Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2016., 16:43   #81
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
niti;ti tu itko s ikim razgovara,a da bi neka s nekom otišla na neku jutarnju kavicu to ti je tek SF.
ja sam bila s tri cure s ovog foruma na kavi

Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
aha, sve je puno i od silne ponude neznam koju bi si izabrala
Ja sam isto tako mislila, ali ima stvarno masu gay cura, otkako sam ušla u te krugove baš sam se iznenadila koliko mi je poznanika gay.
Rekla ti je che da napraviš gay.hr, to nimalo nije loša ideja, ja ga imam, a bila sam i che savjetovala da ode vidjeti sto ima, pa se sada vida s jednom curom.
__________________
Candy
userime is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 18:21   #82
Quote:
userime kaže: Pogledaj post
ja sam bila s tri cure s ovog foruma na kavi
da ti vjerujem na riječ
super za tebe. jel´znamo mi te cure po nikićima?
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 23:14   #83
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
da ti vjerujem na riječ
super za tebe. jel´znamo mi te cure po nikićima?
Dvije su s ove teme, jedna je s jedne druge, a nijedna nije zaphod
__________________
Candy
userime is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 23:03   #84
Jel mi može netko tko je bio tamo malo opisati kako to izgleda na tim CroL partijima?


Quote:
userime kaže: Pogledaj post
Ja sam isto tako mislila, ali ima stvarno masu gay cura, otkako sam ušla u te krugove baš sam se iznenadila koliko mi je poznanika gay.
E, a daj malo opiši kako si se to infiltrirala u te krugove, ak nije problem?
evil-bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 09:30   #85
ma, nista od gay.hr ...
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 22:22   #86
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
ma, nista od gay.hr ...


Anonimna.. ti si jebena carica.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 10:45   #87
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post


Anonimna.. ti si jebena carica.
neda se meni dopisivat i dopisivat. ta faza je mene prosla. jos samo da moram nekome leksikon ispunjavat to sto stavi neko sliku profila, nista ne znaci. sve se svodi na neko preuzimanje inicijative da animiras nekoga. a, neda se to meni.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 11:09   #88
Quote:
evil-bitch kaže: Pogledaj post
Jel mi može netko tko je bio tamo malo opisati kako to izgleda na tim CroL partijima?
E, a daj malo opiši kako si se to infiltrirala u te krugove, ak nije problem?

e viš´tak´ ti je to i u reali,partijima,krugovima....
-dok´dočekaš odgovor,prođe baba s kolačima....

...a´ ja bi i babu i kolače...
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 17:02   #89
Quote:
evil-bitch kaže: Pogledaj post
E, a daj malo opiši kako si se to infiltrirala u te krugove, ak nije problem?
Pa nisam ja baš duboko u tim krugovima, nekako izbjegavam da mi frendice budu samo gay jer najčešće se dogodi da se počnu družiti samo međusobno, a meni to nije primamljivo, niti sam tip koji bi mogao biti neki aktivni član udruge...
Imam dosta poznanica i frendica koje sam stekla, a gay su. A kako sam došla do njih, pa svakako. Outala sam se cijelom društvu i onda uvijek netko od njih zna nekog tko je još gay, išla sam po nekim gay partyima, imam account na gay.hru i išla sam na kave, ispostavilo se i da je cura koja se meni dugo sviđala isto gay,pa cijeli njezin krug prijatelja, itd.

Ali znam po pričama da ti nije nimalo teško upast ako nisi stidljiva, jer ti organiziraju cure sa Crola često u zadnje vrijeme partye i navodno dođe puno novih cura.

Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
neda se meni dopisivat i dopisivat. ta faza je mene prosla. jos samo da moram nekome leksikon ispunjavat to sto stavi neko sliku profila, nista ne znaci. sve se svodi na neko preuzimanje inicijative da animiras nekoga. a, neda se to meni.
Ne da mi se ovo, ne da mi se ono, ako hoćeš da netko drugi preuzme inicijativu outaj se pa će neka kojoj si ti privlačna tebi doći. Ovako si nigdje.

Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post

e viš´tak´ ti je to i u reali,partijima,krugovima....
-dok´dočekaš odgovor,prođe baba s kolačima....

...a´ ja bi i babu i kolače...
nije to tako u realnosti, bar kod mene jer ne zivim virtualni svijet...
__________________
Candy
userime is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 00:18   #90
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post

e viš´tak´ ti je to i u reali,partijima,krugovima....
-dok´dočekaš odgovor,prođe baba s kolačima....

...a´ ja bi i babu i kolače...
Ma, baba sa kolačima je nekad spora, a ja strpljiva
evil-bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 00:21   #91
Ma glavno je uzivati u kolacima💃
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 11:09   #92
Quote:
userime kaže: Pogledaj post
Pa nisam ja baš duboko u tim krugovima, nekako izbjegavam da mi frendice budu samo gay jer najčešće se dogodi da se počnu družiti samo međusobno, a meni to nije primamljivo, niti sam tip koji bi mogao biti neki aktivni član udruge...
Imam dosta poznanica i frendica koje sam stekla, a gay su. A kako sam došla do njih, pa svakako. Outala sam se cijelom društvu i onda uvijek netko od njih zna nekog tko je još gay, išla sam po nekim gay partyima,imam account na gay.hru i išla sam na kave, ispostavilo se i da je cura koja se meni dugo sviđala isto gay,pa cijeli njezin krug prijatelja, itd.

Ali znam po pričama da ti nije nimalo teško upast ako nisi stidljiva, jer ti organiziraju cure sa Crola često u zadnje vrijeme partye i navodno dođe puno novih cura.


Ne da mi se ovo, ne da mi se ono, ako hoćeš da netko drugi preuzme inicijativu outaj se pa će neka kojoj si ti privlačna tebi doći. Ovako si nigdje.


nije to tako u realnosti, bar kod mene jer ne zivim virtualni svijet...
...na trenutak se uživih u čitanje i pomislih ; kako su sve žene ovoga svijeta Lezbe! gay!
nisam znala da je reala gay.hr
btw; user,super za tebe! hoće li biti na pomolu s tom curom koja ti se sviđala neka vezica?
Quote:
evil-bitch kaže: Pogledaj post
Ma, baba sa kolačima je nekad spora, a ja strpljiva
a´strpljiva si?!

Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Ma glavno je uzivati u kolacima��
..i u babi
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 20:16   #93
Quote:
userime kaže: Pogledaj post
Ali znam po pričama da ti nije nimalo teško upast ako nisi stidljiva, jer ti organiziraju cure sa Crola često u zadnje vrijeme partye i navodno dođe puno novih cura.
Čula sam da je anonimna, nakon x godina muljanja da će doći na druženja, upoznala nekolicinu cura s Crola.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 08:08   #94
sad je vec i malo "scary" citati takve stvari o sebi u zadnje vrijeme.
nisam u Big Brotheru
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 11:32   #95
Quote:
userime kaže: Pogledaj post
Pa nisam ja baš duboko u tim krugovima, nekako izbjegavam da mi frendice budu samo gay jer najčešće se dogodi da se počnu družiti samo međusobno, a meni to nije primamljivo,
Da kužim što hoćeš reći, ali ja pak imam suprotan problem, poznam isključivo straight ljude. No ja nisam hrabra kao ti pa se nisam niti outala, barem ne tak otvoreno i direktno. Nedavno sam nekim ljudima (doduše u nekoj kao polu-šali) spomenula da ja možda i nisam baš tako straight kao što svi misle, ali to je uglavnom završilo tako da svi misle da se zajebavam i imam feeling da me nitko ne shvaća ozbiljno

Quote:
userime kaže: Pogledaj post
Ali znam po pričama da ti nije nimalo teško upast ako nisi stidljiva, jer ti organiziraju cure sa Crola često u zadnje vrijeme partye i navodno dođe puno novih cura.
Eh sad, tu me muče dva problema. Ne znam zapravo kako uopće izgledaju ti partiji, ne mogu ih si predočiti. Kao prvo, kakav je prosjek godina na tim partijima? Jel to sve uglavnom balavurdija ili ima i zrelijih žena? Naročito onih od 35 pa na gore.
A kao drugo, uvijek si zamišljam da tamo svatko nekog pozna i da se ljudi drže u grupama i da nema minglanja, pa kako onda da se ja pojavim sama? Em bi me bilo trta pojavit se tak negdje sama ( ), a još k tome ako se svaka grupa drži za sebe, onda je upoznavanje novih ljudi ionako problematično
U ovom trenutku mi nije toliko naglasak da bi ja sad upoznala nekog sa ciljem neke veze. Mislim, naravno da bi bilo super kada bi upoznala neku fenomenalnu ženu u koju bi se zaljubila ali nije to nužno the point u ovom trenutku. Za mene bi bilo pravo osviježenje da jednostavno uđem malo u te krugove, da se prestanem družiti samo sa straight ljudima.



Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
a´strpljiva si?!
Eh da, to mi je životni moto - Maxima enim, patientia virtus Život me naprosto natjerao da takva postanem
evil-bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 21:36   #96
Quote:
evil-bitch kaže: Pogledaj post
Eh sad, tu me muče dva problema. Ne znam zapravo kako uopće izgledaju ti partiji, ne mogu ih si predočiti. Kao prvo, kakav je prosjek godina na tim partijima? Jel to sve uglavnom balavurdija ili ima i zrelijih žena? Naročito onih od 35 pa na gore.
A kao drugo, uvijek si zamišljam da tamo svatko nekog pozna i da se ljudi drže u grupama i da nema minglanja, pa kako onda da se ja pojavim sama? Em bi me bilo trta pojavit se tak negdje sama ( ), a još k tome ako se svaka grupa drži za sebe, onda je upoznavanje novih ljudi ionako problematično
http://www.crol.hr/forum/viewtopic.php?f=8&t=10618

Znam da ima puno za citat, iako, naravno da ne moras sve. Ali svi odgovori su ti ovdje. Vidjet ces da je daleko od toga da si jedina sa tim strahovima i mozes vidjet kak je ispalo drugima. Najvjerojatnije ce i tebi tako, drzim fige da budes i hrabra, ne samo mudra, te se odvazis doci.

Quote:
Za mene bi bilo pravo osviježenje da jednostavno uđem malo u te krugove, da se prestanem družiti samo sa straight ljudima.
Ima puno nacina za to, ali ovaj gore je jedan od najjednostavnijih. Vrijedi probat.
cheesus kryst is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 08:18   #97
@evil dala bi se kladiti da tamo nema nitko stariji od 25 ?
trebala bi ti otići prvo samnom na kavu,pa zajedno onda možemo i na kraj svijeta?

@che jesi ti bila na kojem partiju,okupljanju?
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 11:35   #98
Quote:
cheesus kryst kaže: Pogledaj post
http://www.crol.hr/forum/viewtopic.php?f=8&t=10618

Znam da ima puno za citat, iako, naravno da ne moras sve. Ali svi odgovori su ti ovdje. Vidjet ces da je daleko od toga da si jedina sa tim strahovima i mozes vidjet kak je ispalo drugima. Najvjerojatnije ce i tebi tako, drzim fige da budes i hrabra, ne samo mudra, te se odvazis doci.
OK, hvala na poticaju Pročitat ću malo što se sve pisalo na tom linku, pa tko zna, možda se i odvažim doći jednom (pogotovo ako je mješovita dobna struktura )


Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
@evil dala bi se kladiti da tamo nema nitko stariji od 25 ?
trebala bi ti otići prvo samnom na kavu,pa zajedno onda možemo i na kraj svijeta?
Hehe pa može, možemo i na kavu i na kolače
evil-bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 16:20   #99
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post

privlače me jedino površinski dodiri,i pica na picu.

S jednog stranog foruma, pa zašto ne podijeliti

c/p

I fucking LOVE tribbing!! Oral and fingering with another girl is wonderful, but tribbing is pure intimacy. There are basically 3 positions you can use, but the best way is for one girl to be on the bottom, slightly twisted on one hip, and the other girl to be riding in a scissored 'cowgirl' position, with the lower girl's upper leg being lifted up beside the face of the girl on top. This gives the best angle for clit-to-clit rubbing, which is what gives me the most mind-shattering orgasms!!

When I get into bed with my girlfriend... this is one of the best things to do
Kissing her passionately and rubbing my pussy against her sweet spot is just fucking awesome!
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 16:49   #100
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
trebala bi ti otići prvo samnom na kavu,pa zajedno onda možemo i na kraj svijeta?
Quote:
evil-bitch kaže: Pogledaj post
Hehe pa može, možemo i na kavu i na kolače
the force is strong in this one :klap:
javite kako je proslo

Quote:
@che jesi ti bila na kojem partiju,okupljanju?
Jos nisam. Trebala bih se malo potrudit oko smjestaja i prijevoza jer ne vjerujem da bih odmah nakon partija isla doma. Nisam sigurna ni da bih mogla Recimo da to rijesim, stvar je u tome sto nisam zainteresirana previse za to. Da sam u zg, sigurno bi me bilo tamo, ali ovak...ne da mi se. Curu imam, a gej/bi osobe sam uspjela nac i u svom gradu, iako mi se u pocetku cinilo da sam valjda jedina u cijeloj zupaniji
Tako da, jednog dana cu doc, a sad bilo to preko drustvenih mreza ili neke curke, vidjet cemo.
cheesus kryst is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger