Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2014., 22:02   #101
ovo je negledljivo, još jedna generacija ode u propast.
19, 20 godina imaju igrači, fali tu dosta elementarnih znanja iz košarkaške igre, igra se stihijski bez i jedne suvisle akcije.
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 22:04   #102
Hrvatska obrana in a nutshell
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 22:05   #103
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 22:05   #104


obrana btj
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 22:06   #105
Sramota.

Nikad od njih igrača...glava za velike tekme se stvara već kao junior.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 22:10   #106
Biti ljubitelj hrvatskog sporta, to je žešći križ na leđima. Od rukometa, tenisa, nogometa, košarke, vaterpola...misliš da si sve vidio, i onda te uvjere da nisi, da budalizmu nikad kraj.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 22:10   #107
jadno, Španjolci ništa posebno
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 22:13   #108
U ovoj dobi si već igrač ili nisi, jedini koji može proć je eventualno Gabrić, iako mu fali cm, ostalo nažalost nula
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 22:15   #109
Hezonja se kupa u Dubrovniku, Šarić slikava u turskoj, umjesto da igraju sa svojim vršnjacima, glume zvijezde sa 10-ak odigranih utakmica
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 22:15   #110
Problem nije toliko talent, problem je što se nastavlja problem da nam košarkašima nedostaje taktičke zrelosti, za nepovjerovat. Misliš da imaš talente za buduća vremena, i onda čim naiđu na jačeg protivnika u važnim tekmama, kula se ruši kao da je od karata. Jebemu, gube na banalnim stvarima, to bi trebali svladati već kao limači u dobi od 10 godina.
To je već kroničan problem. Mi mislimo da će Mavra samim time što se preziva Mavra riješiti tekmu...
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 22:17   #111
Quote:
vuletina kaže: Pogledaj post
Hezonja se kupa u Dubrovniku, Šarić slikava u turskoj, umjesto da igraju sa svojim vršnjacima, glume zvijezde sa 10-ak odigranih utakmica
Ne glume zvijezde nego idu u Španjolsku na SP . Još samo fali da se ozlijede na nekom nebitnom natjecanju.
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 22:26   #112
ovo natjecanje bi im dobro došlo, a ozljede su sastavni dio sporta, ne može se bježati od obaveza prema nacionalnom dresu zbog straha od ozljeda, ozljedit se može i na kupanju u Dbk.
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 22:46   #113
Saricu nakon sezone u kojoj je igrao 50 minuta po susretu sigurno nista pametnog ne bi donio i ovaj set obaveza.

Sto se tice repke - zao mi je. Onakvo ispadanje Bosnjaka u obrani je nevjerojatno. I kao u svim nasim tragikomicnim raspletima (sa akcentom na prvi dio slozenice) - lik koji je zabio time je postigao prve koseve na tekmi.

Reza nije za skakati od srece, pogotovo kada tako prospes priliku za ulazak u finale, ali sve u svemu - nakon prve tekme i poraza od najbolje europske momcadi u produzetku - "klinci" su nanizali 8 pobjeda.
Veceras su izgubili su od momcadi koja ce ih za par godina - kada predju u seniore - vrlo vjerojatno i nazalost razvaljivati 30 poena razlike.

Od 12 igraca - ovaj rang natjecanja, koliko sam upratio statistiku - pratilo je tek 8 nasih igraca. Ostala cetiri su bili radi broja i da ne budemo penalizirani.
S tim da Brzoja, koji je u tih osam - nakon sto je promijenio sveuciliste - preme pravilima, u ovoj sezoni nije smio igrati sluzbene utakmice za novi klub/uciliste. Dakle, od 8 igraca - jedan je dosao manje-vise iskljucivo iz trenaznog procesa.
Suma summarum - tanak roster - i nelos nastup.
Bilo bi lijepo pokusati se skockati i uzeti broncu (prvu euro medalju u ovom uzrastu).
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 23:04   #114
Quote:
vuletina kaže: Pogledaj post
ovo natjecanje bi im dobro došlo, a ozljede su sastavni dio sporta, ne može se bježati od obaveza prema nacionalnom dresu zbog straha od ozljeda, ozljedit se može i na kupanju u Dbk.
Hezonja bi jos i trebao igrat na ovom natjecanju s obzirom da nije imao preveliku minutazu na Barci, a Sarica bi bila ludost dodatno umarat zbog zlata na euru do 20god. Iako je ovo ona momcad koja je prosle god izgubila Spanjolaca s Saricem ali pod vodstvom Brajkovica koji ej tad tvrdio da mi bez Sarica skoro nikog nemozemo dobit
giovanni006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 23:25   #115
Nisam mogao gledati tekmu. I sad dođem na forum i čitajući vaše komentare sa zadnje stranice došao sam do zaključka da su nas Španjolci razbili...
A mi izgubili dva razlike. Ne kužim čemu odmah takvi komentari? Vjerojatno je bilo puno grešaka, ali nama su realno falila dva super važna igrača. S time da smo igrali šrotiv Španjolaca, a ne protiv Grka koji imaju dva i pol ozbiljna igrača i koji su jedva prošli u četvrtfinale.
__________________
Neću se bojati. Strah pobjeđuje um. Suočit ću se sa svojim strahom. Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene.
I have a competition in me.
I drink your milkshake! I drink it up!
Niska rasta man is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 10:43   #116
Quote:
vuletina kaže: Pogledaj post
U ovoj dobi si već igrač ili nisi, jedini koji može proć je eventualno Gabrić, iako mu fali cm, ostalo nažalost nula
ima 2 metra, igra dvojku-trojku, šta bi trebo imat 2,10?! momak već sad ima euroligaško tijelo, sa nepunih 19 godina, samo što nikad neće bit klasa jer... bit ću pristojan i reć da nije baš najpametniji, ne kuži košarku da se tak izrazim
zbog fizikalija može igrat obranu i trčat kontre i to, dobar šut i ništa više od toga... 1na1 igru nema, kreativnost nula, košarkaški IQ nula...

ostalo što sam vidio, bože sačuvaj te košarke... samo trice rokaj pa šta bude... ne možeš ekipu dvadesetogodišnjaka temeljit na šutu izvana... p&r valjda dvaput po četvrtini... o post igri da ne govorim, ne postoji... svi drkaju na onog Bundovića, a lik je goli kurac... ima dobar šut i to je praktički to, a bar danas ima pun kurac visokih koji mogu pogodit izvana, a uz to imaju i post igru, za razliku od Bundovića... i ima debelo premalo skokova... recimo jednog Žganeca bi prije imao u ekipi... ostalo ne vidim neki ekstra materijal, (Marinelli i Mavra povremeno bljesnu, al premalo je to, nema konstante), mislim da nam se ne piše dobro u budućnosti...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 11:55   #117
Kakav Šarić, taj je u Ciboni igrao svaku iole važniju tekmu od prve do zadnje minute, Hezonja je mooožda mogao, ali nemam zamjerke na to što nije igrao ovdje. Nadam se da će dečki skupiti glave i uzeti prvu U20 medalju, na kraju krajeva bi to bio lijep uspjeh, s obzirom da dva najjača igrača nisu tu, i da ih je, kako je netko iznad napisao, igralo samo osam.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 15:27   #118
Quote:
agent5 kaže: Pogledaj post
ima 2 metra, igra dvojku-trojku, šta bi trebo imat 2,10?! momak već sad ima euroligaško tijelo, sa nepunih 19 godina, samo što nikad neće bit klasa jer... bit ću pristojan i reć da nije baš najpametniji, ne kuži košarku da se tak izrazim
zbog fizikalija može igrat obranu i trčat kontre i to, dobar šut i ništa više od toga... 1na1 igru nema, kreativnost nula, košarkaški IQ nula...

ostalo što sam vidio, bože sačuvaj te košarke... samo trice rokaj pa šta bude... ne možeš ekipu dvadesetogodišnjaka temeljit na šutu izvana... p&r valjda dvaput po četvrtini... o post igri da ne govorim, ne postoji... svi drkaju na onog Bundovića, a lik je goli kurac... ima dobar šut i to je praktički to, a bar danas ima pun kurac visokih koji mogu pogodit izvana, a uz to imaju i post igru, za razliku od Bundovića... i ima debelo premalo skokova... recimo jednog Žganeca bi prije imao u ekipi... ostalo ne vidim neki ekstra materijal, (Marinelli i Mavra povremeno bljesnu, al premalo je to, nema konstante), mislim da nam se ne piše dobro u budućnosti...
Španci rade s svojim košarkašima od malih nogu, kod nas postoji par ekstra talenata i sve se usmjeri prema njima.

A ostali padaju s vremenom u prosječnost, i gore od toga.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 19:03   #119
za 3.mjesto

poluvrijeme izgubili 39-36

ne sluti na dobro
jaqen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 19:54   #120
Dražen se okreće u grobu, da mi je samo vidit tko ove uči košarku? sram vas može biti, kakav pristup, glava im je totalni propuh oni su ovu tekmu izgubili psihološki i svaki put kad izgube od srba znam da je riječ o psihologiji, jer Srbi u nijednom sportu nemaju bolje igrače od nas u najmanju ruku al pari. ok nekad se dogodi da lošiji dobije boljeg, ali u ovom našem slučaju to se događa često, iako treba biti iskren da je naša košarka totalno rasulo od smrti dražena i da to traje i traje i ne nazire se kraj, jedina nada nam je Šarić koji ima tu pobjedničku crtu ako on ovo ne prekine, onda smo osuđeni na ovakve blamaže za sva vremena. pogotovo me smeta što nas pune tu opančari, kojima košarka nikad individualno nije bila razvijena ko nama, mi smo realno izbacivali bolje pojedince i najveće talente euro košarke i dozvolimo tu troprstićima da nam drže košarkaške lekcije stvarno sramotno. da nacionalist sam, ali ne smeta me poraz protiv srbije zbog nacionalizma već zbog toga što znam da smo bolji a naši odigraju psihološki totalno nepripremljeno za značaj ove utakmice, i padnu u završnici bez ispalejnog metka to je dokaz da su psihološki podbacili da su ih Srbi po tko zna koji put dobili na "mirniju glavu". tu bagru treba hladnokrvno punit, kad budemo hladnorkvni ko oni u košarci napit ćemo im se krvi laganini u svim uzrastima, mi smo previše nestabilni i nemirni prije tih susreta i baš zato što se ne može fokusirat na rezultat gubimo. njih treba dobit na hladnokrvnost, dok god ne nađemo recept za istu neće biti dobro, a i protiv španjolaca su istu pogrešku napravili to je taj nakardni hrvatski mentalitet ko da se bojimo pobjedit gubu. pa naguzi ih naprči ih ako možeš, a znam da mogu sve je to limitiranost u glavi ne u tehnici i fizički. tehnički i fizički gledano potpuno smo ravnopravni i mogu bez problema parirat bilo kojoj ekipi, žalosno je da toga sami nisu svijesni pa u borbi za broncu ovako odigraju 3 četvrtinu koja je često ključna u košarci. sramotan pad, i još sramotnije šetkanje u 4/4 znak je da u njima nema krvi, a ako nema krvi u njima u 20 godini života onda je neće biti ni kad budu imali 25 odnosno 30.

Zadnje uređivanje -baca- : 20.07.2014. at 20:02.
-baca- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:16.