Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2008., 23:45   #121
sladoled mi nije nesto premastan ali bohem kocka mrak-samo preskupa.
morino is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 22:15   #122
Quote:
bobica kaže: Pogledaj post
ima u našim krajevima - u grazu
di ima haagen dazs u grazu ???

na njihovoj stranici pise samo za bec...

u zadnje vrijeme me nijedan sladoled ne odusevi, al za ovaj ne sumnjam, pamtim ga iz pariza.

millenium mi se ne svida bas. malo toga mi izgleda primamljivo, a sladoled mi je bolji u vinceku. moram procati orijent zvuci dobro,

e al
di ima haagen dazs u grazu ???
pahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 23:00   #123
Ostavila sam trag u njihovoj knjizi zalbe.
Prljavi pa neljubazni I drski.. Bilo je dovoljno da poludim I prvi puta u zivotu posegnem za knjigom zalbe. Nikada vise kod njih
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 00:29   #124
Kavica im je vrlo ukusna, ambijent ok., ali su im svi kolači preslatki. Ali stvarno preslatki, za pasti u hiperglikemijsku komu. Zar im nitko nije rekao da je ta nadnaravna količina rafiniraniranog šećera opasna i krajnje nezdrava ???
__________________
Wristcutter
Ryuuza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 02:48   #125
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Ostavila sam trag u njihovoj knjizi zalbe.
Prljavi pa neljubazni I drski.. Bilo je dovoljno da poludim I prvi puta u zivotu posegnem za knjigom zalbe. Nikada vise kod njih
Jao, pričaj mi o tome. Ja sam si dala oduška, napisala sam cijelu zadaćnicu iz hrvatskog. Dvije fucking stranice.

Naime, konobar se pojavio nakon valjda pola sata, na moje naručivanje tople čokolade od nečega nešto (imaju izvrsnu ponudu istih) rekao da ih nemaju. Ja pitala kako sad nemaju, a ponuda od 20ak različitih stoji na stolu, na što je on rekao da ustvari imaju, ali da tko će mi to normalan sada praviti (bio je kraj devetog mjeseca i valjda su svi "normalni" ljudi još uvijek naručivali samo sladoled), na što sam ga značajno pogledala pa je prešao na ti i počeo pizditi neki kurac pa me i vrijeđati.

Tražila sam šefa smjene, potom i šefa, ostavila svoje "pismo" s podatcima i dobila povratnu informaciju da je dobio otkaz. Ne osjećam se krivom.

Da ne bi bilo zabune, u tri su me navrata konobari u različitim kafićima zalili kavom (jedna je bila i jako vruća ) i uvijek bih samo umirala od smijeha i uvjeravala da je sve ok, da se to lako opere, da mi samo donesu novu. Nikada drame radila niti frku iz ničega. Međutim, ovdje se radilo o osobi koja je iznimno konfliktna (što je daleko od opisa posla kojim se bavi), na koju su se ljudi u više navrata žalili, ali nitko nije imao muda izjasniti se crno na bijelo pa nisu imali neki konkretni, opipljivi dokaz i razlog za otkaz (tako šef reče i on me lijepo zamolio da sve sročim, ako mi nije problem, jer svi samo kukaju, a on s tim nemre ništa).

Premda loše iskustvo, gledam to kao izolirani slučaj i uvijek se iznova vraćam jer su im kolači prefini. Ponešto skupi, ali isplati se.
Walpurgas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 22:20   #126
Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
Laa Laa a šta si onda tražila u Milleniumu?
Mislim da nisam nikome dužna polagati račune, ali ako te baš toliko zanima - otišla sam probati kolače.
Kupila jednom (za doma), bacila u smeće i to je to. Tko voli, neka izvoli, meni nisu valjali: za moj su ukus premasni, preslatki, preumjetni...

Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
znači da je M. očajan samo zato što rade kolače sa margarinom.
Meni je upravo takav - OČAJAN, ako nekome nije, neka uživa u njihovim proizvodima, ja nemam ništa protiv.
Ljudi jedu ili ne jedu najrazličitije stvari, to je njihov izbor i pravo, kao što je i moj da kolače napravljene od margarina ne smatram kolačima, nego prevarom - nuđenjem muda pod bubrege.
Pogotovo kada su popraćeni marketinškom kampanjom - talijanski, kreacije vrhunskog slastčara itd. Kao da mi mali seljaci s Balkana ne znamo što su i od čega se rade prave slastice.

Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
Imaš Ivicu i Maricu pa probaj njihove ili Torte i to. Ili još bolje ako toliko izbjegavaš margarin- radi ih sama
Hvala na savjetima, vidi se da si osoba puna znanja o kulinarstvu, posebno o slastičarstvu (s naglaskom na zagrebačkom), a i vrlo ugodna i dobronamjerna osoba koja uvažava da njeni sugovornici imaju drugačije mišljenje kada raspravljate o nekoj temi.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 22:03   #127
Vidim po prošlim postovima da znači i inače s njima ima problema, ja sam otišla na sladoled, bio je stvarno dobar, nije izazivao proljev koji mi redovito izazove onaj iz Vinceka, MEĐUTIM, usluga je bila užas, prvi put sam bila i nikad više, bila neka ženturača koja se naderavala okolo kao na sajmištu, lupa čak i dok hoda, bezobrazna, ne znam samo koja budala ju zaposlila.
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 15:03   #128
podižem temu
i slažem se sa prethodno napisanim
osoblje neljubazno katastrofa
tražila sam knjigu žalbe
rekli da to nemaju
neka napišem želbu na internet
zna li tko, jesu li oni dužni imati knjigu žalbe?
Oskar Bajs is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 15:23   #129
Quote:
Oskar Bajs kaže: Pogledaj post
podižem temu

i slažem se sa prethodno napisanim

osoblje neljubazno katastrofa

tražila sam knjigu žalbe

rekli da to nemaju

neka napišem želbu na internet

zna li tko, jesu li oni dužni imati knjigu žalbe?


http://www.rif.hr/naslovnica/dobro-j...vora-potrosaca
Ceskek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 16:25   #130
hvala
ja sam tražila knjigu žalbe, oni su rekli neka pošaljem internetom
ali mi nitko nije rekao adresu niti sam vidjela da piše u slastičarni kako se podnosi prigovor
možda nisam dobro gledala, ali su mi stvarno digli tlak
užasno su neljubazni
Oskar Bajs is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2023., 19:47   #131
Koliko kosta kuglica sladoleda danas?
__________________
Meri Cetinic, Zorica Kondza i Jasna Zlokic su jedna te ista osoba
Ramones1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2023., 12:52   #132
Nikako ne kužim zašto Millenium ima svoj zasebni topic ,a ostali idu pod Slastičarnice u Zagrebu. Slastičarnica koja uz Magnoliu ima tako loše uratke da je čak i Vincek bolji.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2023., 13:37   #133
Kaj taj Millenium još postoji? Nisam godinama čuo za njih
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:09.