Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2018., 08:18   #2581
Quote:
huskybucka kaže: Pogledaj post
a jbte stara rucica pukla i covjeku mehanicar stavio tu i sad je to vama za seljo tuning galeriju?
dal ima ista drugo-sem rucice i radia neoriginalno?
gospodin koji drži do auta te klase ode ili u bmw šop ili bar na otpad po original dio...
jer, malo me strah pomislit kako su mijenjani važniji dijelovi na tom autu onda...
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 08:52   #2582
Da tražim takav krš - ta ručica mjenjača i one pedale bi bile dovoljan razlog da zatvorim oglas. A fale i čepovi na alu felgama, zadnji diskovi su mi prilično hrđavi, iako možda je do slike... Btw, kakva su ovo prva svijetla? Čini se da je to neki aftermarket s obrvama?!?

Daleko je to od top stanja i ozbiljnog gospodina...
high road is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 09:47   #2583
diskovi nisu hrdavi sigurno-prednji su glanc novi...
te neke plastikice na svjetlima su tamo od kad ima covjek auto-12godina.
ostalo sta se tice odrzavanja-nije odrzavan kod gige u garazi..
ma uostalom zaboli me neka stvar,uvjereni ste da je auto krs tako da mi vas se ne da razuvjeravati..
Imam mladeg buraza pa i tako ako ne bude prodan kroz mjesec dva uzeti ce ga on:-)
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 11:14   #2584
Ma gledaj, za tu lovu je jako teško naći auto da sve štima, ali ono što me smeta je predstavljanje auta kao top-top stanje, s isto takvom cijenom, a stvarno stanje je daleko od toga.
high road is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 11:38   #2585
Quote:
high road kaže: Pogledaj post
Ma gledaj, za tu lovu je jako teško naći auto da sve štima, ali ono što me smeta je predstavljanje auta kao top-top stanje, s isto takvom cijenom, a stvarno stanje je daleko od toga.
ja nisam rekla da je auto top stanje nego da ja kupujem auto ja bi ga kupila,auto je dobar rekla bi medu takvim koji se prodaju a je najbolji...
stvarno stanje je daleko od top stanja?
vidoviti milane? to si ti ??
znaci sto se mehanike tice,limarije i sveg ostalog auto nema ulaganja ,zar nije to vazno kod kupovine auta?
vidis ja bi radije kupila od vlasnika i taman da ima par sitnica za mijenjati nego ulickanog od svercera;-)
tako sam kupila 2puta auto-oba puta od vlasnika sa svime na crno na bijelo i nisam pogrijesila...
a vodila sam se savjetima koje i ovdje preporucate:
1.da papiri stimaju,2.ne kupovati od 15og vlasnika,3.provjeriti auto kod mehanicara,3.provjeriti stanje km na tehnickom ;-)
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 12:36   #2586
Quote:
huskybucka kaže: Pogledaj post
ja nisam rekla da je auto top stanje nego da ja kupujem auto ja bi ga kupila,auto je dobar rekla bi medu takvim koji se prodaju a je najbolji...
stvarno stanje je daleko od top stanja?
vidoviti milane? to si ti ??
znaci sto se mehanike tice,limarije i sveg ostalog auto nema ulaganja ,zar nije to vazno kod kupovine auta?
vidis ja bi radije kupila od vlasnika i taman da ima par sitnica za mijenjati nego ulickanog od svercera;-)
tako sam kupila 2puta auto-oba puta od vlasnika sa svime na crno na bijelo i nisam pogrijesila...
a vodila sam se savjetima koje i ovdje preporucate:
1.da papiri stimaju,2.ne kupovati od 15og vlasnika,3.provjeriti auto kod mehanicara,3.provjeriti stanje km na tehnickom ;-)
Ne, nisam vidoviti Milan, nema razloga da se vrijeđamo. Vidio sam dosta auti i vozio sve i svašta, kupovao za sebe i pomagao drugima i vjeruj mi da nikad nisam vidio auto s "racerskim" papučicama i kaufland ručicom mjenjača a da je sve ostalo od mehanike, elektrike i limarije bilo u redu i zato sam ti rekao da bi ovaj tvoj oglas preskočio. Možda je tvoj iznimka, ali ja ne vjerujem, a gledat mi ga se ne ide da bi uvjerio tebe ili sebe u nešto.
high road is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 13:44   #2587
Quote:
huskybucka kaže: Pogledaj post
ja nisam rekla da je auto top stanje nego da ja kupujem auto ja bi ga kupila,auto je dobar rekla bi medu takvim koji se prodaju a je najbolji...
stvarno stanje je daleko od top stanja?
vidoviti milane? to si ti ??
znaci sto se mehanike tice,limarije i sveg ostalog auto nema ulaganja ,zar nije to vazno kod kupovine auta?
vidis ja bi radije kupila od vlasnika i taman da ima par sitnica za mijenjati nego ulickanog od svercera;-)
tako sam kupila 2puta auto-oba puta od vlasnika sa svime na crno na bijelo i nisam pogrijesila...
a vodila sam se savjetima koje i ovdje preporucate:
1.da papiri stimaju,2.ne kupovati od 15og vlasnika,3.provjeriti auto kod mehanicara,3.provjeriti stanje km na tehnickom ;-)
A koji je tetak vlasnik? Kažeš da su ove pizdarije tipa obrve kaufland mjenjać, papučice od prethodnog vlasnika (očito nekog vanabe tunera). Jer zbilja bode za oći kao klasika auta koje su vozili kojekakvi trkaći na kratke staze.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 13:54   #2588
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
A koji je tetak vlasnik? Kažeš da su ove pizdarije tipa obrve kaufland mjenjać, papučice od prethodnog vlasnika (očito nekog vanabe tunera). Jer zbilja bode za oći kao klasika auta koje su vozili kojekakvi trkaći na kratke staze.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
2.vlasnik-12g ...to kupac i lako provjeri...
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 15:32   #2589
Ja bi one papucice skinuo, rusi dojam jer to jedino balavci imaju. Cini se da je tetkov sin vozio auto u zadnje vrijeme.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 16:20   #2590
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
Ja bi one papucice skinuo, rusi dojam jer to jedino balavci imaju. Cini se da je tetkov sin vozio auto u zadnje vrijeme.
hahaha :-P
moguce da,samo kad bi tetak imao sina :-P
rekla sam modu da makne moj post da bzvz ne nagadate vise..
kazem nije bitno jer ako ne ode uzet cu ga ja za mladega brata :-)
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 19:40   #2591
Quote:
huskybucka kaže: Pogledaj post
hahaha :-P
moguce da,samo kad bi tetak imao sina :-P
rekla sam modu da makne moj post da bzvz ne nagadate vise..
kazem nije bitno jer ako ne ode uzet cu ga ja za mladega brata :-)
samo nek ga brat jr. uzme - striit rejsera nikad dosta...a i sad po zimi dobro dođe rwd za drift...
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 19:54   #2592
Ekipa, kupujem auto od auto kuće.
Znači oni imaju ovjeren ugovor o kupoprodaji auta od čovjeka koji im je prodao (lani), a meni će autokuća izdati račun po uplati na njihov tekući i dati mi taj prvi ugovor i prometnu dozvolu od tog prvog vlasnika. Kažu da je to ok za upis vlasništva u prometnu, točno?

I još nešto, kupujem u Rijeci, a prebivalište mi je u ZG. Smijem onda dopeljati auto s RI tablicama u ZG i onda sve obaviti na STP i dobiti ZG tablice? Moram li doći s autom u STP ili je dovoljno samo ponijeti tablice? Hvala.
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 21:19   #2593
Quote:
decec kaže: Pogledaj post
Ekipa, kupujem auto od auto kuće.
Znači oni imaju ovjeren ugovor o kupoprodaji auta od čovjeka koji im je prodao (lani), a meni će autokuća izdati račun po uplati na njihov tekući i dati mi taj prvi ugovor i prometnu dozvolu od tog prvog vlasnika. Kažu da je to ok za upis vlasništva u prometnu, točno?

I još nešto, kupujem u Rijeci, a prebivalište mi je u ZG. Smijem onda dopeljati auto s RI tablicama u ZG i onda sve obaviti na STP i dobiti ZG tablice? Moram li doći s autom u STP ili je dovoljno samo ponijeti tablice? Hvala.
Na računu mora auto kuća obavezno napisati da tablice ustupa kupcu. Moraju ti dati račun sa iskazanim PDV-om, prometnu dozvolu, knjižicu vozila (ako je PD izdana prije 01.07.2013.onda ima i knjižicu), ugovor sa prijašnjim vlasnikom radi pravnog slijeda i policu osiguranja. Na STP predaješ riječke tablice, izdaju ti ZG tablice i novu prometnu dozvolu . Ne moraš ići sa autom.
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 00:12   #2594
Ajde dosta u tom BMW-u
Koga zanima zna gdje i kako se informirati.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 12:47   #2595
Quote:
decec kaže: Pogledaj post
Ekipa, kupujem auto od auto kuće.
Znači oni imaju ovjeren ugovor o kupoprodaji auta od čovjeka koji im je prodao (lani), a meni će autokuća izdati račun po uplati na njihov tekući i dati mi taj prvi ugovor i prometnu dozvolu od tog prvog vlasnika. Kažu da je to ok za upis vlasništva u prometnu, točno?

I još nešto, kupujem u Rijeci, a prebivalište mi je u ZG. Smijem onda dopeljati auto s RI tablicama u ZG i onda sve obaviti na STP i dobiti ZG tablice? Moram li doći s autom u STP ili je dovoljno samo ponijeti tablice? Hvala.
Da li je auto kuča platila porez na kupoprodajni ugovor? a i obzirom da nije od prošle godine prebacila knjižicu na sebe valjalo bi provjeriti u Mupu da nije neka ovrha stigla od prijsšnjeg vlasnika...
njuška1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 15:44   #2596
Pozz svima, planiram kupiti novi auto do 42.000 kuna.
Imate li vi kakve preporuke, iskustva i slično za kupovinu.
Konkretno ja sam razmišljao o kupovini golf V 2006 god i mlađi
MadridiisTa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 15:47   #2597
Gledaj nesto novije za te novce. Npr. Megane

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk Pro
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 06:12   #2598
Quote:
MadridiisTa kaže: Pogledaj post
Pozz svima, planiram kupiti novi auto do 42.000 kuna.
Imate li vi kakve preporuke, iskustva i slično za kupovinu.
Konkretno ja sam razmišljao o kupovini golf V 2006 god i mlađi
ja sam prije 3mjeseca raspolagala slicnim budzetom i kupila hondu accord 2.4,
iako je prije toga vozen das auto-golf 3,nismo htjeli 5 iz vise razliga-
mali auto,vecina na oglasima je groblje s gro kilometara,kradu se ko ludi...
Uglavnom kupi ono sto se tebi svida a ne sto drugi savjetuju bar ja tako radim :-P
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 09:58   #2599
Quote:
MadridiisTa kaže: Pogledaj post
Pozz svima, planiram kupiti novi auto do 42.000 kuna.
Imate li vi kakve preporuke, iskustva i slično za kupovinu.
Konkretno ja sam razmišljao o kupovini golf V 2006 god i mlađi
ako nađeš Golfa V 1,9 TDI u dobrom stanju, bit će to dobra kupovina

Kakav god da je, izdržljiv je, i taj motor stvarno može odradit 300-400 K km bez problema

al opet, sve ovisi šta ti treba, benzinac/dizel, veliki/mali auto, itd.
carevsin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 10:00   #2600
Quote:
huskybucka kaže: Pogledaj post
ja sam prije 3mjeseca raspolagala slicnim budzetom i kupila hondu accord 2.4,
iako je prije toga vozen das auto-golf 3,nismo htjeli 5 iz vise razliga-
mali auto,vecina na oglasima je groblje s gro kilometara,kradu se ko ludi...
Uglavnom kupi ono sto se tebi svida a ne sto drugi savjetuju bar ja tako radim :-P
Accord je svemirski brod za golfa. A i to kaj velis za kilometre
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:19.