Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 12.03.2007., 00:12   #10
Quote:
sklobuc4 kaže: Pogledaj post
kad sam čula dijagnozu refluks III stupnja nakon prve mikcije pitanje je bilo što je to uopće. hvala bogu doktori na šalati su nas samo isprepadali a nigdje na vidiku nije bilo pravog objašnjenja. ustanovljeno je bilo da dijete ima refluks III stupnja. nakon godinu dana točnije 01.03.2007 napravljena je nova mikcija i da bi sada bilo ustanovljeno da se refluks povećao na IV stupanj. cijelu godinu dijete je bilo sterilno i otkud sad to povećanje, meni ništa nije jasno i očekuješ objašnjenje nefrologa a kad tamo on nama kaže da mu nije jasno otkud takva dijagnoza ia daje je moguće da je sestra kroz kateter pustila previše tekućine i šalje nas na pregled kod kirurga na rebro. još jedno razočaranje na šalati nema kirurga niti ga je nikad bilo, toliko djece sa tim problemom a nemamo niti pravog liječnika. dovoljno je što moja curica mora proći kroz sve te pretrage da mi kaže da su one možda pustile previše tekućine. pa to je za nevjerovat. nema ti tko objasniti što je to uopće refluks, više neznamo šta da radimo.
Zao mi je što sve to prolazite ali Vas u potpunosti razumijem. I ja sam se tako osjecala nakon Šalate-izgubljena, uplašena, bez ikakvnog objašnjenja... Moja najsrdačnija preporuka je da otidjete kod docentice Cvitkovic u Polikliniku Helenu- ona je najbolja nefrologica i nakon razgovora s njom biti ce Vam lase i sve jasno. Svakako to ucinite prije odlaska kirurgu. Broj telefona poliklinike Helena- 2310067. Sretno i javite nam sto se desava!
R-winter is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:03.