Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2010., 00:32   #21
I da ja ne otvaram novu temu, a još je moje pitanje bliže skypu od tvog . Naime, ja sam koristio skype zadnji puta prije jedno 160 godina, i sad mi je igrom slucaja ponovno zatrebao, i danas ga instaliram, i vidi cuda, nemogu naci one grupe koje su znale biti u opcijama, bilo je miljun tih grupa, grupa za ovo grupa za ono, a sad nemogu naci uopce tu opciju, jesu tu ukinuli ili sto?
__________________
najkraca ljubavna pjesma: Da
croatian6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 01:45   #22
ljudi božji, skinite net limiter ili DUmeter pa si mjerite potrpšnju
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 12:02   #23
Quote:
Cele303 kaže: Pogledaj post
Imaš u opcijama kvačicu za odabrat da ti skype pokazuje promet, bit će ti u donjem lijevom uglu, uglavnom promet je jako jako mali, samo za razgovor je manji od 1 kb/s
A preko mobitela? Instalirao sam pa me strah da mi ne pocucla još 50mb koliko mi ostalo u paketu. I preporučio bih drugima. Ako je 1kb/sec nije puno.
Zego is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 14:16   #24
Skype poziv

Ovako ja sam jučer probao vati sa skypa na mobitel (098) i preičali smo možda 20 sec.. mene zanima dal se to plača u dolarima, eurima, kunama, ili jednostavno u mb-ima??? pa mi onda dodje račun koliko sam mb-a potrošio kroz cjeli mjesec.. hvala unaprjed...
medis232 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 15:19   #25
Quote:
medis232 kaže: Pogledaj post
Ovako ja sam jučer probao vati sa skypa na mobitel (098) i preičali smo možda 20 sec.. mene zanima dal se to plača u dolarima, eurima, kunama, ili jednostavno u mb-ima??? pa mi onda dodje račun koliko sam mb-a potrošio kroz cjeli mjesec.. hvala unaprjed...
kako možeš zvati ako nemaš otvoren račun?
Zego is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 21:03   #26
Quote:
zegolub kaže: Pogledaj post
kako možeš zvati ako nemaš otvoren račun?
Ne znam.. kakav račun? sad me plašiš?? Strah me da mi en dodje sad neki račun doma.. ja sma samo instalirao skype.. i normalno zvao sa skyp-a na skype.. ali sam ovaj puta probo na mob.. i išlo je..
medis232 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 21:11   #27
Quote:
medis232 kaže: Pogledaj post
Ne znam.. kakav račun? sad me plašiš?? Strah me da mi en dodje sad neki račun doma.. ja sma samo instalirao skype.. i normalno zvao sa skyp-a na skype.. ali sam ovaj puta probo na mob.. i išlo je..
skype na skype može. al na druge mreže ne bez nekog platnog ugovora. da nisi kaj pobrkao?
Zego is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 21:15   #28
Quote:
zegolub kaže: Pogledaj post
skype na skype može. al na druge mreže ne bez nekog platnog ugovora. da nisi kaj pobrkao?
Ne.. tam ima dolje opcija call phone i kad klikneš na nju dobiš onak cjelu "tipkovnicu" sa brojevima i otipkaš broj stisenš call i najnormalnije ko sa skype na skype ti počne zvati i ta druga osoba mi se javila i razgovarali smo možda 20 sec i tam je nekaj pisalo o eurima nekaj tak.. ali nisam dobro zapamtil..
medis232 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 21:17   #29
Možda se radi o nekoj promotivnoj akciji. Možda si besplatno dobio malo skype kredita.

Ugl, plaća se na 2 načina. Prvi je pretplata, a drugi je kupnja skype kredita (nešto slično kao mobiteli na bonove). Cijena ovisi o svemu i svačemu. A valutu biraš sam (između nekoliko svjetskih, nema kuna).

Npr. za RH je cijena (u eurima bez pretplate) prema fiksnim linijama 5.3 centa/min, a prema mobitelima 21.4 centa/min (+ cijena uspostave poziva 4.5, odnosno 9.1 centa; ne znam koji od ta dva iznosa).
http://www.skype.com/intl/en-us/pric...ency=EUR#cc=HR
http://www.skype.com/intl/en/prices/...nnection-fees/
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 21:18   #30
Quote:
medis232 kaže: Pogledaj post
Ne.. tam ima dolje opcija call phone i kad klikneš na nju dobiš onak cjelu "tipkovnicu" sa brojevima i otipkaš broj stisenš call i najnormalnije ko sa skype na skype ti počne zvati i ta druga osoba mi se javila i razgovarali smo možda 20 sec i tam je nekaj pisalo o eurima nekaj tak.. ali nisam dobro zapamtil..
Evo sad sam opet probal sebe nazvati ali sad neće piše da moram kupiti nekakav kredit.. ali prvi put je htjelo i još mi ej ta druga osoba rekla da joj ej na mobu pisalo osobni broj...
medis232 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 21:34   #31
Quote:
medis232 kaže: Pogledaj post
Evo sad sam opet probal sebe nazvati ali sad neće piše da moram kupiti nekakav kredit.. ali prvi put je htjelo i još mi ej ta druga osoba rekla da joj ej na mobu pisalo osobni broj...
ma ostavi se ćoravoga posla. uglavnom je kak smo ti rekli.

inače je skype slabo iskorišten na takav način. ko puno priča dušu dalo. naročito kad su operateri skinuli opet cijene internet tarifa. 10kn 125mb.
Zego is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 23:52   #32
Quote:
medis232 kaže: Pogledaj post
Evo sad sam opet probal sebe nazvati ali sad neće piše da moram kupiti nekakav kredit.. ali prvi put je htjelo i još mi ej ta druga osoba rekla da joj ej na mobu pisalo osobni broj...
Da, to je kao nekakva promocija, i mogao si nazvat jedanput i pricat koliko hoces, a ono ti je pisala cijena samo da znas koliko ce te doc ako budes kupio kredit i zvao.

Ja sam zvao u Njemacku iz BiH i cijena je bila 2 centa po minuti, to je 15 lipa, i nije skoro đaba nego bas đaba.


Iako je zvato iz BiH, na skypu je namjesteno da sam iz Hrvatske tako da je broj pocinjao sa 00385 tako mi tetka rekla, nije rekla daljnji broj.



Sad mene zanima, ima ova nekakva ponuda, unlimited calls za 6 eura.

Jel netko to probao??
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 21:50   #33
je li isto troši kad je samo voice ili web cam?

imam tele2 stick sa 2gb pa me zanima je li manje trošim ako izgasim kameru, te se samo čujemo?
hvala
sega is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 23:36   #34
Quote:
sega kaže: Pogledaj post
imam tele2 stick sa 2gb pa me zanima je li manje trošim ako izgasim kameru, te se samo čujemo?
hvala
A što ti misliš?
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 03:34   #35
a msn video razgovor?
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 14:03   #36
Vjerojatno isto ko i Skype video razgovori.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 22:54   #37
Koliko prometa radi Skype

Zanima me koliko prometa se napravi ako komuniciram s nekim preko skypea video linkom. Recimo da se uzme red veličine 1 sat.
tramper is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 23:33   #38
Prema ovoj stranici, cca 115 MB/h za video poziv najniže kvalitete.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 11:13   #39
ej bok..da li netko zna kako mogu promijeniti skype ime?
irasomething is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 11:30   #40
@irasomething

Skype name kojim si registriran uvijek ostaje isti.
Mozes mjenjati ime (nickname) ovako: Skype - Profile - Edit your profile i gore na pocetku promjenis ime koje zelis da se drugima prikazuje u njihovoj kontak listi.
Ciuc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:02.