Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2008., 15:43   #21
Quote:
khm kaže: Pogledaj post
mislim da sam dao dobre argumente, a to sto ti nisi bas najbistrija osoba da to vidis to je neki drugi problem...

a ja cu prestat otvarat NRZ kad posjetite BAR JEDNO mjesto, a to ce biti nikada
Khm znas onu staru;Read a book will you? To kao da je izmisljeno samo za tebe
dacho21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 18:04   #22
Drage kolege, hvala na podrsci dacho21,John,Vergile ... morate shvatit da cjenjeni gospodin khm kako god je jedna od onih jedinki koja vam zivi zivot tipa od tocke A do tocke B sto si si napravio nista, di si bio nigdje, sta se desilo krepo si i niko te se nesjeca... ali ja postujem i takve ljude.. ali ja nemislim biti jedna tocka na zemlji a to je ono bitno.. bila to spanjolska galija potopljena jako davno ili zagrebacki tuneli mozda i vencijanerska bestija meni je svejedno bitno je nezivjeti jedna montoni zivot... a Khm zbog straha osta je di je i zbog nevjerice da mzoe najbitnije je shvatiti da mozes ... i da si ti taj koji hoce moze i napravit ce... Dragi moji nista nije nemoguce... osim zasad izbjeci smrt.. ostalo sve je kako si poslozis stoga KHM SALUTE
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 21:22   #23
Quote:
Ferasi kaže: Pogledaj post
Drage kolege, hvala na podrsci dacho21,John,Vergile ... morate shvatit da cjenjeni gospodin khm kako god je jedna od onih jedinki koja vam zivi zivot tipa od tocke A do tocke B sto si si napravio nista, di si bio nigdje, sta se desilo krepo si i niko te se nesjeca... ali ja postujem i takve ljude.. ali ja nemislim biti jedna tocka na zemlji a to je ono bitno.. bila to spanjolska galija potopljena jako davno ili zagrebacki tuneli mozda i vencijanerska bestija meni je svejedno bitno je nezivjeti jedna montoni zivot... a Khm zbog straha osta je di je i zbog nevjerice da mzoe najbitnije je shvatiti da mozes ... i da si ti taj koji hoce moze i napravit ce... Dragi moji nista nije nemoguce... osim zasad izbjeci smrt.. ostalo sve je kako si poslozis stoga KHM SALUTE
istina, nisam nigdje bio, tu sam di jesam, a bogami i vi, zato pliz, nemoj se vise ni javljat dok ne posjetis bar jedno mjesto od tih silnih mjesta koji su vam u planu... jer u ovom trenutku, nisi nista veci pustolov od mene, bjednika koji sjedi pred PC-em...
Predjite vise s rijeci na djela...
Ili ce opet za par mjeseci svanuti topic 'ANDRENALIN GRUPA VATIKAN IV', a vi ni makli od PC-a...
khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 21:36   #24
Ja mislim da Ferasi tu vas sve zajebava jer kao što sam već i prije rekao,nitko ko ima imalo mozga nebi ovakve dobre ideje za "obilazak" svetih mjesta iznio tu pred narod,ovo je kao da bacaš bisere pred svinje.
__________________
Jel znate da su Pepya deportirali iz Amerike?
Prince Ozzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 22:02   #25
Ma zakon ste mi kriticari, to znaci da je dobro za dobrim konjem se prasi. .ali eto sam ovoliko zbog posla puno putujem priroda posla mi je arhitektonska, pa me to sve zanima, sto se tice zajebavanja mozda... mozda i ne ali sto bi vi znali o tome ... jer sami sebe nazvaste jadom za kompom !
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 21:23   #26
Quote:
khm kaže: Pogledaj post
istina, nisam nigdje bio, tu sam di jesam, a bogami i vi, zato pliz, nemoj se vise ni javljat dok ne posjetis bar jedno mjesto od tih silnih mjesta koji su vam u planu... jer u ovom trenutku, nisi nista veci pustolov od mene, bjednika koji sjedi pred PC-em...
Predjite vise s rijeci na djela...
Ili ce opet za par mjeseci svanuti topic 'ANDRENALIN GRUPA VATIKAN IV', a vi ni makli od PC-a...
Cak i ako bude gruoa negdje otisla sumnaj da ces ti za to zant. Sumnjam da ce se akcije organizacije javno objavljivat, s ti vjerojatno nikada ne ces saznat. pa zivi u zabludi!
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 21:24   #27
Quote:
Prince Ozzy kaže: Pogledaj post
Ja mislim da Ferasi tu vas sve zajebava jer kao što sam već i prije rekao,nitko ko ima imalo mozga nebi ovakve dobre ideje za "obilazak" svetih mjesta iznio tu pred narod,ovo je kao da bacaš bisere pred svinje.
ni meni se to ne čini pametnim, ali pošto ne znaš ferasijeve planove, onda šuti...
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 21:31   #28
de pliz nemoj pokusavat bit humoristican jer ne uspijevas, a sto se tice odlazaka grupe... ahahaha

tu se javno dogovarate 'ovo-cete' 'ono-cete', a sad odjedno bi otisli u tajnosti ccc

a kad je to sve tako tajno onda si fino napravite jedan privatni forum vas par pustolova i tamo se u tajnosti dogovarajte sta cete posjetiti, a ne ovdje laprdati
khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 21:35   #29
Quote:
khm kaže: Pogledaj post
de pliz nemoj pokusavat bit humoristican jer ne uspijevas, a sto se tice odlazaka grupe... ahahaha

tu se javno dogovarate 'ovo-cete' 'ono-cete', a sad odjedno bi otisli u tajnosti ccc

a kad je to sve tako tajno onda si fino napravite jedan privatni forum vas par pustolova i tamo se u tajnosti dogovarajte sta cete posjetiti, a ne ovdje laprdati
Ferasi, ti mu odgovori na ovo. ne znam dal da mu išta kažem ili mu je bolje zivjeti u neznanju ovako zatupljen....
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 21:39   #30
da, zovi svog decka ferasia jer ti ocito nisi najbistriji za neku raspravu...

Ponavljam, ako ce vam ti odlasci na tajna mjesta (kojih naravno ni nece biti) biti tajni za javnost, onda cemu ova tema tu na forumu??
Podijelite si msn-ove medjusobno pa se dogovarajte, sta radite ovdje uopce??
khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 21:44   #31
Quote:
khm kaže: Pogledaj post
da, zovi svog decka ferasia jer ti ocito nisi najbistriji za neku raspravu...

Ponavljam, ako ce vam ti odlasci na tajna mjesta (kojih naravno ni nece biti) biti tajni za javnost, onda cemu ova tema tu na forumu??
Podijelite si msn-ove medjusobno pa se dogovarajte, sta radite ovdje uopce??
bistar sam ja dovoljno, mozda ces jednom i vidjeti, ali mislim da za raspravu mozda neke informacije ne bih trebao otkrivati, i u tom slucaju ferasi odlucuje... ovaj komentar tvoj je stvarno jadan, fakat kao da si na razini cetrnaestogodisnjaka. Znam djecu koja su bistrija i inteligentnija od tebe....

Quote:
khm kaže: Pogledaj post
Podijelite si msn-ove medjusobno pa se dogovarajte, sta radite ovdje uopce??
a ti si jedini pametan da bi se toga dosjetio...
ponavljam ti, ako nisi upućen, šuti... svakim postom izpadaš sve glupljim i glupljim
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 03:15   #32
A što je to realno u onome što ti pričaš? Jel realno da ti se život svodi na posao-kuća-kompjuter (internet)-spavanje-eventualno žena, djeca-posao... Neka, ako se ti zadovoljavaš takvim ili sličnim ritmom to ne znači da svi žele živjeti na način na koji ti živiš. Ti nisi realan, nego si zatucan i ne vidiš dalje od vlastitog nosa, vjeruješ u ono što vidiš i čuješ, potpuno nespreman prihvatiti nešto novo, nepoznato i drugačije. Zato sam rekao da ne razumijem zašto dolaziš na NRZ, jer ovdje se raspravlja upravo o takvim stvarima, za koje očito nema mjesta u tvom životu, novim, nepoznatim, drugačijim i neobjašnjivim događajima i pojavama. Nemoj procjenjivati druge po sebi i svojim osobinama, da su svi ljudi kao ti još uvijek bi u pećinama živjeli, mislili da je Zemlja ravna ploča i tome slično.
__________________
True men don't kill coyotes
John_Frusciante is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:09   #33
Alo ljudi smirite duhove, nedozvolite da jedna osoba manipulira cjeli razgovor, on je samo mrtvo slovo na papiru, znate ono citate knjigu i dodjete do citata Frojd" Svi muskarci su jedinm djelom homoseksualci ali nisu svjesni toga" to vas zasmeta ignorirate knjigu citate dalje, sto vam zeli mreci neobracajte paznju na jednu osobu kojoj fali volje i zelje za zivot, da stvarno ju zanima i zeli dokazati nesto bi se pridruzila davno prije pa bi imala argumente, za to sto prica ovako sam prica u prazno, stoga, John,Vergile, nemojte mu davati zadovoljstinu jer to je ono sto on zeli.. ako on zivi u mrtvilu neg zivi.. mi cemo pokusati otici korak dalje ako mu to neodgovara nejgov problem ....

P.S KHM "quisnam lascivio per a lingua dies per a mucro"
Pozdrav

Decki mailovi vam stekaju, John jos nista, Vergile, Nis jos nije doslo
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:41   #34
A hoćete li dokumentirati posjete tim tajnim mjestima? Mislim ono, filmić u stilu vještica iz salema ( ili kako se već zvao), ili kao onu diplomsku radnju iz nekog CIS- a ( spaljena ko vještica pa sad svima koji uđu u šumu siječe glave), ili kao onaj grčki ljubavni horor gdje i danas vide djevojčin lik na prozoru kučerine, ili oni avanturisti što su tražili potopljeno blago iz španjolske galije, a pronašli vrata na oceanskom dnu.... Ili da jednostavno krenete od Medvedgrada gdje je navodno ukopano brdo love, a nitko ne zna gdje i u što...
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 11:11   #35
Quote:
John_Frusciante kaže: Pogledaj post
A što je to realno u onome što ti pričaš?
Realno je to sto ja govorim da vi nigdje necete otici, to je realnost, zato sto za takva putovanja treba puno para, a ja ne znam jel si ti glup ili sta pa to ne kuzis i mislis da je to ko uzet kosaricu s vocem i otici na piknik...
Znaci, osim para (koje ce vam pasti s neba) trebat ce vam jos i jedna jako iskusna osoba koja je vec bila na doticnim mjestima, a vi naravno ne znate takvu osobu, nego mislite da je dovoljno ispuniti tu nekakvu pristupnicu ( ) koju ce vam poslati ovaj smjesni lik i to je to, sve rjeseno, u klubu ste i idete putovat.

P.S. ferasi, daj pliz postedi me tih nekih dubokumnih latinskih pizdarija, jer kao prvo ne znas kako se pojedine rijeci pisu, a kao drugo, samo smjesan ispadas kad se trudis biti pametan...
khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 12:53   #36
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Mislim ono, filmić u stilu vještica iz salema ( ili kako se već zvao)

Mislim da si mislila na "Vješticu iz Blaira"
Ferasi strpi se malo, ona tvoja pristupnica zahtijeva puno podataka, što ti točno tražiš od nas?
__________________
True men don't kill coyotes
John_Frusciante is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 13:53   #37
Quote:
John_Frusciante kaže: Pogledaj post
A što je to realno u onome što ti pričaš? Jel realno da ti se život svodi na posao-kuća-kompjuter (internet)-spavanje-eventualno žena, djeca-posao... Neka, ako se ti zadovoljavaš takvim ili sličnim ritmom to ne znači da svi žele živjeti na način na koji ti živiš. Ti nisi realan, nego si zatucan i ne vidiš dalje od vlastitog nosa, vjeruješ u ono što vidiš i čuješ, potpuno nespreman prihvatiti nešto novo, nepoznato i drugačije. Zato sam rekao da ne razumijem zašto dolaziš na NRZ, jer ovdje se raspravlja upravo o takvim stvarima, za koje očito nema mjesta u tvom životu, novim, nepoznatim, drugačijim i neobjašnjivim događajima i pojavama. Nemoj procjenjivati druge po sebi i svojim osobinama, da su svi ljudi kao ti još uvijek bi u pećinama živjeli, mislili da je Zemlja ravna ploča i tome slično.
u potpunosti se slazem i u pravu si, ali njemu se ne isplati objasnjavat... vidis da je u nekom svom svijetu...
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 14:01   #38
Pozdrav,mislim da je jako dobro to sto radite ima li koja stranica gdje se moze pogledati sva ta misteriozna mjesta mozda je vec netko bio pa poslikao,opisao.... pa ako ima tko link neka ga stavi.
__________________
chains
somekindofmonster2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 14:50   #39
Quote:
khm kaže: Pogledaj post
Realno je to sto ja govorim da vi nigdje necete otici, to je realnost, zato sto za takva putovanja treba puno para, a ja ne znam jel si ti glup ili sta pa to ne kuzis i mislis da je to ko uzet kosaricu s vocem i otici na piknik...
Znaci, osim para (koje ce vam pasti s neba) trebat ce vam jos i jedna jako iskusna osoba koja je vec bila na doticnim mjestima, a vi naravno ne znate takvu osobu, nego mislite da je dovoljno ispuniti tu nekakvu pristupnicu ( ) koju ce vam poslati ovaj smjesni lik i to je to, sve rjeseno, u klubu ste i idete putovat.

P.S. ferasi, daj pliz postedi me tih nekih dubokumnih latinskih pizdarija, jer kao prvo ne znas kako se pojedine rijeci pisu, a kao drugo, samo smjesan ispadas kad se trudis biti pametan...
Pa čovječe kako ti se da non stop kontrirat ovdje njima, ako misliš da je nemoguća misija preskoči topic i idi sprdat tamo one majke piramide sunca ili šta ti ga ja znam. Osobno ja nisam optimističan puno također ali pustim ljude da se na miru dogovaraju...
__________________
--- WIKI IS YOUR FRIEND ---
mako is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 19:28   #40
KHM gledaj to ovako, onaj koji tvrdi da je necija pamet prikazana znaci da se ista vidi, hvala na komplimentu, sto se tice latinskog to mi je hobi nista bitno, ali ako opet ti vidis nesto vrjedno u tome komentirati , hvala ponovo znaci da vrjedi, sto se tice rjeci tocno su napisane , samo ako neznas latinski tojest ak oznas skolski a ne pretorijanski ili po strucno rimokatolicki onda mozda nisi shvatio ali ja te nepodcjenjujem zbog toga vec ti dajem pohvalu za trud.. ako sam ti smjesan znaci da imam smisla za humor... samo me obasipljes kompimentima hvala jos jedanput ...

Odgovor za djevojku , ARNA mislim, sto se tice stranice nesto o spanjolskim galijama vec kad si spomenula "http://www.sailingthekeys.com/spanishgalleons.html" "http://treasureadventures.net/index.php?page=videos&section=view&vid_id=100121" ima toga vise, i razlicith tema recimo tek sada kopaju po aleksandriji i vade artefakte jer se zna da je nestala pod morem da je ostala samo obalna luka, itd... ako te zanima vise iams mail javi se
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:41.