Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2010., 15:01   #241
Naravno, osim kad bi sa mnom bilo još petoro ljudi koji me poznaju.
Što se tiče ljudi koji me ne poznaju hodala bih kroz grad gola ljeti
__________________
Nema neosvojivih muškaraca, samo ima nevještih žena
piece of a dream is offline  
Old 10.02.2010., 19:16   #242
Quote:
piece of a dream kaže: Pogledaj post
Što se tiče ljudi koji me ne poznaju hodala bih kroz grad gola ljeti
i ja
__________________
Naturizam
Forum
naturizam is offline  
Old 10.02.2010., 19:31   #243
Quote:
naturizam kaže: Pogledaj post
i ja
Ima li nudizam u nekim slučajevima, možda i u većini, veze s egzibicionizmom? Vjerujem da sam onda i ja ako ne kao redoviti posjetitelj nudističkih plaža barem u svojoj nutrini solidan nudist. Jerbo što je kod mene slučaj, na primjer, da obožavam prošetavati gol na balkonu dok susjeda nasuprot prostire veš. Udaljenost nije prevelika i vjerujem da me može dobro promotriti kad je izazivam. Dočim je čujem da nešto šuška na svojoj terasi svlačim se do gola i priušćujem joj prizor; katkad se popnem na stolac kako bi mi zadnjica bila nešto iznad ograde i pošteno naguzim, katkad se tobože propinjem ne bih li visoko prebrisao staklo pa priljepim miška o stijenku. Radim vješto i nikad ne upućujem pogled prijeko. Rijetko se sretnemo jer nismo na istom ulazu pa mi je teško procijeniti što misli o svemu. Ali naposlijetku to i nije najbitnije, zar ne? Važno je da ja uživam u svojem nudizmu...

Zadnje uređivanje misho-pisho : 10.02.2010. at 19:44. Reason: mishoipishizam
misho-pisho is offline  
Old 10.02.2010., 19:42   #244
Quote:
piece of a dream kaže: Pogledaj post
Naravno, osim kad bi sa mnom bilo još petoro ljudi koji me poznaju.
Što se tiče ljudi koji me ne poznaju hodala bih kroz grad gola ljeti
pa ja te ne poznam pa neces predamnom bit gola sve da te i trazim to.
__________________
Ljubav je za mlade.
flečer is offline  
Old 10.02.2010., 20:59   #245
Ko zna flečer!

Ma, pokušala sam reći da me nije sram biti gola, s tim što se ne bih mogla šetkati gola iz poštovanja prema ljudima koje poznajem.
Ne bih ni ja da mi svako koga znam gura picu il penis pod nos
Što se tiče ljudi koje ne poznajem vjerovatno bih se ponašala kao i da su odjeveni.
__________________
Nema neosvojivih muškaraca, samo ima nevještih žena
piece of a dream is offline  
Old 10.02.2010., 22:28   #246
Quote:
crnokosa_ri kaže: Pogledaj post
dobro oke za stare babe al jbg ako ih nije briga nek se skidaju, a sta se tice biti u toplesu na normalnoj plazi, mac cura to rade, barem kod nas, i ista ih briga mlade su kad ce ako ne sad, pa tako i ja koga smeta nek ne gleda, pa jbt svi imamo isto
šta hoćeš reći,da to smiju samo zgodne i mlade cure?c c c salim se.
ok al meni se to ne sviđa.jesu mlade i zgodne sve 5 al ipak,tamo su i stariji ljudi i djeca...meni je to bezveze.osim toga kažeš svi imamo isto,po tome onda možeš hodati ulicom gola jer nemaš ništa nenormalno na sebi
no hard feelings,al mislim da je golotinja na plaži za nudističku plažu
anci25 is offline  
Old 11.02.2010., 00:54   #247
Quote:
-clansman- kaže: Pogledaj post
Moja cura se vec zadnje tri godine kupa u toplessu na recimo obicnoj plazi, uz njene ispirsane cice to je relativno neobican prizor, zadnje dvije je u tangama kupacim...plaza naravno nije ona neka gradska sa 1000 ljudi, obicno nije prevelika guzva, ali mi i sami naravno nastojimo pronaci mjesto gdje su u blizini takodjer cure u toplessu i gdje nema djece. Sigurno nismo toliko nastrani da cemo se nakeljiti izmedju dvije obitelji s malom djecom, no vjerujete sve je vise i takvih gdje mame skinu gornji dio...do sad jos nitko nije nista prigovorio, ipak je previse cura u istom izdanju da bi sad nekom netko isao kenjati...
slazem se, ja se opcenito ne kupam na tzv in plazama, nego su to normalne plazice s ne previse ljudi i bas to sto ti kazes, nitko nikad nije nikome kenjao
crnokosa_ri is offline  
Old 11.02.2010., 00:56   #248
Quote:
anci25 kaže: Pogledaj post
šta hoćeš reći,da to smiju samo zgodne i mlade cure?c c c salim se.
ok al meni se to ne sviđa.jesu mlade i zgodne sve 5 al ipak,tamo su i stariji ljudi i djeca...meni je to bezveze.osim toga kažeš svi imamo isto,po tome onda možeš hodati ulicom gola jer nemaš ništa nenormalno na sebi
no hard feelings,al mislim da je golotinja na plaži za nudističku plažu

nisam gola, samo suncam sise, a i od ove godine dupe, i briga me, gospodica je sakrivena, i nikad ne idem na plaze sa sto ljudi nego na neku manju plazu di nije neka vreva
crnokosa_ri is offline  
Old 11.02.2010., 09:47   #249
ja se skijam gol.
onda se probudim.
__________________
Ljubav je za mlade.
flečer is offline  
Old 25.02.2010., 22:15   #250
evo, dolazi pomalo toplije vrijeme.
ja sam danas bio na nudističkoj plaži na Jarunu, od 11:50h do 13:00h. Bilo je fenomenalno, taman toplo, mislim da je tad bila temperatura 15 do 16C, al to u hladu, na suncu je bilo puno puno više, uglavnom ni prehladno ni pretoplo. a na nekim dijelovima jezera, pogotovo na regatnoj stazi, ima još i leda. čak sam na nudističkoj ušao u vodu do koljena, hladna se čini, al zanimljivo, najhladnije je oko gležnjeva, ne znam jel samo zato što su najdulje u vodi..
nikako da upoznam neku osobu koja se isto voli kupat i sunčat gola, koja ide na Jarun, pa da odem s njom..iako mi je zapravo i ovak super..
ivan26zgmax is offline  
Old 26.02.2010., 12:48   #251
Quote:
ivan26zgmax kaže: Pogledaj post
ja sam danas bio na nudističkoj plaži na Jarunu, od 11:50h do 13:00h. Bilo je fenomenalno, taman toplo, mislim da je tad bila temperatura 15 do 16C, al to u hladu, na suncu je bilo puno puno više, uglavnom ni prehladno ni pretoplo.
jel bilo puno ljudi
__________________
Ima žena koje tvrde da su svi muškarci isti... Zar to nije malo previše iskustva?!?
dodo282 is offline  
Old 26.02.2010., 13:22   #252
Gola sam se kupala samo nocu. A to da sa frendovima ili porodicom lezim gola na plazi po danu no way.
arween 7 is offline  
Old 26.02.2010., 15:12   #253
Quote:
arween 7 kaže: Pogledaj post
Gola sam se kupala samo nocu. A to da sa frendovima ili porodicom lezim gola na plazi po danu no way.
Pa ne s frendovima i obitelji, ali s deckom zasto dovraga ne ....pa niste valjda i u krevetu obuceni jer je tebi neugodno

naravno nisu svi za bit goli na plazi, ali zato postoje uvale s vrlo malo ili nimalo ljudi...
-clansman- is offline  
Old 26.02.2010., 16:30   #254
Je sa deckom je ok ,ali sa frendovima da gledamo jedni u druge ,ili da gledam stare objesene babe i djedove kako se goli sepure po plazi kao ovdje u Skandinaviji bljak.
arween 7 is offline  
Old 26.02.2010., 19:18   #255
@dodo282: nije bilo puno ljudi, zapravo nije nikog bilo na plaži kad sam došao i otišao. a dok sam se sunčao je došao jedan lik popipat vodu obučen, nije se svlačio, pa me pitao što mi je tak vruče:-) ne znam više što sam mu odgovorio. načuo sam neki razgovor o nemoralu od ljudi koji su prolazili stazom izvan plaže, ne znam jel se to odnosilo na mene ili na nekog drugog..i neko je spomenuo da nije sve u sexu..s tim se slažem
ivan26zgmax is offline  
Old 27.02.2010., 09:25   #256
Redovito odlazim na nudističku jer je to neopisivo dobro i lijepo iskustvo.
facefrend is offline  
Old 14.04.2010., 21:51   #257
.
šišmiš_99 is offline  
Old 14.04.2010., 22:20   #258
ne,i ne bih.....neznam šta je tu cool,gledati sve one ružne visuljke i stare babe sa smežuranim tijelima.Ok,znam da nisu samo oni ondje ali meni je dovoljno da vidim samo 1ili 2...da ne govorim da sam protiv toga jer su ondje i mala djeca/bebe a pedofili vrebaju i škicaju..
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Old 15.04.2010., 01:06   #259
N
__________________
Put do pakla popločan je dobrim namjerama!
lilylil is offline  
Old 15.04.2010., 01:07   #260
Nudistu je mjesto na nudistickoj plazi, zbog toga postoje te plaze i zbog toga se tako zovu. Nemaju se meni ljudi sta skidat pa da ja moram pazit gdje gledam. Uostalom, mojim poznanicima se desilo da su ih neki ljudi pokusali verbalno otjerat sa nudisticke plaze jer su bili odjeveni. Prema tome, ako one ne mogu tamo- onda nemaju sta ni nudisti dolazit ovamo!!
__________________
Put do pakla popločan je dobrim namjerama!
lilylil is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger