Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2016., 09:00   #1101
Quote:
ivanaj kaže: Pogledaj post
Evo ovi šalju u Split. Dapače, imaju poslovnicu u Splitu :-)
http://www.sancta-domenica.hr/ps-vit...-mem-card.aspx

Ne mogu virovat da je opet došla u Sancta Domenice. Totalno neočekivano. Naručeno. Hvala puno na informaciji!
Rigoletto27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 17:51   #1102
Bok svima!

Meni bi trebalo par savjeta, vezano za kupnju konzole.
jedina stvar koju igram i koju volim je FIFA.I to online, samo online.
Zadnja FIFA koju sam igrao bila je FIFA 13, preko laptopa online.Nakon šta je laptop počeo zezat ( a ja lijen da ga odvedem na servis) prošlo je vremena i već je tu FIFA 16.

Sad ja bih htio opet online igrati FIFU 16, ali vjerovatno to neće podržavati moj laptop, I3, 2.1 GHZ, 3 GBB RAM ( ili 4 nisam siguran), pa se moram odlučiti na neku od konzola.

Kupio bih polovnu, i to nekako mi se čini da bi moje uvjete zadovoljavao najviše XBOX 360, jer je jeftiniji od XBOX ONE I PS4, a grafika što je malo slabija mi ne predstavlja problem.

XBOX 360 više želim od PS3 zato što mi je XBOX controler puno bolje leži nego od PS3.

Da li se po vama tako isplati, znam da moram platiti online igranje, i sve to ok.

Sad, koji XBOX da uzmem, kako ću znat kod polovnog da nije modificiran ili što već ( ne kužim se previše, amo znam da nije moguće online igrati na modificiranim).
Može neki prijedlog?

hvala
RottBox is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 04:07   #1103
ne trebas uzimati konzolu, nije nuzno. taj laptop ti je dobar, evo danas imas cloud gaming, odes na: http://www.gamefly.com/#!/streaming i izaberes jednu igru koju hoces da igras taj mjesec, mjesecna pretplata je 15 dolara. uvjet je game controller podrzanih konzola i dobra internet konekcija jer se video streama direktno sa njihovog servera na tvoj kompjuter.
osa-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 16:27   #1104
Pitanje za gospodu na forumu? Razmišljam izmedju Ps4 i Xbox1. Sad situacija je sljedeca: frend ima pristup frendovom accountu na Xbox-u. Da li on može dijelit igre sa mnom ako ih on uzima s drugog racuna? Obje konzole imaju prednosti i nedostatke. S tim da me na Xbox od igrica vuce jedino Gears of war,a na Ps4 Uncharted i God of War novi. Pomozite
__________________
They are my responsibility, my comrades, and my conscience.
Sebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 10:55   #1105
Smile

Kupio sam PS3 (ponovo) samo da bih igrao The last of us. Recenzije igre su me toliko dojmile da sam morao igrati.
Upravo prešao i naravno da sam oduševljen. Isplatilo se kupiti PS3 samo radi te jedne igre.
A šta sad, nekako mislim da odavde može samo nizbrdo jer nijedna druga igra nije ovoliko dobra...
Igrao sam ranije Uncharted, sjećam se da je bila dobra. Imam Uncharted 2 pa ću vjerovatno to igrati. Nadam se da će igra biti bar približno dobra kao The last of us.

Inače, vezano za temu, mislim da PS3 još uvijek vrijedi kupiti. Ja sam nabavio najnoviji model, skoro novu, povoljno. Stare fat modele ne bih preporučio, mislim da im je svima laser pri kraju životnog vijeka. Ovim novim zamjeraju tih skromnih 12 GB flash memorije, ali ja nisam osjetio nikakav nedostatak pri igranju The last of us. Konzola radi savršeno. Također, ne vidim neki veliki napredak PS4 konzole u odnosu na PS3. Jest bolja definitivno, ali to je ipak evolucijski pomak, a ne revolucijski.. Sjetite se samo kakav je BUM bila PS1 konzola kada se pojavila. U ovom slučaju, ako niste hardcore must have all gamer, PS3 će vam biti sasvim ok.
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 13:22   #1106
Kolko si ga platio?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 20:19   #1107
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Kolko si ga platio?
900 kn.
Korištena par sati, pad garancijom, kao nova, donio mi čovjek kući.
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 11:02   #1108
Smile

Počeo sam i Uncharted 2. Prešao sinoć 3 poglavlja i igra me totalno kupila. Definitivno spada u vrh uz The last of us. Čak je isti studio pravio (Nevaljali psić). Baš mi je drago što sam kupio PS3 uz ovakve igre.
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 14:27   #1109
Tako sam i ja uzeo prije 4 mjeseca slim i modificiro ga sve za 1000kn. Preso uncharted 1 2 3 last of us to od eklusziva. A ovak gta 5 i mislim da je to to. Nekamo mi se ne daju igrat koje nisu ekluzive nez zasto..al last of us najbolja igra ikad. Kad sam ju preso gledo sam i razmisljo stocu sad radit u zivotu
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 22:13   #1110
Smile

Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
Tako sam i ja uzeo prije 4 mjeseca slim i modificiro ga sve za 1000kn. Preso uncharted 1 2 3 last of us to od eklusziva. A ovak gta 5 i mislim da je to to. Nekamo mi se ne daju igrat koje nisu ekluzive nez zasto..al last of us najbolja igra ikad. Kad sam ju preso gledo sam i razmisljo stocu sad radit u zivotu
Isto i kod mene. Konzole se i kupuju radi ekskluziva. Uncharted 1 sam ranije prešao, Dvojku igram i dobra je skoro kao The last of us. Poslije ću Uncharted 3. Onda mi još ostaju igre koje imam God of war 3 i Ascension pa Ratchet and Clank - Tools of destruction.
Poslije vjerovatno prodam konzolu pa opet malo po Steam igrama. Imam dosta kupljenih koje nisam ni pogledao.
Nakon toga vjerovatno ide PS4 na red, ako naprave još pokoju dobru igru...
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 09:24   #1111
koliko je pametna kupovina xbox 360 iz 2013 sa 1 igrom i 1 kontrolerom, prakticki nekoristen za 500kn? neznam koliko memorije ima, danas ce mi covjek doc da ga isprobam, pa da znam dal se isplati. koliko bi me dosla modifikacija da mogu igrat pirate? vidim da vec modificirane i sa brdo igara i 2 joystika jos uvjek idu za 1200kn cca
__________________
Homer Simpson: Bart, a woman is like beer. They look good, they smell good, and you'd step over your own mother just to get one!
MEDO11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 21:12   #1112
Wink

Quote:
MEDO11 kaže: Pogledaj post
koliko je pametna kupovina xbox 360 iz 2013 sa 1 igrom i 1 kontrolerom, prakticki nekoristen za 500kn? neznam koliko memorije ima, danas ce mi covjek doc da ga isprobam, pa da znam dal se isplati. koliko bi me dosla modifikacija da mogu igrat pirate? vidim da vec modificirane i sa brdo igara i 2 joystika jos uvjek idu za 1200kn cca
To je vrlo povoljna cijena.
Naravno ako je konzola stvarno u odličnom stanju. Puno ih je koje se reklamiraju tako, a ustvari dobiješ krš.
Modifikacija ti ne treba. Kupiš original koji ti treba za 50 kn.(imaš na Njuškalu koliko ti volja) i kada odigraš, zamjeniš za drugu igru koja te zanima i tako unedogled. A možeš i prodati tu igru za 50 kn. pa si na nuli. Dakle, igraš za džabe, samo treba malo avanturištičkog duha.
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 10:50   #1113
Preporuka molim, da li je moguće uzeti jednu od Nintendo konzola a zaigrati i dobre stare igre poput super Maria??

Nekako ciljam za svoju petogodišnjakinju uzet NES novo izdanje s 30 old school igara

Nikako nisam u konzolama od Super nintenda i Sege mg2 pc player više
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 21:38   #1114
Ja se nadam da će biti PS one classic sa 30 ugrađenih igara. To bih baš volio kupiti...
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 21:11   #1115
Pozdrav svima,
kao prvo da vam kažm da sam totalni laik u vezi konzola a potrebna mi je pomoć. Sin od 12 godina ima želju za konzolom, točnije za PS4. Jel ima šta na što trebam obratiti pažnju kod kupovine, mislim na verziju (slim, ovo, ono...).Koliko sam skužio nema mogučnosti chip-iranja. Jel se isplati pričekat Božić za neke akcije ili možda preko njuškala sa garancijom. Ajte, svaka pomoć je dobrodošla!
Hey Joe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 23:25   #1116
Quote:
Hey Joe kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
kao prvo da vam kažm da sam totalni laik u vezi konzola a potrebna mi je pomoć. Sin od 12 godina ima želju za konzolom, točnije za PS4. Jel ima šta na što trebam obratiti pažnju kod kupovine, mislim na verziju (slim, ovo, ono...).Koliko sam skužio nema mogučnosti chip-iranja. Jel se isplati pričekat Božić za neke akcije ili možda preko njuškala sa garancijom. Ajte, svaka pomoć je dobrodošla!

Pricekaj bozic i uzmi ps4 pro
Iskljucivo tu.

Quote:
MEDO11 kaže: Pogledaj post
koliko je pametna kupovina xbox 360 iz 2013 sa 1 igrom i 1 kontrolerom, prakticki nekoristen za 500kn? neznam koliko memorije ima, danas ce mi covjek doc da ga isprobam, pa da znam dal se isplati. koliko bi me dosla modifikacija da mogu igrat pirate? vidim da vec modificirane i sa brdo igara i 2 joystika jos uvjek idu za 1200kn cca

Povoljno
Napravi rgh modifikaciju kako bi mogao igrati igre sa hard diska
Imas i lt3,0 modifikaciju koja je jeftinija ali onda mozes igrati samo sprzene igre sa cda,kod rgh skines igru prebacis je na hard disk ili usb i igras.
Takodjer igre mozes prziti samo posebnom ihas przilicom
U svakom slucaju RGH modifikacija ako ces to raditi.

Quote:
SHOGO kaže: Pogledaj post
Preporuka molim, da li je moguće uzeti jednu od Nintendo konzola a zaigrati i dobre stare igre poput super Maria??

Nekako ciljam za svoju petogodišnjakinju uzet NES novo izdanje s 30 old school igara

Nikako nisam u konzolama od Super nintenda i Sege mg2 pc player više

Kod ps3 i Xbox modificiranih konzola mozes sve te igrati putem emulatora
Isto to mozes i na pc-u

Zadnje uređivanje Hmxhmx : 15.11.2016. at 16:12.
svrsko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 17:37   #1117
Oprosti, što znači isključivo "tu" osim ako nisi mislio isključivo "to". Sad malo čitam i ljudi mahom preporučuju PS3, kužim da je jeftinija i konzola i igre ali...
Kolika je razlika u grafici i ostalim stvarima između ta dva "stroja". Pretpostavljam da novi naslovi izlaze samo za PS4. Ponavljam nisam neki ekspert, ovo su samo razmišljanja.
Hey Joe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 02:24   #1118
Quote:
Hey Joe kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
kao prvo da vam kažm da sam totalni laik u vezi konzola a potrebna mi je pomoć. Sin od 12 godina ima želju za konzolom, točnije za PS4. Jel ima šta na što trebam obratiti pažnju kod kupovine, mislim na verziju (slim, ovo, ono...).Koliko sam skužio nema mogučnosti chip-iranja. Jel se isplati pričekat Božić za neke akcije ili možda preko njuškala sa garancijom. Ajte, svaka pomoć je dobrodošla!
Ja imam prvu verziju PS4 koja zadovoljava sve moje potrebe. Preporucio bi ti da sinu uzmes PS4 Slim. S obzirom da mu je 12 godina, ne treba mu PS4 Pro koji jeste duplo jaci od prve dvije verzije, ali se moras zapitati da li ti to stvarno treba? Koga zanima sto je grafika jos ostrija? Osim toga to ovisi i tome kakav TV imas. PS4 Pro se najvise isplati za one koji posjeduju 4K televizije i sedamnaestogodisnje "gejmere" koji citav vikend provode ispred ekrana. Trebao bi isto znati da je PS4 Pro jasno bucniji od Slima. Mnogima to konstantno zujanje smeta pa to pokusavaju nadglasiti pojacavanjem televizije. Imati ces rat u kuci ako ti sin nabavi Battlefield 1.

Mislim da je Slim najidealnije rjesenje za njega. Tehnicki je aktualiziran, jak, moze na njemu igrati sve igre bez problema. Koga briga sto je tamo u nekom uglu malo ostrija grafika?
Freidenker is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 11:11   #1119
Quote:
Freidenker kaže: Pogledaj post
Ja imam prvu verziju PS4 koja zadovoljava sve moje potrebe. Preporucio bi ti da sinu uzmes PS4 Slim. S obzirom da mu je 12 godina, ne treba mu PS4 Pro koji jeste duplo jaci od prve dvije verzije, ali se moras zapitati da li ti to stvarno treba? Koga zanima sto je grafika jos ostrija? Osim toga to ovisi i tome kakav TV imas. PS4 Pro se najvise isplati za one koji posjeduju 4K televizije i sedamnaestogodisnje "gejmere" koji citav vikend provode ispred ekrana. Trebao bi isto znati da je PS4 Pro jasno bucniji od Slima. Mnogima to konstantno zujanje smeta pa to pokusavaju nadglasiti pojacavanjem televizije. Imati ces rat u kuci ako ti sin nabavi Battlefield 1.

Mislim da je Slim najidealnije rjesenje za njega. Tehnicki je aktualiziran, jak, moze na njemu igrati sve igre bez problema. Koga briga sto je tamo u nekom uglu malo ostrija grafika?
Jasno receno!
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 20:45   #1120
Quote:
Freidenker kaže: Pogledaj post
Ja imam prvu verziju PS4 koja zadovoljava sve moje potrebe. Preporucio bi ti da sinu uzmes PS4 Slim. S obzirom da mu je 12 godina, ne treba mu PS4 Pro koji jeste duplo jaci od prve dvije verzije, ali se moras zapitati da li ti to stvarno treba? Koga zanima sto je grafika jos ostrija? Osim toga to ovisi i tome kakav TV imas. PS4 Pro se najvise isplati za one koji posjeduju 4K televizije i sedamnaestogodisnje "gejmere" koji citav vikend provode ispred ekrana. Trebao bi isto znati da je PS4 Pro jasno bucniji od Slima. Mnogima to konstantno zujanje smeta pa to pokusavaju nadglasiti pojacavanjem televizije. Imati ces rat u kuci ako ti sin nabavi Battlefield 1.

Mislim da je Slim najidealnije rjesenje za njega. Tehnicki je aktualiziran, jak, moze na njemu igrati sve igre bez problema. Koga briga sto je tamo u nekom uglu malo ostrija grafika?
To je negdje i moje mišljenje, znači slim. Vidim da imaju neke verzije šasija (chassis) C,D... uopće ne kontam to tako da je pomoć više nego dobrodošla

Zadnje uređivanje "Q" : 16.11.2016. at 21:14.
"Q" is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.