Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2017., 15:30   #1941
3,20 na zagreb? Jel to neka zajebancija ili? Netko tko je bolje upucen nek komentira. Cibona je prije 2 dana odigrala tekmu u okrnjenom sastavu. Neki su po 40min igrali. Danas opet problemi sa sastavom. A vec sutra tekma u europi gdje im je takoder potrebna pobjeda. Srecom, u zg se igra i danas i sutra. Ima normalan kh 5,5. I onaj veci 11,5. Al zasto ne i pobjeda zagreba???
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:32   #1942
eno vidjeli smo i zasto
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:34   #1943
Bome. Gledao sam tekmu. Smijesno. Cibona je isla sa dosta gasa. Ne znam kako ce veceras...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 12:12   #1944
http://www.kkcedevita.hr/vijesti/tab...x#.WI3OQeoo_qA

Cedevita igrala jucer, igra danas pa onda igra u valenciji 31. Jel moze hermes pokrit bar onaj veci kontrahendi od 30inest poena razlike?
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 15:20   #1945
ABA liga
Budućnost - Karpoš Sokoli 11. 2. 2017. 19:00
Labović više od 14,5 1,85 PSK, ulog 4/10 (16)
Perry manje od 11,5 1,85 PSK, ulog 3/10 (15)

Budućnost dosta prima na centru i priko krila, a dobro brani playa i guarda. Baš san ih gleda nedavno kući protiv Partizana; nisu oduševili igrom, igrali su onoliko koliko je bilo potrebno za pobjedu. Na playu i guardu su igrali lagani presing u obrani, Partizanov play Hatcher jer prve poene ubacija tek u zadnjoj četvrtini. Under Perrya djeluje solidno i zbog toga što zadnjih nekoliko utakmica i Dominik Mavra je opet u formi koji igra na njegovoj poziciji.
Perry je ove sezone već bija jednom u underu protiv Budućnosti (9 poena) no bez obzira na argumente, par ipak igran na osjećaj i zato je stake niži.
Labović je ove sezone Podgoričanima ubacija 18 poena, u zadnjoj utakmici Karpoša u ABA ligi ubacija je 21 poen FMP-u, a stavija bi i veći stake da nije Trajkovskog u ekipi Karpoša jer on je konkurencija za over pošto očekujen da će Karpoši napadat priko krila i centra.

-0,28

Zadnje uređivanje ksapi : 19.03.2017. at 14:16.
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 20:30   #1946
Jest da je utakmica završila, al svejedno:

Perrya se ne isplati igrat under, ne protiv ovakvih protivnika, i pogotovo ne sad kad je ozlijeđen Vrkić, koji je veliki potrošač lopti, a nema ni Mavre, koji direktno mijenja Perrya.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 11:12   #1947
17:00 Split vs Zadar. To Win Match With Handicap: Zadar (+8,0) 1.83 5/10 bet365 (91-94)

Situacija je sljedeća, Split dijeli prvo mjesto lige. Vjerojatno znate da su kod kuće već skinuli Cibonu i Cedevitu a Zadra su dobili u Zadru na početku sezone. Ipak, taj Zadar i ovaj sad nemaju puno toga zajedničkog. Prije 20-ak dana je Zadar potpisao 3 nova igrača i tako proširio rotaciju plus što se vratio i mladi play Bašić. zadar je većinom sezone očajan, ali nešto su počeli igrat i pokazali znakove života otkad ih je prije 10-ak dana preuzeo Aramis Naglić. Od Igokee su u gostima izgubili samo 1 razlike, u srijedu dobili Zagreba uvjerljivo i prekjučer kod kuće razbili Mornara u ABA ligi. Split koliki god da je hit lige, mislim da nikako ne može bit ovoliki favorit protiv Zadra koji je realno jača ekipa, posebice individualno. Ne moram ni pričat da je sutrašnja utakmica zadnji vlak Zadru ako se u domaćoj ligi žele borit za top 3-4 pozicije jer su trenutno na sedmom mjestu. Očekujem gustu utakmicu jer Split doma igra stvarno odlično, Gripe će opet bit pune do kraja, ali opet, pokazalo se i protiv Šibenika da Split još nema tu konstantu koja je potrebna da rutinski rješavaju neke utakmice a Zadar je po meni sve samo ne ekipa koja će rutinski past. Osobno ću odigrat i pobjedu Zadra za 2-3 unita ali uglavnom nikako ne vidim da Split ovo dobija sa više od 8 razlike.

-5
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove

Zadnje uređivanje ksapi : 19.03.2017. at 14:27.
Master Yoda 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 15:42   #1948
Jel u turskom kupu vrijedi pravilo od 6 stranih igraca?
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 21:38   #1949
1:30 NBA All Star - zakucavanje

Tip: pobjeda A. Gordon
koeficijent: 1.60
ulog: 10/10


Ukratko,smješna konkurencija,DeAndre Jordan tu nema šta tražiti. Glen Robinson solidan dunker,ali trenutno niti blizu razine Gordona. Opasan je jedino Derick Jones,relativno nepoznat igrač,ali vrlo zanimljiv za ova natjecanje. Pick temeljim i na tome šta je Gordon na prošlom dunk contestu "pokraden" za pobjedu,pa mislim da bi mu danas to mogli vratit,a i daleko je najbolji i najatraktivniji dunker među natjecateljima. Sretno


Šta mislite o 3pt contestu? Ne vjerujem baš Klayu,probat ću definitvno sa Kembom i McCollumom,a mogao bi uzeti i Swaggy P


edit: jedino ako DeAndre nebude preskakao kakav pickup

-10

Zadnje uređivanje ksapi : 19.03.2017. at 14:27.
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 16:17   #1950
Zubcic vise od 8,5 @1,85 wwin 6/10 (15)

Meni se cini da je ova granica fulana za nekoliko poena. Mozda grijesim al... Prosjek u vtb ligi mu je 24min i 12poena. 6/8 je bio dvocifren. Ima skoro 50% za tricu. Uzima otprilike 8 suteva, pola za dvicu pola za tricu. I bude 3x na slobodnim bacanjima. Valjda vec i ptice na grani znaju da zenit slabije brani centarsku poziciju i da vecinom treba igrat overe na protivnicke centre. U eurocupu je zenitu dao 14 i 15. Zasto ne bi sad bar 9? Zadnju tekmu je uvalio 22p uz 5/7 trice. Valjda mu je ruka jos nastimana Ako bude imao tu svoju minutazu i suteve trebao bi lagano u over. A ocekuje se jako puno koseva u ovom mecu.

+5,1

Zadnje uređivanje ksapi : 19.03.2017. at 14:29.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 01:43   #1951
Evo i mene malo da se vratim.Kladionica je bila malo u prevelikoj prednosti, tilt je proradio i eto. Bila je crna serija za koje se trebalo uzeti pauzu, pa onda dosta vremena oko uređenja site-a i sada sam ponovno tu. Nemam toliko vremena izbacivati svakodnevne pickove ali ono što bude vani će biti najbolje što mogu. Site je u potpisu ako koga interesira, FREE je kompletno (ima dosta bannera raznih kladionica) i nikad neće biti uvedena nikakva pretplata ili slično, pa vas molim za razumjevanje, pisao sam i prije ovdje, pisati ću i dalje, tako da nema nikakvih problema. U planu je, ako bude dovoljno pregleda, da site svakodnevno izbacuje liste ozljeđenih igrača u europskoj košarci, što kao što RotoWorld ima za američke sportove, pa nam ni jedna kladionica neće biti ravna .

Sada na pick za sutra.

Pinar Karsyaka - Fenerbahce Ulker(-6.5) 2 @ 2.06 PINNACLE Kladionica (4/10) (73-85)
Vjerojatno da pod Obradović Fenerbahce nije igrao gori napad nego što ga igra zadnjih 2 mjeseca. Možda je to ona srpska stara škola kada tjeraš igrače na rigorozan režim priprema u sredini sezone da bi bili svježi i jači od sviju u finišu, ali trenutno se čini da su im ruke drvene a noge teške. Eksperiment s Kalinićem u niskom postu je teška propast, nevjerojatno je koliko je Kalina ofenzivno limitiran igrač i više Benneta, a manje Kaline u igri daje Feneru mnogo veću širinu. Kladionica je procjenila da je Fener dobar favorit, a moja je procjena da je još veći nego što brojke kažu. Odavno se nije dogodilo da neko Fener natrpa iz unutrašne igre, većinu koševa primaju iz centralnog picka koji će domaćinima biti problem igrati sutra. Zašto? Brown sa svojih 12 poena i 5 asista u prosjeku ne igra, a bez njega u vanjskoj liniji od boljih kreatora, ili čak od ikakvih kreatora, imaju samo matorog Jamesa koji čak i nema veliku visinsku prednost na Bobby Brownom. Brent Petaway je munja, zakucavač i branič, ali nikako "košarkaš", nema trunke kreacije u sebi, a takvi silovatelji se slabo provedu protiv Fenera koji je fizički beton, kao OLY u najboljim danima. Owens i Summers će definitivno kombinirati 25-30 poena, ali teško da će to biti dovoljno, jer kod Pinara, izuzev Pontike i djelomično Jamesa, rijetko ko da je prijetnja s vanjskih pozicija, bilo šutom ili ulazom. Koliko god da je Fener napadački loš, ova utakmica im je potreban za povratak na jak kolosjek pred kraj sezone. Pinar mora čuvati roster za dvoboj s Bešiktašom u Europi, a roster im je dubok kao more na pješčanoj plaži. Nekako sam dojma da će ovu utakmicu "odraditi",a sve u sebi sačuvati za dvoboj u Europi, jer u domaćem prvenstvu su u skroz solidnoj poziciji za PO. Kladiionica je kocka, ali ova linija je po meni za barem poen ipo prekratka.


Zaragoza - Baskonia(-6) @ 2.08 Pinnacle Kladionica (2.08) (4/10) (88-99)
Na samome startu sezone, Baskonia je igrala najbolji basket u Eruopi, i to daleko najbolj. Imaju strašan roster i ogromnu širinu. Želiš brze poena, daj loptu Larkinu ili Beabouisu, hoćeš fizičku igru, pusti na Voightmana, hoćeš šut, tu su Hanga, Tillie, Bargniani i Budinger. Na to sve doveli su i brzanca Laprovitollu koji može jako brzo promjeniti ritam utakmice, nažalost često i na gore. Čak ih je u jednom trenutku kladionica stavila za 1.36 favorita protiv Barce. Malo su posustali, nekako su izgubili od Reala u kupu iako su vodili 8 razlike malo manje od 2 min do kraja, ali što, ukazao se Llul kao 1000x do sada i rješio utakmicu. S Zaragozom ne bi trebali imati problema. Istina, Shengeli i il Mago vjerojatno neće igrati, upitni su, ali upravo im ogromna širina daje tja luksuz da se ova dva izostanka ne moraju smatrati velikima. Zaragoza je ekipa kao stvorena da ih Baski rastave na proste faktore, nemaju dominantnog visokog i građeni su oko turbo-bekova koji žive i umiru iza linije za 3 poena. Oduzmi im iz igre Gečevičiusa, što Hanga zna i može, dobiješ prosječan skup igrača koji velikoj ekipi mogu zaprijetiti samo kada šutiraju tricu 14/24. Baskonia će sigurno povući sada pred kraj prvenstva, stoje na 5. poziciji i žele ići gore, ako je moguće na 2. ili 3. i izbjegavanje Barcelona. Da je PO sada, svi bi birali igrati kontra Barce, ali takav gigant će se oporaviti do PO i niko ne želi igrati s njime, najmanje Baskonia.

+8,56

Zadnje uređivanje ksapi : 19.03.2017. at 14:31.
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 10:20   #1952
Sta s partizanom danas? I dalje problemi sa sastavom. Protiv zadra nije bilo hatchera, marinkovica, koprivice, ratkovica. Trenera isto nije bilo. Velickovic igrao samo 4min. A gordon uopce nije ulazio cak ni kad su dvojica igraca partizana dobila petu osobnu.
Citam da opet nema one cetvorice + velickovic (koljeno) i gordon nisu trenirali. Andric isao u bolnicu. 7 igraca bilo na treningu. Ako je vjerovat procitanome.
E sad malo teorije zavjere...kao partizanu je bolje biti cetvrti i u polufinalu ic na cz gdje se igra na dvije dobijene pa tu imaju vise sanse nego u finalu na 3 dobijene. A druga tekma polufinala bi se igrala izmedu dvije tekme playoffa eurolige. To na neki nacin ima smisla. A o postenju ne treba pricat haha. Jos su treneri kumovi
Megi bi pobjeda dobro dosla.
U kupu nedavno je partizan dobio al igrali su ratkovic, gordon i velickovic. A i to je bila prilika za osvojit trofej. Ako gordon nije igrao protiv zadra a velickovic igrao samo 4min a tekma bila gusta...hmmm.... Velickovic ima u ponudi na 12,5. Mozda ce opet uc na nekoliko minuta da vidi kolko mu koljeno moze izdrzat pa bi se mogao under odigrat?inace ako bude normalno igrao ode on u over al zasto riskirat s njim...
Nekako on under i kec na megu...misljenja? Iako mi je velickovic under prvi izbor...

Par-zad
http://kkpartizan.rs/sr/vest/2025/sr...f-protiv-zadra

Najava za megu
http://kkpartizan.rs/sr/vest/2026/me...skoj-mitrovici

Zadnje uređivanje nutna : 27.02.2017. at 10:31.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 17:33   #1953
http://sport.blic.rs/kosarka/domaca-...igrati/k1p4ptw
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 03:45   #1954
Crvena Zvezda - Brose Bamberg ML 2 @ 3.18 Pinnacle Kladionica (10/10) 19.30 (74-60)

Kladionica je precjenila Zvezdu u ovome meču i to debelo dbelo. ne bi trebalo biti više od 2.20 na gosta, ni u kojem slučaju. Bamberg je kako se čini kompletan dok je Zvezda u problemima. Dangubić je sigurno out, tek jr počeo s laganim treninzima dok su Jović i Gudurić jako upitni, situacija je bolja nego prije dva dana kako kaže Radonjić ali jednostavno, niti jedan niti drugi ne bi treali biti spremni za puni doprinos utakmici. Možda kladionica ima nekaka drugačiji uvid u situaciju koji ja nemam, ali kako se sada čini, ovo je trenutno stanje. Prvu utakmicu je dobila Zvezda na strani s jednim košem prednosti i to je taj problem koji Bamberg ima, rijetko dobijaju tijesne utakmice, iako imaju genijalnog trenera, a igru im vodi košarkaško računalo Zizis. Malo nesreće, malo loših odluka, ali nekako se čini da stalno gube tijesne utakmice. Meni osobno je ovo pobjeda Bamberga od 7-8+ razlike, Zvezda je premorena i to se vidi. Iako su Olimpiji uvalili masu poena, dosta šuteva je završilo na prvom obruču što je jasan dokaz umora. Igleda da Radonjić radi ono što je Vujošević godinama uspješno radio u Partizanu, kroz Veljaču i Ožujak namjerno radi extremno teške treninge, kao pripreme, da bi mu ekipa letjela po terenu u onim trenutcima je kada je to najbitnije, u završnici sezone. Brose je također malo pao u formi, pogtovo šuterski, i možda je zbog toga kladionica dala ovako visoku kvotu. Brose dosta ovisi o šutu i širenju reketa, pogtovo o Melliu, koji šutem otvara prostor za igru 2 na 2 Theiss - Zizis. Za Zvedu je bitno naglasiti da Simonovićeva ruka nije toiko mirna kao u zanjih 3 mjeseca, a bez njegovih ludih serija teško mogu do jakih skalpova.
Kada se sve uzme u obzir, izgleda mi da je kladionica promašila s kvotom, a value se lovi gdje se god može uloviti. Realno, Bamberg sigurno nema manje od 43-4% šanse za pobjedu.

Ovdje stavljam ostale analize, ako tko želi pogledati, ima i no-deposit Bet-at-Home 5€ bonus, molim moderatore, ako smeta link, samo ga maknite, cilj je promocija, da se ne lažemo, no ne prodajem išta niti se išta naplaćuje, a svaki dan ima nekoliko besplatnih analiza.

-10

Zadnje uređivanje ksapi : 19.03.2017. at 14:32. Reason: Bez reklamiranja kojekakvih blogova
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 08:48   #1955
http://www.kkzadar.net/vijest/2017-0...ica-i-mazalina

Hermes +17,5 ne bi smjelo past. A i 10,5 mi je privlacno...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 10:29   #1956
tu ne iskljucujem pobjedu hermesa
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 23:06   #1957
Hebraica y Macabi - Leones De Ponce ML 2 @ 2.35 BWIN Kladioncia (8/10) (80-67)

Definitivno čudno kretanje kvote, iako za sada nekih bitnijih informacija nema osim da je Warrick skupio neki udarac u prošlom meču. Ne vidim razlog zašto je ovolika kvota pa ću probati to iskoristiti, makar i u marku s informacijama. 2.35 na Ponce je kvota koja bi trebala biti da ne igraju Aroyo, Vassalo i Warrick. A nema razloga da ne bi igrali, tako da mi je prevelika prilika da ne bih porbao maksimalno iskoristiti. Macabi je osrednja ekipa za ovo natjecanj, čak i loša. U svome prvenstvu su dobri, ali fali im dominantan scorrer za ovu ligu. Svi klubovi dovedu neku bivšku NBA "zvijezdu", Leones ima Warricka i Arroya, San lorenzo ima Geralda Fitcha, itd. Veliki value na Leones, osim naravno ako u pitanju nije nekakav Štrajk igrača. Postam čim stignu prve innformacije

-8

Zadnje uređivanje ksapi : 19.03.2017. at 14:35.
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 00:29   #1958
Ko je uhvatio, uhvatio, vraćeno na 1.31 na Ponce
BobRockBasket is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 23:50   #1959
Melo out večeras,Lee bi trebao u over,kao i Porzingis.. a Orlando bi morao dobit,još nije rušena kvota...
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 08:14   #1960
http://sportnet.rtl.hr/vijesti/50191...brinu-ozljede/
Ima i ovdje malo o tekmi. Slazem se s tobom da bi chalon trebao dobiti. Brine me jedino sto s tom cibonom nikad ne znas kako ce odigrat. Po meni je uspjeh sve sto su napravili ove sezone Mulamerovic kuka i pred ovu tekmu, baca pilu naopako Al kad se sve realno gleda ovo bi trebala bit pobjeda chalona...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:45.