Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2003., 21:49   #21
Quote:
NoWa kaže:
nemoj se brinuti. samo nauci zivjet bez minica. a tipa koji c ena tebi gledati prvenstveno tvoje noge i ne trebas.

znam da bi htjela imat ljepse noge..svi mi zelimo bit ljepsi sami sebi..nekako se osjecamo bolje u vlastitoj kozi...al nismo sve manekenke.

bolje da imas kompleks nogu, nego kompleks mozga...
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 23:47   #22
e vidiš, a meni su gležnjevi i listovi prekrasni, ali bedra su mi malo jača...doduše zimi, pa tad ne nosim ultra kratke minice...liti se mrvu stanje, al još uvik se pri hodu taru! i to mrzin!! dajte, sigurno ima neka vježbica za učvršćivanje toga. Inače sam normalne kilaže, poprilično visoka, noge su mi duge - al želim tanja bedra!!!!!!!!!!!!!!!!
p.s. ma šta seren bez veze, znan da tražin previše.....pitala san čisto onako, iz nade da neko možda može pomoć...????????
__________________
vi prekrasni ljudi, sa vama mogu eventualno pola sataaa...
propuh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 23:55   #23
ima jedan moj susjed, gusar, i njegova drvena noga je uvijek vitka...bez trunke celulita...
gidu10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 01:32   #24
NoWa je to super napisala.
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2003., 13:05   #25
Hm ovaj a kako udebljati noge? A da se ne udeblja i sve ostalo?
Nema tu pomoci... Mozda u drugom zivotu
Bex is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2003., 13:10   #26
noge je relativno lakse nadebljati, nego smrsavjeti..kreni u teretanu i reci onom nekom tipu-treneru tamo da zelis ojacati noge...predmnijevam-listove?

sportašice uglavnom imaju problema s unistavanjem misica jednom kad se odluce prestati baviti sportom, kao i one 'prirodno' obdarene...

uvijek se lakse nadebljati
(il je to samo jedan u nizu zabluda)
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2003., 13:12   #27
Quote:
Bex kaže:
Hm ovaj a kako udebljati noge? A da se ne udeblja i sve ostalo?
Nema tu pomoci... Mozda u drugom zivotu
možeš vježbati u teretani...neće ti se udebljati, ali ćeš dobiti na mišićima

pa će svakako bolje izgledati
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2003., 19:39   #28
Quote:
NoWa kaže:

uvijek se lakse nadebljati
(il je to samo jedan u nizu zabluda)
Ovo drugo, dakle to je samo jos jedna zabluda. Jako se tesko udebljati ako imas sklonost mrsavosti.
Sto se tice jacanja nogu, ako inace nisi premrsava, onda se to moze rijesiti vjezbom kao sto je vec Cleo napisala.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 15:40   #29
Istina, mršavcima se ZBILJA teško udebljati, isto kako je onima sklonima gomilanju masti ili mišićne mase teško stanjiti se. Ne treba generalizirati..

Jače nogice se mogu oblikovati, ali da je osoba ne znam kako mršava uvijek će one biti izraženije od ostatka tijela.

Najbolje da ih prihvatiš... Jebiga, ne možeš nositi minice, ali vjerojatno možeš masu druge robe u kojoj se neke druge cure ne mogu ni zamisliti.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 18:53   #30
Quote:
Tinchi kaže:
Jebiga, ne možeš nositi minice, ali vjerojatno možeš masu druge robe u kojoj se neke druge cure ne mogu ni zamisliti. [/B]
a zasto ne bi mogla nositi minice? E, cure cure, ne znate vi da je to supej....manekenke su za tv, u stvarnosti se voje majo punasnije...
gidu10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 19:01   #31
Quote:
NoWa kaže:
nemoj se brinuti. samo nauci zivjet bez minica. a tipa koji c ena tebi gledati prvenstveno tvoje noge i ne trebas.
...
bolje da imas kompleks nogu, nego kompleks mozga...
Quote:
croft kaže:
NoWa je to super napisala.
I hate to say, I haaaate to say it
BUT

drage moje.
nama pametnim muskima je ipak draze imat ne-prepametnu curu, a odlicne gradje, super noge i guza i cice i faca.
draze nego imat pametnu, al neuglednu. tak da vam teorija

curo, sredjuj noge i ne slusaj ove koje je priroda odarila dobrim nogicama, one se mogu tjesit da ih decki oblijecu jer su eto pametne a da im seksi tijelo ne znaci prevec. how yes no. rade ti medvjedju uslugu. sredi se dok je vrijeme, da uhvatis nekog tipa dok mozes. i ne vjeruj nista ovima, mene slusaj.
mos ti bit pametna kolko hoces, ali... radije ti to sredida mozes nosit minice

konstruktivni savjet: planinarenje, brdski bicil, trcanje ili plivanje. kreme, "vjezbe" (one u sobi, po teni i gloriji ), joga - won't do
seti is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 22:39   #32
Quote:
seti kaže:
drage moje.
nama ne-pametnim muskima je ipak draze imat ne-prepametnu curu, a odlicne gradje, super noge i guza i cice i faca.
draze nego imat pametnu, al neuglednu.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2003., 00:03   #33
viky i seti samo jedno

zašto postoji sva ta industrija ljepote, kozmetički saloni, teretane, plastični kirurzi, ako je fizički izgled tako nevažan


ne kažem da se sad treba uzrujavat zbog svake sitnice i lamentirati o tome...poduzimati neke radikalne zahvate, biti nesretan jer nemamo 180 cm, ili ravne noge, ili malo manju guzu ili sise...

ali ako možeš nešto napraviti zašto ne bi...

samo je problem sto ezop nije ništa konkretno napisala...

koliko je visoka i teška, bavi li se već nekim sportom itd....

neke male mane donose šarm, ali treba i raditi na njima, a ne prepustiti se sudbini...
(npr. j.lo ne bi nikad postala toliko poznata da nema pozamašnu guzu...ali da ju je zapustila i rekla sebi ja imam takvu guzu i ko me neće zbog toga ko mu je kriv....i hodala okolo otromboljena nikako ne bi izgledala, a još manje bi bila toliko poznata)

ne mogu ti preporučiti ništa za noge, najbolje da porazgovaraš sa stručnjakom u teretani...
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2003., 16:08   #34
Quote:
Clea kaže:


zašto postoji sva ta industrija ljepote, kozmetički saloni, teretane, plastični kirurzi, ako je fizički izgled tako nevažan


kaze zena koja ne brije picu

ili si odustala od emancipacije koju si tako reklamirala?


fizicki izgled uopce nije nevazan, al mislim da ljudi ne bi smjeli robovati nekim kanonima ljepote i zbog nemogucnosti ostvarenja nekih 'ideala' bit iskompleksirani do granice da se gade sami sebi...

nistra kontra industrije ljepote (i ja ju financiram ), ali nije svakom lijepo isto ono sto se reklamira kao takvo...

meni je npr.puno ljepsa neka 'drugačija ljepota' (tipa gwen stefani, angelina jolie, milla jovovich) od one Pameline koja mi je vulgarna i neprirodna.
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2003., 17:15   #35
Quote:
NoWa kaže:
kaze zena koja ne brije picu
i onda

Quote:
NoWa kaže:
fizicki izgled uopce nije nevazan, al mislim da ljudi ne bi smjeli robovati nekim kanonima ljepote
Pa eto, vidis, bas ovim Clea dokazuje da ne robuje kanonima ljepote.

Nekako sam primjetila da ti samo cekas da Clea nesto napise pa da skocis. Stvarno mi se sve vise cini da je ta zena nesto posebno cim izaziva ovakve reakcije.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2003., 18:05   #36
Kao i obično brkaju se lončići..

Važno je, itekako je važno..

ali...

treba odrediti granicu - što je promjenjivo a što nije...

Kile se mogu izgubiti ili dobiti (ako realno treba), držanje ispraviti, kondicija popraviti, i još brdo, brdo stvari..

Ali recimo građa kao takva se ne može drastično mijenjati i u tom pogledu ne treba pridavati važnosti savršenstvu!

Svaka žena mora držati do sebe kakva god bila, prilagoditi odjeću građi i truditi se promijeniti ono što se promijeniti MOŽE.

Ali što se ne može - jebiga.. Bolje je otići van i zaj***vati se s frendovima nego razmišljati o kvazi-nedostatku.

Nisu samo savršeno građene žene zgodne. Kao ni savršeno građeni muškarci. (ili da govorim u svoje ime???)
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 20:39   #37
bitno je znat se odjenut.neki ljudi jednostavno nemaju 'oko' te na sebe stavljaju odjecu koja ima jos vise istice te nedostatke...ili ih jednostavno boli neka stvar
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 22:41   #38
a vidi sada ,ja godinama patila od mrsavih nogu(ali samo sam ja mislila da su mrsave) ,dolazilo mi da u zemlju propadnem kad bi mi neko rekoa da imam noge kao srna ,ma zavidila zenama sa debelim nogama a sada valjda mi doslo iz guzice u glavu da su super pa se pitam zasto godinama nisam nosila minice(od 16-25)godine samo sam bila u hlacama a tako mozda i tebi se preokrene ,ma curo vazno da si zdrava ,ali pokusaj da vjezbas ,rolaj i glavu gore
mala_slatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 23:38   #39
Znate kako sam se ja riješila apsolutno svih komleksa? Posjetila sam bolnicu u kojoj su retardirana djeca. I vjerujte retardirana je preblaga riječ za ono što sam vidjela. Ali ipak su toliko sretna i nasmijana kad im netko donese čokoladu i u njima nema ni trunke zlobe. Odtad nikad se nisam zamarala sa svojom velikom guzom ni sa celulitom. Žene, daj budite sretne da ste zdrave i sposobne a ostalo će doći samo. Uostalom šta muškarci rade za nas? Uzgajaju pivske škembe?!?
__________________
When I fall in love it will be forever
koka_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 23:43   #40
Quote:
koka_7 kaže:
Uostalom šta muškarci rade za nas? Uzgajaju pivske škembe?!? [/B]
Uzgajaju pivske skembe??? Pa nemoj generalizirati... Imaju neki i plocice....mramorne... A velika guza?
gidu10 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:58.