa16011990 is offline  
Old 17.01.2018., 06:57   #612
Čestitam na bebicama cure!

Zanima me jel znate gdje u ZG obaviti spermiogram i kolika je cijena otprilike?

Mi i dalje pokušavamo, pijem Gynositol. Nadam se da će pomoći.

Pozdrav svima i hvala unaprijed na odgovorima
taraaa is offline  
Old 17.01.2018., 07:26   #613
Quote:
Bistrooka kaže: Pogledaj post
Joj draga, ne uzimaj to k srcu. Ljudi svašta kažu jer uopće ne razmišljaju. Btw, koliko ti godina ima dijete ako nije tajna? Moja će za 3 mjeseca 7 godina, ja sam si isto zamišljala manju razliku ali eto. Ma, nije me uopće briga tko šta misli ili govori. Ja sam previše otvorena i uglavnom sve ispričam ljudima s kojima sam dobra. Kako sam svima rekla za prošlu trudnoću (na kraj pameti mi nije bilo da bi moglo biti nešto loše), tako sam poslije svima rekla i za pobačaj. Nevjerojatno od koliko žena sam čula da su ga isto imale Ali, nitko o tome baš ne priča. Isto tako, ja kad god me netko pita kažem da se nadam da ćemo imati još jedno dijete. I uglavnom nema negativnih komentara iako si vjerojatno neki svašta misle.Ali nije me uopće briga.
Nije tajna, moja ce sad tri. Ali frendica je u te tri godine vec nastancala troje, pa valjda joj nije jasno zasto ja nisam. Da se razumijemo, ne osudujem ja njenih troje, njena zelja, al moje su zelje bile sasvim drukcije. Kod mene je sve islo polako, prvo nisam imala mengu godinu dana, pa kako mi hormoni nisu radili, jednostavno se ni nisam osjecala spremna prije. Zelja za drugim me lupila tek na pola puta pokusavanja. Zao mi je zbog tvog spontanog

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 17.01.2018., 07:34   #614
Quote:
taraaa kaže: Pogledaj post
Čestitam na bebicama cure!

Zanima me jel znate gdje u ZG obaviti spermiogram i kolika je cijena otprilike?

Mi i dalje pokušavamo, pijem Gynositol. Nadam se da će pomoći.

Pozdrav svima i hvala unaprijed na odgovorima
Znam da imaju ivf klinika i beta plus, imas cijene kod njih na stranicama.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 17.01.2018., 08:45   #615
Quote:
ivannaa16011990 kaže: Pogledaj post
Evo taman 25 dpo, gornja je lh, a ostalo dvije vrste testa, cajniza naravno
Hvala, hvala!! Bome si se ti napiškila testića!
Moj kinezić je isti kao ovaj tvoj srednji sa slike i na 25.dpo je jednaka crta, tj. dosta tamnija od kontrolne. Pretpostavljam da je to ipak normalno...


Ja imam samo jednu najbolju prijateljicu kojoj kažem baš sve. Prvo dijete nam je jednako staro. Znala je da radimo na drugoj bebi već 6mj, ali mislim da joj nije baš bilo drago kad sam joj rekla da sam izgleda trudna. Stvar je u tome da ona želi drugo, ali njen muž ne, ni pod razno! I kao da se nadala da neću ni ja imati drugo, pa da ona bude mirnija... Sama mi je rekla da je malo zavidna! Ali šta ja tu mogu?! To je njena stvar, ne moja! Ne znam.
kikica8888 is offline  
Old 17.01.2018., 09:07   #616
Joj ovo sa frendicama i ostalima koji pa ja mislim dosta na promisljeno bubnu i ostanu zivi ne zelim uopce komentirati. Izgleda da svaka od nas ima nekoga takvog blizu sebe.

andy nadam se da si zadovoljna temperaturom jutros

ivana koji lijepi testici!
kajjetebi is offline  
Old 17.01.2018., 09:09   #617
Quote:
kajjetebi kaže: Pogledaj post
Joj ovo sa frendicama..

andy nadam se da si zadovoljna temperaturom jutros
s takvim frendicama bolje što manje biti u kontaktu . Danas isto 36.8 (9dpo je)..nema skoka naglog
Andy_gfos is offline  
Old 17.01.2018., 09:19   #618
Quote:
Andy_gfos kaže: Pogledaj post
s takvim frendicama bolje što manje biti u kontaktu . Danas isto 36.8 (9dpo je)..nema skoka naglog
Ne mora znaciti jos nista. Sacekaj onda jos malo s testom da ne bacas novce. Osim ako imas one jeftine kineze
kajjetebi is offline  
Old 17.01.2018., 10:17   #619
Quote:
kikica8888 kaže: Pogledaj post
Hvala, hvala!! Bome si se ti napiškila testića!
Moj kinezić je isti kao ovaj tvoj srednji sa slike i na 25.dpo je jednaka crta, tj. dosta tamnija od kontrolne. Pretpostavljam da je to ipak normalno...


Ja imam samo jednu najbolju prijateljicu kojoj kažem baš sve. Prvo dijete nam je jednako staro. Znala je da radimo na drugoj bebi već 6mj, ali mislim da joj nije baš bilo drago kad sam joj rekla da sam izgleda trudna. Stvar je u tome da ona želi drugo, ali njen muž ne, ni pod razno! I kao da se nadala da neću ni ja imati drugo, pa da ona bude mirnija... Sama mi je rekla da je malo zavidna! Ali šta ja tu mogu?! To je njena stvar, ne moja! Ne znam.
No, ko da ce ju to da ti ne bi imala drugo utjesilo, svasta. Vjerujem da je tesko kad se ona i muz ne slazu oko toga. Mene je komentar od moje vjerojatno bas najvise i pogodio bas zato sto joj se za sve povjeravam, a sad mi se uopce tesko i javit dok me ne prode ovaj los dojam.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 17.01.2018., 10:38   #620
Quote:
taraaa kaže: Pogledaj post
Čestitam na bebicama cure!



Zanima me jel znate gdje u ZG obaviti spermiogram i kolika je cijena otprilike?



Mi i dalje pokušavamo, pijem Gynositol. Nadam se da će pomoći.



Pozdrav svima i hvala unaprijed na odgovorima


Nek dragi uzme uputnicu dr. opce prakse i ode u Petrovu. Ceka se koji tjedan na davanje uzorka, ali onda je rezultat gotov isti dan
drzimfige is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:45.