Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2017., 11:11   #641
inače jučer bio premijerno na TV 7. nastavak i da ga jebeš ali ovaj novi "darth vader" niti faca, niti karizma - katastrofa

a ja se ne sjećam ni jednog filma (osim SW) u kojem je raja na strani negativca a i Darth Vader proglašen najboljim negativcem u povijesti filma

Jediji su pičke, Vader je faca
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 11:49   #642
Jediji su užasno dosadni. Najdosadnije dobrice u povijesti.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 11:58   #643
idem u kino svakako gledati 8. nastavak SW-a

spin offovi me zaista ne zanimaju jer ne prate timeline orginalnih likova i nadam se da je 9. nastavak (eventualno 10. ako hoće sve priče zatvoriti) zadnji.
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 12:43   #644
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
inače jučer bio premijerno na TV 7. nastavak i da ga jebeš ali ovaj novi "darth vader" niti faca, niti karizma - katastrofa

a ja se ne sjećam ni jednog filma (osim SW) u kojem je raja na strani negativca a i Darth Vader proglašen najboljim negativcem u povijesti filma

Jediji su pičke, Vader je faca
Film je kopija Nove Nade, samo sa lošijim likovima.

Prequeli su makar pokušali stvoriti nešto novo. Bili su užasni, ali su barem pokušali.

Ovo nit smrdi nit miriše, jedna dugačka reklama za Star Wars igračke, tanjuriće, lopte, majice itd...
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 13:07   #645
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Film je kopija Nove Nade, samo sa lošijim likovima.

Prequeli su makar pokušali stvoriti nešto novo. Bili su užasni, ali su barem pokušali.

Ovo nit smrdi nit miriše, jedna dugačka reklama za Star Wars igračke, tanjuriće, lopte, majice itd...
istina
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 17:37   #646
Dobar humor imaju na RTL-u

pustili prvo sila se budi pa onda novu nadu

rugaju se i oni s plagijatom
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 18:07   #647
a zbog reklama, čovjek zaboravi što gleda
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 20:00   #648
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Film je kopija Nove Nade, samo sa lošijim likovima.

Prequeli su makar pokušali stvoriti nešto novo. Bili su užasni, ali su barem pokušali.

Ovo nit smrdi nit miriše, jedna dugačka reklama za Star Wars igračke, tanjuriće, lopte, majice itd...
Prequeli uopce nisu bili losi

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 20:01   #649
Quote:
Hawker kaže: Pogledaj post
Prequeli uopce nisu bili losi

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
Da nažalost nakon x godina nova trilogija je tako loša da i prequeli više nisu tako loši
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 21:25   #650
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Da nažalost nakon x godina nova trilogija je tako loša da i prequeli više nisu tako loši
Nije stvar jesu li loši ili dobri, jednostavno je sve to već viđeno. SW filmovi svi imaju isti zaplet i istu osnovnu temu da nakon 7 nastavaka sve bude više puta reciklirano. To je industrija zabave i mogu tako naštancati 10 trilogija o svemirskim dvobojima jedija i sitha. Tu originalosti više nema i ne može je biti, jedino što mogu je dati uloge dobrim glumcima ili vrećama. Odlučili su se za anonimne vreće s nadom da ih mogu učiniti zvijezdama. Nekako mi se čini da opet nisu pogodili.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 23:34   #651
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Film je kopija Nove Nade, samo sa lošijim likovima.



Prequeli su makar pokušali stvoriti nešto novo. Bili su užasni, ali su barem pokušali.



Ovo nit smrdi nit miriše, jedna dugačka reklama za Star Wars igračke, tanjuriće, lopte, majice itd...


Meni su prequeli remek djela. Cisto da dovedemo stvari u perspektivu.
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 23:38   #652
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Film je kopija Nove Nade, samo sa lošijim likovima.

Prequeli su makar pokušali stvoriti nešto novo. Bili su užasni, ali su barem pokušali.

Ovo nit smrdi nit miriše, jedna dugačka reklama za Star Wars igračke, tanjuriće, lopte, majice itd...
E upravo to. Prequeli kakvi god da jesu, a stvarno su jebeno loši ipak su nešto pokušavali. I dalje mogu nekako uživati u toj lošosti da se tako izrazim ali u ovim novima ne mogu.
Marekit is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 23:52   #653
Vecina pljuje po filmu, a film jos nije ni iziso. Kao ljubitelj SW svijeta ili ti ga galaksije jedva cekam novi film i mislim da ne moze razocarat kao sto se pise.
lukeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 07:27   #654
film će možda biti dobar ili možda neće biti, ali neovisno o tome dobiti će visoku ocijenu samo zato što je Star Wars...
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 08:27   #655
Quote:
Hawker kaže: Pogledaj post
Prequeli uopce nisu bili losi

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
Gledatelj, moj prijatelju s pdf Svijet, nekima je i Nad Lipom 35 dobar

PS
Ispričavam se gledateljima Nad Lipom 35 što sam ih usporedio sa Star Wars prequelima. Bilo je to zlobno i pretjerano i nisam to smio učiniti.
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 11:14   #656
Moš mislit kak ću se uvredit kad me vređa netko čiji je intelekt na razini krezubog i ćelavog nogometnog huligana.
Hvala bogu, moj filmski ukus ne formiraju kojekakvi "kritičari" s interneta i slični nekompetentni, iskompleksirani pljuvači.
Stvarno ne vidim razloga da me takvi niži oblici života zovu debilom zato što mi se sviđa PT.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 11:38   #657
Mislim da si se uvrijedio čim se na takav način izražavaš
Marekit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 12:20   #658
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Moš mislit kak ću se uvredit kad me vređa netko čiji je intelekt na razini krezubog i ćelavog nogometnog huligana.
Hvala bogu, moj filmski ukus ne formiraju kojekakvi "kritičari" s interneta i slični nekompetentni, iskompleksirani pljuvači.
Stvarno ne vidim razloga da me takvi niži oblici života zovu debilom zato što mi se sviđa PT.
Hm .... kako ocijeniti vlastiti ukus?

Recimo, meni je ovaj novi Kralj Artur - legenda o maču izvrstan. Iako je na kinoblagajnama propao a i kritičari su ga popljuvali. Ipak, iako je tema već više puta obrađena taj film je originalan i meni zanimljiv od prvog do zadnjeg trenutka. Uz muziku koja je također izvrsna a ni najmanje ne odgovara dobu filma. Na prvi pogled bi rekla da ja jednostavno griješim, dok je većina u pravu. Međutim, budući da imam koju godinu, kada su izašli špageti vesterni bili su proglašeni šundom (i sam naziv je pogrdan) da bi ih kritičari koje desetljeće kasnije proglasili remek djelima.

Što se tiče Ratova zvijezda, istina je da sedmi nastavak u mnogo toga kopira strukturu radnje ostalih nastavaka, ali uz odlične i svježe nove junake ne smeta mi to toliko. Naravno, bilo bi mi drago da je drugačije.

Osmi nastavak me jako zanima i gledati ću ga čim prije budem mogla. Međutim, budući da su Sila, Jedi vitezovi ..... prihvaćeni čak i kao nova religija, najviše me zanima u kojem pravcu će to ići. Stvaratelji nove trilogije ne bi smjeli razočarati ni vjernike nove religije.

Dobro bi moralo pobijediti. Trenutno *vodi* zlo a dobro je dobilo udarac na najosjetljivijem mjestu - glavni nositelji dobra (Luke i sin princeze Leie i Soloa) potonuli su, svaki na svoj način i svaki do svoje mjere u tamu.
mravac8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 12:34   #659
mene samo zanima zašto pojedinci daju sebi za pravo vrijeđati nekoga ko ne djeli njihovo mišljenje...
meni je prequel trilogija i draža od original trilogije pa što sad? nemam pravo na svoje mišljenje nego moram misliti kao većina?
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 13:35   #660
Ovo je topic za film SW Last Jedi i ne vidim razlog zasto bi se u ovoj temi usporedivale trilogije. Ako nekog ne zanima ovaj film neka ne gubi svoje vrijeme tu bez
lukeee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:14.