Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Opisani odnos u uvodu ove teme za vas je:
prihvatljiv 22 29.33%
neprihvatljiv 53 70.67%
Glasovatelji: 75. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2008., 10:44   #81
Quote:
lexus kaže: Pogledaj post
ona njega i njegovu okolinu, i on sebe, svoju obitelj i okolinu...

ljudi će rađe bit karakterno slabi i znajući sve, poševit se i za 20 min, pola sata, pol dana, diskreditirat svoj karakter, sebe kao osobu, i riskirat svoj brak, omalovažavat svoju ženu, svoje dvogodišnje dijete, kad se to sazna, past u očima svojih roditelja, ženinih roditelja, svojih kumova, njenih kumova, svoje djece, i okoline... nego malo mućnut, reć ne, otić u wc i izdrkat se ak mu j etolko do sexa, pa da onda malo praznih jaja i bistrije glave razmisli..

a ona će isto tako biti toliko sebična i egoistična, pa znajući to, svjesno prihvaćat takvu ponudu, znajući da je teško da će on svoju enu, dvogodišnje dijete, život, posao, karijeru, što već, ostavit radi nje... samo zato što se njenom visočanstvu, princezi, prijebalo baš s tim likom.. podsvjesno dokazujući kako namjerno želi sama sebi dokazivati kako je u stanju upravljati nekim i uništit njegov život ako želi...
a ne razmišljajući kako bi se ona osjećala i što bi ona rekla na to da je ona majka dvogodišnjeg sina, kojeg je začela vrlo vjerojatno iz ljubavi, nosila 9 mjeseci, kojeg podiže i odgaja očekujući muževu potporu, a njemu se prijebalo s nekom balavicom, a ta balavica znajući sve to..boli nju briga.. glavno neka ona dobije baš taj kurac, da sam tako prost, i zadovolji svoju trenutnu potrebu.. kao da je on jedan jedini na ovome svijetu...

žalosno...plitko..glupo...

ali jbg.. to smo mi ljudi
počevši od toga kako se ponašamo prema svijetu i prirodi oko sebe, tako bahato kao da posjedujemo sve, kao da smo mi to stvorili pa da možemo i uništavat i gazit, istrebljivat zbog svojih plitkih pobuda, tako da me ovakve stvari ni najmanje ne iznenađuju...


Ona njega ne uništava jer nemaju nikaj između osim sexa (mislim da se daleko dublje može uništiti kad bi bila u pitanju ljubav nego sex).

Nadalje cijeli post ti se temelji kao da nikad nijedna ljubavnička nije prerasla iz pukog sexa u brak.

Uostalom nema smisla kritizirati ni nju ni njega, nije to tema
Matahari is offline  
Old 07.11.2008., 11:10   #82
Nisi shvatila poantu....
pročitaj još jednom, pa onda još jednom, pa onda još jednom...

Sretno!
__________________
ši muvz in mistirijz vejz
lexus is offline  
Old 07.11.2008., 11:16   #83
Quote:
Matahari kaže: Pogledaj post
Ona njega ne uništava jer nemaju nikaj između osim sexa (mislim da se daleko dublje može uništiti kad bi bila u pitanju ljubav nego sex).

Nadalje cijeli post ti se temelji kao da nikad nijedna ljubavnička nije prerasla iz pukog sexa u brak.

Uostalom nema smisla kritizirati ni nju ni njega, nije to tema
Cura je krivu temu očito postavila, valjda zato jer je strašno moralna osoba

I da, garant je bude oženio
ja bi recimo razumjela kad bi bila ljubav u pitanju, curka se zaljubila pa ajd, i to je opravdanje, recimo. ali samo radi seksa, pa to je mogla dobiti na svakom ćošku, i to možda i bolje od 5+
__________________
ERRARE HUMANUM EST
PIKA 24 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger