Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2007., 15:05   #21
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Relax je samo za 1.4 i 1.6 benzince...
pa onaj od 115ks i je 1.6
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 15:35   #22
Quote:
Eagle30 kaže: Pogledaj post
Pa malo pročitaj što piše po ostalim forumima pa ćeš vidjeti zašto sam to napisao...

Care! Pusu bi ti poslao al neznam kako.
DroccA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 21:20   #23
Quote:
DroccA kaže: Pogledaj post

Care! Pusu bi ti poslao al neznam kako.
Ne znam ni ja kako ali znam gdje
__________________
Kako oblikovati potpise?
Eagle30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 22:20   #24
Ako ti treba obiteljski auto onda c-max od 123 tis kuna. Mislim da je to postena cijena i novi je model kao sto su vec prije drugi napisali. Novi focus dolazi za 4 mj, pa bi cijena ovog starog modela jos mogla nesto pasti nakon nove godine.
jpm is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 23:01   #25
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Ako ti treba obiteljski auto onda c-max od 123 tis kuna. Mislim da je to postena cijena i novi je model kao sto su vec prije drugi napisali. Novi focus dolazi za 4 mj, pa bi cijena ovog starog modela jos mogla nesto pasti nakon nove godine.
Znači misliš da neće ova akcija prestati sa 31.12.?
__________________
Kako oblikovati potpise?
Eagle30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 01:22   #26
moj prvi post ovdje
eto ja sam bas uplatio focusa 1.6 100 ks,na akciji izadje malo preko 104 k kuna(RELAX popust + jos 2k kuna jer nisam uzeo 4 zimske gume,bilo do kraja studenog),popust na 1.6 115 ks je manji jer je u pitanju noviji motor i cijena mu je oko 117 k kuna...
i ja sam gledao ovaj jaci motor ali odustao sam u biti zbog skupljeg kaska i obveznog osiguranja
didjitalthony is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 09:38   #27
Nisi baš nešto uštedio neuzimanjem zimskih guma. Bolje bi bilo da si uzeo sve što ti se nudi.
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 12:06   #28
Quote:
Eagle30 kaže: Pogledaj post
Ne znam ni ja kako ali znam gdje
vidim ja, moj izričaj ne nailazi na tvoje odobravanje i to me čini beskrajno tužnim. šmrc.
P.S. jesi riješio dvojbu jel bolji sa 80 ili 100 ks?
DroccA is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 14:50   #29
Quote:
didjitalthony kaže: Pogledaj post
moj prvi post ovdje
eto ja sam bas uplatio focusa 1.6 100 ks,na akciji izadje malo preko 104 k kuna(RELAX popust + jos 2k kuna jer nisam uzeo 4 zimske gume,bilo do kraja studenog),popust na 1.6 115 ks je manji jer je u pitanju noviji motor i cijena mu je oko 117 k kuna...
i ja sam gledao ovaj jaci motor ali odustao sam u biti zbog skupljeg kaska i obveznog osiguranja
i ja sam se odlučio za ovaj model.
Koliko su kasko i rega?
Jel istina da se ne prenosi 50% popusta na novi auto sa staroga kojeg sam prodao?
__________________
Kako oblikovati potpise?
Eagle30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 15:57   #30
1.6 100ks je najbolji odabir za hrvatski trg, iako spada u istu klasu osiguranja kao i 1.6 115 ks, koji trosi cak deci manje (ima napredno upravljanje ventilima....)

1.4 je preslab motor , 1.6 115 ipak donosi preskupu doplatu i malo skuplje odrzavanje.

Za izracun osiguranja (Croatia Osiguranje)vidi ovo
http://www.crosig.hr/CrosigWeb/Cultu...dgovornost.htm

E da... mislim da Wiener ima sad akciju i daje 15% popusta do 31.12. I auto mozes osigurat najvise mjesec unaprijed. Za osiguranje trebas imat BROJ SASIJE, OSOBNU ISKAZNICU i VOZACKU s MBG , dokaze o POPUSTU .... i to mislim da je sve.

Mozes uplatitit i prije, nego dobijes plocice, pa se registracijski broj upisuje kasnije.
klinsider is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 17:50   #31
Quote:
Eagle30 kaže: Pogledaj post
Znači misliš da neće ova akcija prestati sa 31.12.?
Ne moze akcija prestat 31.12. jer ce nakon tog datuma prodavat god. proizvodnje 2007. To je svake godine na akciji, plus vec spomenuti obnovljeni model koji isto malo rusi cijenu starog.
jpm is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 20:27   #32
Quote:
didjitalthony kaže: Pogledaj post
+ jos 2k kuna jer nisam uzeo 4 zimske gume
Velika ušteda... Pa kud bez zimskih guma u zimu?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 01:04   #33
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Velika ušteda... Pa kud bez zimskih guma u zimu?
slazem se,nije sve to zbog ustede,al prvo u Puli zimske gume i nisu bas neka potreba,a drugo,u stanu u zgradi sa dvoje male djece nema se bas mjesta za 4 gume s naplatcima,a u shupi ne bi pustio ni stari papir
a najvaznije od svega je da mi je zbog osobnih razloga u ovom trenutku svaka kuna bitna,auto kupujem na djetetovo ime pa je odluka pala na novo auto zbog papirologije+mislim da je odlican omjer ulozenog i dobivenog!!!
didjitalthony is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 01:11   #34
Quote:
Eagle30 kaže: Pogledaj post
i ja sam se odlučio za ovaj model.
Koliko su kasko i rega?
Jel istina da se ne prenosi 50% popusta na novi auto sa staroga kojeg sam prodao?
ajoj,u Puli je jeftinije obvezno osiguranje nego recimo u Zg,za kasko neznam ali ja cu raditi policu na dijete tako da jos moram vidjeti sve,ja cekam novu godinu da preuzmem auto i sredim papire...
ali mislim da se popust prenosi,to onako po sjecanju govorim ,nisam ziher
didjitalthony is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 08:27   #35
Quote:
didjitalthony kaže: Pogledaj post
ajoj,u Puli je jeftinije obvezno osiguranje nego recimo u Zg,za kasko neznam ali ja cu raditi policu na dijete tako da jos moram vidjeti sve,ja cekam novu godinu da preuzmem auto i sredim papire...
ali mislim da se popust prenosi,to onako po sjecanju govorim ,nisam ziher
Ma čuo sam navodno da se ne prenosi popust na novi auto, mada ne vidim razlog toga ako je to istina.
__________________
Kako oblikovati potpise?
Eagle30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 09:37   #36
Quote:
didjitalthony kaže: Pogledaj post
slazem se,nije sve to zbog ustede,al prvo u Puli zimske gume i nisu bas neka potreba,a drugo,u stanu u zgradi sa dvoje male djece nema se bas mjesta za 4 gume s naplatcima,a u shupi ne bi pustio ni stari papir
a najvaznije od svega je da mi je zbog osobnih razloga u ovom trenutku svaka kuna bitna,auto kupujem na djetetovo ime pa je odluka pala na novo auto zbog papirologije+mislim da je odlican omjer ulozenog i dobivenog!!!
4 gume s naplatcima možeš ostaviti kod vulkanizera na čuvanju, kod prijatelja u vikendici, kod roditelja na selu,...
102000 i 104000 ti je ušteda manja od 2%. Tko ima 102000, a ima i dvoje djece, trebao bi malo misliti i na sigurnost!?
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 10:13   #37
Quote:
Sascha123 kaže: Pogledaj post
4 gume s naplatcima možeš ostaviti kod vulkanizera na čuvanju, kod prijatelja u vikendici, kod roditelja na selu,...
102000 i 104000 ti je ušteda manja od 2%. Tko ima 102000, a ima i dvoje djece, trebao bi malo misliti i na sigurnost!?
Čovijek lijepo kaže da živi u Puli i da mu zimske gume NISU POTREBNE.
To je kado da mi ovdje na kontinentu dobijemo pentu za čamac uz nadoplatu od 2000 kn.Što bi radio sa njom?
A što ode 1-2 u ZG ili na kontinent za to mu uopće nisu potrebne.
Vulkanizer također naplačuje čuvanje guma koliko ja znam...
__________________
Kako oblikovati potpise?
Eagle30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 12:52   #38
Dovoljno je ne dvaput, već jednom po zimi proći od Pule do ZG pa da proklinje dan kad je kupio auto bez gusjenica, a ne lanaca ili zimskih guma.
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2007., 21:37   #39
Evo danas uplatio novi Ford focus 100 ks.
Zakon!!!
__________________
Kako oblikovati potpise?
Eagle30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2007., 11:06   #40
budite oprezni sa plinom, ovo su auta euro IV sa pripremama za euro V norme, malo koji sistem moze da to probavi, siguran sam da jedan od boljih, landirenzo, ne moze
Vutra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:21.