Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2008., 14:22   #21
Vurky ma sve sta si napisao stoji, sto veca izlazna brzina to slabija preciznost,ali dati za zracnu pusku tolike novce je ...... ,a sta se diabola tice e tu sam naucio skolu;
gamo expander se kod mene pokazao kao zadnji skart,tako da sam skoro cijelu kutijicu diabola otopio i pretvorio u olovo za ribolov,(pocinje sezona sipa),dok gamo rocket nisu tako lose sta se preciznosti tice,imaju definitivno najbolju probojnu moc.
odlicne su mi JCB exact i diana restat, ne moras puno prckati po optici kad kombiniras te bvije municije
R istra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 14:37   #22
http://www.armeriarivadavia.com.ar/a...ductolista.asp
evo ovaj URL ima najvise podataka za zracne puske,ima modela kojih nema ni na monster ni na cedr-u
R istra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 15:01   #23
Ljudi, neznam jeste li mozda provali Gamo Raptor.. Probojnost je nevjerojatna.. A sto se tice preciznosti.. ako ima imalo vjetra, nebi je preporucio, jer je vrlo lagana..ima je samo u 4,5 cal. Ako nije problem, onaj ko ima dugogodisnjeg iskustva, neka mi preporuci optiku sa monster-rbs - a.. vec neko vrijeme se bavim s ovim, tako da mi je postao kao neki fetish.. Imam Noricu Dragon i zadovoljan sam sa njom, ali isto razmisljam o kupnji CFX-a, jer fixno je fixno jbg...
Cyber_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 15:14   #24
ja uzimam OVO
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 15:36   #25
DOBRO svi imate je... zracnice sa optikama , da li netko od vas koristi svu tu opremu za nesto gadat ili jos uvijek gadate limenke, boce ,susjedov oluk itd....?
R istra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 15:40   #26
Ja koristim.. Nemam optiku, ali ne smeta me..ali isto cu je uzet.. cisto znatizelja.. Pa, vecinom je koristim za kosovice, soje, puhove... Zato pitas??
Cyber_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 15:43   #27
Ja je koristim za lov na mnje zivotinje..npr kosovici, soje, puhovi.. Zasto pitas?
Cyber_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 15:51   #28
Sa monster rbs -a bi uzeo 4x32, a ako ti je preskupa onda 4x28. Ja na svojoj imam Bushnell 4x38 i sasvim je dovoljna. Što se tiće Expandera, ne znam zašto su ti bili loši, meni su sasvim OK jedino što nisu za probijanje, nego baš suprotno, on se kod udara rascvjeta, s ciljem da ... Ali mi svi gađamo samo papirnate mete, limenke, susjedove žljebove ( e tu se odlično vidi probojna moč) zar ne ...?
Vurky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 15:56   #29
Quote:
JoZ@ kaže: Pogledaj post
ja uzimam OVO
onada ću ja ovo: http://www.crosman.com/site/listing/1347

zajebavam se, ali izgleda jebački
Vurky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 15:57   #30
Mislim da cu uzet 3-9x50.. Kosta 660kn.. Sto je sigurno sigurno je.. Sta mislis, jeli mi se isplati to za Noricu Dragon??
Cyber_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 15:59   #31
Quote:
Vurky kaže: Pogledaj post
onada ću ja ovo: http://www.crosman.com/site/listing/1347

zajebavam se, ali izgleda jebački
super
bolje sa tom opremom opremi svoju pusku

p.s. imas PM ak nisi primjetil
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 16:01   #32
Quote:
Vurky kaže: Pogledaj post
onada ću ja ovo: http://www.crosman.com/site/listing/1347

zajebavam se, ali izgleda jebački
Vidio sam ovu pusku prije.. Malo su se zajebali napisali su:
Max Vel. 800fps (304.8 m/s)
Koliko ja znam, stopa je 0.3... Dakle 1000fps bilo bi oko 300 m/s..
Cyber_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 16:01   #33
Quote:
Cyber_07 kaže: Pogledaj post
Ja je koristim za lov na mnje zivotinje..npr kosovici, soje, puhovi.. Zasto pitas?
ne mislis valjda na sove
nemoj njih
to su korisne zivotinje a i zakon brani ubijanje ptica grabezljivica
jer im se broj bil drasticno smanjil
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 16:09   #34
Quote:
JoZ@ kaže: Pogledaj post
ne mislis valjda na sove
nemoj njih
to su korisne zivotinje a i zakon brani ubijanje ptica grabezljivica
jer im se broj bil drasticno smanjil
Ne, ne mislim sove.. Šoje! Mi ih u Dubrovniku zovemo šoje, šojke, maruše.. To su ti one ptice sto legu svoja jaja u gnjezda drugih ptica, da ih druge ptice hrane..
Cyber_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 16:09   #35
Quote:
R istra kaže: Pogledaj post
DOBRO svi imate je... zracnice sa optikama , da li netko od vas koristi svu tu opremu za nesto gadat ili jos uvijek gadate limenke, boce ,susjedov oluk itd....?
ja jos imam doma pumpericu na CO2 bez optike
al je riknula
jedne g. sam sa njom potamanil prek 50 stakora
nakotili se kod susjeda a po noci dolazili zajebavat mi zeceve
ispod sam zaljepil meglajticu i nisanil sam prek mehanickih ciljnika
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 16:17   #36
Quote:
JoZ@ kaže: Pogledaj post
ja jos imam doma pumpericu na CO2 bez optike
al je riknula
jedne g. sam sa njom potamanil prek 50 stakora
nakotili se kod susjeda a po noci dolazili zajebavat mi zeceve
ispod sam zaljepil meglajticu i nisanil sam prek mehanickih ciljnika
e pa svaka ti cast domisljat si nema sta,
R istra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 16:19   #37
Quote:
Vurky kaže: Pogledaj post
Sa monster rbs -a bi uzeo 4x32, a ako ti je preskupa onda 4x28. Ja na svojoj imam Bushnell 4x38 i sasvim je dovoljna. Što se tiće Expandera, ne znam zašto su ti bili loši, meni su sasvim OK jedino što nisu za probijanje, nego baš suprotno, on se kod udara rascvjeta, s ciljem da ... Ali mi svi gađamo samo papirnate mete, limenke, susjedove žljebove ( e tu se odlično vidi probojna moč) zar ne ...?
ne znam zato, ali nisu mi se pokazali dobri sto se tice preciznost,ali da prenesu svu energiju udaca na metu to je istina.
R istra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 16:21   #38
Znali iko mozda, jeli dolaze s optikom i nosači ili ih moram posebno kupit?
Cyber_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 16:21   #39
Quote:
Cyber_07 kaže: Pogledaj post
Mislim da cu uzet 3-9x50.. Kosta 660kn.. Sto je sigurno sigurno je.. Sta mislis, jeli mi se isplati to za Noricu Dragon??
To se može već staviti i na jedan dobar karabin, ali ne vidim razlog zašto ne bi stavio i na svoju zračnicu. Jest da ti toliko ne treba ali nikad nije na odmet.

Nosač mislim da moraš posebno kupit, trebaš provjerit koliko ti je širok prihvat za optiku na pušci, nije na svim puškama isto.Imaš dvije standardne mjere( ne znam napamet), a tebi je bitna ona manja.
Vurky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 16:30   #40
kad kupujes optiku za zracnicu rebas DOBRO paziti sta radis,vecina trgovaca nema pojima o tome kakva optika ide na zracnice. kupis optiku za pusku i to je to; e je k..... tek si sad naje...., odlicna je prvih par ispucavanja,onda ode u ...... ,dodes do ducana da je reklamiras,oni te posalju dobavljacu ( koj nesto i zna o proizvodu) pa te ljpo pita i u cemu je problem, a ti ko iz topa kazes da ti optika ne valja. sljedece pitanje je a na kojoj pusci vam je bila optika,ti opet naravnoko iz topa pa na zracnici. e moj sinko optika za zracne puske ti je nesto posebno jer ima dupli trzaj,a ti ostanes ..... i nema garancije ni nicega. (nije moj slucaj)
R istra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:18.