Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2017., 10:40   #21
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Točno.
da sve teme odavdje podijelimo po tematskim psfovima, ovdje možemo ključati
jaoj, mislim da apsolutno nema te opasnosti!
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 10:44   #22
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 18:56   #23
mijenjam poklon bonove od martimeksa za keš ili poklon bonove drugih vrsta isplatit će vam se
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 20:42   #24
prodajem mašinu za policu. ako se popravi može i za robu
dragone is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 08:00   #25
Poklonila bih par stvarčica koje mi čame nenošene u ormaru, ali ne znam stavit sliku

Zadnje uređivanje seamless : 09.07.2017. at 08:12.
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 18:56   #26
po 5 Kn pa i po 1 KN prodaju svi koji tu robu pokupe na smecu iz kontejnera!! Tak da ovi FINI sa vlastitom robom djabe oce realno vise, na kraju i oni daju po 5 Kn ili nose doma ili ostave na sajmu pa se dalje prodaje po par kuna!! Ja iz principa furam samo robu koju najdem bacenu za 0 KN!! Nekad je potpuno cista , nekad min zmazana, posle pranja sve je ko novo i tak za robu trosim 0 Kn!! U danasnje vrijeme to mi puno pomaze u kucnom budzetu, pa moj savjet svakome da ne kupuje u ducanu, jer majca tam dojde 20-100 Kn a ja jos bolje najdem u smecu za 0 Kn!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 16:36   #27
Quote:
seamless kaže: Pogledaj post
Poklonila bih par stvarčica koje mi čame nenošene u ormaru, ali ne znam stavit sliku
Ovo je link na TinyPic.
ideš na opciju choose file, i odabereš koju sliku ćeš staviti, i odabereš format.
možda te bude tražilo da potvrdiš da nisi robot.
Dobit ćeš nekoliko linkova, ovisno želiš li staviti link na sliku ili samu sliku, biraš link, i lijepiš ga u post.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 18:30   #28
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Ovo je link na TinyPic.
ideš na opciju choose file, i odabereš koju sliku ćeš staviti, i odabereš format.
možda te bude tražilo da potvrdiš da nisi robot.
Dobit ćeš nekoliko linkova, ovisno želiš li staviti link na sliku ili samu sliku, biraš link, i lijepiš ga u post.
Fala
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 16:53   #29
Poklanjam, ako netko želi (ovu) Mango košulju. Kupila sam je proljetos iako u ormaru nemam apsolutno ništa smeđe. Planirala sam je nositi uz bež (cargo) hlače. Pa je nisam ni jednom odjenula. Košulja je super mekana i udobna, ali oko lakta je imala rezane rukave i podlaktice kao nekakav volan koji je mene nervirao pa sam to odrezala :vodenjakkojisveprepravlja: i sad su rukavi do lakta. Bolje (mi) izgleda, ali i dalje je nisam ni jednom odjenula i samo mi bzvz čami u ormaru. Veličina je S.


Zadnje uređivanje seamless : 11.07.2017. at 17:32.
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2021., 23:52   #30
Primijetila sam kroz razne teme da je većina ŽK aktivna u Sharing is caring i sličnim grupama. Prema tome, pretpostavljam da se povremeno rješavate ili tražite neke stvari.

Iz tog razloga, podižem ovu temu. Pa da vidimo kak joj ide u drugom pokušaju.
(Inače, tema se prije zvala Hrelić, ali vidim da je zbunjivala ljude koji nisu iz Zagreba pa sam ju preimenovala.)
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2021., 22:45   #31
Poklanjam stare klompe


U komentare dole napisite zasto bas vama da poklonim
Budite kreativne
Izabracu nekoga random odabirom (skrolam gore dole pa na koga mi se zaustavi prst)

__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2021., 23:08   #32
Quote:
Zla majkee kaže: Pogledaj post
Primijetila sam kroz razne teme da je većina ŽK aktivna u Sharing is caring i sličnim grupama. Prema tome, pretpostavljam da se povremeno rješavate ili tražite neke stvari.

Iz tog razloga, podižem ovu temu. Pa da vidimo kak joj ide u drugom pokušaju.
(Inače, tema se prije zvala Hrelić, ali vidim da je zbunjivala ljude koji nisu iz Zagreba pa sam ju preimenovala.)
Vidim Simps da piše nešto na novoj temi, i skužim da je moja tema, i pomislim, evo ga, više ni ne znam što sam sve otvorila
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 00:10   #33
Ja si želim klompe još od osnovne škole kad su ih sve cure imale osim mene jer nisam imala novaca, šta obuć, kuću, mamu ni tatu, ni noge.
Bonnie Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 00:36   #34
Mislila sam da je Pjescana otvorila novu temu.
Bonnie, ni noge
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 01:21   #35
Zadnja dva tjedna sam podijelila dosta zimske garderobe; jer sam našla žene koje žele baš to nositi.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 02:38   #36
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Poklanjam stare klompe


U komentare dole napisite zasto bas vama da poklonim
Budite kreativne
Izabracu nekoga random odabirom (skrolam gore dole pa na koga mi se zaustavi prst)

Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
Ja si želim klompe još od osnovne škole kad su ih sve cure imale osim mene jer nisam imala novaca, šta obuć, kuću, mamu ni tatu, ni noge.
Pa mogla si ih sama izdubiti. Bože ta današnja mladež to samo na kompjutere zna i mobitele gleda.
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Vidim Simps da piše nešto na novoj temi, i skužim da je moja tema, i pomislim, evo ga, više ni ne znam što sam sve otvorila
Još sam htjela stavit napomenu "sorry pješčana"
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 11:51   #37
Quote:
Zla majkee kaže: Pogledaj post
Pa mogla si ih sama izdubiti. Bože ta današnja mladež to samo na kompjutere zna i mobitele gleda.
Idući post
Bonnie Ann: Ženice, poglečte što sam sama napravila, a isto je kao u dućanu
(slika panja s rupom u sredini)
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 15:19   #38
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Idući post
Bonnie Ann: Ženice, poglečte što sam sama napravila, a isto je kao u dućanu
(slika panja s rupom u sredini)
marichuyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 15:23   #39
Quote:
Zla majkee kaže: Pogledaj post
(Inače, tema se prije zvala Hrelić, ali vidim da je zbunjivala ljude koji nisu iz Zagreba pa sam ju preimenovala.)


Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Mislila sam da je Pjescana otvorila novu temu.
I ja! I još si mislim, kaj nemamo mi već takvu temu?
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 19:45   #40
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Mislila sam da je Pjescana otvorila novu temu.
I jaaaa, sad se čudim ko picek glisti
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.