Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2010., 18:59   #13081
Meni nije bila nešto posebno a pogotovo ne u odnosu na Ivanu, ali mene zanima što netko ima od toga da ide jednu večer dalje da bi se oko toga kovala zavjera TONI/CIA/KGB/MI5/MASONI/ŽIDOVI.
Može ju on gurati koliko god hoće kada će već idući put ukoliko ovako otpjeva ispasti .
Možda jednostavno on tu vidi nešto što mi ne vidimo. Oni kandidate ipak više vremena prate i slušaju.

Na kraju krajeva ne treba on nikoga gurati, može ju za ruku odvesti kod svojih producenata/diskografa/pisaca teksta, muzike, votever i srediti joj snimanje i gažu tako da te teorije zavjere... truć-buć!
__________________
Tko je lud da bude pametan.
Je suis Charlie!
NitkoPoseban is offline  
Old 05.04.2010., 19:03   #13082
http://www.youtube.com/watch?v=Y77kGjE6CKI < Hahaha, odlični su. Duje i Kim su mi zasad definitivno najbolji.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 05.04.2010., 21:49   #13083
Quote:
NitkoPoseban kaže: Pogledaj post
Meni nije bila nešto posebno a pogotovo ne u odnosu na Ivanu, ali mene zanima što netko ima od toga da ide jednu večer dalje da bi se oko toga kovala zavjera TONI/CIA/KGB/MI5/MASONI/ŽIDOVI.
Može ju on gurati koliko god hoće kada će već idući put ukoliko ovako otpjeva ispasti .
Možda jednostavno on tu vidi nešto što mi ne vidimo. Oni kandidate ipak više vremena prate i slušaju.

Na kraju krajeva ne treba on nikoga gurati, može ju za ruku odvesti kod svojih producenata/diskografa/pisaca teksta, muzike, votever i srediti joj snimanje i gažu tako da te teorije zavjere... truć-buć!
Što netko ima što ide večer dalje? Publicitet. Kasnije to mnogo znači ukoliko je netko odvede za rukicu producentu.
Jer netko tko nije ušao barem u top 10 - nema razloga za slavlje glede neke daljnje karijere. Ma, teško je i pobjedniku a kamoli nekom tamo 15.
mangata is offline  
Old 05.04.2010., 22:11   #13084
Petar i Kim su naj, naj, naj, najbolji, po meni.
Toni I. is offline  
Old 05.04.2010., 22:45   #13085
Quote:
majkee kaže: Pogledaj post
Maja/Barbara - ne vidim zašto je radi nje bio top 16. nakon nastupa mi je bila odvratna sa onim: hvala tony super si tony popušit ću ti tony ... i baš si mislim kak je preprisna nekak s njim, kad ju on opet pusti.


A niko nije spomenuo ono popravljanje sisa kad je Toni reka da je prošla
Meni je njen glas iritantan, uvijek imam osjećaj da bi se trebala prokašljat pa će bit normalan
Studena92 is online now  
Old 05.04.2010., 23:23   #13086
Ajmeee ne bojim se više za Duju i engleski
__________________
Jedem, dakle debela sam
trešnjica is offline  
Old 06.04.2010., 00:56   #13087
Quote:
Ms. Black kaže: Pogledaj post
Nije, to je za show napravila ovaj minival, što li je
koma
Ana- is offline  
Old 06.04.2010., 01:07   #13088
Jao, pa što ste toliko zapeli za Maju.. Pa ne pjeva tako loše..
Bit će opet frktanja na forum sa strane htzovaca..
Zbunjevita :) is offline  
Old 06.04.2010., 01:14   #13089
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=Y77kGjE6CKI < Hahaha, odlični su. Duje i Kim su mi zasad definitivno najbolji.
sjajni su njih dvoje, mislim da imam definitivne favorite medju njih dvoje, a da moram birat Duje bi ipak prevagnuo
__________________
I am SHERlocked
Lendoxia is offline  
Old 06.04.2010., 01:33   #13090
Quote:
Zbunjevita :) kaže: Pogledaj post
Jao, pa što ste toliko zapeli za Maju.. Pa ne pjeva tako loše..
Bit će opet frktanja na forum sa strane htzovaca..
ovaj put očekujem izravno uključenje na forum haer. da im budemo kao neke izlazne ankete
 
Old 06.04.2010., 01:57   #13091
A valjda nije ovo jedini forum na kojem ih se spominje.
Zbunjevita :) is offline  
Old 06.04.2010., 11:53   #13092
Meni su svi super bez iznimke; i sam show HTZ mi je ono baš na nivou! Super mi je i ova zajedička pjesma/himna Vjeruj u snove http://www.youtube.com/watch?v=q0SbOFwIg4E
Tiihaannaa is offline  
Old 06.04.2010., 17:08   #13093
A šta je to s Dujom i ""One, two, three"?
zhabica is offline  
Old 06.04.2010., 17:57   #13094
Da to i mene zanima..
Zbunjevita :) is offline  
Old 06.04.2010., 18:09   #13095
Pozdrav svima,
nije tako loš HTZ ove godine, live bend tome pridonosi (iako su bili malo preglasni s nekim kandidatima, slažem se s komentarima o tome)
nitko mi nije izraziti favorit,
iznenađujuće, petar mi je super, prvi put ga primijetih tek negdje u top 60 ili top 30 i to zbog izbora pjesme (luther vandross - dance with my father), s time me osvojio, a live nastup mu je bio baš ok, bolji od mije lešine
žao mi ivane, cura je baš kompletna, slažem se s onima što vele da je to zbog izbora pjesme, neki bezlični pjesmuljak od ivane kindl koji ne ulazi u uho ju je zeznuo
ona adrijana je pametno odabrala badrićkinu dodiri od stakla i super je to napravila, baš mi je drago što je prošla
mala kim je, naravno super, ali bit će i bolja kad bude pjevala ne-jelenu radan
__________________
"Only the gentle are ever really strong..." JD
AtlantisBlues is offline  
Old 06.04.2010., 18:23   #13096
Quote:
mangata kaže: Pogledaj post
Što netko ima što ide večer dalje? Publicitet. Kasnije to mnogo znači ukoliko je netko odvede za rukicu producentu.
Jer netko tko nije ušao barem u top 10 - nema razloga za slavlje glede neke daljnje karijere. Ma, teško je i pobjedniku a kamoli nekom tamo 15.
A čuj, koliko se sjećam ona Rječanka je lani ispala u prvoj emisiji (iako, nisam sigurna) pa je za razliku od onih koji su upali u prvih npr.5 ona sada okolo pjeva sa Feminemicama .
Kad si već tamo, ako vrijediš netko će te primjetiti ili preporučiti (cijela bulumenta ih je oko njih) a ako ne - ne može ti pomoći nitko.

Bilo bi zgodno da imamo kakve insajderske informacije. Tako sam bila ljuta jer je ispala Lucija pa je na kraju ispalo da nije ispala već odustala .
__________________
Tko je lud da bude pametan.
Je suis Charlie!
NitkoPoseban is offline  
Old 06.04.2010., 19:32   #13097
Možete mi reć što vidite u Duji?
Tip je otpjevao super dalmatinsku, ali nisam sigurna da će moći tako dalje.
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Old 06.04.2010., 19:40   #13098
Uglavnom.. bilo mi je superduper kad je Toni spustio onom malom što je pjevao pjesmu od Lešine(a jaaaadan čoek), da ono, kao.. ok je, ako voliš taj tip* pjesama.
Da, da.. pa Tonijeve su izzzzrazito kvalitetnije.



*izraziti prezir u glasu.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 06.04.2010., 20:10   #13099
Quote:
fanhp kaže: Pogledaj post
Možete mi reć što vidite u Duji?
Tip je otpjevao super dalmatinsku, ali nisam sigurna da će moći tako dalje.
Cure - svašta.

Žene - ništa.

Muški- nek se izjasne.
__________________
Tko je lud da bude pametan.
Je suis Charlie!
NitkoPoseban is offline  
Old 06.04.2010., 20:25   #13100
Pa, bio jedan video gdje s Dinom pjeva pjesmu na engleskome i nisam vidio problema s izgovorom. Mislim da mu neće predstavljati problem sam jezika, ali sada kako će se snaći s ostalim žanrovima, ne znam.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:14.