Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2013., 23:09   #21
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post


Aleksandra Kolarić bila je glasnogovornica vlade u vrijeme premijera Račana, u to doba sam i ja radio poslove koji su uvjetovali kontakte sa banskim dvorima i neposredna iskustva su mi naglašeno pozitivna. Bilo je i nekih problema u jednom ili dva navrata, rješavala ih je brzo i ekspeditivno - ne bih joj ni stigao reći u čemu je bio moj problem, a taj je već bio rješen.

Drago mi je da se odlučila na ovaj javni istup.
naravno da je ok. da poziva ekipu da se dignu i bilo bi zbilja super da ju poslušaju i dragom vođi otkažu gostoprimstvo na Iblerovom..ali, ali...sve što dolazi od Kolarićke treba gledat s dozom rezerve (iako vjerujem da je ovaj puta zbilja bila iskrena, vidi žena, kao i svi mi,, da je ovaj lud i da škodi cijeloj zemlji)


p.s. za razliku od tvojeg, moje iskustvo je malo drukčije. kao i ono od Vendy Zečić ili njene asistentice u Deloittu ili djelatnika u Generalturistu, od kud ju je šefica Maja Pečarić sterala nakon 6-7 mjeseci, na zahtjev djelatnika koji više nisu mogli podnosit teror koji je krenula provodit čim je došla za direktoricu. Maja nije žalila no to što je platila cca sto somića to Headhunter agency, jebi ga, nije išlo..pa se Aca podvijena repića vratila u Deloitte (a gdje je btw. došla prek SDPovske žnore, iako tad još nije bila active član, itd.) a ima toga još, ohoho

U riječ, Aca ti je Pusićka u malom Al nebitno sad, bitno da ju ekipa posluša (samo nekak' sam skeptična i zbilja me brine što će iz svega ovog ispast)
IQ007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 23:13   #22
Quote:
trivial kaže: Pogledaj post
Može se pisati velikim slovom ako se odnosi na određenog premijera. Kao što možeš pisati Profesor, Predsjednik i sl.


Dotičnoj ne predviđam blistavu stranačku karijeru.
Kladio bih se da nisi u pravu.
Savrseni tajming za juris na visoku poziciju.
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 23:19   #23
Quote:
ZorroD kaže: Pogledaj post
Kladio bih se da nisi u pravu.
Savrseni tajming za juris na visoku poziciju.
Jedino ako padne Vlada, i to ubrzo.
Ako ne bude ništa od toga, njena je karijera u stranci nikakva.

Pad Vlade neće se dogoditi jer Pusićeva to neće dopustiti.
trivial is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 23:22   #24
Quote:
trivial kaže: Pogledaj post
Jedino ako padne Vlada, i to ubrzo.
Ako ne bude ništa od toga, njena je karijera u stranci nikakva.

Pad Vlade neće se dogoditi jer Pusićeva to neće dopustiti.
toga me i strah. al strah me i dotura ivele, on će nešto isčarobirat..ispod stola, nekako...mislim, mora..

p.s. žao mi orsata, znam ga ko pristojnog i normalnog lika...nije mu ovo trebalo, ok. mora radit kak mu kažu, ali...baš se nije moral tak zblamirat neki dan u dnevniku, morao se bolje pripremit (ima prostora) kad već muljaju da to bolje odrade, itd.
IQ007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 23:23   #25
ah rano se sjetila sdp ekipa, samo im je nekoliko godina trebalo da shvate da je zoki kad ne provede 6 mjeseci na skijanju razdrazljiv i apsolutno neubrojiv :-)
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 23:26   #26
Quote:
kotulica kaže: Pogledaj post
a što se ti malo ne očituješ na temu sankcija i lex perkovića?
podržavaš zokija u njegovim nastojanjima?
Ne.

Quote:
trivial kaže: Pogledaj post
Može se pisati velikim slovom ako se odnosi na određenog premijera. Kao što možeš pisati Profesor, Predsjednik i sl.
Onda se valjda i smetlar može pisati velikim slovom ako se odnosi na točno određenog smetlara.
the edge is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 23:38   #27
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Onda se valjda i smetlar može pisati velikim slovom ako se odnosi na točno određenog smetlara.
Postoje samo smetlari. Ne postoji The Smetlar. Kad bi postojalo nesto kao "drzavni cuvar metle" mozda bi se i pisalo.

Doduse samo cisto logicki nagadjam, ja i pravopis smo u svadji od rodjenja. Ali pretpostavljam da je predsjednik opceniti naziv dok je Predsjednik obracanje konkretnoj instituciji.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 23:40   #28
nisu mi jasni ostali sdpovci. umjesto da skinu ovu budaletinu što ih vodi, urade ono što se traži od hrvatske i dobiju koliko toliko poena, oni slušaju i pokoravaju se mikiju. bit će da je u pitanju neka kolektivna zaluđenost jedna žena pameti došla i to je to, al svaka joj čast na ovom.
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 23:40   #29
Quote:
IQ007 kaže: Pogledaj post
toga me i strah. al strah me i dotura ivele, on će nešto isčarobirat..ispod stola, nekako...mislim, mora..

p.s. žao mi orsata, znam ga ko pristojnog i normalnog lika...nije mu ovo trebalo, ok. mora radit kak mu kažu, ali...baš se nije moral tak zblamirat neki dan u dnevniku, morao se bolje pripremit (ima prostora) kad već muljaju da to bolje odrade, itd.
Neće se o ovome puno raspravljati i ne mislim da će doći do pada Vlada. To mi se čini nevjerojatnim. Govorimo o državi u kojoj se cijela Vlada ograđivala od bivšeg predsjednika stranke kad je uhićen.

Quote:
the edge kaže: Pogledaj post

Onda se valjda i smetlar može pisati velikim slovom ako se odnosi na točno određenog smetlara.
Ako je u funkciji vlastitog imena, može.
Evo ti iz pravopisa (kad mi ne vjeruješ):
Quote:
Gdjekad koja od tih titula (akademik, poslanik, dekan...) može biti upotrijebljena u funkciji odnosno mjesto vlastitog imena i tada se piše velikim početnim slovom, npr. Profesor, Admiral.
Ako želiš mjesto čijeg vlastitog imena koristiti smetlar, piši velikim početnim slovom.
trivial is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 23:44   #30
Quote:
SiXo kaže: Pogledaj post
Ja sam u SDP-u i potpuno se ne slažem sa ovim što Milanović radi posljednjih tjedana!
samo to treba hrabro i javno reći ko ova žena.

a ne ko hadezeovci, koji su svi otkrili kako se nisu slagali sa sanaderom...nakon što je ovoga policija odvela na neko mjesto.
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 23:48   #31
Vi kao da ne znate prvi nepisani zakon politike. Uvlačenje, uvlačenje i samo uvlačenje u guzicu predsjednika stranke.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 23:49   #32
Quote:
Trina Moe kaže: Pogledaj post
nisu mi jasni ostali sdpovci. umjesto da skinu ovu budaletinu što ih vodi, urade ono što se traži od hrvatske i dobiju koliko toliko poena, oni slušaju i pokoravaju se mikiju. bit će da je u pitanju neka kolektivna zaluđenost jedna žena pameti došla i to je to, al svaka joj čast na ovom.
SDP

Stranka
Degutantnih
Poslusnika
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 23:55   #33
Quote:
trivial kaže: Pogledaj post
Jedino ako padne Vlada, i to ubrzo.
Ako ne bude ništa od toga, njena je karijera u stranci nikakva.

Pad Vlade neće se dogoditi jer Pusićeva to neće dopustiti.
Nebi se u to kladio.
Cionist USA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 00:01   #34
yebote, dočeko sam da svi SDP propagandisti na forumu ili zašute ili se ne slažu sa vladom.
ovaj milanović je čudotvorac.

oko jednog tako nebitnog pitanja (čima li ga je perković zadužio?) on radi ogromnu štetu SDPu. nakon što ih je jednom syebao za dolazak na vlast 2007. jer nije htio koalirati, nakon što ih je syebao na izborima u zagrebu, istri, i gdje god se umješao, nakon što je ruži tomašić odradio kampanju i osigurano HDZu pobjedu na izborima za europarlament, sad će nakon dvije godine mandata u koji je ušao sa skoro dvotrećinskom većinom vratiti HDZ iz mrtvih.

zorane, da tebe karamarko ne plaća ispod stola?? priznaj zorane da si zapravo ostao vjeran staroj stranci za koju si radio do franjine smrti!
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 00:02   #35
a jesmo se nešto uplašili unije i njenih sankcija....

hajmo odmah svi hrvati neka napišu bar po jedno pismo izvinjenja komisiji da nas ne bi slučajno kaznili....kad neće zoki da ih posluša....
Tavus-baba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 00:03   #36
Quote:
Cionist USA kaže: Pogledaj post
Nebi se u to kladio.
Vesnica je vrlo proračunata i nikad si neće dopustiti takvo što.
Uostalom, što bi onda? HNS je svejedno nisko i pokopala bi se samo.
trivial is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 00:03   #37
Quote:
sestana kaže: Pogledaj post
Lako je davat izjave u tisku isto ko i pisat po forumu i Fejsu zaštićen monitorom.Opet se skreće pažnja.
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
samo to treba hrabro i javno reći ko ova žena.
Ajde da smo netko i nešto ali mi smo nitko i ništa u partiji - za razliku od dotične žene koja je koliko vidim kandidatkinja za potpredsjednicu SDP-a u ZG.

Samo želim pokazati da ne treba gledati svaki Milanovićev potez kao potez SDP-a, to narod mora shvatiti. On je prije svega predsjednik Vlade RH a tek ona predsjednik SDP-a.
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 00:06   #38
Quote:
SiXo kaže: Pogledaj post
Ajde da smo netko i nešto ali mi smo nitko i ništa u partiji - za razliku od dotične žene koja je koliko vidim kandidatkinja za potpredsjednicu SDP-a u ZG.

Samo želim pokazati da ne treba gledati svaki Milanovićev potez kao potez SDP-a, to narod mora shvatiti. On je prije svega predsjednik Vlade RH a tek ona predsjednik SDP-a.
A tko gleda na takav način?
Kao da u stranci odlučuju obični članovi.
Odlučuje vođa stranke, a katkad i predsjedništvo.
trivial is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 00:22   #39
Kakva je to stranka ako im je Milanović najbolje što imaju za ponudit? Što to govori o njima? Moje povjerenje više nemaju i očekujem njihov poraz.
Teolog is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 00:42   #40
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Postoje samo smetlari. Ne postoji The Smetlar. Kad bi postojalo nesto kao "drzavni cuvar metle" mozda bi se i pisalo.
Milanović nije nikakav The Premijer. On je jedan u nizu hrvatskih premijera i jedan od stotina premijera u svijetu. Premijer nije Bog. Premijer, odnosno predsjednik vlade, najobičnije je zanimanje kao i svako drugo. Ni kralj se ne piše velikim slovom iako je kudikamo veća guba od premijera.

Quote:
trivial kaže: Pogledaj post
Ako je u funkciji vlastitog imena, može.
Evo ti iz pravopisa (kad mi ne vjeruješ):
Poslanik? Daj ti meni stavi link na taj hrvatski pravopis s poslanikom. Može i autor, izdanje, stranica, ako ti je iz kućne biblioteke.
the edge is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.