Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2017., 00:19   #1201
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Možda su tebi u tvom području seminari bezveze, ali humanističke znanosti se temelje na seminarima, istraživanjima i pismenim radovima. Mrzim ih i ja pisati iz dna duše, ali pregrizeš to već nekako i napišeš ga. Glavni problem hrvatskog društva stvaraju upravo ljudi poput vas koje boli kurac i misle da je sve to ok jer su ljudi lijeni. Studij nije osnovna škola da zamoliš frenda da ti napiše esej o tome kak je proveo ljeto jer se tebi ne da.

Lorde, nudila je 100kn za seminar Nije ni čudno da nije nikog našla, a poslala je mail svima iz Zagreba.
Ja sam u srodnoj drustvenoj znanosti, i sta sad. Kao da cu se odjednom duhovno prosvijetliti zbog jednog usranog seminara kojeg sam napisao. Mislim, ako ih dosad nisam napisao sto, nisam ni jedan, i vecina njih je uradjena preko kurca tek tako da ih se rijesim. Znam kako razmisljas, ali nemas nijedan racionalan argument protiv toga da netko u pomanjkanju vremena i volje povremeno angazira drugu osobu za seminar. Dakle, ne radi se o znanstvenom radu niti istrazivanju, vec vise manje obicnoj pizdariji koju moras obavit da prodjes kolegij.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Old 03.03.2017., 00:35   #1202
Sad sam plavusa
Aese is offline  
Old 03.03.2017., 00:39   #1203
A bas sam mislio preskocit masturbaciju danas.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Old 03.03.2017., 00:42   #1204
Aese is offline  
Old 03.03.2017., 00:47   #1205
Nije ti dugo trebalo da povuces sliku.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Old 03.03.2017., 00:50   #1206
Tko je vidio, sretan je bio
Aese is offline  
Old 03.03.2017., 00:52   #1207
dobro vidjo sam uzivo ajd, vecina ovdje nije imala tu cast

Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Ja sam u srodnoj drustvenoj znanosti, i sta sad. Kao da cu se odjednom duhovno prosvijetliti zbog jednog usranog seminara kojeg sam napisao. Mislim, ako ih dosad nisam napisao sto, nisam ni jedan, i vecina njih je uradjena preko kurca tek tako da ih se rijesim. Znam kako razmisljas, ali nemas nijedan racionalan argument protiv toga da netko u pomanjkanju vremena i volje povremeno angazira drugu osobu za seminar. Dakle, ne radi se o znanstvenom radu niti istrazivanju, vec vise manje obicnoj pizdariji koju moras obavit da prodjes kolegij.
upravo ovo, seminar=/=znanstveni rad i jos nesto, ak se prek kurca nes radi ionak se nece nis naucit, znaci ak ti se po defaultu neda pisat seminar to nikakvog smisla nema tak da kolegica je fulala ceo fudbal kak se kaze
random101 is offline  
Old 03.03.2017., 01:10   #1208
Tako je

Btw, jesi jos uvijek s onom crvenokosom?
Aese is offline  
Old 03.03.2017., 01:55   #1209
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
Tako je

Btw, jesi jos uvijek s onom crvenokosom?
nah, bio dve godine pa prekinuli, sad sam free

ustvari nisam free, imam upisano onak 40tak ectsa za ovaj semestar to je ko par cura istovremeno

kak tebi ljubavni zivot
random101 is offline  
Old 03.03.2017., 02:06   #1210
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post

Meni fali stupi i njene sise.
Ima neko ovo?

Ja se sjecam neke sta je imala krafna ili krafnica u nicku. Bila je neka slika u bijeloj majici na bratele. Zasto ja to nisam spremio jebem ti zivot.

Quote:
Golden lily kaže: Pogledaj post
Oho hello kolega
Koja godina?
Nisi ti trebala kemiju upisat? Mozda sam te pomijesao s nekim
Anonimi is offline  
Old 03.03.2017., 02:12   #1211
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Ima neko ovo?

Ja se sjecam neke sta je imala krafna ili krafnica u nicku. Bila je neka slika u bijeloj majici na bratele. Zasto ja to nisam spremio jebem ti zivot.



Nisi ti trebala kemiju upisat? Mozda sam te pomijesao s nekim
a bogte zivot, kaj nema po netu dovoljno takvih slika za bacat majmuna, ove instagram drolje danas su vrlo popularne

i nisi pogresio sto se tice kemije
random101 is offline  
Old 03.03.2017., 02:14   #1212
Mislio sam da je iz slika koje postam inace ovdje jasno da ima, ali ove mi imaju sentimentalnu vrijednost.
Anonimi is offline  
Old 03.03.2017., 02:14   #1213
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
nah, bio dve godine pa prekinuli, sad sam free

ustvari nisam free, imam upisano onak 40tak ectsa za ovaj semestar to je ko par cura istovremeno

kak tebi ljubavni zivot
To si se kao uozbiljio pa planiras i nesto proci ili?

Ma e, valja. Vise manje. Kako to vec ide.

Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
a bogte zivot, kaj nema po netu dovoljno takvih slika za bacat majmuna, ove instagram drolje danas su vrlo popularne
A bas
Aese is offline  
Old 03.03.2017., 02:17   #1214
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
Ma e, valja. Vise manje. Kako to vec ide.
Znaci kupila si nove baterije ipak?
Anonimi is offline  
Old 03.03.2017., 02:18   #1215
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Znaci kupila si nove baterije ipak?
Novi model.
Aese is offline  
Old 03.03.2017., 02:21   #1216
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
To si se kao uozbiljio pa planiras i nesto proci ili?

Ma e, valja. Vise manje. Kako to vec ide.



A bas
ma jesam jesam, mislim smijem sam 6 godina studirat preddipl. pa se sad mora stisnut jel
za zavrsni planiram nekaj ozbiljno napravit posto sve ostalo sam sfusario bar da to bude kak spada

hehe glavno da si ti zadovoljna
random101 is offline  
Old 03.03.2017., 02:21   #1217
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
Novi model.
Ajde super drago mi je zbog tebe

Prije par godina je metla bila u igri kolko se sjecam tako da je ovo evidentan napredak. Jos ako ima garanciju di ces bolje.
Anonimi is offline  
Old 03.03.2017., 02:27   #1218
neke stvari ovdje se nikad nece promjenit
random101 is offline  
Old 03.03.2017., 02:50   #1219
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Ajde super drago mi je zbog tebe
Hvala

Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
neke stvari ovdje se nikad nece promjenit
Eh, da.
Aese is offline  
Old 03.03.2017., 13:04   #1220
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
primjer nedavni je kad je dosla docentica s ekonomije koja ne zna pokrenut prezentaciju na racunalu niti koristit email, tipa trebamo seminar predavat u papirnatom obliku na tom drustvenom predmetu koji vode ti s ekonomije
ona je također sigurno sama svoje seminare pisala

Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Nisi ti trebala kemiju upisat? Mozda sam te pomijesao s nekim
Nisi . Tu sam gdje sam sada, meni super (mozda i bolje ).
Golden lily is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:42.