Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2012., 22:31   #1
Klađenje na košarku

Nadam se da se tema neće izbrisati, samo eto, imao sam želju staviti ovo. Ali samo europska košarka i to

Zagreb - Cedevita 2 @2 (bet365)

Cedevita je najbolja hrvatska momčad u ABA ligi i Zagreb po meni nema pretjeranih šansi.

Igra se i dvorani koja je i jednima i drugima poznata, u Draženovu domu.

Plus, najbolji igrač Zagreba Kruno Simon nije trenirao tri dana i ne zna se hoće startati sutra zbog ozlijede. Kasun i Heytvelt upitni. Mulaomerović ne igra sigurno (dobro, to je prednost za Zagreb), što znači da ako ne bude igrao ni Simon ostaju samo na jednom playu - Moroviću, koji je nedavno došao.

Cedevita bez meni poznatih izostanaka

Po meni, must have par


Quote:
more_jadransko kaže: Pogledaj post
U skladu sa novim smjerom rada podforuma IMF kladionica, koji ima cilj poboljšati kvalitetu podforuma i olakšati nalaženje što kvalitetnijih informacija o nekom događaju, otvaramo specijaliziranu temu za klađenje na košarku.

Za razliku od dosadašnjih dnevnih tema na ovoj temi nije dozvoljeno šturo nabrajanje parova, kao npr.

Quote:
142,5/Wurzburg-Braunschweig under 1,85
Gottingen over 64,5 1,82
160,5/Bonn-Ludwigsburg under 1,85
138,5/Barca-Caja Laboral over 1,85
153,5/Spartak-Khimki under 1,85
Duncan over 13,5 1,85
Gay over 20,5 1,85
Gasol M over 15,5 1,85 HL
Quote:
-6,5/Cedevita-Zagreb 1 hl 1,85
itd..





Ovakvi postovi će se kartonirati i brisati.


Uz par/parove treba napisati kratko obrazloženje, ključne razloge zašto igrate taj par. Kada biramo neki par pretpostavka je da ga nismo nasumice izabrali, da imamo razloge zašto igramo baš taj par, kada već imamo razloge ne bi nam trebao biti problem navesti ključne razloge, npr.

Quote:
Linsanity kaže: Pogledaj post
KK Zagreb vs KK Cibona 2

Derbi 7. kola košarkaške lige za prvaka.Dojučerašnji euroligaš se bori za goli život. Plaće kasne, igrači se bune, momčad je ostala na poznatim domaćim licima i pomladku. Takvo je stanje u KK Zagrebu, promjenom političke vlasti zatvorena je pipa, novaca nema i pali su u realnost hrvatske košarke. Takvo stanje djele svi hr. klubovi osim privatizirane Cedevite i "rekonstruirane" Cibone koja je donedavno dijelila sličnu sudbinu ali pod pokroviteljstvom grada i gradonačelnika za naše uvjete ima respektabilnu ekipu. Repeša je definitivno najveće pojačanje Cibone ali širina rostera je za hrvatske prilike i više nego dovoljna da ih se može lakoćom prozvati favoritom za osvajanje prvenstva. Cibona je pokrivena na svakoj poziciji s 2 igrača i jednostavno širinom i rotacijom Repeša ima mogućnost lomiti utakmicu u svoju korist. S druge strane Zagreb se u općoj besparici riješio svih stranaca, doveden je Markota u zamjenu za nekretnine, Simon je svim silama pokušao okušati se u Europi ali očito realnost je za njega sasvim drugačija. S obzirom na ozljeđenog Kasuna kojeg nema, kao i najavljeni izostanak Mule zbog privatnih razloga, zaista ne vidim da bi Simon, Rančić, Markota, Babić, Mašić kao udarna petorka mogli ugroziti trenutno Cibonu. Prvenstveno se dominacija odmah očituje na centarskim pozicijama gdje izostankom Kasuna Zagreb jednostavno ne može parirati Žižiću,Sutonu. Tendencija igre će bit jasna guranje lopte pod koš otvaranje vanjskih pozicija zatvaranje Markote i Simona koji će igrati praktički 2 na 5. Meni je ovih @1.70 zaista visoko, online kvote se kreću od @1.35-1.40 za Ciboninu pobjedu. Vjerujem da Cibona nastavlja u pobjedničkom ritmu s obzirom na dominaciju i širinu u rosteru. Ne umješa li se siva eminencija Radić kroz sudačke odluke, ovo bi trebalo bit rutinski bet.



Rasprava (argumentirana) o parovima je dozvoljena, dapače poželjna je.
Komentiranje događaja koje ste igrali je dozvoljeno, naravno uz pridržavanje pravila (pod)foruma.

Nemojte koristi izraze 100% prolazi, poklon, zicer itd. jer, osim što takvi izrazi jednostavno nisu istiniti, mogu dovesti u zabludu.

Zadnje uređivanje tomi : 10.04.2012. at 23:32.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 22:46   #2
Sumnjam da će ti se tema održat, iz više razloga.
O europskoj košarci se i ne piše baš puno, a i to malo se uklopi u dnevne teme pa mislim da nije potrebna još jedna.
A ne znam, možda već i ima ovakva tema, samo se zagubila zbog nepisanja.

Probalo se s raznim temama po sportovima, od hokeja, NFL-a, sve do floorballa, al to ništa niej zaživilo, osim tenisa i NBA.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 23:09   #3
U potpunosti potpisujem tsija

Neki dan je podignuta tema o klađenju na hokej pa se uopće ne piše na njoj iako imamo dosta aktivnih hokej mastera, ali se piše po ostalim temama.
Da ne bi bilo da smo od samog starta protiv, i da nismo dali šansu, vidjet ćemo koliko će se pisati preko vikenda pa ćemo u ponedjeljak odlučiti.
__________________
Dite
more_jadransko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 23:18   #4
palo na 1.8 cedevitu u ss, što mislite oćel dizat to u super tipu
bipolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 01:15   #5
Quote:
bipolar kaže: Pogledaj post
palo na 1.8 cedevitu u ss, što mislite oćel dizat to u super tipu
ako se usude stavit u supertip, ako budu, dizace i izace
dodajem gravellines sutra da ce proc u hendikepu kod francuza, easy money,
momci rasturaju ove godine


Quote:
tsigalko-11 kaže: Pogledaj post
Sumnjam da će ti se tema održat, iz više razloga.
daj boze, da si u krivu, ja cu se malo potrudit da ne ispadne tako loshe
zentagana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 12:18   #6
Mislio sam danas na Cedevitu i Gravelines double,ali vjerojato ću izbaciti Gravelines.
Koeficijent na Cedevitu je odličan i treba probati,makar za manji ulog.
__________________
"Maybe, just once, someone will call me 'sir' without adding, 'you're making a scene'."
SemperVigilans is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 13:30   #7
S obzirom da je Maccabi posljednje dvije tekme u prvom poluvremenu razvaljivao, a u drugom padao i to gadno padao, do te mjere da im se u trećoj četvrtini topila prednost od 15 koševa razlike malo sam pogledao koeficijent na 2/1 i vidim da je 9.

Igram i to danas. Nije nerealno, a koeficijent je jako velik. Živi bili pa vidjeli
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 13:35   #8
U hattricka 2,15 na cedu ipak nisam mogao odoliti ali sam se ipak sitija pokriti s X-om po 1,9 iako je narodnjak
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 14:09   #9
gravelllines ove godine doma
91-59, 89-60,106-57, 94-76,82-58, 74-54
hendikep je -11.5, ovi su negdje 11-i na tablici u gostima, 2w 4l, samo još jedna žrtva u nizu,
da ne ispadne da sam lupnuo bzvz
inače pogotovo na basketu se ne isplati male kvote tipa 1.15,
ak misliš da će ga razvalit uzmeš kvotu da će ga razvalit imho
il je pick skinut il nije, bar se ja držim toga
zentagana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 14:10   #10
Za danas od kosarke igrao Azovmash-Lokomotiv Kuban k2 1.50 i na Cedaru x2 1.88
12345le is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 14:27   #11
Quote:
zentagana kaže: Pogledaj post
gravelllines ove godine doma
91-59, 89-60,106-57, 94-76,82-58, 74-54
hendikep je -11.5, ovi su negdje 11-i na tablici u gostima, 2w 4l, samo još jedna žrtva u nizu,
da ne ispadne da sam lupnuo bzvz
inače pogotovo na basketu se ne isplati male kvote tipa 1.15,
ak misliš da će ga razvalit uzmeš kvotu da će ga razvalit imho
il je pick skinut il nije, bar se ja držim toga
gosti su 6. na tablici nisu uopce tak losi, u gostima imaju 2-4 omjer, al im je kos razlika -30 na tih 6 gostovanja... ove sezone jedino ih je Nancy razvalio 20 razlike, al dok je jos Batum tam igrao...
u zadnjih 6 tekmi imaju 5 pobjeda i 1 poraz...
al istina, poznavajuci Gravellines ove sezone na domacem terenu, hendi bi mogo proc... makar su imali tekmu prek tjedna s Valenciom i spusili...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 16:30   #12
Quote:
agent5 kaže: Pogledaj post
gosti su 6. na tablici nisu uopce tak losi
taj pariz-ljevalos, y 6 ukupno al u gostima su joj 11-i,
domaćinska ekipa, doma imaju skor 8-0 uz razliku +56, vani ne grizu toliko

Quote:
agent5 kaže: Pogledaj post
makar su imali tekmu prek tjedna s Valenciom i spusili...
gravellines je na putu za euroligu dogodine, ak ovo odrade do kraja kako spada.
tako da vjerovatno nisu bili prezagrijani za eurokup,
a poraz od valencije nije bruka, ACB je za klasu jača od francuske lige
zentagana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 18:30   #13
Simon i Kasun igraju.

Edit: Ode gležanj Simona...
Sumnjam da će igrat 2. poluvrijeme.

Zadnje uređivanje Morales77 : 21.01.2012. at 18:37.
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 18:43   #14
Kakvo enbijeovsko poluvrijeme Zagreba iCedevite i jedni i drugi preko 50% za tri
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 19:06   #15
Gusto će biti ovo. Ne bih se čudio da dođe x...


Edit: Pobjeda Zagreba 96:92

Zadnje uređivanje Morales77 : 21.01.2012. at 19:42.
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 00:24   #16
Papi, odi u kurac i ti i Cedka i ja šta te slušam.
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 00:52   #17
Odlična tema, svakako da je treba zadržati.

Ne znam kako do sada uopće nije bila ili nisam išao za tim. Inače često igram košarku, uvijek se tu da naći lijepih parova.

Za sutra mi dobro izgleda:

Real 1,35

i još su mi na promatranju:

Khimki kontahendi - gledao sam ih prošlu protiv Arisa i ostavili su dosta dobar dojam, premda je Aris miljama od stare slave i nije baš za usporediti s Unicsom al svejedno, Khimki mi je djelovao sasvim ok.

Alicante kontrahen. - čisto zbog forme koju pokazuju.

Milano kontrahen. - volim kad Milano nije postavljen za favorita, pa se da nać dobar veliki kontrahendi za spojit s nečim.
__________________
"Life is a gamble, at terrible odds - if it was a bet you wouldn't take it." Tom Stoppard
kif is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 04:16   #18
zanimaju me mišljenja o ovim parovima koje sam odabral:
varese - milano 1 1,90
ilisiakos - panionios 2 1,60
traiskirchen - oberwart 1 1,25
doke1408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 19:47   #19
gleda li neko real? oće dobit to?
__________________
ulala ulala nebom letjeti
Jopo C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 20:31   #20
Quote:
Jopo C. kaže: Pogledaj post
gleda li neko real? oće dobit to?
hoće
zentagana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:45.