Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2016., 15:57   #3801
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Je. Nego, kad ste počele primijećivat rezultate? Evo ja prošla 2 ciklusa i još ništa
Ja sam prosla oko 6-7 ciklusa (ne brojim vise) na podkoljenicama i vise mi ne rastu dlake od kojeg 4.-5. ciklusa, ima par slucajnih dlaka uokolo, ali oko 95% njih se nije opet pojavilo.
Imaj na umu da sam "idealni kandidat", koza bijelo prozirna, dlake tamno smedje - crne. Blicala sam svaki put na najjacem settingu (lumea setting 5).

Nakon 2-3 ciklusa sam pocela vidjeti razliku.

Na pazusima mi nije takvo stanje, mozda 50% ih je nestalo, ali mislim da sam ih trebala cesce i pazljivije blicati.

Ruke sam bilcala 3x i imam oko 50% manje dlaka.

Natkoljenice sam blicala 3x i oko 50% ih je manje. Malo sam si lijena oko natkoljenica
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 12:30   #3802
Cure, pliz, trebam pomoć. Hoću se počastiti Lumeom za Božić i svugdje sam već gledala i uspoređivala i uvijek ispadne da je najpovoljnija u Technomarketu. E, sad, na njihovom web piše da imaju akciju do 31.12. i to sniženje od 300, 500 ili 1000 kn ovisno o modelu, ali kad kliknem na link ovdje http://www.technomarket.hr/lumea?utm...ium=banner1420 ne vidim više da je 2009 snižena 1000 kn, iako tako stoji na banneru. Je l netko kupovao u zadnje vrijeme? Je l vrijedi još taj popust od 1000 kn na 2009??? Gledala sam i za vikend u Farmaciji, i oni su kao nudili 1000 kn jeftinije Lumee ali slabiji model i bila je viša početna cijena tako da se to uopće ne isplati. Drugdje isto tako. Moram uhvatiti ovu akciju u TM-u, inače si ju nikada neću moći priuštiti. L
micamaca2525 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 13:10   #3803
Quote:
micamaca2525 kaže: Pogledaj post
Cure, pliz, trebam pomoć. Hoću se počastiti Lumeom za Božić i svugdje sam već gledala i uspoređivala i uvijek ispadne da je najpovoljnija u Technomarketu. E, sad, na njihovom web piše da imaju akciju do 31.12. i to sniženje od 300, 500 ili 1000 kn ovisno o modelu, ali kad kliknem na link ovdje http://www.technomarket.hr/lumea?utm...ium=banner1420 ne vidim više da je 2009 snižena 1000 kn, iako tako stoji na banneru. Je l netko kupovao u zadnje vrijeme? Je l vrijedi još taj popust od 1000 kn na 2009??? Gledala sam i za vikend u Farmaciji, i oni su kao nudili 1000 kn jeftinije Lumee ali slabiji model i bila je viša početna cijena tako da se to uopće ne isplati. Drugdje isto tako. Moram uhvatiti ovu akciju u TM-u, inače si ju nikada neću moći priuštiti. L
Ja vise uopce ne nalazim na njihovom site-u lumeu 2009... Mozda ih vise nemaju, mozda imaju, ali site im je katastrofa.
Mislim da je najbolje da nazoves neke prodavaonice i direktno pitas, tako ces saznati i jel ih imaju i koja je tocna cijena.
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 19:34   #3804
Quote:
micamaca2525 kaže: Pogledaj post
Cure, pliz, trebam pomoć. Hoću se počastiti Lumeom za Božić i svugdje sam već gledala i uspoređivala i uvijek ispadne da je najpovoljnija u Technomarketu. E, sad, na njihovom web piše da imaju akciju do 31.12. i to sniženje od 300, 500 ili 1000 kn ovisno o modelu, ali kad kliknem na link ovdje http://www.technomarket.hr/lumea?utm...ium=banner1420 ne vidim više da je 2009 snižena 1000 kn, iako tako stoji na banneru. Je l netko kupovao u zadnje vrijeme? Je l vrijedi još taj popust od 1000 kn na 2009??? Gledala sam i za vikend u Farmaciji, i oni su kao nudili 1000 kn jeftinije Lumee ali slabiji model i bila je viša početna cijena tako da se to uopće ne isplati. Drugdje isto tako. Moram uhvatiti ovu akciju u TM-u, inače si ju nikada neću moći priuštiti. L
Svijet medija ima također akciju na Lumeu.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 10:01   #3805
Ima li netko iskustva sa stranicom mall.hr? Cijene su toliko niže od ostalih trgovina da u nečemu mora biti caka.
Orithyia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 13:56   #3806
Cure molim preporuku.Vec duze vrijeme razmisljam o nabavi ipl uredjaja za uklanjanje dlaka kod kuce.Dvoumim se izmedju Lumee(bilo koji model,mozda sc2009) i Remington ipl6780.Cijena mi ne igra preveliku ulogu.Planiram koristiti za noge,podlaktice,ispod pazuha i trbuh.Mama bi probala na licu.S obzirom da sam jako osjetljiva na bol a znam da ako ostane koja dlacica neobrijana da pecka,da li ako se dlacice dobro obriju moze biti bezbolno na nogama?Inace imam jako tamne i guste dlacice, i neku srednju boju puti,ni presvijetli ni pretamno.Svaki savjet i preporuka je dobrodosla :-)
CARGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 14:52   #3807
Nemaj straha, nije to baš sad nešto jako bolno.
Mene pecka i zato sam zadnji put tretirala na dvojci (drugo blicanje), računam da kako se tretmani odrađuju tako i dlake slabe. Već slijedeći put ću staviti na trojku.
Bitno je da se ne forsiraš, ne mora se sve riješit u par tretmana.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 15:17   #3808
taj osjećaj kad blicne uopće ne bi definirala kao bol, tako da slobodno kupi ipl uređaj

ne znam koje si metode depilacije koristila prije, ali ako si koristila vosak, šećernu pastu i sl. sa ipl uređajem ćeš se preporoditi ,

godinama sam čupala dlačice i taj osjećaj je definitivno bol, a ovo kad Lumea blicne na većini mjesta ni ne osjetim, a na osjetljivim područjima mogu definirati kai osjećaj neugode

tako da - girl go for it
caterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 21:17   #3809
Hvala cure na informacijama :-)
Do sad sam u 99% slucajeva koristila samo britvicu.Vosak 2 ,3 puta za podlaktice i jednom za potkoljenice i to je to.
A sad koji uredjaj da uzmem,Remington ili Lumeu?
CARGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 10:02   #3810
Remington stigao (ipl6780)... Oko 4 sam probala da li radi, opalila nekoliko puta da probam do koliko mogu izdrzati i na 5 jedva da sam osjetila da lagano grije. Morala sam izac nesto obavit i oko 9, kad sam se vratila, na 3 me na pojedinim mjestima peklo za poludit... Da li je moguce da su mi u 4 sata dlake narasle toliko da me pece na 3?? Napominjem da sam obrijala noge dan ranije ujutro
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 07:15   #3811
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Remington stigao (ipl6780)... Oko 4 sam probala da li radi, opalila nekoliko puta da probam do koliko mogu izdrzati i na 5 jedva da sam osjetila da lagano grije. Morala sam izac nesto obavit i oko 9, kad sam se vratila, na 3 me na pojedinim mjestima peklo za poludit... Da li je moguce da su mi u 4 sata dlake narasle toliko da me pece na 3?? Napominjem da sam obrijala noge dan ranije ujutro
mislim da vise ovisi o tocnom mjestu gdje blicas koliko ces osjetiti samo blicanje. nekada doslovno 1cm razmaka zna totalno razlicito reagirati.
ja imam isti aparat i blicala sam samo donji dio noga (ne blizu koljena) i to na 3. bez da sam ista osjetila (mogla sam i jace, ali tek se upoznajem s uredajem pa nisam htjela pretjerati da ne bi bilo kakvih reakcija na kozi), a recimo na rukama, gdje mi je koza jako tanka i gdje ima kostiju u blizini me doslovno na 1. toliko prepala toplina blicaja.
kako je netko rekao, ovo se uopce ne moze okarakterizirat kao bol, nego ponegdje kao nelagodu/osjecaj topline jer je jace izrazen osjet topline na pojedinim djelovima tijela.

godinama sam se depilirala sa braunovim silk epilom i to je za mene bilo bolno, ali sam se s vremenom navika na depilaciju noga s njime. da sam mogla ista drugo depilirati s time - NE : ) tako da je IPL s moje tocke gledanja preporod : ))
supersenivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 08:56   #3812
Kao vrrrlo zadovoljna (skoro bezdlaka) korisnica Lumee samo javljam da i ekupi ima akciju na Lumeu.
2009 model je 3009,00kn
2005 model je 2799,00kn
1995 model je 1799,00kn
Pa eto ako koja želi iskoristit akciju, tek tolko da zna
(P.s. nisam našla do kad akcija traje, to sam danas slučajno vidjela)
ivkica1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 11:17   #3813
Quote:
supersenivac kaže: Pogledaj post
mislim da vise ovisi o tocnom mjestu gdje blicas koliko ces osjetiti samo blicanje. nekada doslovno 1cm razmaka zna totalno razlicito reagirati.
ja imam isti aparat i blicala sam samo donji dio noga (ne blizu koljena) i to na 3. bez da sam ista osjetila (mogla sam i jace, ali tek se upoznajem s uredajem pa nisam htjela pretjerati da ne bi bilo kakvih reakcija na kozi), a recimo na rukama, gdje mi je koza jako tanka i gdje ima kostiju u blizini me doslovno na 1. toliko prepala toplina blicaja.
kako je netko rekao, ovo se uopce ne moze okarakterizirat kao bol, nego ponegdje kao nelagodu/osjecaj topline jer je jace izrazen osjet topline na pojedinim djelovima tijela.

godinama sam se depilirala sa braunovim silk epilom i to je za mene bilo bolno, ali sam se s vremenom navika na depilaciju noga s njime. da sam mogla ista drugo depilirati s time - NE : ) tako da je IPL s moje tocke gledanja preporod : ))
Ne znam, meni je ovo bilo bas bolno, do te mjere da mi je noga sama trzala od boli nakon bljeska. Inace imam jako visok prag tolerancije boli (izvadila 6-icu na zivo jer injekcije nisu ulovile)

Ono sto mi je jos cudnije je da 4 sata ranije, na istom tom mjestu, bljeskanje na 5ici nisam ni osjetila
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 22:17   #3814
Ja sam čitala da boli više na mjestima kod kostiju (gležnjevi, koljena i sl). Nisam čitala da je bol povezana s veličinom dlačica. Meni je isto blicala se odmah nakon brijanja ili nakon 24 h. Mene pecka petica, ovisno o dijelu tijela, ali izdrži se. Jedino pazuhe radim na 4 i nekad bikini
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 22:28   #3815
Ja se danas odmah nakon brijanja blicala ispod pazuha na jedinici jer me i to peklo
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 22:58   #3816
Imam remington ipl 6000 i danas se mislila blicati. ona lampica koja svijetli zeleno nije uopće svijetlila. pritisnula sam dio koji želim testirat uređaju i ipl se aktivirao, i odjednom se sam od sebe ugasio i više ga ne mogu upalit.jel to znači da su se lampice istrošile ili uopće više ne valja? zadnji put mi je ispočetka svijetlilo narančasto, i onda se promijenilo u zeleno pa sam pretpostavljala da nisam potrošila bljeskove no danas kad sam upalila nit zeleno nit narančasto i ugasi se nakon sto sam dva puta probala bljesnut
milaa54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 08:57   #3817
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Ja vise uopce ne nalazim na njihovom site-u lumeu 2009... Mozda ih vise nemaju, mozda imaju, ali site im je katastrofa.
Mislim da je najbolje da nazoves neke prodavaonice i direktno pitas, tako ces saznati i jel ih imaju i koja je tocna cijena.
Izgleda da rade na stranici jer imaju sada dodatno akciju uz Lumeu. Do Nove godine. Uz popust, dobiješ uz šal i kapu od Alex Dojčinović!!!! Ima post na Face-u, ne znam zašto to ne reklamiraju više, baš je dobra fora.
sunceizora is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 21:43   #3818
Lumena - na bateriju ili žična

Cure, a što znači to 100.000 bljeskova, odnosno 250.000 bljeskova? Toliko traje baterija na Lumei prije nego što se isprazni? I onda se kupuje nova? Koliko košta nova?

A ako se kupi žični, onda se o tome ne treba voditi računa?
__________________
~ Fortes fortuna adiuvat ~
Z e t t a is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 22:00   #3819
Lumea djeljuje na način da svjetlosni impuls uništava korijen dlačice, svaki put kad aparat napravi bljesak emitira svjetlosni implus,
kad potrošiš sve bljeskove (100.000 ili 250.000 ovisno o modelu) onda baciš aparat u smeće i kupiš novi.

Baterija nema veze s time,
žičani model da bi radio mora biti spojen na struju, dok onaj bez ima bateriju koja se puni (poput mobitela kojeg moraš napuniti da bi mogla telefonirati)
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 09:28   #3820
imam 18 godina i stv imam previše dlaka po cijelom tijelu,haj meni to i ne smeta koliko mi smetaju dlake na stražnjici i leđima i stv želim da ih se riješim laserom pa me zanima imali neki iskusan dermatolog bilo gdje u hrv koji se bavi laserskim uklanjanjem dlaka jer ovo kod mene je specifičan slučaj.vadila sam nalaze hormona i sve je uredu i sad tj ovaj tjedan idem kod ginekologa na ultrazvuk. stv više ne znam šta da uradim
emmaswan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:20.